Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

+2
bbb_kambelovac
DR-man
6 posters

Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by DR-man sub pro 13 2008, 12:30

Ovu sam temu napranvio jer mi nitko nista ne govori.
Mene zanima par sljedecih pitanja:

Kako glasovati?

Kako otici u drugu drzavu ako vec imam kartu (sto treba kliknuti)?

Kako glasovati?

Kako uci u stranku?

Kako se kandidirati za nesto npr. predsjednik neke stranke,drzave...?

Kako prodati nesto u marketu?

Cemu sluze oni proizvodi iz marketa npr. drvo,ulje i dr.?

eto,to su moja pitanja,a mislim da bi mogla zanimati i druge pocetne igrace!
molim nekog tko se razumije u igru da odgovori!!!
hvala!!!
DR-man
DR-man

Broj postova : 13
Age : 29
eRepublik lokacija : Dalmacija
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by bbb_kambelovac sub pro 13 2008, 12:32

glasovati mozes samo ako su u stranci,a u stranku mozes uci tek kad budes level 7! u marketu mozes prodavat samo ako imas svoju firmu!
Gran - food
Wood - house
Iron - weapon
Diamond – gift
bbb_kambelovac
bbb_kambelovac

Broj postova : 356
Age : 35
eRepublik lokacija : South Dalmatia, Croatia
Registration date : 27.10.2008

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by DR-man sub pro 13 2008, 12:51

bbb_kambelovac je napisao/la:glasovati mozes samo ako su u stranci,a u stranku mozes uci tek kad budes level 7! u marketu mozes prodavat samo ako imas svoju firmu!
Gran - food
Wood - house
Iron - weapon
Diamond – gift
a cekaj...vezano za te druge resurse...npr ako imam firmu koja pravi giftove...onda trebam kupovati dijamante,a ako proizvodim oruzje trebam kupovat zeljezo ako se ne varam??????????
DR-man
DR-man

Broj postova : 13
Age : 29
eRepublik lokacija : Dalmacija
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by Jozek sub pro 13 2008, 13:03

DR-man je napisao/la:
bbb_kambelovac je napisao/la:glasovati mozes samo ako su u stranci,a u stranku mozes uci tek kad budes level 7! u marketu mozes prodavat samo ako imas svoju firmu!
Gran - food
Wood - house
Iron - weapon
Diamond – gift
a cekaj...vezano za te druge resurse...npr ako imam firmu koja pravi giftove...onda trebam kupovati dijamante,a ako proizvodim oruzje trebam kupovat zeljezo ako se ne varam??????????
u pravu si Smile

ako imas food moras kupovat Grain
ako imas moving moras kupovat oil
ako imas house moras kupovat wood
itd.

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by split1700 sub pro 13 2008, 13:05

DR-man je napisao/la:
a cekaj...vezano za te druge resurse...npr ako imam firmu koja pravi giftove...onda trebam kupovati dijamante,a ako proizvodim oruzje trebam kupovat zeljezo ako se ne varam??????????

Otidji na wikipediju i sve ce ti bit jasno, a glede same kompanije savjetujem te da pricekas dok se stabilizira trziste u Hrvatskoj i onda eventualno odluci se za taj korak.
Fooda i gifta od drzavnih kompanija bi u naredna 2 dana trebalo biti dovoljno za sve tako da bi bilo dobro da pricekas do tada a ukoliko nemas novca ja cu ti poslati food i gift.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by DR-man sub pro 13 2008, 13:14

a recite mi samo jos jednu stvar...kako se mogu preseliti u neku drugu drzavu,vec imam ticket samo neznam sta kliknuti...pomoc!!!
DR-man
DR-man

Broj postova : 13
Age : 29
eRepublik lokacija : Dalmacija
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by mogwaiii sub pro 13 2008, 13:16

ides na svoj profil i na Change residence
mogwaiii
mogwaiii

Male Broj postova : 373
Age : 41
eRepublik lokacija : Baranja
Registration date : 30.11.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/783992

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by Mile sub pro 13 2008, 13:18

DR-man je napisao/la:a recite mi samo jos jednu stvar...kako se mogu preseliti u neku drugu drzavu,vec imam ticket samo neznam sta kliknuti...pomoc!!!
ideš na profil pa na change residence cheers

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!) Empty Re: Moja pitanja-molim odgovore (mogla bi zanimati i druge pocetnike!!)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.