Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V1 testeri i MOJA OBRANA

+14
David K
Baton Bosona
Tomislav
blatko
leshinari
djubrex
Sucko
LLuX
ratrak
Jozek
nini9
Lukok
cmdgeneralmarka
IvanGoodOne
18 posters

Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost uto ruj 30 2008, 16:18

Evo prvo obracanje nakon dugo vremena !

zelim prvo reci da smo ja i sucko izabrani među 100 V1 testera , testiranje pocinje vec sutra !ta informacija ne smije izac izvan foruma jer zbog takve stvari mozemo bit bannani , sucko vjerovatno nisi vidio (kao i ja) zadnju recenicu gdje pise da se drzi u privatnosti !
OVO JE SJAJNA VIJEST , jer cemo se i prije vremena upoznat s novom verzijom igre i jasno vama donositi screenshote , novosti itd. ALI NE SMIJE NITKO IZVAN FORUMA ZNAT DA SMO TESTERI !
________________________________________________________________________


U vezi ucestalih napada na mene u zadnje vrijeme zbog sporedne teme cu reci jednostavno rijeci koje mislim u ovom trenutku-
Prvo cu odgovorit na suckov post od danas pa cu onda sveukupno pricat i o problemima , i buducnosti afrike , te jasno nasoj hrvatskoj !

reply to sucko
mogao si mi na PM reci sto imas , ili na msn , ALI ZNAM ZASTO SI ovdje napisao i poneke lazi
nepotrebna svađa ali sam si to htio

da te bilo briga za hrvatsku, od pocetka bi radio u Hrvatskoj, a ne po Njemackoj glumio Njemca.
ZELIM reci da je ovo bilo jako glupo od tebe jer znas moju pricu i nije potrebno huskat novake protiv mene. Ja sam u ovu igru usao 16. svibnja 2008. Nisam uopce znao da postoji ikakva hrvatska zajednica u igri. Krenuo sam u Njemackoj jer me pozvao prijatelj koji sa sullom (bivsi predsjednik njemacke,hrvat , neaktivan sad) ide u razred.
Tamo sam krenuo prvih par dana i nakon 5 dana na tuđu gresku kupio kompaniju(40 dem umjesto 40 gold) , nakon toga lovom od invitea kupio i drugu kompaniju , te kasnije imao i pet (jos jedna na tuđu gresku te ostale dosta jeftino). Preuzeo stranku sa 30 clanova inace tada druga stranka u njemackoj i vodio je do izbora. Osvojili smo 25%glasova te sam usao u kongres.Nakon toga u lipnju postajem vazna osoba u Njemackoj ,(tada tek saznajemza hrvate u UK) ali nazalost tog mjeseca veliki gotchini prijatelji neo-nazi(pazi ne nazi nego NEO) poljaci se regrutiraju i unistavaju njemacku(goonsi su anđeli za njih , ne pretjerujem). Mislim otici iz njemacke prije srpanjskih izbora , ali odem na put tjedan dana i kad se vratim vidim da sam opet u kongresu . Njemacka je bila skroz unistena a uskoro krece rat . U ratu svi ostavljaju Njemacku a svedska napada bez razloga. Ostajem ja i jos nekoliko nijemaca bez nade u pobjedu ali dolaze pakistanci i talijani , i punih 10 dana bez icega na marketu(poljaci unistili sve cak i food kompanije) bez novca , bez oruzja i 7 puta manjom vojskom se borimo protiv najjace sile svijeta ! ja kroz tih 10 dana postajem njemacki vođa i zapovijedam armijom od preko 300 ljudi , i moja stranka sadrzi oko 100 clanova dok druga sadrzi 21 ! 29SRPNJA njemacka pada dva dana prije izbora i tako pada u vodu moj san da postajem predsjednik , nakon toga nakon sto sam konacno mogao krenut negdi odem na dan u grcku u rat , i nakon toga primirje. par dana zalim za njemackom ali se okrecem HRVATSKOJ , svi mozete viditi na forumu da mi je sucko govorio da sam lud da oni nece iz engleske da nece u afriku , ja sam ih uspio prisilit i iz toga se rodilo sve ovo !
VI ste u engleskoj glumili engleze a ne ja nijemca jer hrvati su vec imali svoju njemacku zajednicu i PREDSJEDNIKA drzave ali vi nikad niste htjeli doc , A VEC SMO ONDA mogli napravit ONO STO SMO vec napravili ovdje , i vec bi davno imali hrvatsku
I DA znas mene cijeli svijet zna , svi i prije afrike , ali me nikad nisu znali ko nijemca uvik su me znali kao HRVATA , i pitaj bilo koga da pogodi sto sam rec ce HRVAT !
veca je greska bila pravit se englezom zasto? zato sto niste dosli gdje je hrvat predsjednik !
S OVIM DIJELOM PODSJECAM SUCKA DA VOLIM FAIR PLAY , ne lazi !
ali ovo je davna stvar koju je on iskopao za sto ? za ocrniti zockyia ne za posvađati hrvate !
___________________________________________________________________

Kazes da imas veze sa PEACEom? Te veze nebi mogle stvoriti vise vjonika nego sto sada brani Madarsku, a Madarska umire od strane Rumunjske, umrli bi i mi.

Prijatelju nisi dovoljno upucen u vanjsku politiku !
PEACE vodi 1:0 u ratovima, tako da ti ne drzi vodu prica da je ATLANTIS mocniji od PEACE-a , treba jos sacekat !kako? spanjolska je izgubila rat protiv meksika , mađarski rat jos nije gotov , i ja cu se borit za oslobođenje Mađarske , zato sto zbog hrvatske ne zelim imat usranog imperijalistickog susjeda kao sto je rumunjska, vi mislite da ce te rijesit problem tako da s njima budemo dobri hahahah ne budimo glupi ! ta ista rumunjska sto je kao bila u savezu za moldovom pa je osvojila , sto je osvojila ukrajinu , napala mađarsku , i pokusala preuzest bugarsku (i uz moju pomoc ovog mjeseca je bugarska spasena)
______________________________________________________________________
Jesi li ikoga pitao za posljedice to sto ces zvati Talijane? A nisi nikgoa ni pitao, ili napravio anketu dali zelimo njihovu pomoc, kamoli koje su posljedice toga.

e ode se si ga vrhunski posra ! nemoj lagat pisat sranja , jer sam znas sta je bilo !!!!!
IMA TOCNO TEMA na forumu gdje mi u panici govorimo da nas nece bit dovoljno za afriku da ne mozemo dobit izbore !ja tada spominjem talijane , da su se ponudili doci pomoc iako je rat bio u punom zamahu ! TI PRIHVACAS SA ODUSEVLJENJEM kao i svi ostali , i talijani polako stizu !
pitate svi za razlog njihovog dolaska sto traze ? ja odgovaram da ne traze nista da su nam prijatelji i samo zele pomoc ! TADA SVI PADATE U DELIRIJ ! hvalite ih ! sigurno misleci u sebi neka dođu ne znaju oni kako cemo ih zajebat !
I ONDA SE TI USUĐUJES govorit koga sam pitao ????? :?:
pristao si da nam pomognu , pa si ih izdao i jos sad meni upucujes neka sramotna pitanja?
_____________________________________________________________________
Sebe nazivas covijekom koji je najvise ucinio za Hrvatsku? Razmisli malo o tome.
Zvanje svoga manifesta remek dijelom i najboljim u igri? Sto ti je? U UK, su prevodili manifeste, na belgijski, hrvatski te na litvansi, i duplo su veci bili. ( ja sam prevodio na hravtski od jedne partije) Razz (ali skracenu verziju) Razz Te su manifesti, blago receno 3 puta veci.Nezelim ispasti budala, i bahatiti se sto ja sve napravio za hrvatsku, i koliko sam vremena izgubio na to. (sigurno bih mogao knjigu napisat)


sebe nisam nazvao covjekom koji je najvise napravio za hrvatsku , evo upravo mene prozivas a ti si se prozvao najzasluznijim , samo sam htio reci da sam te poslusao u kolovozu da nikad nebi vidili hrvatsku zato sto si prvotno bio protiv odlaska u Afriku , nego si htio ostat u UK biti obican stanovnik !
_______________________________________________________________________
Oprosti zocky radi ove svade, ja jednostavno nezelim da Hrvatska bude u PEACEu, jer ce biti uskoro osvojena, pa i Slovenci bi nas moci napasti odma. Placanje MPPova? To je potpuno jednako i za PEACE i ATLANTIS, MPP ce isto doci, i nece neko placat MPP samo zato to si mu prijatelj! Cak su drzave ATLANTISa ekonomski vrlo bogatije.

nema problema za svađu meni je bilo najmanje do nje ! Svaki dan smo na msn-u tamo si mogao sve reci ali ne ti si zelio na forumu pred svima da neke okrenes protiv mene
TKO je ikad imao ista protiv tebe prozvao si ga cetnikom - roby_petric , relic, mozda sam ja sljedeci-stvarno jadno !
MPP-bit ce MPP jos u novoj verziji , ali ce se placat i to svaki mjesec , tako da vjerovatno nitko to ne ce koristit , ratovi ce se vodit tako da ce se vojnici direktno slat u te drzave da ih branu.JA SAM REKAO DA CE ONDA slati vojnike u vazne ratove a ako nemamo veza u ATLANTISU sto nemamo oni nam nece poslat !
NE treba nam onda drzava ako se bojimo slovenaca ! sad su mocniji ali nebi nas mogli osvojit !
Meni su mnogi rekli da su za PEACE ako rjesimo problem s rumunjskom ! STO AKO JA POTPISEM PAKT O NENAPADANJU na trajanju od 5 mjeseci?sto sam vec krenuo u pregovore
ali ti si i onda za ATLANTIS zasto?
mislim izlizano je vise , ali PEACE je veoma zasluzan za hrvatsku drzavu nakon nas samih !
________________________________________________________________
Takoder, kupovanje bolnice (umijesto da sami napravimo) jos od Pakistana. Crying or Very sad svakako je losa ideja

PRVA BOLNICA ce htjeli mi ili ne morat doc iz inozemstva - zasto jer brzo moramo nac zastitu , a mi brzo necemo moc napravit bolnicu
a kasnije za ostale bolnice e to cemo sami ,tu se slazemo
_____________________________________________________________________
Te, AKO bi hrvatska nekako zavrisla u PEACEu, ja bi i dalje ostao u njoj, kao sto sam od 3. mjeseca zajedno sa Hrvatima, dok bi ti ako bi hrvatska zavrisla u ATLANTISu, otisao iz Hrvatske kao sto si sam rekao. Meni osobno nije stalo do moci ( jer, dok smo npr. mislili prelaziti u Cesku sa Hrvatima, borba za preds. je bila izmedu Relica i Robya Petrica, ja se nisam htio mijesat, takoder sam tebi prepustio vodstvo u JARu, iako sam slobno i ja mogao biti, te se i prijaviti na zadnjim izborima za preds. stranke) ali nisam.
NE ja nebi otisao to je laz , jer nebi mogao podniti da smo u ATLANTISU istom tom koji mi svaki dan salje poruke u sugavim hrvatima koji unistavaju afriku, i to su prijatelji !
ja cu ostat u hrvatskoj vodit opoziciju!!!
A to za cesku mene nikad nije niko zvao , a znam da si rekao da je roby cigan nakon tog i da si ga bannao sa foruma !
meni ti nisi prepustio nista u africi , jer sam ja dao i najvise love i organizirao sve ! mislim to mi nije dalo za pravo da budem glavni , svi su me podrzali a nisi mi ti nista prepustio !
drugi mjesec se nisam htio kandidirat - ali ti si rekao da nemas namjeru i rekao meni da nastavim , i ja uredno dobijem na izborima

______________________________________________________________________
Moja razmisljanja za Hrvatsku su iskljucivo domoljubna (biti cu bezobrazan i reci, nitko nema toliko jako veliku zelju i osjecaj za dobivanje Hrvatske kao ja, te vremena koliko provodim na erepubliku(nije za hvaljenje bas) sve za Hrvatsku, od poctka igre sam s Hrvatima i uvijek cu biti), i ucinit cu najbolje sto mogu, i sto bi bilo moguce, bez visih interesa, i da ovisim o drugima. Jer, ja neuvlacim Hrvatsku u ATLNATIS jer su mi "kao tamo neki prijatelji iz ATLANTISa" ATLANTIS je tu samo zato sto je bolji za Hrvatsku.

da ti si domoljub a ja , roby i relic smo babaroge izdajice .....
svi smo mi domoljubi i ne zelim da na izborima dobije ko i u RL onaj ko se pokaze samo(pazi samo) domoljubom !
domoljublje je velika stvar ali za politicare alibi ! naime neki od njih nesto zasere i odma se vadi na domoljublje i svi mu oproste zato nam i je ovako , zato se lose zivi !
Domoljublje je velika stvar a ne stvar za promociju

o online koliko je ko bezobrazno je pricat !!! ja od 3 mjeseca nikoju igru nisam upalio , jedino s cim se bavim na kompjuteru je internet , malo muzike i erepublik !
to je samo tvoje misljenje da je ATLANTIS bolji , svak ima svoje tako i ja moje misljenje DA SE PRAVI PRIJATELJI ne gube !



______________________________________________________________________


eto to je sve od mene , sutra je novi dan nadam se da ce se neke diskusije smirit !
sutry su izbori jako vazni za hrvatsku ! glasajte za nasu stranku i mene ( ako me zelite na vrhu slobodno komentirajte ovde ) , i ja cu sad sastavit listu za kongres
na njoj nece bit mayori , vlasnici kompanija ,ministri , i senatori od ovog mjeseca
ZATO STO ZELIM DA MNOGI NOVI i PONEKI STARI igraci koji nisu imali ovu poziciju da je sad dobiju !

hvala


Zadnja promjena: Z0CKY; uto ruj 30 2008, 16:34; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost uto ruj 30 2008, 16:18

procitajte sve molim vas , podjelio sam u dijelove tako da mozete i malo skratit
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by IvanGoodOne uto ruj 30 2008, 16:47

respect..koliko truda..bravo
IvanGoodOne
IvanGoodOne

Male Broj postova : 200
Age : 31
eRepublik lokacija : HRVATSKA...SISAk
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost uto ruj 30 2008, 16:49

ivane hvala , jer jednostavno me sokirao , jer svaki dan pricamo na MSN i nikad mi nista nije rekao , da bi sad napisao toliko lazi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by cmdgeneralmarka uto ruj 30 2008, 18:04

ajde sta se svadate, ako cete taki bit sjebat cemo hrvatsku prije neg je i dobijemo, mi izgleda mozemo samo biti ujedinjeni protiv drugih. Nemojte se svadat, najbolje je kad dobijemo hrvatsku masovno regrutirati hrvate, da nas bude oko 500 i pozvati sve neprijatelje rumunjske i napasti govna, i jebani su a hrvatska ce bit do tokia happy happy
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost uto ruj 30 2008, 18:08

cmd uvik me nasmijes .... glupostima ... ali ludim glupostima premocno lol!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Lukok uto ruj 30 2008, 18:11

cmdgeneralmarka je napisao/la:ajde sta se svadate, ako cete taki bit sjebat cemo hrvatsku prije neg je i dobijemo, mi izgleda mozemo samo biti ujedinjeni protiv drugih. Nemojte se svadat, najbolje je kad dobijemo hrvatsku masovno regrutirati hrvate, da nas bude oko 500 i pozvati sve neprijatelje rumunjske i napasti govna, i jebani su a hrvatska ce bit do tokia happy happy
To je duh sve ćemo osvojiti do Tokya i bacit koju H bombu ak se ne predaju lako naravno. Twisted Evil Twisted Evil

Lukok

Male Broj postova : 270
Age : 30
eRepublik lokacija : Hrvatska,centralna
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by nini9 uto ruj 30 2008, 18:17

Zocky respect!

A nije ni Sucko za baciti lol! lol! (Salim se Sucko bez uvrede)
nini9
nini9

Male Broj postova : 369
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Kvarner
Registration date : 07.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1079182

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Jozek uto ruj 30 2008, 18:28

Lukok je napisao/la:
cmdgeneralmarka je napisao/la:ajde sta se svadate, ako cete taki bit sjebat cemo hrvatsku prije neg je i dobijemo, mi izgleda mozemo samo biti ujedinjeni protiv drugih. Nemojte se svadat, najbolje je kad dobijemo hrvatsku masovno regrutirati hrvate, da nas bude oko 500 i pozvati sve neprijatelje rumunjske i napasti govna, i jebani su a hrvatska ce bit do tokia happy happy
To je duh sve ćemo osvojiti do Tokya i bacit koju H bombu ak se ne predaju lako naravno. Twisted Evil Twisted Evil

nene kako mozes tako dvije suprotne drzave zamjenit

HRVATSKA nejde do tokya

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Jozek uto ruj 30 2008, 18:29

nini9 je napisao/la:Zocky respect!

A nije ni Sucko za baciti lol! lol! (Salim se Sucko bez uvrede)

šališ se da nije za bacit ?
to znaci da mu govoriš da je za bacit

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by ratrak uto ruj 30 2008, 18:36

de vi meni obajsnite gdje se moglo prijavit za testanje v1?
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Jozek uto ruj 30 2008, 18:38

ratrak je napisao/la:de vi meni obajsnite gdje se moglo prijavit za testanje v1?

nigdje kolko ja znam

oni su izabrali 100 clanova za koje su mislili da su prikladni
nekak imam osjecaj da su svi precjednici u tih 100

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Lukok uto ruj 30 2008, 19:17

zelim prvo reci da smo ja i sucko izabrani među 100 V1 testera
E da ovo sam zaboravio napisat:
Lucky Bastards!

Lukok

Male Broj postova : 270
Age : 30
eRepublik lokacija : Hrvatska,centralna
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by LLuX uto ruj 30 2008, 19:24

dakle
procito sam sve
cca
XD

dakle svaka cast zocky na iscrpnom tekstu

drugo ne znam sta da kazem
kenjate s obje strane...
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost uto ruj 30 2008, 19:25

al nemojte vise o testerima jer to ne smi izac foruma riskirate mene i sucka

dobivat ce te vijesti i screenshote nebrinite
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by nini9 uto ruj 30 2008, 19:45

Sada smo nestrpljivi kao lesinari happy happy
nini9
nini9

Male Broj postova : 369
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Kvarner
Registration date : 07.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1079182

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sucko uto ruj 30 2008, 20:33

reply to sucko
mogao si mi na PM reci sto imas , ili na msn , ALI ZNAM ZASTO SI ovdje napisao i poneke lazi
nepotrebna svađa ali sam si to htio



Ovo sam iskljucivo poceo argumentirati protiv tebe, jer ako Hrvatska ude u PEACE, cim proce mjesec dana zastite, pa pa Hrvatska. To sam ti govorio i preko msna. Zato sam i otvorio onu anketu, na kojoj si ti poceo dramatizirati, jer je vecina ekipe za ATLANTIS. (75%)





ZELIM reci da je ovo bilo jako glupo od tebe jer znas moju pricu i nije potrebno huskat novake protiv mene. Ja sam u ovu igru usao 16. svibnja 2008. Nisam uopce znao da postoji ikakva hrvatska zajednica u igri. Krenuo sam u Njemackoj jer me pozvao prijatelj koji sa sullom (bivsi predsjednik njemacke,hrvat , neaktivan sad) ide u razred.
Tamo sam krenuo prvih par dana i nakon 5 dana na tuđu gresku kupio kompaniju(40 dem umjesto 40 gold) , nakon toga lovom od invitea kupio i drugu kompaniju , te kasnije imao i pet (jos jedna na tuđu gresku te ostale dosta jeftino). Preuzeo stranku sa 30 clanova inace tada druga stranka u njemackoj i vodio je do izbora. Osvojili smo 25%glasova te sam usao u kongres.Nakon toga u lipnju postajem vazna osoba u Njemackoj ,(tada tek saznajemza hrvate u UK) ali nazalost tog mjeseca veliki gotchini prijatelji neo-nazi(pazi ne nazi nego NEO) poljaci se regrutiraju i unistavaju njemacku(goonsi su anđeli za njih , ne pretjerujem). Mislim otici iz njemacke prije srpanjskih izbora , ali odem na put tjedan dana i kad se vratim vidim da sam opet u kongresu . Njemacka je bila skroz unistena a uskoro krece rat . U ratu svi ostavljaju Njemacku a svedska napada bez razloga. Ostajem ja i jos nekoliko nijemaca bez nade u pobjedu ali dolaze pakistanci i talijani , i punih 10 dana bez icega na marketu(poljaci unistili sve cak i food kompanije) bez novca , bez oruzja i 7 puta manjom vojskom se borimo protiv najjace sile svijeta ! ja kroz tih 10 dana postajem njemacki vođa i zapovijedam armijom od preko 300 ljudi , i moja stranka sadrzi oko 100 clanova dok druga sadrzi 21 ! 29SRPNJA njemacka pada dva dana prije izbora i tako pada u vodu moj san da postajem predsjednik , nakon toga nakon sto sam konacno mogao krenut negdi odem na dan u grcku u rat , i nakon toga primirje. par dana zalim za njemackom ali se okrecem HRVATSKOJ , svi mozete viditi na forumu da mi je sucko govorio da sam lud da oni nece iz engleske da nece u afriku , ja sam ih uspio prisilit i iz toga se rodilo sve ovo !
VI ste u engleskoj glumili engleze a ne ja nijemca jer hrvati su vec imali svoju njemacku zajednicu i PREDSJEDNIKA drzave ali vi nikad niste htjeli doc , A VEC SMO ONDA mogli napravit ONO STO SMO vec napravili ovdje , i vec bi davno imali hrvatsku
I DA znas mene cijeli svijet zna , svi i prije afrike , ali me nikad nisu znali ko nijemca uvik su me znali kao HRVATA , i pitaj bilo koga da pogodi sto sam rec ce HRVAT !
veca je greska bila pravit se englezom zasto? zato sto niste dosli gdje je hrvat predsjednik !
S OVIM DIJELOM PODSJECAM SUCKA DA VOLIM FAIR PLAY , ne lazi !
ali ovo je davna stvar koju je on iskopao za sto ? za ocrniti zockyia ne za posvađati hrvate !



Kao prvo, nije bitno sto si radio u Njemackoj, bitno je da to nije bila nimalo hrvatska stranka. Kao drugo, lazes da nisi znao za hrvatsku zajednicu. Tocno se sijecam, dok je jos onaj giovanne igrao, prije 6.mjeseca, mi smo znali za tebe, barem ja, da si Hrvat, preko Sulle, i ti i Sulla ste znali da postoji hrvatska zajednica! Ja sam te i tada za frenda addo.
Mi smo u Engleskoj glumili Engleze, jesi ti dobro? Stranka je imala iskljucivo hrvatske simbole, i planove za hrvatsku, Bili smo nacionalna manjina u UK, u Njemackoj je jedini bio Sulla, i mozda jos 1-2. Nas je u UK bilo oko 30. Tko bi tu sada trebao gdje prelaziti? Ja sam sto puta pokusao okupiti sve Hrvate u UK, no nece nitko preci, dok vi nas u Njemacku cak nikada niste ni zvali!
Zasto bih ja tebe zelio ocrniti? Za sto? Za vlast? Ja sam vec se mogao kandidrati za vlast, ali sam tebe pustio. Ovo je nastalo iskljucivo da Hrvatska prede u ATLANTIS, a ne u PEACE radi tvojih privatnih interesa. Zelim napraviti isto sto i Slovenci. Jel itko dira Slovence? NE! Italija ih je htijela napasati, ali se zasrala ATLANTISA!!!!!!

Ti toliko mrzis ATLANTIS, da bi odbio se boriti za Hrvatsku. Citiram tvoj jedan dio posta:
"( zelim bit mayor splita i predsjednik ) znaci ne namjeravam bit puno u politici ! ali sta ocu rec - kada hrvatska bude slala negdje svoje postrojbe , ne iskljucujem da odbijem naredbe(jer ce vjerovatno nase akcije bit za dobrobit NA )"
Inace, za one koji neznaju, NA je zapravo ATLANTIS.






Prijatelju nisi dovoljno upucen u vanjsku politiku !
PEACE vodi 1:0 u ratovima, tako da ti ne drzi vodu prica da je ATLANTIS mocniji od PEACE-a , treba jos sacekat !kako? spanjolska je izgubila rat protiv meksika , mađarski rat jos nije gotov , i ja cu se borit za oslobođenje Mađarske , zato sto zbog hrvatske ne zelim imat usranog imperijalistickog susjeda kao sto je rumunjska, vi mislite da ce te rijesit problem tako da s njima budemo dobri hahahah ne budimo glupi ! ta ista rumunjska sto je kao bila u savezu za moldovom pa je osvojila , sto je osvojila ukrajinu , napala mađarsku , i pokusala preuzest bugarsku (i uz moju pomoc ovog mjeseca je bugarska spasena)



Madarska ce uskoro biti osvojena, jos ce Rumunjska vise graniciti sa Hrvatskom onda! Ono oko Meksika sam ti odgovorio na drugoj temi.
Rat sa Moldavjiom? Rekao si da nisam upucen u vanjsku politiku?, ili je obrnuto. Ako nisi znao, u Moldaviji ako su bila 3 prava RL stanovnika iz Moldavije, ako je bilo vise dajem ruku. ( jos je to bilo davno, kada erepublik nije imao ni 20 000 ljudi, znaci duplo manje, te je Moldavija valjda 100 ljudi imala mozda) Moldavija u svim igrama nema 10 ljudi. No, to nije bitno. U Moldaviji su tada zivjeli Rumunji, i svi clanci i sve je bilo na Rumunjskom, , zato je i bio MPP medu njima, te su onda odlucili da Moldaviju samo pripoje Rumunjskoj. To su oducili tadasnji predsjenici Moldavije i Rumunjske! Zato, nemoj pokusavat zavaravt ljude na nesto drugo, da bi kao mozda to napravili sa Hrvatskom, kada to nije istina!
PEACE jaci od ATLANTISa? Svedska i Rumunjska zajedno cijeli erepublik osvoje, jos su uz njih, Spanjoslska, SAD, UK. U peacu je samo jak Pakistan i Inonezija! I sam znas da oni nebi imali nikakve sanse protiv ATLANTISa! A vidim kako je PEACE "jaci" Madarska je "veca nego ikada". Sve je "veca i veca"
A rat sa Ukrajinom, kakve to veze ima? Ovo je igra, i bez raotva nema smisla. Rumunjska je napala Ukrajinu, samo zato jer su imali neke povijesne razloge u RLu, slicno kao npr. mi i Srbi!
Zato nemoj pricati da PEACE vodi 1:0 u ratovima, jer ovo je sada tek 1.svijetski rat, znaci PEACE vs. ATLANTIS, u kojemu ATLANTIS opustosuje erepublik. I doslovno unistava PEACE.

e ode se si ga vrhunski posra ! nemoj lagat pisat sranja , jer sam znas sta je bilo !!!!!
IMA TOCNO TEMA na forumu gdje mi u panici govorimo da nas nece bit dovoljno za afriku da ne mozemo dobit izbore !ja tada spominjem talijane , da su se ponudili doci pomoc iako je rat bio u punom zamahu ! TI PRIHVACAS SA ODUSEVLJENJEM kao i svi ostali , i talijani polako stizu !
pitate svi za razlog njihovog dolaska sto traze ? ja odgovaram da ne traze nista da su nam prijatelji i samo zele pomoc ! TADA SVI PADATE U DELIRIJ ! hvalite ih ! sigurno misleci u sebi neka dođu ne znaju oni kako cemo ih zajebat !
I ONDA SE TI USUĐUJES govorit koga sam pitao ????? Question
pristao si da nam pomognu , pa si ih izdao i jos sad meni upucujes neka sramotna pitanja?



Izdao? Jesi ti ikome rekao o posljedicama dolaska Talijana? Ja kao i ostalih 75% sto podrzava ATLANTIS, neznam bas dali bi to onda podrzali.
Te, ti si za Talijane rekao kada su vec dosli! I nisi nista rekao da cemo im morat zauzvrat dat. Meni je to vjeruj mi bilo sumnjivo, ali posto nisu nista trazili, neka pomognu, ako si ih vec zvao. I tada rat nije bio (rat s madarskom) rat je dosao poslije, zato su i otisli poslije neki Talijani! I nitko se nije zalio da nas je malo osim tebe. Vjeruj mi, ili se uvjeri sam.




sebe nisam nazvao covjekom koji je najvise napravio za hrvatsku , evo upravo mene prozivas a ti si se prozvao najzasluznijim , samo sam htio reci da sam te poslusao u kolovozu da nikad nebi vidili hrvatsku zato sto si prvotno bio protiv odlaska u Afriku , nego si htio ostat u UK biti obican stanovnik !


Pazi! Ovo si ti napisao, na temi gdje je ona peticija! a mislim da sam najvise ucinio za hrvatsku
Ja nisam bahat, te da govorim sto sam napravio sve napravio za hravtsku, to velicanje tvoje da si napravio manifesto koji je remek dijelo, da si medu najvecim ljudima, samo dokazje tvoju iteligenciju.
Cekaj ti pricas da sam ja htio ostat u UK? O cem ti? Ja sam predlozio mnogo ideja za prelazak, kao sto je Tajland, ili Slovenija, no pola ekipe je odbilo. Ja samo nisam htio prelaziti u Njemacku! Te kada sam ja anyway ikada ista odbio za prelazak????





nema problema za svađu meni je bilo najmanje do nje ! Svaki dan smo na msn-u tamo si mogao sve reci ali ne ti si zelio na forumu pred svima da neke okrenes protiv mene
TKO je ikad imao ista protiv tebe prozvao si ga cetnikom - roby_petric , relic, mozda sam ja sljedeci-stvarno jadno !
MPP-bit ce MPP jos u novoj verziji , ali ce se placat i to svaki mjesec , tako da vjerovatno nitko to ne ce koristit , ratovi ce se vodit tako da ce se vojnici direktno slat u te drzave da ih branu.JA SAM REKAO DA CE ONDA slati vojnike u vazne ratove a ako nemamo veza u ATLANTISU sto nemamo oni nam nece poslat !
NE treba nam onda drzava ako se bojimo slovenaca ! sad su mocniji ali nebi nas mogli osvojit !
Meni su mnogi rekli da su za PEACE ako rjesimo problem s rumunjskom ! STO AKO JA POTPISEM PAKT O NENAPADANJU na trajanju od 5 mjeseci?sto sam vec krenuo u pregovore
ali ti si i onda za ATLANTIS zasto?
mislim izlizano je vise , ali PEACE je veoma zasluzan za hrvatsku drzavu nakon nas samih !



Svada je izmedu PEACEa i ATLANTISa, ali je prerasla u nesto vise! Ja protiv tebe osobno nemam nista, jedino, iz privatnih interesa zelis PEACE. Jedino to! Preko msna sam ti isto protivio protiv PEACEa. Dao sam ti i mijesto MODa. Prepustio ti da i dalje vodis JAR.
Cetnika sam prozvao Relicom, jer rekao je ruzne stvari protiv Thomsona, te hrvatske akcije "Oluja". Cetinka Robya nikada nisam prozvao, i nas se odnos mnogo poboljsao. (barem nije kakav je prije bio) No nekuzim zasto njih mijesas?

I molim te nemoj pricati o nikakvim vezama, cisto balezganje gluposti. Samo pogledaj Sloveniju, pa nesto reci. Slovenija nije imala nikakve veze, jer sam im ja kao ambasador UKa sredio MPP, za UK, pa tako i ulazak u atlantis.
Ja nisam za ATLANTIS iz privatnih razloga, i nemam nista protiv PEACEa, lako se moze zakljuciti da je ATLANTIS bolji za Hrvatsku.
I molim te netrebunjaj, PEACE nije nista pomogao oko stvaranje Hrvatske, nisu valjda oni reklamirali erepublik po forumima da bi dobili nove ljude? A vise Hrvata je jedini nacin za dobivanje Hrvatske.






PRVA BOLNICA ce htjeli mi ili ne morat doc iz inozemstva - zasto jer brzo moramo nac zastitu , a mi brzo necemo moc napravit bolnicu
a kasnije za ostale bolnice e to cemo sami ,tu se slazemo



Upravo sam se zato zalagao da vise ljudi imamo u hospitalu sada, i to sam ti rekao preko msna. Kada dobijemo zemlju, imamo mjesec dana da nas nitko nenapadne, te sagradimo bolnicu! Jos ako udemo u ATLANTIS, nece nas nitko napasat! Kao sto je slucaj sa Slovenijom!







NE ja nebi otisao to je laz , jer nebi mogao podniti da smo u ATLANTISU istom tom koji mi svaki dan salje poruke u sugavim hrvatima koji unistavaju afriku, i to su prijatelji !
ja cu ostat u hrvatskoj vodit opoziciju!!!
A to za cesku mene nikad nije niko zvao , a znam da si rekao da je roby cigan nakon tog i da si ga bannao sa foruma !
meni ti nisi prepustio nista u africi , jer sam ja dao i najvise love i organizirao sve ! mislim to mi nije dalo za pravo da budem glavni , svi su me podrzali a nisi mi ti nista prepustio !
drugi mjesec se nisam htio kandidirat - ali ti si rekao da nemas namjeru i rekao meni da nastavim , i ja uredno dobijem na izborima


Jel oces da uploudam tekst, gdje si mi na msnu rekao suprotno, da ces otici iz Hrvatske? Ili?
Nemoraju svi ljudi odma znati ako planiramo prelazak, jer se jos nista nije organiziralo, a znao bi za prelazak, nebrini.
Cini se da neznas sto je bilo oko mene i Robya, nezelim pisat jos o tome sada da ti kazem. No, opet ukuljucujes druge u ovo.
I opet se hvalis da si dao najvise? Jel to potrebno?
I sto mislis da ja nebih mogao biti preds.? Nazalost tada sam bio na moru. I nikakvu vezu za net.





da ti si domoljub a ja , roby i relic smo babaroge izdajice .....
svi smo mi domoljubi i ne zelim da na izborima dobije ko i u RL onaj ko se pokaze samo(pazi samo) domoljubom !
domoljublje je velika stvar ali za politicare alibi ! naime neki od njih nesto zasere i odma se vadi na domoljublje i svi mu oproste zato nam i je ovako , zato se lose zivi !
Domoljublje je velika stvar a ne stvar za promociju
o online koliko je ko bezobrazno je pricat !!! ja od 3 mjeseca nikoju igru nisam upalio , jedino s cim se bavim na kompjuteru je internet , malo muzike i erepublik !
to je samo tvoje misljenje da je ATLANTIS bolji , svak ima svoje tako i ja moje misljenje DA SE PRAVI PRIJATELJI ne gube !



Ja jesam domoljub, a da sam rekao da si ti izadajica, to bas i nisam. Ni za robya nisam rekao da je izdajica, nekuzim cemu to, jedina izdajica je Relic, koji je mi je na pm rekao da ce ici glasati protiv nas u JARu ako ga budu zvali.

Naime sada jedan komentar na sve ovo. Kada biram ATLANTIS i PEACE, tu sam neutralan, ali kada je u pitanje da zemlju koju volim, u koju bih zelio da prede alijansu, odgovor je ATLANTIS, razlog je jednostavan, jer cemo si tako spasiti guzice, doslovno tako. Ti prezires ATLANTIS, zbog onoga sto je ucinio Njemackoj, te si clank talijanske vojske, te zbog tih privatnih interesa zelis PEACE. Te, zocky, kao sto i sam vidis 75% Hrvata je za ATLANTIS, dosta veliki broj, ja nevidim razlog zasto ti i dalje silis Hrvate na PEACE, te prije negdje 2 mjeseca takoder je bila anketa za alijansu, tada je bilo 71% Hrvata za ATLANTIS, znaci sada ih je jos vise! Zasto nebismo napravili istu stvar kao Slovenci? Ulazak medu jace, i spasenje guzice! Meni nije cilj svada, meni je cilj, da za ono sto se borim 6 mjeseci, neizgubimo odmah!
Do Hrvatske ima jos dosta vremena, i biti ce vremena kada budemo imali mjesec dana zastite! Do tada mozemo birat alijansu, i vjeruj mi, ako bi PEACE u tom trenutku bio bolji za nas, ( da nas moze bolje stititi) rasirenih ruku bi ga prihvatio!
Daljna rasprava ovoga nema smisla.


Zadnja promjena: Sucko; sri lis 01 2008, 07:34; ukupno mijenjano 15 put/a.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sucko uto ruj 30 2008, 21:43

HDCC je napisao/la:
ratrak je napisao/la:de vi meni obajsnite gdje se moglo prijavit za testanje v1?

nigdje kolko ja znam

oni su izabrali 100 clanova za koje su mislili da su prikladni
nekak imam osjecaj da su svi precjednici u tih 100
Birani su najaktivniji clanovi erepublika, te valjda neki pisci na wikiu. Smile
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost sri lis 01 2008, 07:54

sucko onaj cristesco mi je odgovrioa za v1 , pitao sam kad ce vise
Patience my friend, patience.

You will have all the details in time.

Regards,
Cristi lol!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sucko sri lis 01 2008, 08:01

Mislis za V1 testiranje?
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost sri lis 01 2008, 13:50

da
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by djubrex čet lis 02 2008, 07:21

Nije Moldova, nego Moldavija, i to je druga Rumunjska, tj. u njoj se puno ljudi deklarira kao Rumunji, priča se gotovo 100%-tni rumunjski, i samo kaj nisu jedna nacija....

djubrex

Male Broj postova : 392
Age : 30
eRepublik lokacija : Nottingham
Registration date : 02.07.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by leshinari čet lis 02 2008, 12:45

Ljudi moji, ja ne mogu shvatiti cemo opredjeljivanje sada? U sljedeca dva mjeseca se dosta toga moze promijeniti, i tko zna koliko ce koji savez biti jak ili pouzdan...jasno, ima razloga i za Antlantis i za Peace, sucko i sam znas da je u ratu dosada bilo puno bugova i da su rumunji ponajvise zahvaljujuci tome dobili, tako da ni to da ih peace nije mogao obraniti isto nije neka prevaga na drugu stranu buduci da su rumunji ipak imali "bozju" pomoc. Eto o toj madarskoj, koja pusi zbog bugova...

No mene zanima jedna druga stvar, dakle, ako rumunji u potpunosti osvoje madare, gdje ce madari biti? Isto to vrijedi i za druge izbrisane zemlje, moze li se nekako s njima dogovoriti da se bore protiv svojih okupatora kad oni napadaju druge zemlje? Bar bi ja da recimo rumunji osvoje Hrv u svakom njihovom ratu se borio protiv njih. I sto je sa rebelion modom? Hoce on biti u V1?
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by blatko čet lis 02 2008, 14:05

daj ljudi ovo je lektira jbt ko ce ovoliko citat pale
blatko
blatko

Male Broj postova : 220
Age : 45
eRepublik lokacija : Nelspruit, SA
Registration date : 24.06.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sucko čet lis 02 2008, 17:47

Bugovi nisu toliko utjecali, samo pogledaj koliko ljudi ima Rumunjska. Smile

Te, naravno, sada u V1, biti ce borba natrag za Finsku, Rusiju, Australiju...
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Tomislav čet lis 02 2008, 18:20

a i juznoafrikanic bi nas mogli napast al mislim da smo mi jaci
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sucko čet lis 02 2008, 18:33

Nemaju oni golda da nas napadnu. A i naravno da smo jaci.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost čet lis 02 2008, 18:38

kako ce nas napast ? mislis pobuna u V1 , e onda su gotovi jer meni je PEACE obecao pomoc ako dignu pobunu , jasno ako se vi slazete s tim da vidim da je ATLANTIS blizi njima
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sucko čet lis 02 2008, 18:47

Ti si JAR u peace pretvorio. Smile MPPovi sa peaceom. No, Tomislav misli da bi nas mogli napast kada uvedu Hrvatsku.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Gost čet lis 02 2008, 18:53

da ali nije popraceno u javnosti toliko , sucko JAR mora u PEACE njima je tezak geo polozaj , nece nas napast ja vjerujem neki mirovni pakt se moze ishodit
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sucko čet lis 02 2008, 18:57

Nece oni napast, kao prvo, nemaju para za to, kao drugo, njih ce biti 200, kada odemo iz drzave, a u hrvatskoj uz dobru volju nas moze biti preko 500.

Sada ako ima damo regiju, mozemo napraviti pokusni rat za vracanje regija natrag, sala naravno. Basketball
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Baton Bosona ned lis 12 2008, 17:47

Neko ce napast kad tad, to je sigurno. Ne samo Hrvatsku nego svaku zemlju. Nek bude, sta bude, zato ima resistence war. Ko god okupira treba da zna da ce imat problem ZAUVIJEK od te populacije, dok ne ode. Sta se drugo moze rec.

Baton Bosona

Male Broj postova : 24
Age : 37
eRepublik lokacija : South Africa
Registration date : 08.10.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by David K čet pro 18 2008, 20:24

ovdje se i crna strana povijesti da naucit
David K
David K

Broj postova : 27
Age : 35
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Hrvat čet pro 18 2008, 23:44

David K je napisao/la:ovdje se i crna strana povijesti da naucit

e, bolje ne bih ni sam mogao reci prvi
Hrvat
Hrvat

Male Broj postova : 69
Age : 69
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by qertz pet pro 19 2008, 11:23

Hrvat je napisao/la:
David K je napisao/la:ovdje se i crna strana povijesti da naucit

e, bolje ne bih ni sam mogao reci prvi

Upravo to. piva
qertz
qertz

Male Broj postova : 380
Age : 29
eRepublik lokacija : South Africa/JAR
Registration date : 09.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1094741

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by venSla pon vel 16 2009, 21:38

Pozdrav svima. Ja sam danas eto pronašao na net.hr ovo o eRepublici i
odmah mi se svidjelo. Prijavio sam se i sve to. Tek hvatam podatke te
nisam siguran što se tiče najnovijih informacija i nekih stvari pa bih
bio zahvalan kad bi mi netko odgovorio na par pitanja kako bih bio što
efikasniji.
1. Malo sam gledao što se tiče ovih ratova i vidim da su trenutno
Indonezija i Iran jako agresivini. Da li postoji opasnost da nas oni
napadnu? Ili se samo trebamo bojati susjeda (kao što je Rumunjska?)
2. Šta napraviti točno u vrijeme napada, hoćemo li dobiti upozorenje da smo napadnuti?
3. čitao sam i o nekim mogučnostima infiltracije stranaca (nešto u vezi
nekog lika valjda iz Indonezije koji je pomarisao pare slovencima tako
nešto). Kome vjerovati?
4. Da li mogu u isto vrijeme biti zaposlen u više djelatnosti (Proizvodnji oružja i civilnoj firmi?)
5. Gdje se uopće zaposliti kako bih što više koristio našoj zajednici, da ostvarimo što veći napredak?

venSla

Broj postova : 1
Age : 41
eRepublik lokacija : Croatia, Osijek, Sarvas
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by The_K pon vel 16 2009, 22:04

Dobrodosao u igru!
Na pocetku ni ne mozes sudjelovati u borbama (tek kada dodes na level 5) pa se nemoj brinuti. Probaj pohvatati igru i kako sto funkcionira, a usput citaj po forumu da pohvatas opcu politicku situaciju (npr. Rumunjska nam je saveznik)
Za pocetak se samo zaposli negdje za sto bolju placu, a da ti je kvaliteta firme u kojoj radis (one zvjezdice) 1. Ako imas neko specificno pitanje, postavi ga pod PITANJA (na vrhu foruma) ili se mozes javiti meni u igri (isti nick). Ovako na mnogo pitanja od jednom dobijes preopsirne odgovore koji te samo dodatno zbune:)
The_K
The_K
Admin
Admin

Male Broj postova : 106
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

V1 testeri i MOJA OBRANA Empty Re: V1 testeri i MOJA OBRANA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.