Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

+5
ekolog
rocker-ma
ratrak
Roby Petric
Damian-DS
9 posters

Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Damian-DS pon sij 05 2009, 22:44

Zanima me tko je odredio onih par tocaka povodom ulaska u Atlantis,dakle one naredbe i kazne,mislim da to ne postoji u demokratskim zemljama,svatko bi trebao imati pravo na privatnost,svoj stav i misljenje,jer na kraju nije ulaz u Atlantis izabran sa 100% podrske.Znaci po onom sto sam ja procito,onaj tko prekrsi ona pravila,prakticki se moze selit iz zemlje ili odustati od igre.
A tko ce odgovarati u slucaju da se velike sile unutar Atlantisa koji ima megalomanske potrebe za osvajanjem tudjih teritorija,nakon sto zauzmu sve pod svoju kontrolu,odluce nas male zemlje jednostavno asimilirat u svoje zemlje,a tad tek necemo imati nikakvu mogucnost za obranu i spas.
Mislite li da Rumunjska nece htjeti zauzeti na primjer nas i sloveniju?Ja nisam bas siguran u to,jer tko navikne na stalno sirenje,nece se tako lako zaustavit.

Damian-DS

Male Broj postova : 24
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Roby Petric pon sij 05 2009, 22:56

Damian-DS je napisao/la:Mislite li da Rumunjska nece htjeti zauzeti na primjer nas i sloveniju?

Razmisljaj malo na ovaj nacin - sto bi se dogodilo da Rumunjska zauzme cijelu Hrvatsku s 1000 aktivnih ljudi?
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by ratrak pon sij 05 2009, 22:58

Damian-DS je napisao/la:
A tko ce odgovarati u slucaju da se velike sile unutar Atlantisa koji ima megalomanske potrebe za osvajanjem tudjih teritorija,nakon sto zauzmu sve pod svoju kontrolu,odluce nas male zemlje jednostavno asimilirat u svoje zemlje,a tad tek necemo imati nikakvu mogucnost za obranu i spas.
Mislite li da Rumunjska nece htjeti zauzeti na primjer nas i sloveniju?Ja nisam bas siguran u to,jer tko navikne na stalno sirenje,nece se tako lako zaustavit.
Da si dobro pročitao vidio bi da se odnosi samo na vojnike hrvatske vojske. Bilo bi malo čudno da se vojnik jedne države ide boriti za neprijateljsku vojsku i da ne bude izbačen iz vojske, zar ne? (primjer Zocky:D)
Atlantis je izabran i sad uopće nije bitno koliko posto ga je izabralo. Izabrala ga je večina i to je ono bitno.

A što se tiče Rumunja, nisu oni glupi da nas napadnu nakon što smo ušli u Atlantis, to je kao da se pristaju boriti protiv cijelog svijeta... A ako se to i dogodi, u Atlantisu ćemo imati pripremljene mppove sa drugim državama da smanjimo što je više moguće snagu toga napada...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Damian-DS pon sij 05 2009, 23:02

Znam ja da postoji i ta mogucnost,normalno kao i u RL-u,velike ribe jedu male,ali koliko sam ja shvatio,a tu sam tek 20 dana pa me ispravi ako grijesim,onaj drugi savez PEACE je vise obrambeni savez,da li je bilo bolje da smo s njima u savezu.Drago mi je da si se ti javio,mislim da imas najvise iskustva od svih u Hrvatskoj,pa me zanima sto ti o tome mislis

Damian-DS

Male Broj postova : 24
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Damian-DS pon sij 05 2009, 23:04

Da,ok sto se tice vojske,ali bilo je rijeci i da mu se ne da posao u drzavnim firmama,a ako ga netko zaposli da ce bit kaznjen,ili se varam

Damian-DS

Male Broj postova : 24
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Damian-DS pon sij 05 2009, 23:08

Ja sam prakticno novi u ovoj igri,ali me te stvari zanimaju,jer u svijetu uvijek mora biti neka ravnoteza,pa tako i na vojnom planu,jer bude li npr.Atlantis prejak i osvoji i stavi cijeli svijet pod svoje opet nece biti dobro

Damian-DS

Male Broj postova : 24
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by ratrak pon sij 05 2009, 23:09

Damian-DS je napisao/la:Znam ja da postoji i ta mogucnost,normalno kao i u RL-u,velike ribe jedu male,ali koliko sam ja shvatio,a tu sam tek 20 dana pa me ispravi ako grijesim,onaj drugi savez PEACE je vise obrambeni savez,da li je bilo bolje da smo s njima u savezu.Drago mi je da si se ti javio,mislim da imas najvise iskustva od svih u Hrvatskoj,pa me zanima sto ti o tome mislis
hmmm , na kog sad misliš happy happy
vodili smo se mišlju da imamo s jedne strane Italiju, a s druge Rumunjsku. Rumunjska je mnogo jači i opasniji neprijatelj i zbog toga (a i mnogih drugih stvari) smo prišli Atlantisu... I sam si rekao da je Rumunjska napadački nastrojena, zar ne misliš da nebi dugo izdržali kao njen susjed ako im nismo saveznici...

Ajde dođi na hrvatski chat pa ću ti mnogo bolje objasniti...
http://xat.com/ehrvatska
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by ratrak pon sij 05 2009, 23:13

Damian-DS je napisao/la:
Da,ok sto se tice vojske,ali bilo je rijeci i da mu se ne da posao u
drzavnim firmama,a ako ga netko zaposli da ce bit kaznjen,ili se varam
Ja sam prakticno novi u ovoj igri,ali me te stvari zanimaju,jer u svijetu uvijek mora biti neka ravnoteza,pa tako i na vojnom planu,jer bude li npr.Atlantis prejak i osvoji i stavi cijeli svijet pod svoje opet nece biti dobro
Pa izdao je svoj narod, zašto bi mu više pomagali... Nek ide radit u državi kojoj je pomagao...
Opet ti kažem, vojnik to nikako ne smije napraviti...
A to što govoriš ako Atlantis osvoji svijet... Mi smo trenutno nova država u erepubliku, ne možemo o tome još razmišljati, zasad je bitan naš opstanak...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Damian-DS pon sij 05 2009, 23:18

tu si u pravu,odluka je teska to se slazem,i apsolutno se slazem da ne bi nitko trebo ici na neprijateljsku stranu,kad smo vec u tom savezu,samo stvarno trebamo imati jaku vanjsku politiku,mislim da je to u ovoj igri vaznije od ekonomije ili nekog drugog sektora,jer ako ne budemo jako lobirali u svijetu i stvorili jake veze sa svima u tom savezu,lako bi mogli prestat postojat kao zemlja,nadam se da su Rumunji iskreni prijatelji,u tom slucaju smo sigurni na duze vrijeme

Damian-DS

Male Broj postova : 24
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by ratrak pon sij 05 2009, 23:22

Potpuno se slažem... Razz
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Roby Petric uto sij 06 2009, 00:04

No, sve je ok, ali uistinu bih htio da malo razmislite i pokusate odgovoriti: - sto bi se dogodilo da Rumunjska zauzme cijelu Hrvatsku s 1000 aktivnih ljudi?

Tocan odgovor na pitanje dat ce vam i odgovor na pitanje - planiraju li nas Rumunji napasti...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by ratrak uto sij 06 2009, 00:17

Roby Petric je napisao/la:No, sve je ok, ali uistinu bih htio da malo razmislite i pokusate odgovoriti: - sto bi se dogodilo da Rumunjska zauzme cijelu Hrvatsku s 1000 aktivnih ljudi?

Tocan odgovor na pitanje dat ce vam i odgovor na pitanje - planiraju li nas Rumunji napasti...
hmmm Roby
Evo po mom viđenju što bi se dogodilo... Mi bi stalno dizali resistance warove, a oni (i njihovi saveznici) bi savršeno koristili priliku da istreniraju vojsku, pokažu svoju vojnu moć i fino nas razbiju...
Možda bi osvojili jednu pokrajnu koju bi nam oni prepustili...
Pokušavali bi ih iznutra uništiti, ali to baš i nebi išlo kad oni rumunjski koriste, a ne engleski...

Iskreno, ne znam na šta aludiraš...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Roby Petric uto sij 06 2009, 00:54

ratrak je napisao/la:
Roby Petric je napisao/la:No, sve je ok, ali uistinu bih htio da malo razmislite i pokusate odgovoriti: - sto bi se dogodilo da Rumunjska zauzme cijelu Hrvatsku s 1000 aktivnih ljudi?

Tocan odgovor na pitanje dat ce vam i odgovor na pitanje - planiraju li nas Rumunji napasti...
hmmm Roby
Evo po mom viđenju što bi se dogodilo... Mi bi stalno dizali resistance warove, a oni (i njihovi saveznici) bi savršeno koristili priliku da istreniraju vojsku, pokažu svoju vojnu moć i fino nas razbiju...
Možda bi osvojili jednu pokrajnu koju bi nam oni prepustili...
Pokušavali bi ih iznutra uništiti, ali to baš i nebi išlo kad oni rumunjski koriste, a ne engleski...

Iskreno, ne znam na šta aludiraš...

Ne... Krivi odgovor...
Ne bi bilo ni jednog resistance wara - zasto bi trosili novac uzalud? Sad si rekao da bi im to samo dali priliku da se istreniraju...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by rocker-ma uto sij 06 2009, 03:54

1000 ljudi, 1000 glasova na izborima, pa sad ti to probaj nadglasat. happy happy

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by ratrak uto sij 06 2009, 09:08

rocker-ma je napisao/la:1000 ljudi, 1000 glasova na izborima, pa sad ti to probaj nadglasat. happy happy
to ti baš i ne stoji...
Evo pogledaj ove izbore... Njihov je najjači kandidat imao više glasova nego što smo mi sveukupno dali glasova. Em bi oni glasali za najbližeg protukandidata zato što nebi htjeli da im Hrvat bude predsjednik... A i pitanje jel jel bi bili tako glupi da nam ne ostavili barem jednu praznu pokrajinu i tako nas razdvojili, ipak smo mi mnogobrojan narod...
i plus sve, mnogi naši ljudi bi odsutali ubrzo u takvoj situaciji...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Roby Petric uto sij 06 2009, 10:22

Rocker je blizu... Napasti veliku drzavu po broju stanovnika i osvojiti je znaci preuzeti i cjelokupno stanovnistvo i potom riskirati svoju drzavnost problemom manjina. Sjeti se Njemacke i kako je zavrsila na kraju od strane Poljaka. Ista stvar je bila s Fincima u Norveskoj - obje nacije su napravile lokalne akcije i skupile preko 1000 ljudi koji su dosli glasati i unistiti drzavu koja ih je okupirala.

Bez obzira sto njihov kandidat ima jednak broj glasova kao i mi svi - da li se isplati za "zajebanciju" napasti nekoga i dovesti se u rizik? Kad su to shvatili Rumunji, brzo su okrenuli plocu.

Da nas osvoje, morali bi izvoditi egzibicije poput ujedinjenja na izborima, trosenja vremena na jedinstvo kandidata, "namjestati" izbore da im mi ne maznemo drzavu itd.

Zamisli jednog dana da se tako nesto i dogodi i da u konacnici uzvratimo, pa stavimo VAT na 99%, income taxove na 99%, odstampamo brdo novca i pustimo u opticaj - sve kaj je jedna drzava gradila, manjina sjebe u nekoliko dana s porezima i unisti ekonomiju.

Tako da ne vidim nikakvu mogucnost ili potrebu da nas se osvaja od strane Rumunja, jer su ovog sto pisem vrlo svjesni.. Isto tako - ako bi i napustili ljudi igru, dovoljno velik broj bi ih se reaktivirao da odglasaju za izbore.
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by ekolog uto sij 06 2009, 12:39

aha,ja sam novi ali polako sam poceo sve shvacat,znaci rumunji su zasad najjaca vojna nacija na erepublik...i postoji mogucnost da nas napadnu i osvoje,ali mislim da robi i rocker imaju pravo ovo sto se tice glasova iako moram ja jos pohvatat malo ovu igru...

ekolog

Broj postova : 5
Age : 34
eRepublik lokacija : Sredisnja Hrvatska
Registration date : 02.01.2009

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Selector uto sij 06 2009, 19:12

ma brijem da nas nece ni pipnut ali bi mi trebali s njima u pohode Wink
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by rocker-ma uto sij 06 2009, 20:22

Nitko ne govori za predsjednika, ali 15 kongresmana bi mogli dobiti ako se ujedinimo bez problema, a novih glasača svaki dan sve više... Smile

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by cmdgeneralmarka sub sij 10 2009, 12:28

Roby Petric je napisao/la:
Damian-DS je napisao/la:Mislite li da Rumunjska nece htjeti zauzeti na primjer nas i sloveniju?

Razmisljaj malo na ovaj nacin - sto bi se dogodilo da Rumunjska zauzme cijelu Hrvatsku s 1000 aktivnih ljudi?

sto bi se dogodilo... od tih 1000 min. 700 bi odustalo od igre
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Zelja sub sij 10 2009, 14:24

a neznam odakle vam da bi mnogi odustali, ja mislim bas obrnuto
Zelja
Zelja

Broj postova : 78
Age : 36
eRepublik lokacija : osijek
Registration date : 14.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1251933

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Sucko ned sij 11 2009, 21:09

Rumunji nas nece napadati, budite sigurni u to, i nemojte vise upoce o tome raspravljati. Mi smo sa Rumunjima u prijateljskim odnosima. Oni znaju sto bi se desilo da nas napadnu, ATLANTIS bi vjerovatno stao na nasu stranu, obranili bi se naravno. A da nas osvoje kojim slucajem, zivot u Rumunjskoj bi bio tezak, ne nama, nego Rumunjima, djeliti istu drzavu sa 1000 ljudi nije lagano. Socijalni dio bi bio prenaporan, te bi nam i sami ponudili vracanje regija.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS Empty Re: Zabrane i kazne-vezano uz ATLANTIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.