Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

+35
Domagoj Soldo
dSoKre
ZorroCRO
Ante Sunara
rocker-ma
Spoljaric
Matej Balatinac
Ivica_Ri
-Jaro-
Sumski
split1700
Mile
Relic
nini9
fredrikstadt
cmdgeneralmarka
qertz
djubrex
Azrael
loody-chincho
Mario Kamenjak
blackcarmafia
John Vorsha
Prle
Lukok
Kokach
IvanGoodOne
LLuX
blatko
ratrak
leshinari
Roby Petric
Jozek
Tomislav
Sucko
39 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

PEACE ILI ATLANTIS

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Vote_lcap80%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Vote_rcap 80% 
[ 71 ]
ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Vote_lcap20%ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Vote_rcap 20% 
[ 18 ]
 
Ukupno glasova : 89
 
 
Poll closed

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 20:03

Z0CKY je napisao/la:ne lazem imao je oko 30ak do 35

ovo izbore je bilo 45-40 odnos znaci jos gusce negu u africi

Jebemu misha - lazes... Pratio sam izbore i tvoje i one u Tajlandu...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto lis 21 2008, 20:06

Z0CKY je napisao/la:i pitao sam ja pitao ali ne tebe

jel ti misliš da je ovo diktatura???

praviš budale od nas??? šta???
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 20:07

Z0CKY je napisao/la:sucko ne zelim tebe pitat jer znam tvoje namjere , za JAR je apsolutno jedini izlaz PEACE
LOL, peace je unistio JAR, gotovo kaj ga nije satrao, sigurno je sada peace dobar, haha.
I molim te reci kome si bio rekao?? Nemoj se pokusavat nekak sada izvlaciti..
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 20:08

roby i ja sam pratio , i ja smatram svoju tvrdnju tocnom kao i ti tvoju


prle ne- pitao sam ja one koje sam trebao a hrvati su
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto lis 21 2008, 20:08

mi ostali smrdimo???
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 20:10

necu reci koga sam pitao , Indonezija je ratovala bez pomoci tadasnjeg FIST-a , da nas ne bi indo. do kraja sredila moramo u PEACE, tebi sretno ako pokusas sto drugo ali razmisli dobro
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 20:11

Z0CKY je napisao/la:necu reci koga sam pitao , Indonezija je ratovala bez pomoci tadasnjeg FIST-a , da nas ne bi indo. do kraja sredila moramo u PEACE, tebi sretno ako pokusas sto drugo ali razmisli dobro
zocky nisi nikoga pitao, priznaj, lakse ce ti biti.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 20:11

ne prle , ali tvoje misljenje znam i ono nije dobro za afriku (za hrvatsku mozda i je)
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto lis 21 2008, 20:12

Z0CKY je napisao/la:ne prle , ali tvoje misljenje znam i ono nije dobro za afriku (za hrvatsku mozda i je)

ko si ti da sudiš čije je mišljenje dobro čije ne...kako ne shvaćaš jednu stvar u manjini si, ekonomija u jaru propada iz dana u dan ništa se ne poduzima i dalje misliš da si u pravu?
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 20:13

laku noc , sucko kontaktirat cu admina pa pitat je li moguce da me ti naslijedis odma sutra , sretno


ekonomija je ok , dobra je stvar kad kompanije posluju u minusu jer imaju koristi radnici (jeftine cijene)
a to je tomislavova stvar
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle uto lis 21 2008, 20:16

ekonomija je ok?

to je sve šta president može reći na ovo stanje(sranje) u državi, a ok....svaka čast, uživaj
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost uto lis 21 2008, 20:20

prle reci sto ne valja sto si najskuplji na svijetu jer nemas konkurencije u JAR-u , po meni osobno je dobra stvar kad kompanije gube zbog toga sa nasm prosjecnom placom mozes kupit q3 hranu , dva gifta , i ostane ti jos 2 zar dnevno ! ej , pa po sredini smo u igri a s obzirom da smo najmanja drzava to je super stvar
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav uto lis 21 2008, 20:22

al tu JAR sam po sebi nije bitan, meni smeta sto se stvara slika u svijetu da je vecina hrvata za PEACE a nije
po tome sto smo mi na vlasti u africi i afrika odlazi u PEACE pod ''hrvatskom'' vlascu svi ce zakljucit gore navedeno a to uopce nije tako i mene je zapravo strah da se ne dobije krivi dojam jel vecina hrvata aktivnih, tro-cetvrtinska cak, nije za PEACE i to je cinjenica
ja neam nis protiv toga sto je zocky osobno u PEACEu ali ne zelim da nas se tamo trpa napamet
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko uto lis 21 2008, 20:25

Zocky, ja jos i dalje cekam tvoj odgovor, kome si bio rekao? To nemoze biti tajna, stvar je u tome, sto nisi nikome rekao, a ti si rekao da si rekao nekome.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Azrael uto lis 21 2008, 20:43

Po meni, jedini logicni izbor kod vaznih odluka je glasanje, pa neka narod odluci.

Ja necu nikoga osuđivati jer ne igram dovoljno dugo da znam sve detalje.

Bilo kako bilo, cini se da se vec sad naziru dvije suparnicke stranke u buducoj eHrvatskoj.
Azrael
Azrael

Male Broj postova : 159
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 15.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric uto lis 21 2008, 21:20

Z0CKY je napisao/la:roby i ja sam pratio , i ja smatram svoju tvrdnju tocnom kao i ti tvoju


prle ne- pitao sam ja one koje sam trebao a hrvati su

A nema frke, pitat cu Rockmana, za njega sam siguran da se sjeca (70 clanova stranke), ko i onog Brazilca, predsjednika druge najvece stranke koji mu je dao podrsku (20 clanova)... Posto su Latvijci bili treca najveca stranka s 15-ak clanova, morat cu se jako potruditi da navucem i nadjem toga koji je dobio 35 glasova.

Ali ucinit cu to za tebe da dokazem da ne lazes... Bogovi jednostavno ne lazu...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Tomislav uto lis 21 2008, 21:44

Zocky kazes da afrika mora u PEACE ali nas boli ona stvar di ce afrika, to se nas ne tice, nas se tice dojam o nama i namjerama nasim
A sto se tice ekonomije, u kurcu je u cjelom svijetu no ja kao pojedinac nemogu nista napravit a i ako onaj sveznajuci Vellos nemoze predlozit nis onda znamo kolko je sati al ne brinite imam planove al opet, sumnjam da cu ih moc odrzat jel imamo do izbora a ove gubimo decki....
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sri lis 22 2008, 10:27

Tomislave dok sam ja na celu afrike nece je nitko dirat , a ja razmisljam da je za afriku bolji PEACE iz istog razloga zasto vi ocete da hrvatska ide u ATL. , stoga budimo realni

ne morate se bojat za mene ja sam bio spreman doc u hrvatsku taman da surađuje sa crnim vragom , ali zbog nekih drugih razloga ne zelim ne zbog pitanja o vojnom savezu.
ali mogu reci da cu u hrvatskoj biti prisutan pomocu organizacije , kreirat cu dobrotvornu organizaciju koja ce pomagat(lovom , giftovima , tutorialima) - novacima i zrtvama politike (koje svugdi ima i u igri i RL , znaci nisam htio nista posebno rec ) , a moj glavni account ce se pojavit u hrvatskoj iskljucivo ako neko hrvatsku napadne , i ako me narod pozove(nadam se da za to nece biti potrebe)

i kontaktirao me admin , pa cu mu pomoci oko nekih stvari i nije im u planu prevodit na hrvatski ali ja namjeravam prevest stranicu na hrv. jezik to ce bit moguce,

ovo je moja konacna odluka , za par dana cu detaljno objasnit moje planove , poneke razloge i savjete
isto tako ispricavam se svima , hvala svima koji su me cinili ponosnim , pomoc cu daljnje koliko mogu jer u hrvatsku necu (meni proglasavanje da prodajem hrvatsku ne treba , i sa takvim osobama ne zelim bit u istoj drzavi
hvala svima ako neko treba kakvu pomoc u buducnosti slobodno me PMajte
ZNACI OCEKUJTE MOJ ZADNJI OPSIRNI POST ZA NEKOLIKO DANA
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sri lis 22 2008, 10:28

Hvala
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko sri lis 22 2008, 13:46

Azrael je napisao/la:Po meni, jedini logicni izbor kod vaznih odluka je glasanje, pa neka narod odluci.

Ja necu nikoga osuđivati jer ne igram dovoljno dugo da znam sve detalje.

Bilo kako bilo, cini se da se vec sad naziru dvije suparnicke stranke u buducoj eHrvatskoj.
To je upravo ova tema, pogledaj koliko ljudi zeli ATLANTIS, a koliko PEACE. Wink
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric sri lis 22 2008, 19:03

Z0CKY je napisao/la:Tomislave dok sam ja na celu afrike nece je nitko dirat , a ja razmisljam da je za afriku bolji PEACE iz istog razloga zasto vi ocete da hrvatska ide u ATL. , stoga budimo realni

ne morate se bojat za mene ja sam bio spreman doc u hrvatsku taman da surađuje sa crnim vragom , ali zbog nekih drugih razloga ne zelim ne zbog pitanja o vojnom savezu.
ali mogu reci da cu u hrvatskoj biti prisutan pomocu organizacije , kreirat cu dobrotvornu organizaciju koja ce pomagat(lovom , giftovima , tutorialima) - novacima i zrtvama politike (koje svugdi ima i u igri i RL , znaci nisam htio nista posebno rec ) , a moj glavni account ce se pojavit u hrvatskoj iskljucivo ako neko hrvatsku napadne , i ako me narod pozove(nadam se da za to nece biti potrebe)

i kontaktirao me admin , pa cu mu pomoci oko nekih stvari i nije im u planu prevodit na hrvatski ali ja namjeravam prevest stranicu na hrv. jezik to ce bit moguce,

ovo je moja konacna odluka , za par dana cu detaljno objasnit moje planove , poneke razloge i savjete
isto tako ispricavam se svima , hvala svima koji su me cinili ponosnim , pomoc cu daljnje koliko mogu jer u hrvatsku necu (meni proglasavanje da prodajem hrvatsku ne treba , i sa takvim osobama ne zelim bit u istoj drzavi
hvala svima ako neko treba kakvu pomoc u buducnosti slobodno me PMajte
ZNACI OCEKUJTE MOJ ZADNJI OPSIRNI POST ZA NEKOLIKO DANA

Nitko se ne boji za tebe, ali covjece dragi... Pa ti si toliko kontradiktoran da je to nemoguce!

Ti si bio spreman doci u Hrvatsku ali neces, znas da ti nitko nije slao nikakav PM, ali znas i da je poslan poslije odredjenog datuma, odlazis iz igre definitivno, ali odlucit ces za koji dan... Donio si konacnu odluku - o cemu? Citam, citami nikako da skuzim koja je to definitivna odluka... Nist ne kuzim kaj pises, tesko mi je pratiti tvoj pjesnicki izricaj.

I opet ne kuzim kaj je bozanski pjesnik htio cijelim postom. Trazis sazalijenje ili kaj?
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko sri lis 22 2008, 19:16

Sazaljenje trazi.
U Hrvatsku je rekao vec prije da nece doci, pa opet oce, pa sada opet nece, razlog?Razlog je ovo, citiram "ali zbog nekih drugih razloga"
Mozda isti razlog kao sto ne zeli reci kojem je Hrvatu rekao da je sa JARom planira potpisati MPPove sa zemljama iz peacea.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sri lis 22 2008, 19:52

komentar-roby pa i ti si sve ove stvari govorio pa opovrgavao, isti smo
sad jos jednom kazem- u hrvatsku necu nikad doc(ako ste me vas dvojica proglasili neprijateljem ok , onda vise nemate briga)
roby zelio sam doci u hrvatsku , ali sad sam odlucio i ovo je zauvijek(jedino ako netko hrvatsku napadne doc cu je branit)
da planirao sam napustit kad je dosao V1 , ali sam također rekao da cu pricekat. najvise mi je dizala zivce sporost servera , to je sad u redu tako da ostajem u igri do daljnjega(ti si otisao pa se vracas.....i tako je bilo puno puta)
to o bozanstvima je šala , leshova sala koju ja nikad nisam ni komentirao skoro , svi znaju da je sala

to oko tajlanda i JAR-a -
govoris gluposti. kritiziras jednu savrseno obavljenu akciju , ja cu jos jednom ponovit da znam da mi nisi poslao poruku za tajland prije nego sam ja vec bio u JAR-u. mislim i danas da je JAR bolja ideja , ti imas svoje misljenje ali trebas biti objektivan i cestitat hrvatima , ne sad trazit da se mi tebi ispricamo jer si imao jos neku ideju
ko zna mozda i tajland nebi bio los , ali ovo je bolje , a uostalom neozbiljno je raspravljat o tome

znaci tvoj post je dosta povezan sa samim tobom jer si ti ovo sve navedeno također napravio.

nemate vise sta raspravljat ja necu u hrvatsku . ne zato sta je ne volim , sta je ne zelim , nego zbog nekih razloga -ljudske zloce npr.
ali ne zelim se ni sa vama vise svađat jer sam umoran u opovrgavanju lazi
sretno vam , ja se u vas vise necu dirati
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle sri lis 22 2008, 19:55

svašta bi sad reka ali rađe šutit nego pojist govno
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sri lis 22 2008, 19:59

prle meni reci na PM , slobodno iako ne znam sto sam ti ikad skrivio

al eto rekao sam vise ne zelim diskutirat sa vama , tako da bi vas zamolio da prestanete , ako zelite sa menom nesto rijesit imate PM opciju
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko sri lis 22 2008, 20:00

Zocky i prije v1 si mislio napustiti igru, imam dokaz.
Neprelasak u Hrvatsku samo dokazuje koliko ti je stalo do Hrvatske, te pravdanje radi nekakve "zloce" svakako je djetinjasto. Prije si rekao da ces raditi opozciju u Hrvatskoj (no misljenja mijenas svaki dan), kao sto to radi sada recimo Milanovic sa SDPom, zamisli da oni sada napuste Hrvatsku jer ih HDZ nevoli, lol.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sri lis 22 2008, 20:06

hahahahahha , sucko jednostavno se ne zelim mijesat u vasu politiku to je sve

meni je stalo do hrvatske i bas zato cu je napustit (jer sam proglasen neprijateljom)
to je sve , i apsolutno ne mozes uspoređivat sa RL
u cemu je problem ako ne zelim doc , radi nekih svojih misljenja , a i uostalom vidim da je iskazana zelja protiv mene , stoga zelim krenit negdje ispocetka
ali ja cu uvijek znati gdje mi je dom , pomoc cu ja svim hrvatima kojim bude trebalo koliko budem mogao
I unatoc svađi , zelim reci da svima zelim srecu, izaberite pravog vođu i ucinite nam hrvatsku ponosnom
zbogom Sad
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric sri lis 22 2008, 20:09

Z0CKY je napisao/la:to oko tajlanda i JAR-a -
govoris gluposti. kritiziras jednu savrseno obavljenu akciju , ja cu jos jednom ponovit da znam da mi nisi poslao poruku za tajland prije nego sam ja vec bio u JAR-u. mislim i danas da je JAR bolja ideja , ti imas svoje misljenje ali trebas biti objektivan i cestitat hrvatima , ne sad trazit da se mi tebi ispricamo jer si imao jos neku ideju
ko zna mozda i tajland nebi bio los , ali ovo je bolje , a uostalom neozbiljno je raspravljat o tome

Savrseno obavljena akcija je pocela tvojim prepucavanjem sa Svedjanima i JAR-cima, nastavila se tako da je pola eRepublika Hrvate nazivalo ciganima, fasistima, nacistima itd... Jesi li glup, ili ne mozes shvatiti - u Tajlandu (Turskoj, Somaliji, Tunguziji, svejedno koja je zemlja, vazno je bilo da je situacija povoljna) bi se napravilo isto sto i u JAR-u: Okupili bi se, preuzela bi se vlast, radilo bi se otpocetka u drzavi koja nema nista, kao sto nece imati ni Hrvatska, dizala bi se ekonomija i naucilo bi se sve za Hrvatsku. Jedina razlika je da nitko ne bi bio cigan i fasista, vec bi bili face koji smo pomogli nekome...

Da ne velim da si opcepoznat u eRepubliku ko neki klaun, a predstavljas se ko vodja Hrvata koji ispadaju klauni zajedno s tobom koji slijede tvoju bozansku misiju.

I da - nisi prvo tvrdio da nisi nikad dobio nikakvu moju poruku o Tajlandu? Odluci se Boze...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko sri lis 22 2008, 20:12

Zocky, ovo se moze usporediti sa RLom, i tu su partije koje nemaju vlast, kao afrikanci, koji se bore za svoj ciljeve, ne napustaju zemlje, ima tu valjda nekih ljude koji postuju tvoje ideale, i koji bi se borili za tvoja stajalista. I to sam znas, no kao uvijek, opet neces reci koji je razlog. Tebi nitko nije rekao da te nezeli u Hrvatskoj, za tvoju politiku vec da.
I molim te nemoj traziti sada neko sazaljenje tu.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost sri lis 22 2008, 20:17

ne trazim , samo govorim da necu nikad doc u hrvatsku , jedino ako je tko napadne , mislim da je to pozitivan stav .

roby dobro znas da ja nikad afrikance nisam provocirao , nikad nisam pisao clanke na hrvatskom i nikad necu ukrast njihovu lovu .
to o hrvatima ciganima zahvali ovom ispod tebe i djubrexu te slicnima koji su provocirali te afriku nazvali juznom kolonijom
i zato sad moram rec ...... ne seri jer imam nebrojeno mnogo dokaza koliko sam puta po forumu molio da ih se ne vrijeđa da surađujemo , i javno sam u igri osudio svaki oblik provociranja ........ne seri
laku noc
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Roby Petric sri lis 22 2008, 20:19

Z0CKY je napisao/la:al eto rekao sam vise ne zelim diskutirat sa vama

Al eto... Smile
Rekao bih i ja tebi laku noc, ali nacuo sam da bogovi ne spavaju...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Relic čet lis 23 2008, 17:22

Nije istina, svatko spava kao i bogovi ... samo kad oni zaspu ljudi su prezauzeti bavljenjem apokalipsom pa zaborave...

Relic

Broj postova : 81
Age : 34
Registration date : 23.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak pet lis 24 2008, 15:45

Zocky opet malo samohvale diže...već je to dosadno...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pet lis 24 2008, 19:36

gotcha ja bar nisam dvorska luda kao ti na forumu(od igre)
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Azrael pet lis 24 2008, 20:05

Ajde ljudi smirite se za sad. Jos nismo ni dobili Hrvatsku a vi se vec svađate.
Make love not war.
Azrael
Azrael

Male Broj postova : 159
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 15.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak sub lis 25 2008, 07:13

zocky,opet lažeš...
najvjerojatnije smo obadvoje...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mile ned stu 23 2008, 10:46

Znači konačni odgovor je neutralnost? Very Happy

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by LLuX ned stu 23 2008, 11:41

ne
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak ned stu 23 2008, 13:19

Neutralnost bi u našem slučaju bila dosta loša...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost ned stu 23 2008, 14:22

@gotcha losa?najbolje rjesenje kad bi uspjeli to rjesit , sa mnom su se slozili i tomislav i prle
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak ned stu 23 2008, 14:41

jedino da svugdje oko sebe napravimo napove...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost ned stu 23 2008, 15:08

da to , mislim da mozemo bez problema to rjesit
ja sam za mađarsku i italiju sredio,
moze roby za rumunje
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sucko pon stu 24 2008, 07:16

Kakva neutralnost? To je lose za nas, jer nemamo niciju pravu potporu. Npr, mozemo biti kao Slovenia, ne potpuna clanica atlantisa. U erepubliku nitko nije neutrlan, osima JARa cini mi se..
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by split1700 pon stu 24 2008, 07:53

Sucko je napisao/la:Kakva neutralnost? To je lose za nas, jer nemamo niciju pravu potporu. Npr, mozemo biti kao Slovenia, ne potpuna clanica atlantisa. U erepubliku nitko nije neutrlan, osima JARa cini mi se..

Nije mi jasno kako pojedinci mogu podrzavati ideologiju o samostalnosti.
Ma ne znam kojim sistemom mozemo ostati samostalni s 50 do 70 aktivnih clanova u buducoj HR.
Mislin da je za nas najbolje biti nepotpuna clanica atlantisa a samim time nismo postali niciji robovi niti smo se tom odlukom vezali zauvijek za atlantis. To nam prvenstveno daje priliku da se razvijemo u odredenim sektorima a bez potpore odredenih zemalja to je vrlo tesko.
Pojedinacni paktovi o nenapadanju s Italijom, Slovenijom... za nas bi bio tanak led. Kao zemlja bili bi konstantno pod velikim pritiskom a u slucaju razlicitih politickih stavova bili bi im vjecni neprijatelji.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sumski pon stu 24 2008, 08:32

Price o neutralnosti su mozda palile za vrijeme bivse Juge dok je neutralno (u pokretu nesvrstanih) bilo preko 100 drzava.

HR kao takva ne moze opstati, tako da ne razvijamo neke aluzije oko toga.
Osobno, meni vise se "mili" Atlantis..
Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mile pon stu 24 2008, 15:30

split1700 je napisao/la:
Sucko je napisao/la:Kakva neutralnost? To je lose za nas, jer nemamo niciju pravu potporu. Npr, mozemo biti kao Slovenia, ne potpuna clanica atlantisa. U erepubliku nitko nije neutrlan, osima JARa cini mi se..

Nije mi jasno kako pojedinci mogu podrzavati ideologiju o samostalnosti.
Ma ne znam kojim sistemom mozemo ostati samostalni s 50 do 70 aktivnih clanova u buducoj HR.
Mislin da je za nas najbolje biti nepotpuna clanica atlantisa a samim time nismo postali niciji robovi niti smo se tom odlukom vezali zauvijek za atlantis. To nam prvenstveno daje priliku da se razvijemo u odredenim sektorima a bez potpore odredenih zemalja to je vrlo tesko.
Pojedinacni paktovi o nenapadanju s Italijom, Slovenijom... za nas bi bio tanak led. Kao zemlja bili bi konstantno pod velikim pritiskom a u slucaju razlicitih politickih stavova bili bi im vjecni neprijatelji.
pa da sa 70 članova se možemo jebat :bounce: ali neće biti ni toliko ak bude 50 biti će dobro Rolling Eyes

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty /

Postaj by split1700 pon stu 24 2008, 16:07

Moram se na ovu temu nadovezati na dvije stvari:
1) Bez obzira na sve bitno je zajednistvo. Moramo biti cvrsti i oprezno, zajednicki donositi konacne odluke. Dobro je da se na ovaj nacin diskutira o ovome i drago mi je da ljudi otvoreno iskazuju svoje misljenje, osjeca se koliko je mnogima stalo do HR.

2) Osobno nemam nista protiv ZOKY-a ali u odredenim trenucima postavlja se kao da je sve u njegovim rukama odnosno kao da ljudima zeli ostaviti dojam buduceg gazde. Kako je to ZOKY jednom prilikom napisao na temu Atlantisa:
"ako budem htio hrvatska je PEACE".

Mislin da je dobro da se razgovara o ovakvim temama jer ovakve odluke trebamo zajedno donositi a ne pojedinacno.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Mario Kamenjak pon stu 24 2008, 19:46

split1700 je napisao/la:Moram se na ovu temu nadovezati na dvije stvari:
1) Bez obzira na sve bitno je zajednistvo. Moramo biti cvrsti i oprezno, zajednicki donositi konacne odluke. Dobro je da se na ovaj nacin diskutira o ovome i drago mi je da ljudi otvoreno iskazuju svoje misljenje, osjeca se koliko je mnogima stalo do HR.

2) Osobno nemam nista protiv ZOKY-a ali u odredenim trenucima postavlja se kao da je sve u njegovim rukama odnosno kao da ljudima zeli ostaviti dojam buduceg gazde. Kako je to ZOKY jednom prilikom napisao na temu Atlantisa:
"ako budem htio hrvatska je PEACE".

Mislin da je dobro da se razgovara o ovakvim temama jer ovakve odluke trebamo zajedno donositi a ne pojedinacno.

Potpis na ovo drugo...mora shvatit da nije toliki gazda koliki misli da je...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Gost pon stu 24 2008, 20:05

ej redikulu povise , jesan ti reka da ja sa tebon ne zelin pricat e onda odjebi , momak jel jasno?odjebi ako oces pozornost trazi nekog drugog
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Prle pon stu 24 2008, 20:06

zocky poštedi nas...molim te
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe) - Page 4 Empty Re: ATLANTIS ILI PEACE (ANKETA) (PRVO PROCITAJTE GOVORe)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.