Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

+52
makaranin
Gen_Ptah
lutalica
junkie doll
Grego Rokin
David K
elessar1977
Menzzoberanzan
Pepo Lover
zubix
nini9
MarkoH
Blaster32
Friend
loody-chincho
Nizzde
bbb_kambelovac
Genius kid
Aqilla
Azrael
imekojesepamti
cmdgeneralmarka
Matej2801
Jozek
Damijan
El croat
John Vorsha
Amdejac
TiM Dream
Brazga
rocker-ma
leshinari
qertz
Roby Petric
Lukok
Strahimir Horvat
IvanGoodOne
Antun
Mario Kamenjak
Politicar
mogwaiii
Radijator
Gregor
split1700
Tomislav
Carli
Eustahije Brzic
Sumski
Hrvoje Primarius
webstartm
mskero
Sucko
56 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Da budemo punopravna clanica ATLANTISa?

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Vote_lcap76%ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Vote_rcap 76% 
[ 56 ]
ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Vote_lcap24%ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Vote_rcap 24% 
[ 18 ]
 
Ukupno glasova : 74
 
 
Poll closed

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by LLuX ned pro 21 2008, 18:53

Sucko mislim da trazi razloge ratova :p
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sucko ned pro 21 2008, 18:59

Pa samo klikes na svaki rat posebno, pise ti o svakom ratu, npr:
http://wiki.erepublik.com/index.php/Belgium-United_Kingdom_War
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak pon pro 22 2008, 06:41

Prvo su postojale 4 saveza:MA(mediterraneona alliance),NA(Northern Alliance),Panam i F.i.s.t.

Evo linkove na njih:
http://wiki.erepublik.com/index.php/NA
http://wiki.erepublik.com/index.php/Mediterranean_Alliance
http://wiki.erepublik.com/index.php/Formidable_International_Security_Treaty
http://wiki.erepublik.com/index.php/Pan_American_Alliance

Uglavnom, članice f.is.t.-a i NA su bile posvađane zbog pakistanskog flameanja Britanaca i Šveđana.Članice NA i MA su bile posvađane zbog velike granice između ta dva saveza.Kasnije su Članice F.i.s.t.-a i MA(osim španjolske,koja je isto bila jako flameana od strane f.i.s.t.-a) se udružile u Peace,članice Panama su otišle kako koja,a Članice NA i Španjolska su osnovale atlantis.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak sub pro 27 2008, 14:01

Kaj će se sada s Rumunjskom dogodit?
Postoje glasine da će rumunjska izaći iz atlantisa?
Jeli mi idemo kamo i oni?
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by leshinari sub pro 27 2008, 14:04

americki predsjednik je rekao u jednom clanku da je to glupost, citao sam jutros scratch
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak sub pro 27 2008, 14:31

Daj link na taj članak.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by josip peric pon pro 29 2008, 22:37

i ja

josip peric

Male Broj postova : 5
Age : 33
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti uto pro 30 2008, 23:46

http://www.erepublik.com/en/newspaper/consumer-s-digest-1367/1

kolko vidim po ovom clanku ameri se pocinju ogradivat od rumunja i bas im nisu pretjerano dragi, a i cijeli ATLANTIS ne izgleda dobro. nece valjda sad propast kad mi dolazimo.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by rocker-ma sub sij 03 2009, 02:36

Mi obično imamo takav efekt gdje god dođemo. happy happy

Ma ono, u raspadu su oba saveza, samo što PEACE ima love ko blata...

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by freak7 uto sij 06 2009, 22:13

btw. a kako bi bilo da mi osnujemo neki svoj savez?? (npr. rl savez nesvrstanih) Smile

sto se mene tice ja sam za ulazak u ATLANTIS iz razloga sto nas nitko nebi dirao, a eHrvatskabi se unutar te zastitne "ljuske" mogla razvijati, a ljudi boriti za ATLANTIS i tako jacati svoju snagu..

moj prijedlog je da se osim malo rasprave o "savezu nesvrstanih" uzme i u razmatranje i sljedeci prijedlog: ako uđemo u ATLANTIS, da s njima potpisemo ugovor u kojem cemo ih tražiti da kada se napravi eSrbija i eBIH nama prapuste utjecaj na te dvije države, tj, npr. ako rumunji odluce neku od pokrajna tih država napasti, da pitaju nas za dopuštenje..
tako da se na neki način osiguramo utjecaj i moguče resurse oil-a, dijamanata i iron-a ako ih bude tamo...

hvala
freak7
freak7

Broj postova : 8
Age : 35
eRepublik lokacija : central croatia
Registration date : 03.01.2009

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by rocker-ma uto sij 06 2009, 22:25

Ima i ovdje Srba i BiH ljudi, pa pazi o čemu pričaš, a i sumanjm u te resurse kod njih...možda iron...

A savez nesvrstanih bi bio tko? Mi i Austrija mislim? WTF? happy happy

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Roby Petric uto sij 06 2009, 22:48

rocker-ma je napisao/la:A savez nesvrstanih bi bio tko? Mi i Austrija mislim? WTF? happy happy

Bio je pokusaj osnivanja neceg takovg, poput saveza neutralnih drzava, ali interes je bio premalen, jer su se nasli samo Slovenija, Ceska i JAR. Svih top 10 nacija je u velikim savezima i ovakav savez ne bi imao smisla...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by freak7 uto sij 06 2009, 22:57

ja dafinitivno nemam nikakvih predrasuda prema srbima, bošnjacima ni slovencima, za razliku od nekih koji su vec par puta napisali kako bi trebalo napasti sloveniju, a kada se napravi srbija onda i njih...

netko je na prethodnim postovima napisao da ce nam jednog dana po mogućnosti i potrebi srbija poslužiti kao smjer širenja prema turskoj i tako dalje u svijet.. no velika je mogučnost da rumunjska(koja je ekstremno ekspanzionistička zemlja) osvoji srbiju.
freak7
freak7

Broj postova : 8
Age : 35
eRepublik lokacija : central croatia
Registration date : 03.01.2009

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by LLuX sri sij 07 2009, 12:01

srbi ak su pametni ici ce ko i mi s njima u savez Razz

savez nesvrstanih bi trajao nekih hm? 2 tjedna...na kraju te drzave ne bi postojale...nije ovo kao RL...kako roby kaze sve velike drzave su svrstane Razz
cak i da jedna velika bude nesvrstana, ta drzava vise ne bi bila velika happy happy
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 4 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.