Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

+35
Domagoj Soldo
dSoKre
ZorroCRO
Ante Sunara
rocker-ma
Spoljaric
Matej Balatinac
Ivica_Ri
-Jaro-
Sumski
split1700
Mile
Relic
nini9
fredrikstadt
cmdgeneralmarka
qertz
djubrex
Azrael
loody-chincho
Mario Kamenjak
blackcarmafia
John Vorsha
Prle
Lukok
Kokach
IvanGoodOne
LLuX
blatko
ratrak
leshinari
Roby Petric
Jozek
Tomislav
Sucko
39 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

PEACE ILI ATLANTIS

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Vote_lcap80%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Vote_rcap 80% 
[ 71 ]
ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Vote_lcap20%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Vote_rcap 20% 
[ 18 ]
 
Ukupno glasova : 89
 
 
Poll closed

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon stu 24 2008, 20:25

nek on mene postedi ovo je 50 put da mu govorim da ja sa njim ne zelim pricat, momak je glup jednostavno
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sumski pon stu 24 2008, 20:39

alo dečec!
sta se zestis odmah, kao pudlica si...
ne vrijedjaj druge clanove bezveze.
Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by split1700 pon stu 24 2008, 21:03

Z0CKY je napisao/la:ej redikulu povise , jesan ti reka da ja sa tebon ne zelin pricat e onda odjebi , momak jel jasno?odjebi ako oces pozornost trazi nekog drugog

ZOKY, to mnogo govori o tebi kao "dobrom" djecacicu
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon stu 24 2008, 21:27

split ja mu vec dugo govorim vec par mjeseci da me ne provocira.onda smo dosli do toga da necemo razgovarat nek samo mene ostavi na miru ja mu nikad prvi nisam nista reka
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto stu 25 2008, 07:21

zocky nemoj vrijedati, nema smisla da sada te banam, jer raspravljamo oko Hrvatske, vrijedanje nije potrebno!
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak uto stu 25 2008, 08:20

Ne provociram te,provociranje bi bilo da govorim sasvim treće stvari...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by -Jaro- uto stu 25 2008, 10:54

Meni se cini da ste malo zabrijali...
Ja sam relativno novi u ere-u ali kolko sam shvatio bit ce izbori i ljudi ce izabrat svoju opciju i ne vidim potrebe za nekim vrijedjanjima... Svak ce iznjet svoje argumente i ljudi ce izabrat koja ce nam politik pasati...

-Jaro-

Male Broj postova : 7
Age : 43
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 10.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko čet stu 27 2008, 08:17

Kao sto smo i znali. osim zockya, Rumunjska ce nam biti susjed. Znaci situacija je sljedeca, imamo susjeda, mozda i najjacu zemlju u erepubliku Rumunjsku,
koja je punopravna clanica ATLANTISA, onda imamo malu Madarsku, koja je u peaceu, koja ima samo 3 regije, jer ju je Rumunjska pojela.
http://www.erepublik.com/country/images?permalink=Hungary
Madarska je izgubila mnogo regija, i svakako joj nije u planu da nas ide napadati sa 3 regije.
Onda treci susjed nam je Slovenija, koja nije punopravna clanica ATLANTISA, ali uvijek sa njima ima MPPove, trenutno ima samo jedan MPP sa Rumunjskom.
Inace, da Rumunjska nije napala Madarsku, granicili bi samo sa Slovenijom i Madarskom.
Mislim da je zakljucak jasan, priklonost ATLANTISu. prijateljstvo sa sve 3 zemlje!
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Kokach čet stu 27 2008, 08:38

Slažem se sa Sucko,u ATLANTIS-u postoji mogucnost tkz. pasivnog clanstva,tj. imamo njihovu zastitu a nismo obavezni ici u sve njihove ratove.Iskreno mene vise brine da nam se ne dogodi situacija kao u Sloveniji,da nam se dovuku neki kreteni ko ovi Indonezani i da nam naprave sranje u drzavi.
Kokach
Kokach

Male Broj postova : 232
Age : 47
eRepublik lokacija : Sjeverozapadna Hrvatska
Registration date : 10.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/542492

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko čet stu 27 2008, 10:39

Mislim da su mnogi Slovenci odustali od igre, jer ako stranka sa 44 clana ima 50% ljudi u kongresu, nesto tu smrdi.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric čet stu 27 2008, 11:05

Sucko je napisao/la:Mislim da su mnogi Slovenci odustali od igre, jer ako stranka sa 44 clana ima 50% ljudi u kongresu, nesto tu smrdi.

I ja sam debelo za pridruženo članstvo Atlantisu, to će nam osigurati mir, a nećemo imati prevelike obveze prema njima. Rumunji nas tada ne bi dirali, od Madjarske nema prijetnje, a sa Slovencima smo si ionako dobri. Tako ćemo se moći baviti stvarima važnima za razvoj države u prvih tjednima i mjesecima, a ne drhtati s koje ćemo strane biti napadnuti taj 45. dan Domovine...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost čet stu 27 2008, 13:29

roby italija?ovo je bila greska admina sa italijom imamo najvecu granicu
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost čet stu 27 2008, 13:30

roby ako italija bude susjed NAP je dogovoren za mađarsku također ne brini,a ti sredi rumunje

znaci ako budemo imali talijane na jugu onda je jedino pametno rjesenje neutralnost ako je mozemo ostvarit , bar pokusat
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric čet stu 27 2008, 13:54

Z0CKY je napisao/la:roby italija?ovo je bila greska admina sa italijom imamo najvecu granicu

Kad bude službeno objavljeno, radit ćemo i po toj strani. Nekakav ima feeling da je adminima netko natuknuo da bi i Italija trebala granichiti s Hrvatskom...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mile čet stu 27 2008, 13:57

Roby Petric je napisao/la:
Z0CKY je napisao/la:roby italija?ovo je bila greska admina sa italijom imamo najvecu granicu

Kad bude službeno objavljeno, radit ćemo i po toj strani. Nekakav ima feeling da je adminima netko natuknuo da bi i Italija trebala granichiti s Hrvatskom...
i ja Shocked Sad

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost čet stu 27 2008, 14:08

Mile je napisao/la:
Roby Petric je napisao/la:
Z0CKY je napisao/la:roby italija?ovo je bila greska admina sa italijom imamo najvecu granicu

Kad bude službeno objavljeno, radit ćemo i po toj strani. Nekakav ima feeling da je adminima netko natuknuo da bi i Italija trebala granichiti s Hrvatskom...
i ja Shocked Sad

hahaha roby , znas ko je postavio naslov adminovog clanka JA cheers
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mile čet stu 27 2008, 14:12

Z0CKY je napisao/la:
Mile je napisao/la:
Roby Petric je napisao/la:
Z0CKY je napisao/la:roby italija?ovo je bila greska admina sa italijom imamo najvecu granicu

Kad bude službeno objavljeno, radit ćemo i po toj strani. Nekakav ima feeling da je adminima netko natuknuo da bi i Italija trebala granichiti s Hrvatskom...
i ja Shocked Sad

hahaha roby , znas ko je postavio naslov adminovog clanka JA cheers
To!Bravo za tebe! Basketball Laughing cheers :bounce: Laughing

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Kokach čet stu 27 2008, 19:02

Da i stavio si pravi hrvatski pozdrav
ZDRAVO
Stvarno svaka cast
Kokach
Kokach

Male Broj postova : 232
Age : 47
eRepublik lokacija : Sjeverozapadna Hrvatska
Registration date : 10.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/542492

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric čet stu 27 2008, 20:37

I ja se pridružujem čestitkama. TI, TI... TI ČUDO JEDNO OD ČOVJEKA!
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav čet stu 27 2008, 21:57

svaka cast
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak pet stu 28 2008, 06:37

Admini su rekli da neće graničit...ja se nadam da neće...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric pet stu 28 2008, 07:58

gotcha1234 je napisao/la:Admini su rekli da neće graničit...ja se nadam da neće...

North i South Dalmatia je slozene da bi se osigurale dvije regije koje nece s nikime graniciti. Ne moram reci koliko nam to u startu znaci za postavljenje bolnice u sigurnu regiju, i kao mjesto kuda bi eventualno svi "zbrisali" ako bi nas netko napao i dobranonatukao.

Dugorocno je tako gledano, da netko i osvoji Slavoniju, SZ Hrvatsku, Zagreb, Liku, i Istru, ipak imamo gdje nastaviti imati Hrvatsku i cekati da se eventualno krece u oslobađanje regija jedan dan.

To je najcrnja slutnja, naravno, ali je dio dugorocne obrambene strategije i osigurac za neovisnost...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by LLuX pet stu 28 2008, 08:41

nek mi slavoniju samo nitko ne dira ^.^
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle pet stu 28 2008, 09:54

da, to je dobro, da bar imamo nešto sigurno
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sub stu 29 2008, 09:09

Kokach je napisao/la:Da i stavio si pravi hrvatski pozdrav
ZDRAVO
Stvarno svaka cast

nego kako molim lijepo
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Kokach sub stu 29 2008, 09:19

jozo13 je napisao/la:
Kokach je napisao/la:Da i stavio si pravi hrvatski pozdrav
ZDRAVO
Stvarno svaka cast

nego kako molim lijepo
E pa Jozo,po meni bi bilo puno kvalitetnije da su napisali,Pozdrav Hrvatskoj,ili Bok Hrvatska.Jer ja osobno nikad nisam cuo osim u osnovnoj (od drugarice) i srednjoj skoli nesto malo da me neko pozdravlja sa Zdravo.
Kokach
Kokach

Male Broj postova : 232
Age : 47
eRepublik lokacija : Sjeverozapadna Hrvatska
Registration date : 10.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/542492

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sub stu 29 2008, 15:41

Bok se mozda kaze kod vas na sjeveru, mi kazemo bog happy happy , ili ćao ili alo ili ej.

triba san stavit fakat kaj delas hrvatska? scratch
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Ivica_Ri sub stu 29 2008, 16:55

Zocky ne brini zbog rijeci zdravo. To je stari pozdrav u narodu.

http://www.matica.hr/Vijenac/vij212.nsf/AllWebDocs/opacic

ili mali odlomak iz tog clanka

Nikad mi neće biti jasno što je (bilo) loše u pozdravima dobar dan i doviđenja, iz škole iščezlima. No pozdrav zdravo nije bio samo službeni školski pozdrav. Govorio se on i u građanskim kućama. Njime su stariji odzdravljali djeci. Prije dvije godine umrla je moja teta Jozefa, koju sam oduvijek, kao i sve starije u obitelji, pozdravljala s ljubim ruke (dok još nisam išla u školu, taj sam kućni pozdrav, jedini koji sam znala, potpuno neprimjereno upućivala i prodavačima u špeceraju). Moji stariji odzdravljali su mi zdravo. Dakle, krivo je danas misliti da je pozdrav zdravo relikt komunizma. Jer nije. Kao što nije ni Zdravo, Marijo, početak molitve Majci Božjoj. Zašto onda ima ljudi koji u riječi zdravo vide što zazorno? Pa i riječ pozdrav krije u sebi želju da onaj kojemu upućujemo ljubaznu riječ bude zdrav.

Ivica_Ri

Male Broj postova : 52
Age : 58
eRepublik lokacija : Edinburgh, United Kingdom
Registration date : 05.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sub stu 29 2008, 17:10

Ivica_Ri je napisao/la:Zocky ne brini zbog rijeci zdravo. To je stari pozdrav u narodu.

http://www.matica.hr/Vijenac/vij212.nsf/AllWebDocs/opacic

ili mali odlomak iz tog clanka

Nikad mi neće biti jasno što je (bilo) loše u pozdravima dobar dan i doviđenja, iz škole iščezlima. No pozdrav zdravo nije bio samo službeni školski pozdrav. Govorio se on i u građanskim kućama. Njime su stariji odzdravljali djeci. Prije dvije godine umrla je moja teta Jozefa, koju sam oduvijek, kao i sve starije u obitelji, pozdravljala s ljubim ruke (dok još nisam išla u školu, taj sam kućni pozdrav, jedini koji sam znala, potpuno neprimjereno upućivala i prodavačima u špeceraju). Moji stariji odzdravljali su mi zdravo. Dakle, krivo je danas misliti da je pozdrav zdravo relikt komunizma. Jer nije. Kao što nije ni Zdravo, Marijo, početak molitve Majci Božjoj. Zašto onda ima ljudi koji u riječi zdravo vide što zazorno? Pa i riječ pozdrav krije u sebi želju da onaj kojemu upućujemo ljubaznu riječ bude zdrav.

prilicno dobro objasnjenje , bravo
ma onda kad me admin na brzinu pitao to mi je palo na pamet kao nacionalni pozdrav,svi koristite bez obzira bili purgeri dalmatinci , rijecani , istrani....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Kokach sub stu 29 2008, 20:42

E kad cemo onda o pozdravima Ivice
Onda je najstariji pozdrav kojeg se ja sjecam (tako me pozdravljala moja prabaka) "Hvaljen Isus i Marija"
Kokach
Kokach

Male Broj postova : 232
Age : 47
eRepublik lokacija : Sjeverozapadna Hrvatska
Registration date : 10.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/542492

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Relic sub stu 29 2008, 21:20

Prvi pozdrav koji sam ja cuo je bio: Druže i Drugarice.

Relic

Broj postova : 81
Age : 34
Registration date : 23.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle sub stu 29 2008, 21:43

hvala dragom Bogu da ga više nema
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Relic sub stu 29 2008, 21:53

Drugari i drugarice ? Meni se bas svidao, onako anarhisticki sa dozom autoriteta happy happy

Relic

Broj postova : 81
Age : 34
Registration date : 23.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mile ned stu 30 2008, 09:05

Kako osječam rat kad dođe Hrvatska kao što se bore i u Croatia,a zna se već ko se fajta u Hrvatskoj,samo se nadam da kad nas netko napadne ćemo biti svi složni:)
I inače zdravo ili dobar dan isti k....drugo pakovanje Laughing

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko ned stu 30 2008, 14:50

Taj "zdravo Hrvatska" je pomogao mnogo za Hrvatsku, spasio nas je od takeovera, dao nam tisuce golda, tisuce Hrvata...i svakako je vrijedno spamanja po topicu kojem nije mijesto za to... Neutral
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Matej Balatinac uto pro 16 2008, 11:03

a sta bi se dogodilo kada bi ostali sami???
bez peaca i atlantisa???
zasto bi se ikom prikljucili???
sada smo na dvije strane...prema italiji ili rumunjskoj pa koga se bojimo???
jesmo nova drzava ali za 40 dana(kolko je ostalo zastite) imat ce mo povecu
snagu i biti ce nas jako puno prijavljeno u vojsku pisat ce mo clanke...
nemojte gledat samo ovi nas mogu unistit ajmo s njima...
HV-HRVATSKA VOJSKA...
ako sam ja clan hrvatske vojske onda sam clan hrvatske vojske ne atlantisa ili peaca...
Matej Balatinac
Matej Balatinac

Male Broj postova : 30
Age : 33
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Spoljaric uto pro 16 2008, 11:30

Z0CKY je napisao/la:Bok se mozda kaze kod vas na sjeveru, mi kazemo bog happy happy , ili ćao ili alo ili ej.

triba san stavit fakat kaj delas hrvatska? scratch


AE TRIBA SI!

Spoljaric

Broj postova : 18
Age : 31
eRepublik lokacija : Central
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by rocker-ma uto pro 16 2008, 12:34

Ja sad čitam i nemogu vjerovati...osoba igra manje od mene 2 mjeseca (istina aktivnije od mene, ali ok), znam situaciju iz UK, tamo sam bio duuuugo...znam da o nama nije bilo govora u negativnom smislu, samo što 4-5 ljudi govore gluposti, pa toga svugdje ima...

Dalje, o JARu neznam ništa, odmah mi se nije svidilo tamo ići, neznam, očito mi bilo ok u UK...Atlantis podržavaju svi koje cjenim uglavnom, i oni koje znam od prije, s kojima sam dosta kontakata imao i ne samo na ovoj igrici, a PEACE?

PEACE podržava tko? ZOCKY? A on u Italiji stoji...hahaha, to mi je dosta...

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Ante Sunara uto pro 16 2008, 15:37

Mislim da je najbolje ne ulazit u nikakav pakt jer tko nam garantira da se on danas sutra neće raspast, pa da nas onaj protivnički dokrajči. Trebalo bi se uzdati u vlastite snage i vojsku i održavati dobrosusjedske odnose sa svima i mislim da neće biti problema...
Ante Sunara
Ante Sunara

Broj postova : 81
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, South Dalmatia
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak uto pro 16 2008, 15:45

U erepubliku je praksa da čim se jedan pakt raspada da se odmah novi počinju raditi...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by split1700 uto pro 16 2008, 15:55

Nismo u poziciji da mozemo birati, trenutna situacija nas dovodi do zakljucka da je za samu Hrvatsku neophodan ulazak u savez i po tom pitanju se nema sto reci...
Kako ce se stvari odvijati, hoce li u buducnosti doci do raspadanja odredjenog saveza ili ne to trenutno nije problematika Hrvatske.
Imamo i previse posla da bih sada prejudicirali sto ce se dogoditi u buducnosti i donositi odredjene zakljucke na temelju toga.
Na Hrvatskoj je sada rad, rad i samo rad...
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by rocker-ma uto pro 16 2008, 16:00

split1700 je napisao/la:
Na Hrvatskoj je sada rad, rad i samo rad...

Ajde neka netko tako misli, a ne ko naši, ulazimo u EU oni će raditi za nas... lol! lol! lol!

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by ZorroCRO uto pro 16 2008, 18:52

Hmmm...mislim da je bolje da smo u savezu, jer se na taj nacin barem mozemo i malo boriti, te skupljati iskustvo na tom podrucju.
Ako smo u savezu, i neki od nasih saveznika je u ratu, i mi se mozemo boriti, zar ne?
A za novonastalu drzavu, bez obzira sto nas toliko ima, dobro ce doci i neka zastita.
ZorroCRO
ZorroCRO

Broj postova : 15
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Istria and Kvarner
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto pro 16 2008, 18:58

Ante Sunara je napisao/la:Mislim da je najbolje ne ulazit u nikakav pakt jer tko nam garantira da se on danas sutra neće raspast, pa da nas onaj protivnički dokrajči. Trebalo bi se uzdati u vlastite snage i vojsku i održavati dobrosusjedske odnose sa svima i mislim da neće biti problema...
Gle potpuno razumijem tvoja razmisljanja, no u igri je ovo mrvicu drugacije.
Mi ni nemamo granicu sa Italijom. Tko je rekao da imamo? Kao prvo, mi ulazimo u ATLANTIS, sto time dobivamo? Dobro susjedske granice sa svima. Kao prvo sa Rumunjima, koji su nam vrlo vazni da smo im prijatelji, jer su premocni, da udemo u PEACE, vijerojatno bi nas i isli napasti. Drugo, Slovenija, podrzava ATLANTIS, te Madarska, koja je u PEACEu, u koja je izgubila mnogo regija kada ju je Rumunjska napala, znaci njoj nije cilj da nas napada sada.
Kada udemo u atlantis, i borit cemo se za njega. Sto time dobivamo? Dobivamo rankove, iskustvo...koje ce nam biti potrebno, u slucaju rata za nekih par mjeseci igranja recimo.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by dSoKre čet pro 18 2008, 22:45

...najbolje bi bilo kad bismo bili neovisni o nijednom savezu, ali kako vi stariji igrači bolje znate od mene i teško je ne biti u savezu, onda onaj savez s kojim bismo bili sigurniji... znači Atlantis...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Domagoj Soldo pet pro 26 2008, 03:10

Iako sam trenutacno noob u igri, ali lagano hvatam konce (tutorijali, forum i sl.) mislim da bi trebali u savez koji nam prvenstveno jamci ZASTITU... Sad koji je to savez nemogu sa sigurnoscu tvrditi jer osobno nisam upoznat s time, ali vjerujuci vecini to je ATLANTIS (jako su ima glupa imena saveza happy happy)... Ali u eRH vlada demokracija pa je glasovanje najbolji alat za izbor saveza...

malo off topic: ovo je samo dobronamjeran savjet pa se nemojte uvrijedit, ali stvarno radite cirkus od foruma sa svojim prepucavanjima (neka odredena tvrdnja,pa onda slijedi lazes, ne ti lazes, sta lazes da ja lazem kad ti lazes itd... ) i tvrdnjama koje nisu argumentirane i dokazane... ja sam procito svih 17 stranica ovog topica i sve skupa mozda 2 stranice imaju smisla i neku svrhu... ali moram priznat da su roby i jos par ljudi elokventni i znaju sta pricaju, dok mi zocky zvuci ko dijete koje trazi izlike i ne zna sta bi napisao, pa ponekad stvarno lupeta (bez ljutnje happy happy)... eto to je sve od mene... happy happy
Domagoj Soldo
Domagoj Soldo

Male Broj postova : 10
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Vukovar)
Registration date : 23.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1258073

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Cro1 pet pro 26 2008, 11:38

Pročitao sam sve i donio jednostavan osobni sud..

Nov sam, ali gledajući povijest i obično kako to biva u politici (geopolitici) MORAMO izabrati manje zlo, a to je ipak po meni Atlantis.
Zašto?
Samo zato da si kupimo mir.
Vi iskusniji kažete - susjedi su nam u tom savezu, opasna Rumunjska je u njemu -->dakle, nemamo što razmišljati..

Nisam za ratove u ranom stadiju države.
Općenito sam pristaša ideje da se razvijamo na početku i jačamo gospodarstvo (jako gospodarstvo je temelj svega), a to samo možemo uz mir.
Budući da mi PEACE ne izgleda kao netko tko napada, naravno da ćemo uzeti ATLANTIS.
Bolje biti među "bad guysima", ako ti to jamči da si siguran (barem u toj prvoj fazi razvoja - najosjetljivijoj).
A ne biti među "dobricama" PEACOM, pa sutra nemaš državu.

A dalje, tko će koga izdati, što će biti.. To će nam ionako biti manje bitno, ako se mi dobro razvijemo.
Najosjetljivija je ova faza gdje smo u biti još "na aparatima" i sada treba stati uz jake.
Jbga..

Toliko od mene,
Lijep pozdrav
Cro1
Cro1

Broj postova : 7
Age : 37
eRepublik lokacija : Croatia, Central Croatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Couvert pet pro 26 2008, 14:47

Zašto mi se moramo kome pokoravat?Možemo biti neutralni po tom pitanju jer imamo sve opcije da postanemo najjača sila.Još jedna stvar ulazit u Savez sa proleterskim zemljama:(
Couvert
Couvert

Male Broj postova : 51
Age : 33
eRepublik lokacija : Južna Dalmacija,Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko pet pro 26 2008, 15:00

Kakva najjaca sila? Nemoguce da cemo ikada to postati, mozemo biti jedna od jacih. A ulazak u ATALTNIS je vec svrsena stvar.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by imekojesepamti pet pro 26 2008, 15:02

Couvert je napisao/la:Zašto mi se moramo kome pokoravat?Možemo biti neutralni po tom pitanju jer imamo sve opcije da postanemo najjača sila.Još jedna stvar ulazit u Savez sa proleterskim zemljama:(

nazalost u trenutnoj situaciji ne. ako nisi skuzio cijeli ATLANTIS je zeljan krvi, rumunji pogotovo, a mi smo okruzeni njima. rumunji ce sad (gotovo sigurno) napast rusiju. ako ne udjemo u ATLANTIS mi smo im sljedeci, a bez bolnica i sa amaterskom vojskom koja se slabo poznaje i nije tolko organizirana nemamo sanse.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 5 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.