Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

+52
makaranin
Gen_Ptah
lutalica
junkie doll
Grego Rokin
David K
elessar1977
Menzzoberanzan
Pepo Lover
zubix
nini9
MarkoH
Blaster32
Friend
loody-chincho
Nizzde
bbb_kambelovac
Genius kid
Aqilla
Azrael
imekojesepamti
cmdgeneralmarka
Matej2801
Jozek
Damijan
El croat
John Vorsha
Amdejac
TiM Dream
Brazga
rocker-ma
leshinari
qertz
Roby Petric
Lukok
Strahimir Horvat
IvanGoodOne
Antun
Mario Kamenjak
Politicar
mogwaiii
Radijator
Gregor
split1700
Tomislav
Carli
Eustahije Brzic
Sumski
Hrvoje Primarius
webstartm
mskero
Sucko
56 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Da budemo punopravna clanica ATLANTISa?

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Vote_lcap76%ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Vote_rcap 76% 
[ 56 ]
ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Vote_lcap24%ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Vote_rcap 24% 
[ 18 ]
 
Ukupno glasova : 74
 
 
Poll closed

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Damijan ned pro 14 2008, 15:10

znan da je malčice off topic, ali oće li ko bit dobar pa mi reć ili dat link di piše koja je šema s weaponima (to je već netko pitao u prethodnim postovima)... u čemu se očituje razlika u qualitiyju, kako se troše itd i sl.

i jel u planu pokrenit industriju oružja, s obzirom da nam ni nije nešto reprezentativna (čini mi se da sam vidio samo jednu hr firmu)
Damijan
Damijan

Male Broj postova : 29
Age : 36
eRepublik lokacija : Južna Dalmacija
Registration date : 12.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1249995

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Jozek ned pro 14 2008, 15:29

Damijan je napisao/la:znan da je malčice off topic, ali oće li ko bit dobar pa mi reć ili dat link di piše koja je šema s weaponima (to je već netko pitao u prethodnim postovima)... u čemu se očituje razlika u qualitiyju, kako se troše itd i sl.

i jel u planu pokrenit industriju oružja, s obzirom da nam ni nije nešto reprezentativna (čini mi se da sam vidio samo jednu hr firmu)

znaci jedan napad mozes imat jednim oruzjem, a sto je Q veci to oruzje vise oduzima, formule oduzimanja sa ja mislim mogu nac na wikiju od erepublika

u hrv nema weapons tvrtki iz razloga sto nemamo u nikojoj regiji iron kao resurs a tvrtke koje imamo/smo imali van hrvatske nedaju da prebacimo u hrv
znaci trebalo bi pronac neku tvrtku koja bi iz vana uvozila IRON da naše tvrtke u HR mogu proizvodit oružje

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Damijan ned pro 14 2008, 15:32

vidia san neku "hunter weapons" (ili tako nešto) iz slavonije... (ili je to neki furešt otvorija u nas firmu?)
Damijan
Damijan

Male Broj postova : 29
Age : 36
eRepublik lokacija : Južna Dalmacija
Registration date : 12.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1249995

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Matej2801 ned pro 14 2008, 15:54

Ja sam za Atlantis. Nova smo država, nemamo baš neku obranu, pa trebamo imat nekog jakog iza nas. rat
Matej2801
Matej2801

Male Broj postova : 23
Age : 45
eRepublik lokacija : Slavonia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by cmdgeneralmarka ned pro 14 2008, 19:53

Ma PEACE man!!!
XD

Ja sam za PEACE i zato sam u anketi glasao za ne.
Ako odemo u PEACE valjda ce nas oni braniti, kao sto bi nas branio i Atlantis kad bi usli u taj savez.

Koliko ja znam Italija je PEACE i mislim da bi nam oni najvise pomogli, iz ocitog razloga, ako atlantis unisti nas, izravno granici sa italijom. zato mislim da bi nam sigurno pomogli.

I jos jedan vise je osobni razlog zasto nebi u PEACE, zato sto su tamo govna slovenska koja mrzim u RL, zbog ovog jebavanja oko ZERP-a, oko toga sto nam nedaju u EU i onih usranih vinjeta. A i nasi se politicari sprdaju, dopustaju da nas jebe malo veci parking. Protiv rumunja nemam nista lose za reci u RL, al slovenci mi se gade, rade bi u savez sa srbima.

A postoji i mogucnost da navlacimo oba saveza i probamo izvuc sto vise mozemo iz toga, kao ono nemozemo se odlucit, pa rec atlantisu da nam PEACE nudi npr gold, ili resurse ili ugl nesta izmislit , i PEACE-u reci isto za atlantis, i tako ih natezat par mjeseci dok ne ojacamo, a onda se mozemo slobodno odlucit
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak ned pro 14 2008, 19:58

Jeli mrziš slovence više nego što voliš hrvate?

Molim,odgovor Da ili Ne.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti ned pro 14 2008, 19:58

uvijek sam stajalista da ako nisi prisiljen onda nema potrebe radit nikakve paktove i time si ostavit sve mogucnosti u buducnosti otvorene.
stoga je pravo pitanje po meni jesmo li mi prisiljeni ući u neki savez? par ljudi je tu postalo govoreci da neutralnost nije moguca, al niko nije nicim argumentiro.

da povezem neku situaciju iz RLa sa nesom trenutnom.
hladni rat, rusija vs. amerika samo sto se svi ne pokolju i tu dodje tito i kaze mi smo neutralni. ameri mu daju pare, rusi mu daju pare i svatko se boji napast jer zna da time gubi jugoslaviju. dal se takva situacija moze napravit kod nas?

prvo krenimo od PEACEa. s njima granicimo samo kod madarske i sanse su apsolutno nikakve da nas napadnu.
znaci najveca prijetnja je ATLANTIS. prvenstveno rumunji.
ne znam trenutno koja je situacija u svijetu jer ne igram dugo, al u slucaju da nas rumunji napadnu dao bi se kladit da bi PEACE uletio, jer smo mi njima idealno stratesko podrucje za zadrzat.

al dal nam se isplati riskirat? idemo izvagat prednosti i nedostatke. prednosti su bi u slucaju rata sigurno izgubili gro para i bili ovisni o drugima da nas brane, ili recimo u najgorem slucaju da nas osvoje i pokradu nam drzavu dok nas 1000 ne moze nista napravit. ulaskom u pakt to eliminiramo
nedostatci su to da necemo vise imat potpunu slobodu napadanja. i, ono sto je antun vec reko, ako rumunjska osvoji madarsku mi smo TOTALNO ZATVORENI.

ali posto sljedecih par mjeseci i ovako necemo bit sposobni nikog napast, a u roku od 6 mjeseci ce se jako puno stvari promijenit, ta izoliranost i zatvorenost nece bit nikakav problem, dapace moze bit prednost.

stoga zakljucak. iako sam originalno za neutralnost idemo sad igrat na sigurno i pridruzit se ATLANTISU. slat svoje vojnike da dobiju xp na drugim bojisnicama, a doma u miru razvijat ekonomiju. kad se razvijemo onda cemo vidjet sta cemo i kako dalje. nema smisla se sad precjenjivat i trcat pred rudo.

my 2 cents.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak ned pro 14 2008, 20:04

Admini vele da će dodati srbiju,srbi su se skompali sa peaceom,i odmah imamo izlaz...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by mskero ned pro 14 2008, 20:07

imam jedno pitanje....
kada dodu srbi a znamo da u RL je BiH izmedu nas a u eRepubliku....kaj je izmedu nas???
mskero
mskero

Male Broj postova : 127
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Zagreb
Registration date : 11.12.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Tomislav ned pro 14 2008, 20:10

madarska nije u PEACEu vise, to je bio uvjet za prekid rata i vracanje nekih madarskih pokrajina natrag madarskoj, inace, Madarska vam je skolski primjer PEACEove nemoci nad ATLANTISom i kada bi mi otisli tamo isto bi zavrsili, pustite talijane i te price, nebi nas mogli obranit, pogledajte francusku ako jos ne vjerujete

a nista, valjda bi slavonija samo sa srbijom granicila no njih je malo, nece Srbija skoro
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by rocker-ma ned pro 14 2008, 20:11

u RL imamo granicu s njima... Smile

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak ned pro 14 2008, 20:12

Ja mislim da će do petog mjeseca otprilike...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by mskero ned pro 14 2008, 20:14

Tomislav je napisao/la:madarska nije u PEACEu vise, to je bio uvjet za prekid rata i vracanje nekih madarskih pokrajina natrag madarskoj, inace, Madarska vam je skolski primjer PEACEove nemoci nad ATLANTISom i kada bi mi otisli tamo isto bi zavrsili, pustite talijane i te price, nebi nas mogli obranit, pogledajte francusku ako jos ne vjerujete

a nista, valjda bi slavonija samo sa srbijom granicila no njih je malo, nece Srbija skoro


mi cemo jos srbe napast,kad se pojave..... Razz
mskero
mskero

Male Broj postova : 127
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Zagreb
Registration date : 11.12.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Antun ned pro 14 2008, 20:34

cmdgeneralmarka je napisao/la:A postoji i mogucnost da navlacimo oba saveza i probamo izvuc sto vise mozemo iz toga, kao ono nemozemo se odlucit, pa rec atlantisu da nam PEACE nudi npr gold, ili resurse ili ugl nesta izmislit , i PEACE-u reci isto za atlantis, i tako ih natezat par mjeseci dok ne ojacamo, a onda se mozemo slobodno odlucit

Ja sam čovjek od časti, i neću nikog varati. Neće ni Hrvatska biti lažljiva. dosta
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Azrael ned pro 14 2008, 20:40

Antun je napisao/la:
cmdgeneralmarka je napisao/la:A postoji i mogucnost da navlacimo oba saveza i probamo izvuc sto vise mozemo iz toga, kao ono nemozemo se odlucit, pa rec atlantisu da nam PEACE nudi npr gold, ili resurse ili ugl nesta izmislit , i PEACE-u reci isto za atlantis, i tako ih natezat par mjeseci dok ne ojacamo, a onda se mozemo slobodno odlucit

Ja sam čovjek od časti, i neću nikog varati. Neće ni Hrvatska biti lažljiva. dosta

Isto tako, zamislite samo poslijedice da obje strane to doznaju, sto nebi bilo tesko, buduci da na obje strane ima spijuna...
Azrael
Azrael

Male Broj postova : 159
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 15.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by leshinari ned pro 14 2008, 20:45

bio bi povijesni prvi napad peaca i antlantisa na jednu drzavu affraid
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti ned pro 14 2008, 21:03

dajte Srbiju da se igramo, igramo, igramooo.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Hrvoje Primarius ned pro 14 2008, 22:08

imekojesepamti je napisao/la:dajte Srbiju da se igramo, igramo, igramooo.

ovo zadnje nisam shvatio.
Hrvoje Primarius
Hrvoje Primarius

Broj postova : 109
Age : 35
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Politicar ned pro 14 2008, 22:27

Ili je covijek iz Srbije pa zeljno ocekuje svoju domovinu da bi igro u njoj ili pak je Hrvat koji ceka da pokori Srbiju rat happy happy
Politicar
Politicar

Male Broj postova : 88
Age : 34
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245097

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sucko ned pro 14 2008, 22:28

Ovo drugo. Smile
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Aqilla pon pro 15 2008, 11:19

a što će se dogoditi s mađarskom kada izađe van? ulazi u atlantis? ili će je ostaviti neutralnom?

Aqilla

Male Broj postova : 13
Age : 38
eRepublik lokacija : Slavonija, Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Antun pon pro 15 2008, 11:40

Kad pristupamo Atlantisu, i na koji način, kao punopravna ili nepunopravna članica?
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by rocker-ma uto pro 16 2008, 13:37

imekojesepamti je napisao/la:uvijek sam stajalista da ako nisi prisiljen onda nema potrebe radit nikakve paktove i time si ostavit sve mogucnosti u buducnosti otvorene.
stoga je pravo pitanje po meni jesmo li mi prisiljeni ući u neki savez? par ljudi je tu postalo govoreci da neutralnost nije moguca, al niko nije nicim argumentiro.

da povezem neku situaciju iz RLa sa nesom trenutnom.
hladni rat, rusija vs. amerika samo sto se svi ne pokolju i tu dodje tito i kaze mi smo neutralni. ameri mu daju pare, rusi mu daju pare i svatko se boji napast jer zna da time gubi jugoslaviju. dal se takva situacija moze napravit kod nas?

prvo krenimo od PEACEa. s njima granicimo samo kod madarske i sanse su apsolutno nikakve da nas napadnu.
znaci najveca prijetnja je ATLANTIS. prvenstveno rumunji.
ne znam trenutno koja je situacija u svijetu jer ne igram dugo, al u slucaju da nas rumunji napadnu dao bi se kladit da bi PEACE uletio, jer smo mi njima idealno stratesko podrucje za zadrzat.

al dal nam se isplati riskirat? idemo izvagat prednosti i nedostatke. prednosti su bi u slucaju rata sigurno izgubili gro para i bili ovisni o drugima da nas brane, ili recimo u najgorem slucaju da nas osvoje i pokradu nam drzavu dok nas 1000 ne moze nista napravit. ulaskom u pakt to eliminiramo
nedostatci su to da necemo vise imat potpunu slobodu napadanja. i, ono sto je antun vec reko, ako rumunjska osvoji madarsku mi smo TOTALNO ZATVORENI.

ali posto sljedecih par mjeseci i ovako necemo bit sposobni nikog napast, a u roku od 6 mjeseci ce se jako puno stvari promijenit, ta izoliranost i zatvorenost nece bit nikakav problem, dapace moze bit prednost.

stoga zakljucak. iako sam originalno za neutralnost idemo sad igrat na sigurno i pridruzit se ATLANTISU. slat svoje vojnike da dobiju xp na drugim bojisnicama, a doma u miru razvijat ekonomiju. kad se razvijemo onda cemo vidjet sta cemo i kako dalje. nema smisla se sad precjenjivat i trcat pred rudo.

my 2 cents.

Hm, ajde razmisli, ako nismo nigdje i nitko te ne brani, jak si da te jedna malo jača država pogazi bez problema i onda još uzmeš u obzir da su i Atlantis i PEACE dosta jaki da nas sa 10% snage pogaze u sat vremena, di dođeš? Da moraš nekog imat iza sebe i to je to...svi misle, oh pa šta će nas napadat, ovo i ono, pa zašto nebi napali kad smo im maslina na jumbo pizzi...

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by mskero uto pro 16 2008, 13:43

neko najvise voli maslinu.....
mskero
mskero

Male Broj postova : 127
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Zagreb
Registration date : 11.12.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by rocker-ma uto pro 16 2008, 13:47

Samo da još nešto dodam...imamo li firmi za oružje? jednu MOŽDA...Irona nemamo ni trunku, a tko će nam ga uvozit? neutralni? Sumnjam da takvi više postoje...

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti uto pro 16 2008, 13:58

rocker-ma je napisao/la:
imekojesepamti je napisao/la:uvijek sam stajalista da ako nisi prisiljen onda nema potrebe radit nikakve paktove i time si ostavit sve mogucnosti u buducnosti otvorene.
stoga je pravo pitanje po meni jesmo li mi prisiljeni ući u neki savez? par ljudi je tu postalo govoreci da neutralnost nije moguca, al niko nije nicim argumentiro.

da povezem neku situaciju iz RLa sa nesom trenutnom.
hladni rat, rusija vs. amerika samo sto se svi ne pokolju i tu dodje tito i kaze mi smo neutralni. ameri mu daju pare, rusi mu daju pare i svatko se boji napast jer zna da time gubi jugoslaviju. dal se takva situacija moze napravit kod nas?

prvo krenimo od PEACEa. s njima granicimo samo kod madarske i sanse su apsolutno nikakve da nas napadnu.
znaci najveca prijetnja je ATLANTIS. prvenstveno rumunji.
ne znam trenutno koja je situacija u svijetu jer ne igram dugo, al u slucaju da nas rumunji napadnu dao bi se kladit da bi PEACE uletio, jer smo mi njima idealno stratesko podrucje za zadrzat.

al dal nam se isplati riskirat? idemo izvagat prednosti i nedostatke. prednosti su bi u slucaju rata sigurno izgubili gro para i bili ovisni o drugima da nas brane, ili recimo u najgorem slucaju da nas osvoje i pokradu nam drzavu dok nas 1000 ne moze nista napravit. ulaskom u pakt to eliminiramo
nedostatci su to da necemo vise imat potpunu slobodu napadanja. i, ono sto je antun vec reko, ako rumunjska osvoji madarsku mi smo TOTALNO ZATVORENI.

ali posto sljedecih par mjeseci i ovako necemo bit sposobni nikog napast, a u roku od 6 mjeseci ce se jako puno stvari promijenit, ta izoliranost i zatvorenost nece bit nikakav problem, dapace moze bit prednost.

stoga zakljucak. iako sam originalno za neutralnost idemo sad igrat na sigurno i pridruzit se ATLANTISU. slat svoje vojnike da dobiju xp na drugim bojisnicama, a doma u miru razvijat ekonomiju. kad se razvijemo onda cemo vidjet sta cemo i kako dalje. nema smisla se sad precjenjivat i trcat pred rudo.

my 2 cents.

Hm, ajde razmisli, ako nismo nigdje i nitko te ne brani, jak si da te jedna malo jača država pogazi bez problema i onda još uzmeš u obzir da su i Atlantis i PEACE dosta jaki da nas sa 10% snage pogaze u sat vremena, di dođeš? Da moraš nekog imat iza sebe i to je to...svi misle, oh pa šta će nas napadat, ovo i ono, pa zašto nebi napali kad smo im maslina na jumbo pizzi...

kad bi PEACE i ATLANTIS bili podjednako jaki onda nas niti jedan nebi napao jer zna da bi odmah dobili pomoc od drugog i presli na tu stranu. a posto nismo bas mala nacija onda se nebi htjeli zajebavat i imat nas protiv sebe. a i ako nas osvoje mi dobivamo pravo glasa u njihovoj drzavi. to znaci da ponovo 2000 hrvata moze dobit vecinu u skoro svakoj drzavi.
uzmi npr da nas PEACE odluci napast, a jedina granica je Madarska. prvenstveno bi ATLANTIS uletio, a ako i ne ulete i ako nas madari osvoje na sljedecim izborima nas ima vise nego madara i oni postaju manjina u svojoj zemlji.
ako nas ATLANTIS odluci napast slovenija ne dolazi u obzir jer je premala, jedina prijetnja je Rumunjska.

al trenutno nije sitaucija da su PEACE i ATLANTIS podjednaki vec je ATLANTIS jaci, i ako bi nas Rumunji napali PEACE nebi uletio jer nema sanse dobit a i imaju svojih problema. i zbog toga sam za to da udemo u ATLANTIS.

da rumunji nisu toliko jaki/veliki ili da je PEACE jaci i nema problema sa odrzavanjem Francuske bila bi druga prica.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by rocker-ma uto pro 16 2008, 14:35

E pa to sam htio reći, tvoja teorija da možemo biti neutralni je pala u vodu.

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti uto pro 16 2008, 15:05

rocker-ma je napisao/la:E pa to sam htio reći, tvoja teorija da možemo biti neutralni je pala u vodu.

al ja nikad nisam reko da mozemo bit neutralni. ja sam rekao da bi apriori zelio da budemo neutralni, ali sagledavajuci cijelu situaciju ATLANTIS je bolja opcija.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by split1700 uto pro 16 2008, 15:13

Nema NEUTRALNOSTI...
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak uto pro 16 2008, 15:22

Ja predlažem da završimo raspravu...jer smo do zaključka došli davno...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sucko uto pro 16 2008, 18:51

Da, svi znamo sto cemo uciniti kada budemo to trebali uciniti, no nema potrebe da zatvaramo temu.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Gost uto pro 16 2008, 19:36

ko su ova dva saveza?ako mi neko moze objasnit bio bih zahvalan Smile
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Gost uto pro 16 2008, 20:07

Z0CKY je napisao/la:ko su ova dva saveza?ako mi neko moze objasnit bio bih zahvalan Smile

atlantis to ti je vojni savez

peace nemos virovat isto vojni savez
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by split1700 uto pro 16 2008, 20:12

jozo13 je napisao/la:
Z0CKY je napisao/la:ko su ova dva saveza?ako mi neko moze objasnit bio bih zahvalan Smile

atlantis to ti je vojni savez

peace nemos virovat isto vojni savez

cheers
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid uto pro 16 2008, 20:46

jozo13 je napisao/la:
Z0CKY je napisao/la:ko su ova dva saveza?ako mi neko moze objasnit bio bih zahvalan Smile

atlantis to ti je vojni savez

peace nemos virovat isto vojni savez

Samo što je savez MIR nemirniji od saveza MORE kolko sam ja skužio.
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Gost uto pro 16 2008, 20:48

Genius kid je napisao/la:
jozo13 je napisao/la:
Z0CKY je napisao/la:ko su ova dva saveza?ako mi neko moze objasnit bio bih zahvalan Smile

atlantis to ti je vojni savez

peace nemos virovat isto vojni savez

Samo što je savez MIR nemirniji od saveza MORE kolko sam ja skužio.
happy happy happy happy ,nauci se ne virovat svemu sta ti se kaze
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by bbb_kambelovac uto pro 16 2008, 20:49

ja sam uvik za nemirnije Laughing
bbb_kambelovac
bbb_kambelovac

Broj postova : 356
Age : 35
eRepublik lokacija : South Dalmatia, Croatia
Registration date : 27.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sucko uto pro 16 2008, 20:53

Decki spamate, nemojte da zatvaram ovu temu.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid uto pro 16 2008, 20:54

bbb_kambelovac je napisao/la:ja sam uvik za nemirnije Laughing

Ali MORE je jače i bolje nam paše. Jer nas jedino MORE može i napast.
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Nizzde uto pro 16 2008, 20:58

ako uđemo u Atlantis onda ne možemo napast nama dragu Sloveniju

Nizzde

Male Broj postova : 162
Age : 68
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid uto pro 16 2008, 21:04

Nizzde je napisao/la:ako uđemo u Atlantis onda ne možemo napast nama dragu Sloveniju

A što se dobije kad pokoriš državu?
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by split1700 uto pro 16 2008, 21:04

Nizzde je napisao/la:ako uđemo u Atlantis onda ne možemo napast nama dragu Sloveniju

Dug i trnovit put je pred nama da bi mogli razmisljati o ulasku u rat...
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by bbb_kambelovac uto pro 16 2008, 21:04

onda definitivno PEACE
bbb_kambelovac
bbb_kambelovac

Broj postova : 356
Age : 35
eRepublik lokacija : South Dalmatia, Croatia
Registration date : 27.10.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by loody-chincho uto pro 16 2008, 21:09

e i mene muči to što ulaskom u atlantis nećemo moći napasti janeze.

ok, znam da je to s ove točke gledišta daleka budućnost, ali treba planirati i malo unaprijed, zar ne?
a kad nas jebu u RL, bar da im ovde vratimo kazna
loody-chincho
loody-chincho

Male Broj postova : 49
Age : 42
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 20.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by split1700 uto pro 16 2008, 21:14

loody-chincho je napisao/la:e i mene muči to što ulaskom u atlantis nećemo moći napasti janeze.

ok, znam da je to s ove točke gledišta daleka budućnost, ali treba planirati i malo unaprijed, zar ne?
a kad nas jebu u RL, bar da im ovde vratimo kazna

Ulaskom u savez nitko se nije obvezao dozivotno biti u njemu a isto tako nitko ne garantira da se nece u izvjesnom vremenu raspasti.
Treba gledati s vise razlicitih stajalista koja mogu dovesti do zanimljivih zakljucaka...

Bez obzira na sve mislim kako je pred Hrvatima svjetla buducnost...
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Friend uto pro 16 2008, 22:29

svjetla ebudučnost, a losa realna stvarnost

nazalost ne mozemo imati sve :-)
Friend
Friend

Broj postova : 93
Age : 35
eRepublik lokacija : Hrvatska centar
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1247946

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Blaster32 sri pro 17 2008, 13:07

Jebo vas slovenija. Ako bi već i napadali koga, onda nek to bude neka zemlja od koje ćemo imati gospodarske koristi. Ono, dijamanti, oil i te stvari, koje fale u eHrvatskoj.
Blaster32
Blaster32

Male Broj postova : 30
Age : 33
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 10.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245652

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti sri pro 17 2008, 13:16

Blaster32 je napisao/la:Jebo vas slovenija. Ako bi već i napadali koga, onda nek to bude neka zemlja od koje ćemo imati gospodarske koristi. Ono, dijamanti, oil i te stvari, koje fale u eHrvatskoj.

slazem se, al nazalost nemamo takvih susjeda.
madarska i slovenija su ko mi. hrpa grainova. blizi dijelovi rumunjske nemaju diamonda ni oila (jedino ak sam ja nesto propustio).
mozda kad dodje bosna njima daju irona. a valjda ce nesto dat i srbiji. tak da treba rezervirat srbiju na medunarodnom planu Evil or Very Mad
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by MarkoH sri pro 17 2008, 13:30

Mislim da bi se mogli malo i ohladiti. Imamo državu 5 dana i samo gledamo koje bi susjede napali. Osim toga u RL-u paše poitičarima da se svađamo s drugim narodima umjesto da se brinemo o tome što političari rade. To je najstarija fora svih političara, od A-U do SFRJ pa i danas. Trebali bi ljudi biti pametniji i ne nasjedati na fore političara.
MarkoH
MarkoH

Male Broj postova : 55
Age : 47
eRepublik lokacija : Središnja Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Antun sri pro 17 2008, 18:49

MarkoH je napisao/la:Mislim da bi se mogli malo i ohladiti. Imamo državu 5 dana i samo gledamo koje bi susjede napali. Osim toga u RL-u paše poitičarima da se svađamo s drugim narodima umjesto da se brinemo o tome što političari rade. To je najstarija fora svih političara, od A-U do SFRJ pa i danas. Trebali bi ljudi biti pametniji i ne nasjedati na fore političara.

Sve što si napisao je ne točno.
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 2 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.