Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

+35
Domagoj Soldo
dSoKre
ZorroCRO
Ante Sunara
rocker-ma
Spoljaric
Matej Balatinac
Ivica_Ri
-Jaro-
Sumski
split1700
Mile
Relic
nini9
fredrikstadt
cmdgeneralmarka
qertz
djubrex
Azrael
loody-chincho
Mario Kamenjak
blackcarmafia
John Vorsha
Prle
Lukok
Kokach
IvanGoodOne
LLuX
blatko
ratrak
leshinari
Roby Petric
Jozek
Tomislav
Sucko
39 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

PEACE ILI ATLANTIS

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Vote_lcap80%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Vote_rcap 80% 
[ 71 ]
ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Vote_lcap20%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Vote_rcap 20% 
[ 18 ]
 
Ukupno glasova : 89
 
 
Poll closed

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko ned ruj 28 2008, 21:34

Evo, tu mozemo odluciti koja cemo alijansa biti. Ja cu napisat govor o ATLANTISU, zocky neka napise o PEACE-u.

ATLANTIS
To je najjaci savez, najvise najjaceih zemalja su u njemu (SAD, UK, Rumunjska, Spanjolska) UK nam je obecao MPP, jos u 3. mjesecu kada smo se prvi put Hrvati naselili tamo. Sa buducim sloveniskim preds. sam u dobrim odnosima, i s njima bi isto imali MPP (Slovenija je u ATLANTISu)
Buduca Hrvatska ce vijerojatno graniciti sa, JARom (jar je u atlantisu, ali je zocky potpisao mpp s nekima iz peaca) ali afikanci podrzavaju ATLANTIS, Rumunjska (ATLANTIS), Italija (PEACE), Madarska (peace) (Madarska ce biti pojedena od Rumunjske uskoro, vec je sada skoro gotova) (tako da Madarsku nemoramo ni racunat) te Slovenija (ATLANTIS)
Ako bi usli u PEACE, mislim da bi se desilo isto sto i sa Madarskom, od strane Rumunjske! (gubitak Hrvatske) Geografski gledani, moze se zakljuciti da nam ATLANTIS vise pase.


Zadnja promjena: Sucko; ned ruj 28 2008, 21:40; ukupno mijenjano 1 put.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav ned ruj 28 2008, 21:39

uglavnom sam za ATLANTIS jer su vojno jaci i jamce nam sigurnost, PEACE nam nebi onda mogo zaprijetit i da hoce a i bili bi sigurni da nas susjedi nece napast
a kad bi usli u PEACE Rumunji bi imali razlog da nas napadnu, PEACE bi nas sigurno branio ali nas nebi obranio, evo primjer vam je mađarska koja je skoro cjela pod njihovom vlascu tako da mozete vidit da bi se takvo nesto moglo i nama dogodit


Zadnja promjena: Tomislav; ned ruj 28 2008, 21:40; ukupno mijenjano 1 put.
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost ned ruj 28 2008, 21:40

bojkotiram ovo jer nema smisla o ovome pricat
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost ned ruj 28 2008, 21:41

ako budem htio hrvatska je PEACE ali naravno ipak cemo svi skupa odlucit , sucko stavi link novim igracima da vide sto je PEACE ucinio za hrvatsku i koje veze imam u PEACE-u
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Jozek ned ruj 28 2008, 21:42

Atlantis iz razloga jel ne zelimo izgubit hrvatsku 2 dana nakon sto ju bodijemo
(ili 32 dana kolko nas vec nesmijeu napadat kao novu drzavu)

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko ned ruj 28 2008, 21:49

Z0CKY je napisao/la:ako budem htio hrvatska je PEACE ali naravno ipak cemo svi skupa odlucit , sucko stavi link novim igracima da vide sto je PEACE ucinio za hrvatsku i koje veze imam u PEACE-u
Pa napisi sam, editaj moj post i nadodaj.



Nadodat cu tu, kada je Slovenija bila stvorena, Italija ih je htijela napast! No, Slovenija je potpisala par MPPova sa ATLNATISom, i Italija nije smijela napadat!! Jel vidite sto se Madarskoj desava, ( u PEACU) je, mi smo jos 3 puta slabiji od Madarska, i Slovenici bi nas mogli onda srediti, (onda bi se pokopao u zemlju), sve to ako budemo bili u PEACEu.

Zocky, PEACE je pomogao Hravtskoj, tako sto je zapravo Italija pomogla, pomoc na izborima, ali nisi nikoga pitao, a kamoli obrazlozio sto traze zauzvrat. Inace, UK (ATLANTIS) je u pocetku igre, svakom Hravtu dao 100 GBPa (oko 200 ZARa)
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost ned ruj 28 2008, 21:50

ok , hvala na sramoti , mislim da bi se trebao povuc vidi cu sutra mislim skroz iz igre
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost ned ruj 28 2008, 21:52

talijani nista nisu trazili , iskljucivo su dosli jer imam prijatelje sirom svijeta tako i njih , a ja mogu dovest hordu od preko 200 ljudi npr. u afriku za vas ne vjerujem pogotovo sugavi engelzi koji seru zbog afrike mislim naseg poteza i njohov sugavi predsjednik koji mi otkaze trade a. bez rijeci tj . ne zeli imat posla s prljavim hrvatima , e neka vam onda ATLANTIS pa neka vas jebu
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav ned ruj 28 2008, 21:56

zocky svaka tebi cast ali je cinjenica da nas PEACE nemoze obranit a i bolje da nas ATLANTIS jebe u nasoj drzavi nego da ju nemamo uopce
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko ned ruj 28 2008, 21:57

UK je imala MPP sa JARom, neznam kak bi PEACE reagirao da smo sredili Nizuzemsku (koja je u PEACEu).

Nemoj odustat, onda bi pola erepublik odustalo ako tako razmisljas, ja nemam nista protiv PEACEa, ali se 6 mjeseci borim za Hrvatsku, uvijek sam s Hrvatima, i clanstvom u PEACEu bi nas sredilo od strane Rumunjske, kao sto je slucaj sa Madarskom. Nebi Hrvatska primala vecu pomoc od PEACEa nego sto to sada dobiva Madarska! Cinjenica je da ce Hrvatska graniciti vise sa ATLANTISOM.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric ned ruj 28 2008, 22:17

Z0CKY je napisao/la:ok , hvala na sramoti , mislim da bi se trebao povuc vidi cu sutra mislim skroz iz igre

Kakvoj sramoti Zocky? Daj objasni ljudima zašto tako zdušno navijaš za PEACE... Twisted Evil
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by leshinari ned ruj 28 2008, 22:19

ma nabijem vas sve, jos nemamo ni Hrvatsku a vi se vec koljete, razocarali ste me...po meni je jednostavno, imati cemo izbore, svatko ce reci svoje i tko pobjedi taj odlucuje jer narod je tako izabrao. cheers

pa cemo onda svi biti krivi ako nesto pode po zlu

ovu temu vise necu citati...pusa svima
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by ratrak ned ruj 28 2008, 22:24

ova treba iznad mene pametno zbori, potpuno se slažem
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by blatko ned ruj 28 2008, 22:32

ako mozemo biti sigurni da nas rumunji nece jebat onda mi je svejedno

u protivnom definitivno atlantis jer smo mrtvi
blatko
blatko

Male Broj postova : 220
Age : 45
eRepublik lokacija : Nelspruit, SA
Registration date : 24.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Jozek ned ruj 28 2008, 22:51

ratrak je napisao/la:ova treba iznad mene pametno zbori, potpuno se slažem

jesi siguran da je treba xD https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/offtopic-f1/kakav-je-to-muskarac-bez-dlakavih-prsa-t223.htm

ovaj avatar od zocky-a kojeg ima tu na forumu od onog pedera estabana il kak se vec lik zove
taj lik sa avatara je sad ovog trena na discovery geschichte
jel je to taj lik ? https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/2ce5gxx.jpg

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by leshinari ned ruj 28 2008, 22:59

ok, of topic cu komentirati happy happy

ovaj estebanov nije bob marley,mislim da je to obicni napuseni rasta u estebana
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav pon ruj 29 2008, 06:51

dajte moramo oko ovog odlučit, nema smisla sad se svađat al Sucko je htio da bar rrasparavimo jer moramo razmisljat o ovome pogotovo nakon onih silnih prijetnji da nas i PEACE i ATLANTIS jebu, moramo odlučit ako ne sad onda u sljedecih 2 tjedna, inace bi se ponasali skroz neodgovorno, bar po meni


editano od moderatora - PEACE nas nikad nije krivo ni pogledao
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by LLuX pon ruj 29 2008, 07:45

trebamo pricati
a ne medjusobno se napadati

iznosite cinjenice
argumente za i protiv...
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by IvanGoodOne pon ruj 29 2008, 07:59

ja u atlantis ne zelim samo zbog jednog razloga.zato sto su tamo englezi..a znate kakvi su englezi ...pogledajte malo kroz nasu povijest..zbog njih bi oso u peace..al peace je slab savez...po jacini atlantis je bolji za nas..ali zbog sebe ne bih ušao..
IvanGoodOne
IvanGoodOne

Male Broj postova : 200
Age : 31
eRepublik lokacija : HRVATSKA...SISAk
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko pon ruj 29 2008, 08:01

U ovoj igri su nam Englezi (UK) jedni od najvecih prijatelja, prvi su nam od svih obecali MPP.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by IvanGoodOne pon ruj 29 2008, 08:06

a dobro..ja nisma rekao za igru
IvanGoodOne
IvanGoodOne

Male Broj postova : 200
Age : 31
eRepublik lokacija : HRVATSKA...SISAk
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Kokach pon ruj 29 2008, 10:54

Sad definitivno ATLANTIS,ali treba vidjeti kakav ce omjer snaga biti kad dode Hrvatska, jer po pisanju admina nece tako skoro
Kokach
Kokach

Male Broj postova : 232
Age : 47
eRepublik lokacija : Sjeverozapadna Hrvatska
Registration date : 10.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/542492

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Lukok pon ruj 29 2008, 12:22

Po meni trenutačno Atlantis.

Lukok

Male Broj postova : 270
Age : 30
eRepublik lokacija : Hrvatska,centralna
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon ruj 29 2008, 12:33

mislim da smo izdali prijatelje , vi novi koji ne znate - prve izbore bilo je 28 hrvatskih glasova i 32 glasa talijanske vojske koju sam ja doveo da nam pomognu dobit , to je bila tajna misija , a nista nisu trazli za uzvrat !!!! pazi nista a bio je svjetski rat u tijeku !!!!!! a oni su vojska !
ta engeska sucko nije neka zastita , i MPP nece postojat u V1 jer ce bit jako skup i svaki mjesec ce se potpisivat !
a velika britanija sigurno ne bi poslala svoje snage za nas branit !


ja svojim utjecajem mogu dovest cili PEACE ako me volja za obranu , PEACE koji nam je prakticki doveo Hrvatsku !
ako se tako izdaju prijatelji onda vam svaka cast, mene je sram !!!!

jedan primjer bugarska koju nitko ne dira koja je clan PEACE-a , i koja ima cilu granicu sa rumunjskom


i prekinite filozofirat jer ste neupuceni , rvo sta spominjete neki NA , drugo sta spominjete MPP koji nece postojat , jer onda ce se drzave branit po dobrim odnosima !!
a oprostite mislim da ja imam veci utjecaj u ATLANTISU nego vi iako me mrze , cijenim ja njih i obrnuto !
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Lukok pon ruj 29 2008, 12:36

Ma mene je samo strah radi Rumunjske šta gazi sve pred sobom da nas nebi razvalila...ostalo je svejedno,glavno mi je da Rumunjsku neutraliziramo i to je to.

Lukok

Male Broj postova : 270
Age : 30
eRepublik lokacija : Hrvatska,centralna
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav pon ruj 29 2008, 13:01

dobro onda jel mi moze ko objasnit zasto je Rumunjska napala jednu jaku Mađarsku koja je jako utjecajna zemlja? sve je to ok sa Bugarskom ali nama niko ne jamci da necemo proc ko mađari, iako, s Rumunjima se moze dogovorit no njih nista nece prjecit da osvoje nas i nase pokrajine u JARu za dijamante barem ako ne za ista drugo
Zocky takoder si zaboravio da nam je UK veliki prijatelj jel su nam pustili da dugo tamo zivimo i cak da imamo svog mayora i nsita nisu srali, svaka cast talijanima ali oni nam nisu nista gori ili bolji od UKa
i na kraju krajeva, da izostavimo čak i Rumunjsku, ko brani sloveniji da nas napadne, kad bi isli 1 na 1 ni s njima nebi imali puno šanse
ali glavni problem je sto nam PEACE ne jamči sigurnost, jamči obranu ali ne i pobjedu u eventualnom ratu
pogledajte slovence, manji su od nas i sta njima fali u ATLANTISu? mi samo zelimo sigurnost, nikakva osvajanja i tak to ne dolazi bas u obzir sve i da ocemo, a necemo
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle pon ruj 29 2008, 15:03

atlantis
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by John Vorsha pon ruj 29 2008, 15:21

Ja sam za PEACE.
John Vorsha
John Vorsha

Male Broj postova : 89
Age : 34
eRepublik lokacija : Croatia, Central Croatia
Registration date : 22.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle pon ruj 29 2008, 15:36

Vorsha je napisao/la:Ja sam za PEACE.


šta ima u dijaspori?
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon ruj 29 2008, 15:36

odabrali ste a ja to necu podrzati samo se nadam da vam nece bit zao , a ja necu onda pomoc , jer ne zelim bit u hrvatskoj di me se smatra neprijateljom(okolne zemlje) , a mislim da sam najvise ucinio za hrvatsku ,
lobiranjem , politicki , peticijom ( zadnjom koja je prva dala rezultate, tj. javio mi se admin napokon ) , financijski(tek pocetak) , a afrika su sam prvi napravio ideju jos tamo 5.kolovoza , bio sam mozak ideje , pa se nekima nije sviđalo , pa sam dosao prvi u afriku dao 15 golda za stranku(vi ste mi dali jos 25 , hvala svima jos jednom) , pa sam uspio to organizirat , pa onda i zvao 36 talijana , bez kojih ruku na srce nebi dobili izbore (citaj ostali bez golda , moci , i admin nebi reagirao na trazenje hrvatske) , dogovorio vojnu pomoc za hrvatsku , q5 bolnicu , osmislio buducu hrvatsku , I NAPRAVI SAM SAMCAT PROGRAM NASE STRANKE koji mozete vidit na stranici nase stranke , koji je remek djelo mozda i najbolji u igri , koji mozda uu nekim djelovima je i tesko ostvariv(u nekim djelovima ste me korigirali , hvala) , vec smislio program za V1 također jer zadnjih dana proucavam i raspitujem za nove stvari !

sve ovo nebi ostvario bez vas i to cijenim , sucka koji je doveo nasu bandu iz engleske , gotcha koji je dosao iz ceske i odrekao se svog imena tamo , cmd i antimon koji su s menom odpocetka u njemackoj jos bili (nazalost tamo nisam bio predsjednik a imao stranku preko 100 clanova naime njemacka je izgubila rat dva dana prije izbora !


ako imate kakve zamjerke recite , iako mislim da prvi hrvatski kandidat nebi trebao pobijedit zato sto je PEACE ili one druge - onaj ko nudi najbolje treba pobjedit !
NIKOJI SE KANDIDAT NE MORA VADIT ZA VOJSKU , NITI SE ISTICAT NACIONALIZMOM (mi smo far-right drzava) i kod nas to pobjeđuje !
ali ja sam pozitivni dio nacionalizma pokazao, ja se ne moram isticat da bi dobio i to necu radit ako ne dobijem bit ce mi zao , sve sam postigao u ovoj igri ama bas sve , ali svega toga bi se odrekao da budem hrvatski predsjednik i pokazat cu svoj program bez i ti malo lazi i napuhavanja

ali hrvatska povijest pokazuje da smo imali izdajica i da smo druge izdavali , a jednu smo izdaju napravili - izdali nase prijatelje , koji su bez govora ucinili najvise za nas
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle pon ruj 29 2008, 15:44

pročitao sam prva 3 reda i mogu samo reć.......i onda mi ti kreneš srat ili kako već...pa pogle samo svoja očekivanja
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by John Vorsha pon ruj 29 2008, 15:53

@Prle, a evo preživljava se nekako.

Kolko sam čitao političke diskusije na forumu i po stranim novinama vidim da Rumunjska baš i ne poštuje te MPP-e. Evo jedan članak:

"As previously expected, Romania confirmed the fears that its policy is absolutely imperialistic towards its neighbours.

But this was all expected. The cancelled MPP with Hungary, the contacts they started with the Bulgarian administration, asking us to betray Hungary, the creation of the offensive organization Atlantis, the cancelled MPP with Bulgaria and the talks of the Romanian president with some of our allies concerning eventual war against Bulgaria....all those facts prove only one thing. We are observing a well-planned aggression over a peaceful nation."-iz bugarskih novina prevedeno na engleski
John Vorsha
John Vorsha

Male Broj postova : 89
Age : 34
eRepublik lokacija : Croatia, Central Croatia
Registration date : 22.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon ruj 29 2008, 16:23

ja se bojim rumunjske nego vi jer sam upucen jako dobro , ne vidim sto sam lose napisao ???
ali mislim da je bolje poginit nego izgubit prijatelja
ali vidit cemo jos oko ovoga ! ko zna koliko ce se saveza raspast jos.....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by blackcarmafia pon ruj 29 2008, 17:23

Savezi cejo nastat i propast a ako izgubimo Hrvatsku to bih bio najveci gubitak.

Ima opcija neutral study ? ... frendi sa svima susjedima?


Ja sam za PEACE, al bih se ukljucio samo ako nema c) opcije.
PEACE je dobra aliansa sa "velikim srcem" ali nazalost preslabom vojskom za direktni rat sa ATLANTISom, a ovim rumunskim ciganima ja cak i ako imamo MPP nebi vjerovao ...

Zocky majstore .. sredi nam c) opciju Twisted Evil
blackcarmafia
blackcarmafia

Male Broj postova : 159
Age : 32
eRepublik lokacija : SA/newCRo
Registration date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak pon ruj 29 2008, 18:05

I česi(atlantis) su nam prijatelji,a to da će češka u peace je isto kao reći da se slijedeći mjesec vraća indija...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by loody-chincho pon ruj 29 2008, 18:11

dajte ljudi polako, ajmo prvo vidjeti kako će se stvari razvijati!
koliko sam shvatio Hrvatsku nećemo dobiti još dva mjeseca tako da nema nikakve žurbe, tko zna šta se sve može dogoditi u međuvremenu.
mislim, ja ovu igru igram tek desetak dana i totalni sam noob, ali vidim da ima jakih argumenata i za PEACE i za ATLANTIS.
u svakom slučaju nemojmo se klati međusobno, jebo MPP i saveze, na kraju uvijek ovisiš sam o sebi!
i zato trebamo ostati ujedinjeni, pa nećemo valjda u igrici ponavljati greške ovih naših šupaka političara iz RL
loody-chincho
loody-chincho

Male Broj postova : 49
Age : 42
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 20.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Azrael pon ruj 29 2008, 18:19

Mislim da nebismo trebali uci odma prvi dan u savez, nego promatrati kroz prvi mjesec, kolko nas nesmiju napadati, kako se odnose prema nama, pa tek onda zakljuciti.

Po onome sto sam dosad vidio i ja bih radije u PEACE, ali cinjenica je da su najjace sile u Atlantisu, a znate za onu "Keep your friends close, but your enemies closer."
Azrael
Azrael

Male Broj postova : 159
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 15.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by LLuX pon ruj 29 2008, 18:45

ludi ima pravo

necemo se sad tu klat oko toga i svadat

sad ce doci V1
hrvatska dolazi za mjesec ili dva
mi cemo ovdje biti sigurni i promatrati i kad objave datum dolaska hrvatske onda kreniti u pregovaranje Wink
jer ko ziv ko mrtav od drzava za 2 mjeseca Wink

dakle moj prijedlog je da se u ovom topicu prestane izbacivati raznorazne fekalije
i da se ovdje pisu novosti, il negdje drugdje, o svjetskim ratno-politickim dogadanjima

@zocky tvoj problem je pisanje eseja kojem sam procitao prvi i zadnji red happy happy
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by djubrex pon ruj 29 2008, 18:49

Z0CKY je napisao/la:ako budem htio hrvatska je PEACE ali naravno ipak cemo svi skupa odlucit , sucko stavi link novim igracima da vide sto je PEACE ucinio za hrvatsku i koje veze imam u PEACE-u
"ako budEM"
em-hmm....

e
emo
ete
e

kaj buš ti bio 1. pred. eRH?
i tko o tome odlučuje?
pa valjda mi, birači.

djubrex

Male Broj postova : 392
Age : 30
eRepublik lokacija : Nottingham
Registration date : 02.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by qertz pon ruj 29 2008, 19:16

Nemojte pista da niste procitali i onda to kritizirati. Radje procitajte. Mnogo puta su se zbog takvih stvari donjele krive odluke (ne mislim na erepublik).

Za sada sam neutralan jer nisam upucen previse u inozemstvo.

I da... Nemojte gledati na RL odnos drzava, ovo je igra i tu mozemo biti dobri sa bilokime, kao sto mozemo biti i u ratu. Ovo nema veze sa RL-om. Wink
qertz
qertz

Male Broj postova : 380
Age : 29
eRepublik lokacija : South Africa/JAR
Registration date : 09.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1094741

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by djubrex pon ruj 29 2008, 19:24

Ja ne miješam RL i IG, osim kod jedne sitnice......


Naši istočni susjedi (na žalost, susjedi)....

djubrex

Male Broj postova : 392
Age : 30
eRepublik lokacija : Nottingham
Registration date : 02.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon ruj 29 2008, 19:53

koji vam je Mad
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon ruj 29 2008, 19:58

najveca opasnost nije od rumunja ili vec koga nego vec od nas samih , vec su pocele zestoke diskusije po mom misljenju najbolje rijesenje je demokratsko lipo glasovatm kako je i zapocela ova tema

sucko potpuno te podrzavam


Zadnja promjena: jozo13; sri lis 01 2008, 11:33; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by blackcarmafia pon ruj 29 2008, 20:16

Treba jos pricekat koji mjesec ... zasto?

V1 (da upoznamo kako cejo MMP-ji djelovat, mozda koji bugovi i to sranje)
mađarska i bugarska ... mozda sad kad cigani vise nece moci toliko cheatat (nadam se) moze PEACe obranit mađarsko ... pustimo se iznenaditi ...

ATLANTIS je ko u RL kina rusija i amerika .. a PEACE ko NATO bez amerike

Cool .. polako samo polako
blackcarmafia
blackcarmafia

Male Broj postova : 159
Age : 32
eRepublik lokacija : SA/newCRo
Registration date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko pon ruj 29 2008, 23:31

Z0CKY je napisao/la:odabrali ste a ja to necu podrzati samo se nadam da vam nece bit zao , a ja necu onda pomoc , jer ne zelim bit u hrvatskoj di me se smatra neprijateljom(okolne zemlje) , a mislim da sam najvise ucinio za hrvatsku ,
lobiranjem , politicki , peticijom ( zadnjom koja je prva dala rezultate, tj. javio mi se admin napokon ) , financijski(tek pocetak) , a afrika su sam prvi napravio ideju jos tamo 5.kolovoza , bio sam mozak ideje , pa se nekima nije sviđalo , pa sam dosao prvi u afriku dao 15 golda za stranku(vi ste mi dali jos 25 , hvala svima jos jednom) , pa sam uspio to organizirat , pa onda i zvao 36 talijana , bez kojih ruku na srce nebi dobili izbore (citaj ostali bez golda , moci , i admin nebi reagirao na trazenje hrvatske) , dogovorio vojnu pomoc za hrvatsku , q5 bolnicu , osmislio buducu hrvatsku , I NAPRAVI SAM SAMCAT PROGRAM NASE STRANKE koji mozete vidit na stranici nase stranke , koji je remek djelo mozda i najbolji u igri , koji mozda uu nekim djelovima je i tesko ostvariv(u nekim djelovima ste me korigirali , hvala) , vec smislio program za V1 također jer zadnjih dana proucavam i raspitujem za nove stvari !

sve ovo nebi ostvario bez vas i to cijenim , sucka koji je doveo nasu bandu iz engleske , gotcha koji je dosao iz ceske i odrekao se svog imena tamo , cmd i antimon koji su s menom odpocetka u njemackoj jos bili (nazalost tamo nisam bio predsjednik a imao stranku preko 100 clanova naime njemacka je izgubila rat dva dana prije izbora !


ako imate kakve zamjerke recite , iako mislim da prvi hrvatski kandidat nebi trebao pobijedit zato sto je PEACE ili one druge - onaj ko nudi najbolje treba pobjedit !
NIKOJI SE KANDIDAT NE MORA VADIT ZA VOJSKU , NITI SE ISTICAT NACIONALIZMOM (mi smo far-right drzava) i kod nas to pobjeđuje !
ali ja sam pozitivni dio nacionalizma pokazao, ja se ne moram isticat da bi dobio i to necu radit ako ne dobijem bit ce mi zao , sve sam postigao u ovoj igri ama bas sve , ali svega toga bi se odrekao da budem hrvatski predsjednik i pokazat cu svoj program bez i ti malo lazi i napuhavanja

ali hrvatska povijest pokazuje da smo imali izdajica i da smo druge izdavali , a jednu smo izdaju napravili - izdali nase prijatelje , koji su bez govora ucinili najvise za nas
Zocky, to nije nimalo lijeo da sebe zoves nekim bogom, koji je najvise ucinio za hravtsku, da te bilo briga za hrvatsku, od pocetka bi radio u Hrvatskoj, a ne po Njemackoj glumio Njemca.
Kazes da imas veze sa PEACEom? Te veze nebi mogle stvoriti vise vjonika nego sto sada brani Madarsku, a Madarska umire od strane Rumunjske, umrli bi i mi.
Jesi li ikoga pitao za posljedice to sto ces zvati Talijane? A nisi nikgoa ni pitao, ili napravio anketu dali zelimo njihovu pomoc, kamoli koje su posljedice toga.
Sebe nazivas covijekom koji je najvise ucinio za Hrvatsku? Razmisli malo o tome.
Zvanje svoga manifesta remek dijelom i najboljim u igri? Sto ti je? U UK, su prevodili manifeste, na belgijski, hrvatski te na litvansi, i duplo su veci bili. ( ja sam prevodio na hravtski od jedne partije) Razz (ali skracenu verziju) Razz Te su manifesti, blago receno 3 puta veci.
Talijani su tvoji prijatelji, ne nasi. I neznas koliko je toga sve UK ucinila za nas.
Nezelim ispasti budala, i bahatiti se sto ja sve napravio za hrvatsku, i koliko sam vremena izgubio na to. (sigurno bih mogao knjigu napisat)

Oprosti zocky radi ove svade, ja jednostavno nezelim da Hrvatska bude u PEACEu, jer ce biti uskoro osvojena, pa i Slovenci bi nas moci napasti odma. Placanje MPPova? To je potpuno jednako i za PEACE i ATLANTIS, MPP ce isto doci, i nece neko placat MPP samo zato to si mu prijatelj! Cak su drzave ATLANTISa ekonomski vrlo bogatije.
Takoder, kupovanje bolnice (umijesto da sami napravimo) jos od Pakistana. :cry: svakako je losa ideja.
Te, AKO bi hrvatska nekako zavrisla u PEACEu, ja bi i dalje ostao u njoj, kao sto sam od 3. mjeseca zajedno sa Hrvatima, dok bi ti ako bi hrvatska zavrisla u ATLANTISu, otisao iz Hrvatske kao sto si sam rekao. Meni osobno nije stalo do moci ( jer, dok smo npr. mislili prelaziti u Cesku sa Hrvatima, borba za preds. je bila izmedu Relica i Robya Petrica, ja se nisam htio mijesat, takoder sam tebi prepustio vodstvo u JARu, iako sam slobno i ja mogao biti, te se i prijaviti na zadnjim izborima za preds. stranke) ali nisam.
Moja razmisljanja za Hrvatsku su iskljucivo domoljubna (biti cu bezobrazan i reci, nitko nema toliko jako veliku zelju i osjecaj za dobivanje Hrvatske kao ja, te vremena koliko provodim na erepubliku(nije za hvaljenje bas) sve za Hrvatsku, od poctka igre sam s Hrvatima i uvijek cu biti), i ucinit cu najbolje sto mogu, i sto bi bilo moguce, bez visih interesa, i da ovisim o drugima. Jer, ja neuvlacim Hrvatsku u ATLNATIS jer su mi "kao tamo neki prijatelji iz ATLANTISa" ATLANTIS je tu samo zato sto je bolji za Hrvatsku.


Zadnja promjena: Sucko; uto ruj 30 2008, 10:12; ukupno mijenjano 2 put/a.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak uto ruj 30 2008, 06:59

Ovaj suckov post ima moj potpis...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by LLuX uto ruj 30 2008, 07:54

yus

ali moramo uzet u obzir da bi se puno toga moglo promjeniti u v1

i dobro je sto cemo zemlju dobiit tek poslije v1 Wink
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav uto ruj 30 2008, 10:39

Sucko +1 iako zocky ima jako dobre argumente


Zadnja promjena: Tomislav; uto ruj 30 2008, 11:58; ukupno mijenjano 1 put.
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto ruj 30 2008, 10:53

LLuX je napisao/la:yus

ali moramo uzet u obzir da bi se puno toga moglo promjeniti u v1

i dobro je sto cemo zemlju dobiit tek poslije v1 Wink

Da promijenit ce se, a najveci problem su nam stvorili admini koji su potpuno opelješili Rumunjsku, tako da je ona (unutarnja Rumunjska, bez Ukrajine i Moldavije) ostala bez ikakvih raw materialsa u globalu i od nje su stvorili buducu ekspanzionističku silu koja će morati 4000 ljudi i svoju ekonomiju hraniti i doržavati osvajanjem regija koje imaju raw materialse.

Ako nas slože na granicu s Rumunjskom, i ako kojim slučajem dobijemo koju regiju s vrijednošću 2 bit ćemo im ispred nosa da nas pograbe u slučaju da smo u protivničkoj alijansi. To je samo jedan od mojih argumenata za Atlantis, uopće nisam subjektivan po tom pitanju inače, kak je Zocky to napisao u komentaru na jedan od mojih članaka. Bolje si je biti dobar sa susjedima nego njima trn u oku, a biti si dobar sa onima iz drugog sela...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto ruj 30 2008, 11:30

sucko +2
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.