Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

+35
Domagoj Soldo
dSoKre
ZorroCRO
Ante Sunara
rocker-ma
Spoljaric
Matej Balatinac
Ivica_Ri
-Jaro-
Sumski
split1700
Mile
Relic
nini9
fredrikstadt
cmdgeneralmarka
qertz
djubrex
Azrael
loody-chincho
Mario Kamenjak
blackcarmafia
John Vorsha
Prle
Lukok
Kokach
IvanGoodOne
LLuX
blatko
ratrak
leshinari
Roby Petric
Jozek
Tomislav
Sucko
39 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

PEACE ILI ATLANTIS

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Vote_lcap80%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Vote_rcap 80% 
[ 71 ]
ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Vote_lcap20%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Vote_rcap 20% 
[ 18 ]
 
Ukupno glasova : 89
 
 
Poll closed

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by leshinari pon lis 13 2008, 10:08

da, samo sto je pitanje sto ce biti za 2 mjeseca scratch
ne trebamo se sada zamarati s time
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by djubrex pon lis 13 2008, 17:29

rat
:Ernesto:

djubrex

Male Broj postova : 392
Age : 30
eRepublik lokacija : Nottingham
Registration date : 02.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by nini9 pon lis 13 2008, 18:05

decki dosta vise sa tim raspravama biti ce vremena za to kazna ernesto
nini9
nini9

Male Broj postova : 369
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Kvarner
Registration date : 07.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1079182

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by cmdgeneralmarka pon lis 20 2008, 19:23

e ajd sad da nastavimo ovdje kad je sucko tamo lockao, zocky za ovu legiju cu vidjeti, ovisi ocu li smit na komp, ako mi stari ode sutra na informacije i vidi one jedinice nema kompa meni do kraja prvog polugodista.

a ako budem mogo ic na erepublik malo cesce javljam se za vojsku i podupirem PEACE
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon lis 20 2008, 19:40

ok cmd ,
vidim da je sucko zakljucao ja samo pitam neka on rece koju sam laz rekao o atlantisu evo neka potamni

mislim tebi svaka cast kad podupires
ameriku- koja je pljuvala po robyu , i natjerali kokacha da napusti igru zbog rasizma(vrijeđali su ga po nacionalnoj osnovi)
rumunjsku-koja je bozji(citaj adminov narod) i koji su u jednom danu napravili 700 multija ( prije mjesec dana, je to admin priznao cak ne zeleci reci je li bila veca brojka )
UK - koji je prva drzava koja je priznala SAIL !!!!!!!!! , nasilje hrvata, koja je pisala i pljuvala na hrvate i njihov predsjednik mi je rekao da sa hrvatskim divljacima ne zeli imat posla , slomila sve odnose sa afrikom otkad smo vi tamo , koja od prvog dana podupire esterna i objavljuje clanke protiv nas
šveđani- koji govore da su hrvatice drolje

i svaka ti cast kad mrzis
PEACE koji nam je dao q4 bolnicu po mnogo jeftinijoj cijeni ,
i najvaznije koji nam je pomogao u africi bez njih naglasam rijec MOZDA ( znaci ne sigurno nego mozda, nebi dobili odgovor kad stize hrvatska)

drugo sta vam prica o jacini ATLANTISA po viđenom ne drzi vodu (izgubili jedan rat , u drugome vode ali ipak traze primirje i vracanje granica na staro znaci to ih cini gubitnicima)

a trece ja bi radije se borio do kraja nego bio u atlantisu radi straha , sto je sucko priznao da se boji slovenije jer ce to bit jedina zemlja atlantisa koja ce imat granicu sa nama

JA NECU NIKAD SKINIT GACE DA ME GUZE KAO VI , radije cu poginit boreci se i nikad necu izdat onoga ko bi nama pomogao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon lis 20 2008, 19:54

evo ga rumunjski kongres odobrio mir sa mađarima, jos se treba odluciti o granicama
jos jedan znak poraza rumunja i atlantisa
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko pon lis 20 2008, 20:07

Jesi ti dobro? Kada netko potpise mir, to znaci da nitko nije izgubio, iako je Madarska izgubila oko 80% teriotrija (ajmo reci da niko nema korisit od ovoga rata onda xD), i zocky daj nepricaj gluposti, da je peace jaci ovo ono.
Sam znas ako se opkupe iz altnatisa, USD, Svedska, Spanjosolska, UK, Rumunjska, da oni sami mogu cijeli erepublik svijet osovojiti, USD Svedska, Rumunjska i Spanjolska su zemlje sa najvise ljudi u erepubliku, plus Indonezija koja je iz peaca. Zaista si smijesan. Pa i Kanada je presla u ATLANTIS iz peacea.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle pon lis 20 2008, 20:30

Z0CKY je napisao/la:evo ga rumunjski kongres odobrio mir sa mađarima, jos se treba odluciti o granicama
jos jedan znak poraza rumunja i atlantisa

nakon ovoga nemogu nego reć ovo:

HAHHAAHAHHAHHAAHHAHAHAAHHA

pa daj molim te pogledaj stanje u mađarskoj, tamo nema živih ljudi, snage peaca su pomogle svim silama da se to izbori
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon lis 20 2008, 20:31

slusaj vidim ja kako oni osvajaju lol!
izgubili su dva rata , ti mozes govorit da su oni najjaci ali cinjenice govore svoje a to je da su zasad gubitnici
udruzili su se i opet su bili gubitnici

kanada je branila mađarsku , njihov je predsjednik usao u ATLANTIS mislim da cak kongres nije odobrio , kanada je branila mađarsku cak i spanjolska koja je isto malim dijelom podijeljena

RADIJE POGINIT I BORIT SE DO KRAJA NEGO SKINIT GACE
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon lis 20 2008, 20:33

prle mađara ima jedno 7 puta vise nego nas , pa i PEACE i ATLANTIS su se borili do iznemoglosti , pobjednik je zasad nitko ali ako se dogodi mir i najvjerovatnije mađarska vrati granice onda je ATLANTIS izgubio i drugi rat
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko pon lis 20 2008, 20:34

Kaj ti brijes? Ti sve nesto mislis? Odluci se lol, pricas lazi.

Molim te reci mi te dvije pobijede. happy happy I nepricaj gluposti, barem priznaj da je ATLANTIS jaci od PEACEa, i sam znas, ali neces priznati.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko pon lis 20 2008, 20:35

Z0CKY je napisao/la:prle mađara ima jedno 7 puta vise nego nas , pa i PEACE i ATLANTIS su se borili do iznemoglosti , pobjednik je zasad nitko ali ako se dogodi mir i najvjerovatnije mađarska vrati granice onda je ATLANTIS izgubio i drugi rat
Ti si smijesan, pogledaj Madarsku.

http://www.erepublik.com/images/maps/Hungary.jpg (Madarska je zelena boja) (Zuta boja je Rumunjska)
Jos je Maradska i Slovcaku osvojila, i to je bila Madarsku, sada je skoro i Slovenija veca. happy happy
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav pon lis 20 2008, 20:51

stvarno ljudi nema potrebe da se prica o jacinama i tim glupostima samo pogledajte madarsku i zapitajte jeli vrijedno riskirat ulazak u PEACE, a u spanjolsko-meksickom ratu nije pobjedila jacina nego portuglaska logistika i takticnost jel su dobar potez napravili takticki
zocky kaze da ce bit 80% nas ako on hoce no on nije diktator niti on predstavlja naseg vođu i to tako nece bit, glasat cemo ko ljudi, iznjet argumente a ne sluzit se osobnim i subjektivnim motivima kao ja sam tu pa ce i svi moji, ja razumijem da je zocky preduboko u peacu pa da nemoze otic sve i da oce al da nas nema pravo tamo trpat svojevoljno samo da bi njemu savez bila cista, stvarno pokusavam bit objektivan, glasat cemo i gotovo a sad ce se napravit odredi koji ce ic i za PEACE i ATLANTIS pa ce svako moc birat no protiv toga sam da jedan covijek odlucuje
opcenito govoreci, oba saveza imaju imperijalisticke teznje vjerujte mi znam mnogo prico sam s nekim ljudima opsirno i npr to sto zocky govori o robyu pola nije istina je su robya ipak ameri izabrali i normalno da ima onih koji seru i to se zove demokracija i nesto poput bezuvjetne potpore ne postoji (mozda u Pakistanu no oni mi bas i nisu u vezi s mozgom kolko vidim)
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 09:16

tomislave spanjolska je izgubila rat , a rumunjska ako potpise mir koji sama trazi također gubi to je jedina istina .
tomislave pa taktika je jacina zapravo
sucko granice ce se vratit
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by cmdgeneralmarka uto lis 21 2008, 09:23

a jako vazno ko je jaci, vazno je tko nas vise podrzava, atlantisa zaboli za hrvatsku, stovise dok nas ne uvedu u erepublik nece ni znat di je hrvatska na karti, bolje je podrzat nase prijatelje koji su nas podrzali nego ici sa supcima rumunjskim. Ako udemo u Atlantis ko kaze da nas nebi Peace napao, svi pricate ako udemu u PEACE napast ce nas atlantis a ko kaze da ne moze biti i obrnuto??

PEACOVCI bi nas barem branili pa makar i izgubili, a Atlantis boli ona stvar za nas, samo bi muzli resurse od nas i kad vise nebi imali koristi od nas nebi nas ni branili
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav uto lis 21 2008, 09:24

zocky ajmo rec da je rumunjska izgubila rat al su unistili jednu madarsku i ostavili ju sa 4 regije ja mislim i rumunjska je punooo vise dobila nego madari tim mirom to ti je ko onaj mir kaje potpisan s turcima, oni osvojili pola hrvatske i spali smo na ostatke ostataka a mi dobili rat ne oni koji su zatrazili taj mir

cmd jesi siguran da bi atlantis vuko? molim te, prico sam sa predstavnicima atlantisa, znam puno vise o tome svemu a PEACE je nas ''branio'' iz svojih interesa a ne zato sto nas vole a ako te nije briga ko je jaci onda ti ni nebi smetalo valjda da jednog dana pise Zagreb, Romania
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 10:57

Zocky nije istina oko Madjarske i Rumunjske, posto sam bio posrednik u pregovorima. Rat bi bio definitivno nastavljen i Madjarska bi bila skrsena do kraja da nisu pristali na neke stvari koje znace - poraz. Madjari su k tome izgubili kompletnu Slovacku i ostaju im njihove pokrajine jedino. Da se nisam osobno umijesao, posto ce nam Madjari jedan dan biti i susjedi - Madjarske sutra ne bi bilo vise, vjeruj mi...

Ne mazi oci ljudima toliko oko PEACE-a, i cijelo vrijeme navlacis za njih. Ako ce nam susjedi jednog dana biti Slovenija (mala), Madjarska (mala) i Rumunjska (velika) onda ne vidim kakav je diplomatski ili nacionalni interes da se prikrpamo PEACE-u i izazivamo vraga. Mislim, znam u kojem grmu lezi zec...

Stvari jesu takve kakve jesu - ako udjemo u PEACE i granicimo samo s Madjarskom na sjeveru, a s dvije strane cemo biti omedjeni s Atlantisovim drzavama i k tome jednom od vodecih clanica. Umjesto da izvlacimo korist iz pozicije u kojoj jesmo ti se trudis zakopati nas.

Ne znam otkud fama na ovom forumu da je Atlanis zlo, osim kaj ju ti guras. Vidis, dok sam ja u Atlantisu bio na visoj poziciji nego ti u PEACE-u, nisam ni jednom navlacio za nikoga, to i jest sluzbena politika, jer Atlantis je zbilja prejak da bi se zajebavao tamo s nekim tko jos niti ne postoji, ali primili bi nas kad bi dobili zemlju i osigurali svu mogucu vojnu pomoc. Resursi ko strateska mjesta, pogotovo u buducoj Hrvatskoj, njih ne zanimaju, ima tamo dovoljno drzava da si same medju sobom tjeraju ekonomiju preko import taxova i eventualnih trade agreementa.

S druge strane PEACE je u debelom padu i uzimaju sve sto im dodje pod ruku, pa tak bi i Hrvatsku uzeli. Nemoj da pisem o tome kakve to veze ima sa buducim planovima oko Slovenije i Rumunjske i kako bi opet Hrvatska posluzila ko dobro mjesto za tudje interese...

Ista stvar je bila kad sam ti prije dva mjeseca Kokach i ja govorili da idemo svi u Tajland, gdje nitko ne bi ni glas dignuo sto smo dosli raditi takeover, jer su bili u kurcu i izabrali klinca s 15 dana staza u eR-u iz Brazila za Predsjednika i svi sretni. Ne rade nista, pojma nemaju i svi sreeetni. Ne, PEACE je morao ici u JAR, a Hrvati su dobro dosli jer su bili skupina spremna otici. Nemoj ljudima mazati oci cijelo vrijeme, napisat cu jos mnoooooogo vise...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 12:55

Hvala ti roby na govoru, nadamo se da ces se vratiti igri jednog dana, kada se sredi v1.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by LLuX uto lis 21 2008, 13:03

roby vrati seeeeeeeeeeeee Sad
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto lis 21 2008, 13:22

e ovo volim kad se istina pokaže, znam ja još dosta toga u vezi jara-peacea-hrvatske ali neželim govorit, neželim se s nikim posvađat
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 14:28

Sucko je napisao/la:Hvala ti roby na govoru, nadamo se da ces se vratiti igri jednog dana, kada se sredi v1.

Haha, daleko je ovo od govora, ovo je bila samo misao... Ne dao vam Bog jednog dana Hrvatsku i Robijeve clanke u njoj:)
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by blackcarmafia uto lis 21 2008, 14:41

Vec molimo Zockya(boga) i nosimo leshiranom(papi) darove (q4 oruzje a.k.a. kalašnikove i q5 oruzje a.k.a. t-90-ice) da nas spase i sprijecijo dolazak antikrista ... HE MAY NOT TOUCH KEYBOARD !¨!! NOOOO
blackcarmafia
blackcarmafia

Male Broj postova : 159
Age : 32
eRepublik lokacija : SA/newCRo
Registration date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 17:51

Roby Petric je napisao/la:Zocky nije istina oko Madjarske i Rumunjske, posto sam bio posrednik u pregovorima. Rat bi bio definitivno nastavljen i Madjarska bi bila skrsena do kraja da nisu pristali na neke stvari koje znace - poraz. Madjari su k tome izgubili kompletnu Slovacku i ostaju im njihove pokrajine jedino. Da se nisam osobno umijesao, posto ce nam Madjari jedan dan biti i susjedi - Madjarske sutra ne bi bilo vise, vjeruj mi...

Ne mazi oci ljudima toliko oko PEACE-a, i cijelo vrijeme navlacis za njih. Ako ce nam susjedi jednog dana biti Slovenija (mala), Madjarska (mala) i Rumunjska (velika) onda ne vidim kakav je diplomatski ili nacionalni interes da se prikrpamo PEACE-u i izazivamo vraga. Mislim, znam u kojem grmu lezi zec...

Stvari jesu takve kakve jesu - ako udjemo u PEACE i granicimo samo s Madjarskom na sjeveru, a s dvije strane cemo biti omedjeni s Atlantisovim drzavama i k tome jednom od vodecih clanica. Umjesto da izvlacimo korist iz pozicije u kojoj jesmo ti se trudis zakopati nas.

Ne znam otkud fama na ovom forumu da je Atlanis zlo, osim kaj ju ti guras. Vidis, dok sam ja u Atlantisu bio na visoj poziciji nego ti u PEACE-u, nisam ni jednom navlacio za nikoga, to i jest sluzbena politika, jer Atlantis je zbilja prejak da bi se zajebavao tamo s nekim tko jos niti ne postoji, ali primili bi nas kad bi dobili zemlju i osigurali svu mogucu vojnu pomoc. Resursi ko strateska mjesta, pogotovo u buducoj Hrvatskoj, njih ne zanimaju, ima tamo dovoljno drzava da si same medju sobom tjeraju ekonomiju preko import taxova i eventualnih trade agreementa.

S druge strane PEACE je u debelom padu i uzimaju sve sto im dodje pod ruku, pa tak bi i Hrvatsku uzeli. Nemoj da pisem o tome kakve to veze ima sa buducim planovima oko Slovenije i Rumunjske i kako bi opet Hrvatska posluzila ko dobro mjesto za tudje interese...

Ista stvar je bila kad sam ti prije dva mjeseca Kokach i ja govorili da idemo svi u Tajland, gdje nitko ne bi ni glas dignuo sto smo dosli raditi takeover, jer su bili u kurcu i izabrali klinca s 15 dana staza u eR-u iz Brazila za Predsjednika i svi sretni. Ne rade nista, pojma nemaju i svi sreeetni. Ne, PEACE je morao ici u JAR, a Hrvati su dobro dosli jer su bili skupina spremna otici. Nemoj ljudima mazati oci cijelo vrijeme, napisat cu jos mnoooooogo vise...

Zocky nije istina oko Madjarske i Rumunjske, posto sam bio posrednik u pregovorima
ja također


i koliko znam vrlo vjerovatno je da se mađarska vraca u stare granice , a i u ovakvim granicama koliko vidim rumunji nam nisu susjedi

susjedi jednog dana biti Slovenija (mala), Madjarska (mala) i Rumunjska (velika) onda ne vidim kakav je diplomatski ili nacionalni interes da se prikrpamo PEACE-u i izazivamo vraga. Mislim, znam u kojem grmu lezi zec...
vec sam rekao da vjerovatno(naglasam vjerovatno) rumunjska nece bit nas susjed , slovenija i mađarska su podjednak problem a tu je i 4 najjaca vojska italija(jace su rumunji , spanjolci , indonezani , i u obzir dolaze sveđani ali je primjerice 2/5 talijanske vojske drzalo njemacku 10 dana bez ikakve love i weaponsa protiv svedske , znaci po tome sveđani otpadaju) , po ovoj je prici PEACE bolja opcija

ja u Atlantisu bio na visoj poziciji nego ti u PEACE-u
ovo je malo bezobrazno jer ne znas moju funkciju i poziciju

Ista stvar je bila kad sam ti prije dva mjeseca Kokach i ja govorili da idemo svi u Tajland, gdje nitko ne bi ni glas dignuo sto smo dosli raditi takeover, jer su bili u kurcu i izabrali klinca s 15 dana staza u eR-u iz Brazila za Predsjednika i svi sretni. Ne rade nista, pojma nemaju i svi sreeetni. Ne, PEACE je morao ici u JAR, a Hrvati su dobro dosli jer su bili skupina spremna otici. Nemoj ljudima mazati oci cijelo vrijeme, napisat cu jos mnoooooogo vise
ne meni nikad nitko nije spomenuo tajland , nemoj lagat ja nikad nisam ni nacuo za taj plan . afrika? ne kuzim , ja sam kriv za uspjesnu akciju?!ne kuzim o cemu ti pricas afrika nije u PEACE-u , i nisi informiran

napisi slobodno ako zelis mogu ja nemam i nikad necu imat nikakvu tajnu posluzi se ovim da vidis kako je poceo plan za afriku , i zarko zelim da napises sto imas da vidim

sucko ja sam tebi rekao pocrtaj u mom proslom tekstu te lazi koje si vidio , evo pitam te 3 put da pocrtas zasto izbjegavas
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 18:03

ameriku- koja je pljuvala po robyu , i natjerali kokacha da napusti igru zbog rasizma(vrijeđali su ga po nacionalnoj osnovi)
rumunjsku-koja je bozji(citaj adminov narod) i koji su u jednom danu napravili 700 multija ( prije mjesec dana, je to admin priznao cak ne zeleci reci je li bila veca brojka )
UK - koji je prva drzava koja je priznala SAIL !!!!!!!!! , nasilje hrvata, koja je pisala i pljuvala na hrvate i njihov predsjednik mi je rekao da sa hrvatskim divljacima ne zeli imat posla , slomila sve odnose sa afrikom otkad smo vi tamo , koja od prvog dana podupire esterna i objavljuje clanke protiv nas
šveđani- koji govore da su hrvatice drolje

i svaka ti cast kad mrzis
PEACE koji nam je dao q4 bolnicu po mnogo jeftinijoj cijeni ,
i najvaznije koji nam je pomogao u africi bez njih naglasam rijec MOZDA ( znaci ne sigurno nego mozda, nebi dobili odgovor kad stize hrvatska)

drugo sta vam prica o jacini ATLANTISA po viđenom ne drzi vodu (izgubili jedan rat , u drugome vode ali ipak traze primirje i vracanje granica na staro znaci to ih cini gubitnicima)

a trece ja bi radije se borio do kraja nego bio u atlantisu radi straha , sto je sucko priznao da se boji slovenije jer ce to bit jedina zemlja atlantisa koja ce imat granicu sa nama

JA NECU NIKAD SKINIT GACE DA ME GUZE KAO VI , radije cu poginit boreci se i nikad necu izdat onoga ko bi nama pomogao



Tek sam sada prvi put vidio da kazes da pocrtam sto da pocrtam, inace citam svaki post.
...Ima lazi, ima preuvelicavanja, (zavaravanja), kao i uvijek.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 18:05

Zocky, ti imas privatne interse sa peaceom, uporno ljudima guras i zavaras o peaceu, dok je vecina Hrvata za ATLANTIS, takoder i najaktivniji Hrvati.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 18:15

nemam nikakve privatne interese , sam znas da je odnos mene i PEACE-a prijateljski , ali nikad nisu me trazili ni najmanju uslugu .

zamolio bi te da objasnis sve ove moje kako ti kazes lazi i da reces istinu

ajde vise sta krijes , nemas pojma jel tako? lazes za svoju korist jel tako?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 18:24

Prvo da ti ovo komentiram.

sam znas da je odnos mene i PEACE-a prijateljski , ali nikad nisu me trazili ni najmanju uslugu .
Ovo je laz na kilometre. Hoces da pisem razloge ili ne, roby bi jos mogao dodati knjigu razloga.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 18:34

ajde pisi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 18:34

da vidim koju laz spremas
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto lis 21 2008, 18:35

ako laže za svoju korist zašto ga ljudi podržavaju?
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 18:36

ameriku- koja je pljuvala po robyu , i natjerali kokacha da napusti igru zbog rasizma(vrijeđali su ga po nacionalnoj osnovi)
Cisto preuvelicavanje, u zelji da se pocne mrziti amerika. Kao sto svi znamo, vecina amerikanaca na zadnjim izborima je glasala za robya, te je zato i dobio glasove. Protiv njega je bio jedan lik, Emerick, i jos jednog sam vidio, napisali su i clanak protiv robya oni, no, mislim da nitko nije stao u njihovu stranu, te su amerikanci poceli srat po njima.
Kokach i roby su super frendovi, kada je roby odustao, odustao je i on, i ti to preuvelicavas da ga je cijela amerika vrijedala, lol, neznam tko ga je vrijedao, al to nije bila velika skupina ljudi, lol, vijeroajtno je bio jedan covijek. A i glavni razlog sto je otisao je V1. Sto mislis zasto je otisao bas nakon v1? haha....

rumunjsku-koja je bozji(citaj adminov narod) i koji su u jednom danu napravili 700 multija ( prije mjesec dana, je to admin priznao cak ne zeleci reci je li bila veca brojka )

Ja sam cuo da im je admin dao i q10 bolnice koje mi nevidimo. Iako si to preuvelicao sigurno, neznam nista o tome iskreno, a i sto to ima veze sa nama???????

UK - koji je prva drzava koja je priznala SAIL !!!!!!!!! , nasilje hrvata, koja je pisala i pljuvala na hrvate i njihov predsjednik mi je rekao da sa hrvatskim divljacima ne zeli imat posla , slomila sve odnose sa afrikom otkad smo vi tamo , koja od prvog dana podupire esterna i objavljuje clanke protiv nas

Pa zocky ima te na sve strane, lol, mora da si regan na 100 nacionalnih foruma, i da pratis sve novine u svim drzavama. lol I sve MISLIS da znas. xD
E pa o UK neces srat, na njiovim sam forumima svaki dan, pratim im clanke, sve sam vidio, sve sam cuo. Sve ovo sto si rekao je laz oko UK.

PEACE koji nam je dao q4 bolnicu po mnogo jeftinijoj cijeni ,
? Kom je dao? Jaru je dao, nama nije, i po kakavoj jeftinijoj cijeni, lol, ti si njihova lutka, te si morao kupiti tu bolnicu, za koju nikoga od nas nisi pitao jel bi je kupili, jer se meni kao ni afrikanciam nje svidjelo sto je od pakistana. No bolnica nadjednom dode, zocky sve sredio bez pitanja...

i najvaznije koji nam je pomogao u africi bez njih naglasam rijec MOZDA ( znaci ne sigurno nego mozda, nebi dobili odgovor kad stize hrvatska)
Uh, jel trebam upoce na ovo komentirati?

drugo sta vam prica o jacini ATLANTISA po viđenom ne drzi vodu (izgubili jedan rat , u drugome vode ali ipak traze primirje i vracanje granica na staro znaci to ih cini gubitnicima)
Daj zocky sto je tebi? Pa daj pogledaj top 5 najjacih iz ATLANTISA, i top 5 iz PEACEA, koliki je omjer ljudi? 100000 na prema 100? Kakve pobijede ratova, rat rumunjske i madarske je prvi svijetski rat, i rumunjska je doslovno unistila madarsku i slovacku (koja je u maraskoj)

a trece ja bi radije se borio do kraja nego bio u atlantisu radi straha , sto je sucko priznao da se boji slovenije jer ce to bit jedina zemlja atlantisa koja ce imat granicu sa nama
Ja dokazujem da sam za ATLANTIS zato iz pravih razloga za sigurnu buducnost Hrvatske, i zaboravio si na Rumunjsku, te vijerojatno i JAR koji su u ATLANTISU.

JA NECU NIKAD SKINIT GACE DA ME GUZE KAO VI , radije cu poginit boreci se i nikad necu izdat onoga ko bi nama pomogao
zocky nam pokazuje njegovu kulturu.

Zocky ohladi, vecina nas je za ATLANTIS, i svi aktivniji Hrvati su za ATLANTIS (ja, tomislav, prle, roby koji igra cini mi se sa soom, i nastaviti ce kada dode hr. te gotcha)
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 18:45

Z0CKY je napisao/la:
ne meni nikad nitko nije spomenuo tajland , nemoj lagat ja nikad nisam ni nacuo za taj plan

Ajd sad ne seri, da oprostis... Slao sam ti dva puta PM-ove, ja i Kokach smo detaljno bili analizirali situaciju u obje drzave jer smo bili zainteresirani ici, i ja sam ti u dva navrata pisao o tome.

10.08. su održani partijski izbori u obje države: u Tajlandu je glasalo ukupno 17 ljudi, u JAR-u oko 40-ak, dakle, dva do tri puta više ljudi. Našao sam i stranku bez clanova, i k tome je jos bila dolje i Latvijska stranka koja bi nas podrzala...

Dva puta sam slao i odgovorio si...

I ne lazi da ti nisam nista rekao - tvoj odgovor je bio - ne dolazi u obzir, jer u JAR-u je na predsjednickim izborima pobijedio Hull sa samo 8 glasova, a u Tajlandu neki lik sa cak 36 glasova. A ti izbori su bili 01.08., nije te zanimala nova situacija.

Ajde reci da nije bilo tako...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 18:50

ja sam citirao kokacha znaci ti lazes !

ej samo da potrazim link da vidis da je 700 igraca u rumunjskoj izbrisano u jednom danu

za UK cu isto donit dokaze(nazalost linkovi koje imam ne rade jer je sad V1 ali cu pokusat nac nesto)

oprosti ti si također prihvatio bolnicu , kao i svi , afrikanci također kad su culi cijenu , neka roby kaze realnu cijenu za q4 bolnicu ispod 100 golda nema(također sam kontaktirao svedsku 100 golda cijena)

peace vodi 2:1 to je cinjenica i rezultat ti mozes rec ko je jaci po tebi ali ja vidim rezultat

tvoje misljenje je da je ATL. bolji , JAR nikada nije bio u Atlantisu i nece biti(dok sam ja dole) jer je clan PEACE-a
a ako to pokusas promjenit najebat cemo svi , ako to zelis samo naprijed pokazi se . ajde zbog svojih interesa unisti afriku.
i da znas da bi bilo posteno da pocnes doprinosit africi kao tomislav , ja se sa njim ne slazem u nekim stvarima ,ali on je bar pokazao da zna da umije i pokazao je volju za afrikom , tebi je afrika sporedna stvar -trening a to ne smije bit tako jer se moras drzat one NE CINI DRUGIMA STO NE ZELIS DA RADE TEBI

moja kultura je veca od tvoje , evo bas sam procitao pakao(lektiru) , zadnji krug pakla su izdajice prijatelja , domovine....zamisli se


ovo je moj zadnji post jer vidim da nemas ozbiljnog odgovora
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 18:50

I hull je pobijedio sa 8 glasova, jer ovi drugi su sluzili multie, pa su direktno zbrisani i glasovi koji su bili posteni na te. Mislim da je Hull "trebao" biti 3 po broju glasova, jer je 8 fakat preeemalo.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 18:53

Z0CKY je napisao/la:ja sam citirao kokacha znaci ti lazes !

ej samo da potrazim link da vidis da je 700 igraca u rumunjskoj izbrisano u jednom danu

za UK cu isto donit dokaze(nazalost linkovi koje imam ne rade jer je sad V1 ali cu pokusat nac nesto)

oprosti ti si također prihvatio bolnicu , kao i svi , afrikanci također kad su culi cijenu , neka roby kaze realnu cijenu za q4 bolnicu ispod 100 golda nema(također sam kontaktirao svedsku 100 golda cijena)

peace vodi 2:1 to je cinjenica i rezultat ti mozes rec ko je jaci po tebi ali ja vidim rezultat

tvoje misljenje je da je ATL. bolji , JAR nikada nije bio u Atlantisu i nece biti(dok sam ja dole) jer je clan PEACE-a
a ako to pokusas promjenit najebat cemo svi , ako to zelis samo naprijed pokazi se . ajde zbog svojih interesa unisti afriku.
i da znas da bi bilo posteno da pocnes doprinosit africi kao tomislav , ja se sa njim ne slazem u nekim stvarima ,ali on je bar pokazao da zna da umije i pokazao je volju za afrikom , tebi je afrika sporedna stvar -trening a to ne smije bit tako jer se moras drzat one NE CINI DRUGIMA STO NE ZELIS DA RADE TEBI

moja kultura je veca od tvoje , evo bas sam procitao pakao(lektiru) , zadnji krug pakla su izdajice prijatelja , domovine....zamisli se


ovo je moj zadnji post jer vidim da nemas ozbiljnog odgovora
Zocky, lol, pola erepublika te mrzi, citam ja forume na erepublku, i vidim sto ljudi govore o tebi, takvu reputaciju i nama stvaras. Daljno prepiranje nema smisla, samo mi odgovori zasto su svi sada protiv tebe, i zasto nas je vecina za ATLANTIS?
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 19:00

roby oprosti ja se ne sjecam da smo pricali . mozda i jesmo ali stvarno se ne sjecam . znam da si mi spomenuo nakon 19.08. kad sam te pitao za savjet, ali tada smo smi vec bili u africi.
prije afrike se ne sjecam da si spomenuo

nakon 10.08. si nasao praznu stranku - dobra taktika ernesto


i pogodio sam
http://www.erepublik.com/en/article/1st-of-september-general-elections-coverage-dem-denomination-593912/1

thailand je u rujnu imao puno vise glasova nego afrika
znaci tu sam bio u pravu ja ne ti
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 19:00

sucko meni je drago da me mrze sveđani i ostali slicni njima
ja to poticem
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 19:06

I onda se cudis kada ti netko pocne brijati protiv tvoje nacionalnosti?
Pametni potezi zocky, pametno, neka nas svi mrze zbog toga, upravo sam rekao, ti nam takvu reputaciju stvaras.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 19:09

ne, to su moje privatne stvari, ja ne mijesam hrvatsku u moje rasprave to je druga stvar sto znaju da sam hrvat , i molim te prestani lagat
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 19:14

Pa da, upravo to. I nelazem, jer si upravo sada i sam potvrdio.


Zadnja promjena: Sucko; uto lis 21 2008, 19:15; ukupno mijenjano 1 put.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 19:15

Z0CKY je napisao/la:roby oprosti ja se ne sjecam da smo pricali . mozda i jesmo ali stvarno se ne sjecam . znam da si mi spomenuo nakon 19.08. kad sam te pitao za savjet, ali tada smo smi vec bili u africi.
prije afrike se ne sjecam da si spomenuo

No, zanimljivo... Ne sjecas se da smo pricali, a mozda i jesmo, ali uistinu jesmo kad si vec bio u JAR-u... Daj se odluci...


Z0CKY je napisao/la:i pogodio sam
http://www.erepublik.com/en/article/1st-of-september-general-elections-coverage-dem-denomination-593912/1

thailand je u rujnu imao puno vise glasova nego afrika
znaci tu sam bio u pravu ja ne ti

Ne kuzim kaj je bozanski pjesnik htio ovime reci... C/p sa linka koji si dao kaze:

South Africa - [a url=http://www.erepublik.com/profile-356531.html]zocky[/a] (60votes)
Thailand - [a url=http://www.erepublik.com/profile-901052.html]Rockman 9[/a] (48votes)

Klinac je dobio 48 svih glasova u Tajlandu jer je napisao tri reda govora za izbore, a protukandidate nije ni imao, a ti si dobio 60 glasova samo Hrvata u JAR-u. Kome ne stima matematika?!

Po mojoj logici bilo koji Hrvat bi bez problema pobijedio i bez podrske Tajlandskih stranaka, a vjeruj mi, dobili bi svu potporu da se doslo tamo i reklo "Mi smo dosli pomoci dici ekonomiju" jer im je to bila bolna tocka, s hiperinflacijom i tvrtkama od bivsih multija koji su drmali drzavom i pola ih je bilo banirano,

Inace, preselio sam oko 3.9. u Tajland na nekoliko dana tek da vidim kakva je situacija tamo. Kad sam se napisao PM ovom klincu, odmah me imenovao svojim savjetnikom za ekonomiju (?) i zamolio da mu velim na koji nacin da regulira tecaj THB-a i kaj napraviti s import taxevima - znaci da nije imal poooojma oko nicega...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 19:23

rekao sam da se ne sjecam da smo pricali prije nego samo znam da si me kontaktirao kad sam vec bio u JAR-u kao i svi hrvati

imao je 48 glasova a moj protukandidat 32 , s tim da je njihov drugi ima 35 .
znaci mi bi tamo imali oko 30% a ovde smo imali 49%!! i dosli smo u puno sređeniju drzavu

znam da si bio u tajlandu , znam da je taj djecak brazilac i da cak jako lose zna engleski s tim da sam primjetio da je aktivan svako tri cetiri dana .

ali kakve veze ima prica o tajlandu sa hrvatima i menom
ako smo ovde napravili sto smo htjeli
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 19:28

Z0CKY je napisao/la:imao je 48 glasova a moj protukandidat 32 , s tim da je njihov drugi ima 35 .
znaci mi bi tamo imali oko 30% a ovde smo imali 49%!! i dosli smo u puno sređeniju drzavu

Koji je to njegov protukandidat imao 35 glasova. Oprosti ali ja to nisam znao - molim te da mi das link...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 19:38

link za druge ne postoji roby nazalost Smile

ne moras mi vjerovat
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 19:39

Z0CKY je napisao/la:link za druge ne postoji roby nazalost Smile

ne moras mi vjerovat

Niti ti nisam pomislio vjerovati...
Rockman9 nije imao prave protukandidate i ako je netko od ostalih izlistanih dobio ikoji glas, bilo bi cudno.

Lazes...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 19:57

ne lazem imao je oko 30ak do 35

ovo izbore je bilo 45-40 odnos znaci jos gusce negu u africi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto lis 21 2008, 19:58

Z0CKY je napisao/la:JAR nikada nije bio u Atlantisu i nece biti(dok sam ja dole) jer je clan PEACE-a

od kad je JAR clan PEACE-a???

to možda zbog tvoje volje i svoje taktike ne naše
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 20:00

MPPove je zocky sredio JARom sa PEACEom, em nas nije pitao, em nije nikoga obavijestio o tome.
To je bio sam jedan dio od zockyevih dugova peaceu, koje on pokusavao prekriti, ne bas prekriti, al fora je bila u tome da se to bas nezna.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 20:02

sucko ne zelim tebe pitat jer znam tvoje namjere , za JAR je apsolutno jedini izlaz PEACE
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 20:03

i pitao sam ja pitao ali ne tebe
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 3 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.