Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

+23
Mad Croat
SinCr0
El croat
Hrvat i pol
elessar1977
Kokach
Max Payne
mogwaiii
The_Fico
webstartm
LLuX
CROOHM
HrvojeZ
Necto
Djuka
Lukok
Denis Radman (burekcina)
qertz
rocker-ma
Jozek
ratrak
Sumski
dSoKre
27 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre pon sij 05 2009, 15:56

...mislim napraviti novine i svaki tjedan pisat trenutni tečaj svih 45 valuta u odnosu na gold, tj. po koliko se može prodati i po koliko se može kupiti gold na monetary marketu 45 država svijeta...

...mislim pisati na engleskom (iako nisam neki ekspert za engleski, ali nadam se da će svi razumjeti)... happy happy

...što mislite o tome? hoću li uspjeti? da li to možda već ima negdje u nekim novinama??

...i zanima me... ako otvorim novine npr. sad sam u Norveškoj... i sad kad objavim članak znam da će se objavit u Norveškoj, ali npr. ako se odselim u Hrvatsku da li će mi se slijedeći tjedan kad objavim novi članak, da li će se objavit u Hrvatskoj ili Norveškoj???
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Sumski pon sij 05 2009, 18:16

E jesi zapeo za mogula..
Bolje nadji nesto drugo, tecaj vec postoji:
http://erepublik.ws/tools

Clanak ce se uvijek objaviti tamo gdje su novine, ne ti. A novine ne trebaju ticket za selidbu tako da mozes prasiti po cijelom bijelom svijetu.
I clanak ostaje tamo gdje je napisan Smile
Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre pon sij 05 2009, 18:58

...kaj jest jest... zapeo sam za mogula... ne zbog 5 golda, nego zato jer baš nema previše media mogula u eRepubliku...

...onda odustajem od tečaja...

...idem na svoju prvotnu ideju koja je malo kompleksnija, ali nadam se da je dovoljno korisna da će privući 1000 pretplatnika... :-)
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by ratrak pon sij 05 2009, 19:53

ne, to ti je jako zanimljiva ideja ako ćeš dobro proanalizirat sve... ne možeš samo napisati valute već napravi i statistike i ljude će veoma zanimati...
pogledaj ovoga lika i njegove novine...
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4549
on je radio veoma zanimljive statistike, danas mislim da nitko nije nastavio njegov posao, probaj ga naslijediti... nije radio statistike baš onoga što ti smoinješ, ali ima poveznica...
mene recimo te statistike baš zanimaju, imaš moj glas ako napraviš išta takvo:D..
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre pon sij 05 2009, 23:41

...napravit ću statistike iz marketa iz cijelog svijeta...

...cijene proizvoda i sirovina iz svake države...

...izražene u goldima i lako će se moć vidjet gdje je nešto najjeftinije a gdje najskuplje...

...napočetku će bit dosta zejebancije, al ak napravim dobar posao u Excelu i ako ću imati 1000 subscribera onda ću ga i nastaviti...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Jozek uto sij 06 2009, 00:17

dSoKre je napisao/la:...napravit ću statistike iz marketa iz cijelog svijeta...

...cijene proizvoda i sirovina iz svake države...

...izražene u goldima i lako će se moć vidjet gdje je nešto najjeftinije a gdje najskuplje...

...napočetku će bit dosta zejebancije, al ak napravim dobar posao u Excelu i ako ću imati 1000 subscribera onda ću ga i nastaviti...

napravi tablicu i prati recimo samo giftove iz pocetka i obecaj da kad dodjes do 50 subscribera ces dodat i moving tickete, kasnije na recimo 150 il 200 dodaj i weaponse il cak i brze
da ljudi imaj urazloga za zvat druge da se subscrijbaju na tebe Smile

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 01:43

...dobra je i to ideja...

...ali početna zamisao mi je bila ako napravim nešto jako dobro, što će ljudima pomoći, i da bude internacionalno, znači na engleskom, da će mi subscriberi doć sami po sebi...

...budem vidio što će bit od svega, ak ništ drugo lakše mi je radit za jedan po jedan proizvod...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by rocker-ma uto sij 06 2009, 04:20

Ufff koji plan, ajde da i ovo vidim, ambicije imaš, a ostalo je samo trud i vrijeme. Smile

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 10:31

...jel zna netko link od onih novina gdje je netko lijepo napisao kako treba urediti novine??? sjećam se članka koji je super, ali ga sad nemogu naći...

...ma hoću dvije slike uploadati, ali ni pomoću tinypica mi neće uploadat... ni html cod, ni img cod neće...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by qertz uto sij 06 2009, 13:11

Sliku mozes staviti jedino pomocu onog sistema koji se nalazi ispod polja za pisanje clanka.
Ako me ne shvacas trazi button(gumb) "Browse". Nades sliku i to je to.

Ali mozes samo jednu sliku stavit i ona ti mora biti na vrhu clanka.


EDIT: Inace ti je 1000 subscribea jako tesko dobiti. Gotovo nemoguce. Mislim da samo admin ima 1000 subscribea, ali stvar je u tome sto se njegovi clanci uvijek nalaze na pocetnoj, a tvoj nestane nakon 24h s nje.
Uz tu prednos je jos i admn, te su mu clanci uvijek zanimljivi. Moraju biti, ipak govori o updateovima i sl. pa to razveseli igrace Smile
qertz
qertz

Male Broj postova : 380
Age : 29
eRepublik lokacija : South Africa/JAR
Registration date : 09.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1094741

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Jozek uto sij 06 2009, 14:16

qertz je napisao/la:Sliku mozes staviti jedino pomocu onog sistema koji se nalazi ispod polja za pisanje clanka.
Ako me ne shvacas trazi button(gumb) "Browse". Nades sliku i to je to.

Ali mozes samo jednu sliku stavit i ona ti mora biti na vrhu clanka.


EDIT: Inace ti je 1000 subscribea jako tesko dobiti. Gotovo nemoguce. Mislim da samo admin ima 1000 subscribea, ali stvar je u tome sto se njegovi clanci uvijek nalaze na pocetnoj, a tvoj nestane nakon 24h s nje.
Uz tu prednos je jos i admn, te su mu clanci uvijek zanimljivi. Moraju biti, ipak govori o updateovima i sl. pa to razveseli igrace Smile

KRIVO

mozes stavit više slika pomocu
Kod:
[IMG]ovdje link do slike[/IMG]

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 21:39

qertz je napisao/la:Sliku mozes staviti jedino pomocu onog sistema koji se nalazi ispod polja za pisanje clanka.
Ako me ne shvacas trazi button(gumb) "Browse". Nades sliku i to je to.

Ali mozes samo jednu sliku stavit i ona ti mora biti na vrhu clanka.


EDIT: Inace ti je 1000 subscribea jako tesko dobiti. Gotovo nemoguce. Mislim da samo admin ima 1000 subscribea, ali stvar je u tome sto se njegovi clanci uvijek nalaze na pocetnoj, a tvoj nestane nakon 24h s nje.
Uz tu prednos je jos i admn, te su mu clanci uvijek zanimljivi. Moraju biti, ipak govori o updateovima i sl. pa to razveseli igrace Smile

...sliku sam jednu tako stavio ali se nevidi skoro pa ništa, probao sam i sa ovim IMG codom ali nije radilo, bila je samo praznina u articlu...

...zejebavao sam se par sati samo za food i očito nije bilo nekog smisla...

...evo moj krnji članak bez slika dviju tablica koje su najvažniji dio članka Evil or Very Mad

... http://www.erepublik.com/en/newspaper/world-trade-center-180920/1 ...

...znam da je jako teško doći do 1000 pretplatnika, i sam sam to prvi skoro skužio i napisao negdje na forumu da samo admin ima više od 1000 subscribera, ali imao sam vjeru u sebe da ako napravim nešto što bi svima pomoglo da bi se lako došlo do brojke od 1000 subscribera...

...npr. za poduzetnike... vidite u mom članku gdje se najjeftinije prodaje oil i tamo ga kupite sa organizacijom i uštedite sebi i vrijeme i novac happy happy
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 21:49

...htio sam stavit u članak ove dvije tablice, ali mi to još nije uspjelo pa ću to ovdje uploadat barem da nekom pomogne...

...cijene fooda u lokalnoj valuti...

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula 2zxwboj

...cijene golda izražene u goldu...

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula 2zpio7q

...uzimao sam tečaj golda sa ove stranice http://erepublik.ws/tools/currencies/international

...jedini je bad što su ovo trenutne cijene fooda kad sam ih ja uzimao pa je moguće da u nekom drugom trenutku ima i jeftinijeg fooda u eWorldu, ali ako ću raditi ovu analizu jednom tjedno, vidjet će se gdje se prodaje najjeftiniji kruh u esvijetu
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Sumski uto sij 06 2009, 22:00

Dobro to izgleda!!
Al ne moras se toliko mucit s pisanjem, objavi Top 5 svih pregledanih drzava i to je to, kratko i posve jasno.
Kome treba informacija tko je 14-i po cijenama u woodu..

Ako mislis postat tablicu u novinama nemoj ni pokusavat, zna zahebavat i s manjim stvarima, i uvijek stavi mala slova u kodu.
Tablicu ces lakse objavit direkt linkom.
Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by ratrak uto sij 06 2009, 22:03

Sve je super i jako je zanimljivo... E sad recimo male zamjerke. Mislim da ti uopće ne treba u lokalnoj valuti, zatim mogao si obojati tri najjeftinija kruh za svaki ql (različitim bojama), i ne treba ti ono 0.00 kod golda, ljepše i jasnije izgleda kada je prazno...
I još bolje bi bilo da si to stavio ali za weapon i house zašto što to ljude najviše zanima...
Inače ovo ti je super ideja i postići ćeš super uspjeh budeš li tu tablicu često updejtao...

Edit: Eto Sumski ima izvrsnu ideju, samo je staviš na neki servis za dizanje slika na net (stavi veću rezoluciju od ovog) i u novine samo staviš link...

Inače svake pohvale!!!
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 22:10

...nemoj zejebavat da nemogu uploadat sliku tamo... glupo mi je stavit link od slike pa da idu na tinypic gledat, ali ako neće uploadat onda ću morat stavit link pa nek ekipa gleda...

...ma nije bad stavit sve države ako će ih imat tko gledat, jer nek vidi netko iz ,šta ja znam, recimo Mexica koliko plaća hranu a u Belgiji je full jeftina...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 22:16

...ma ovo kod 0.000 u excelu mi je automatski kad mi množi cijenu u lokalnoj valuti sa tečajem, pa kad nema na marketu rezultat bude 0.000, ali budem to popravio sa nekom naredbom...

...ajd probat ću to malo uljepšat, i stavit link od slike ako ništa drugo, ajde tko ovo vidi molim nek vota, jer još sam danas u Norveškoj, pa planiram sutra letit u neku drugu zemlju i tako objavit članak za recimo moving ticket ili wood, budem još vidio...

...votajte i pretplatite se iako još nije baš najbolje uređen članak i iako baš se server od eRepublika stalno ruši... Evil or Very Mad

http://www.erepublik.com/en/newspaper/world-trade-center-180920/1
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 22:21

...jupiii, sad se vide slike u članku...

...sumski puno hvala...caka je bila u kodu s malim slovima...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Sumski uto sij 06 2009, 22:28

Sliku smanji i stavi kao link, pokusaj ovako:

Kod:
[url=http://slike.hr/vidi/space0026020.jpg][img]http://slike.hr/slika/space0026020th.jpg[/img][/url]

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Space0026020th

Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 06 2009, 23:56

...ma budem probao poboljšavati članak svakim novim izlaženjem...

...već sam usvojio prijedlog da najjeftiniji osjenčam, a mogao bih stavit i link slike, ali nije mi neka rezolucija slike, zato jer ja to radim dosta "seljački", tablicu napravim u excelu, odem na print preview stisnem tipku print screen, odem u paint copy pastam, izrežem sliku i stavim je na tiny pic... i nije mi nešt najbolja rezolucija, mislim mogu povećat rezoluciju, al mi se onda malo slova podebljaju i tak...

...ak netko ima manje "seljački" način neka samo kaže...

...sutra izlazi članak o cijenama moving ticketa diljem svijeta (jer mene to trenutno zanima najviše happy happy )
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by ratrak sri sij 07 2009, 00:31

Super je to! Eto samo da riješiš to s rezolucijom i super!
Ma ako budeš tako letio po svijetu s tim člancima biti ćeš glavni:D
Samo napiši dolje da prate tvoje članke zato što ćeš o svim poizvodima na marketu takve tablce napraviti, natjeraj ih da se subscribaju
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre sri sij 07 2009, 02:08

...evo nakon par sati zejebanicije sam napravio cijene moving ticketa u eWorldu...

...votajte, pretplatite se, jer ako Vam se sviđa (ako se nađe 200 ljudi koji se pretlate :-) ) napravit ću i za druge produkte...

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-moving-tickets-in-45-countries-of-eworld-day-413--718824/1
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Denis Radman (burekcina) sri sij 07 2009, 09:57

i za media mogula se dobije 5 golda?!?!
Denis Radman (burekcina)
Denis Radman (burekcina)

Broj postova : 54
Age : 35
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Lukok sri sij 07 2009, 11:17

Jel imaš za weapons računicu?

Lukok

Male Broj postova : 270
Age : 30
eRepublik lokacija : Hrvatska,centralna
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre sri sij 07 2009, 14:37

...još nemam za weapons...

...ali budem napravio ak skupim 200 pretplatnika...

...jer nema mi smisla se trudit radi 5 preplatnika...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre sri sij 07 2009, 14:37

Burekcina je napisao/la:i za media mogula se dobije 5 golda?!?!

...da dobije se 5 golda...

...al računaj da otvaranje novina košta 2 golda happy happy
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Sumski sri sij 07 2009, 14:53

Vidi, za napisat zanimljiv clanak moras se prodrzavati nekih osnovnih pravila:

- kratak i "privlacan" naslov
- kratak i jasan tekst, jer dugacak tekst nece svatko htjet procitati
- ne moras toliko ulaziti u detalje, daj Top 5 zemalja
- moras znati na koju "klijentelu" pucas, pretpostavljam na poduzetnike, a njih ne zanima tko je 15-i, ili 25-i po cijeni
- drzati se osnovnih pravila literarnog izrazaja: sto ce ti tocke (....), djeluju neozbiljno a samim time i clanak gubi na vjerodostojnosti
- upotrebljavaj zareze, jer prica postaje preduga i premonotona
Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre sri sij 07 2009, 16:48

...ma netko je u novinama napisao sve savjete za novinare, al nemerem više nać te novine...

...gdje mogu vidjet koliko mi novine imaju subscribera?? dok uđem u njih meni kao uredniku nigdje ne piše subscribers...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Denis Radman (burekcina) sri sij 07 2009, 19:41

dSoKre je napisao/la:
...gdje mogu vidjet koliko mi novine imaju subscribera?? dok uđem u njih meni kao uredniku nigdje ne piše subscribers...
Jedino da odeš u info i social stats pa uzmeš za rubriki croatia novine, i tmo nađes svoje novine, nažalost jedini način
tam se moš subscribat na svoje novine (1 više) study
Denis Radman (burekcina)
Denis Radman (burekcina)

Broj postova : 54
Age : 35
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre čet sij 08 2009, 06:55

@ Sumski - prihvatio sam par tvojih savjeta

@ burekcina - ako mislis sa rankings - media - croatia - i tamo nađem svoje novine, napravio, našao ali nemogu se subscribat, mislim nije mi ni bitno se subscribat na svoje novine, jedino ako budem imao 999 subscribera Very Happy

...novi članak... izašao na kioscima...

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-diamonds-in-markets-all-over-eworld-719266/1
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre čet sij 08 2009, 11:18

Pogledajte cijene kuća iz cijeloga svijeta

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-houses-in-markets-all-over-eworld-719305/1

...svaki članak mi je u drugoj zemlji... ovaj mi trenutno čitaju rumunji, pa votajte nek svi rumunji vide članak :-)
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Sumski čet sij 08 2009, 19:10

Da, ovo vec izgleda puno ozbiljnije.
Zelim ti srecu, ali i puno volje za ostvarenje cilja!!
Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre pet sij 09 2009, 08:00

Jeste li znali da se najskuplje oružje trenutno prodaje u Pakistanu i United Kingdomu???

Ako niste, još štošta možete saznati ovdje.

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-weapons-in-markets-all-over-eworld-719760/1

Votajte, danas su novine u USA-u, pa nek bude amerima na prvoj stranici vijesti.

Mogu reć da sam jako happy, u Rumunjskoj jučerašnje novine preko 100 glasova su dobile i u Rumunjskoj su izbile u Top 5 novina

Sad kad sam stavio članak, imo sam problema sa kodom za sliku, i trebalo mi par minuta da to sredim i već sam imao 3 glasa, čitatelji su poludjeli.

Pošto danas slavim medalju hard workera, stavit ću i cijene giftova i wooda iz cijelog eWorlda - netko bi rekao da nemam pametnijeg posla - pa i nemam :bounce:


113 subscribers and counting happy happy
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre pet sij 09 2009, 08:50

Cijene giftova u cijelom eSvijetu

Jeste li znali da se Q5 giftovi mogu kupiti samo u Ujedinjenom Kraljevstvu???

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-gifts-in-markets-all-over-eworld-719778/1

Novine su mi već odletjele u Indoneziju (3. po broju stanovnika), idem redom, jučer Rumunjska, pa jedan članak u SAD-u i sad Indonezija happy happy

Votajte nek im bude na Top 5 novina tak da svi stanovnici mogu vidjet članak i subscribajte se ako već niste.
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre pet sij 09 2009, 19:18

Cijene wooda sa marketa diljem eSvijeta

Jeste li znali da je wood najjeftiniji u SAD-u????

Jeste li znali da Q5 wood nema ni na jednom marketu u eSvijetu???

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-wood-in-markets-all-over-eworld-719986/1

...ovaj članak je objavljen u SAD-u pa votajte nek što više Amerikanaca vidi člananak...

...možda sam malo pretjerao sa objavljivanjem istog članka o cijenama giftova na 10-ak država, ali sve zbog otvaranja novih tržištam, tj. novih čitatelja... možda sam izgubio kojeg subscibera, ali vjerojatno sam dobio puno više čitatelja...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre pon sij 12 2009, 07:53

Cijene graina

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-grain-in-markets-all-over-eworld-720946/1

Votajte i pretplatite se ako već niste

Četrvtina posla za media mogula je već napravljena :bounce:
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre uto sij 13 2009, 08:20

dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Djuka uto sij 13 2009, 16:47


Djuka

Broj postova : 143
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre sri sij 14 2009, 05:56

...to je easy way...

...to mu se ekipa iz sažaljenja subscibala jer još nema samo tu medalju media mogula...

...ja već (ili tek) na trećini puta...

...ali gura se pomalo....
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre sri sij 14 2009, 06:40

Gdje se prodaje najjeftiniji oil u eSvijetu???

Pogledajte ovdje...

http://www.erepublik.com/en/article/prices-of-oil-in-markets-all-over-eworld-721859/1

Svakako votajte i subscribajte se ako već niste.


Hvala.
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Necto sri sij 14 2009, 11:25

Nego reci, usporedbe placa u svijetu, najvece su u Norveskoj - 0.526G za skill 3 ... ALI! koji Q je firma ?
Jer svi znamo da ako je Q5 da je bolje onda radit u Q1 firmi za 0.25G npr.
Necto
Necto

Male Broj postova : 15
Age : 36
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

http://www.airguns-hr.com

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre čet sij 15 2009, 07:42

mislim nisam uspoređivao sad još i Q firme jer u opcijama kod traženja posla nema da se stavio Q firme, a sad da sam išao tražit ručno za svaku firmu, mislim da bi umro od posla

...ali imaš pravo možda je bolje raditi u Q1 firmi za 0.25 golda, nego u Q5 za 0.526 golda, ali možda ti u Q5 firmi poslodavac subvencionira wellness, a možda i ne :-)
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by HrvojeZ pet sij 16 2009, 19:11

Necto je napisao/la:Nego reci, usporedbe placa u svijetu, najvece su u Norveskoj - 0.526G za skill 3 ... ALI! koji Q je firma ?
Jer svi znamo da ako je Q5 da je bolje onda radit u Q1 firmi za 0.25G npr.

Evo ti iz prve ruke: RadiO sam za 23 NOK-a = 0.5 golda (1 gold = 46 NOK-a) sada mi se unazad dva dana smanjila plaća na čak 13 NOK-a jebote. Bez obavijesti o smanjenju plaće... Radim u q1 tvrtci o.O A ostale su za iste te pare Q2, Q3.
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by CROOHM pet sij 16 2009, 21:28

HrvojeZ je napisao/la:Evo ti iz prve ruke: RadiO sam za 23 NOK-a = 0.5 golda (1 gold = 46 NOK-a) sada mi se unazad dva dana smanjila plaća na čak 13 NOK-a jebote. Bez obavijesti o smanjenju plaće... Radim u q1 tvrtci o.O A ostale su za iste te pare Q2, Q3.

Bravo majstore!!! Glavno da je nas jedva tristo ostalo u Hrvatskoj i nemamo nit dovoljno radnika niti drzava dobiva dovoljno love od poreza, al glavno da se vas tisucu razjurilo po svijetu za ko fol "0,5 golda" Evil or Very Mad Samo naprijed, ajmo se svi iselit

CROOHM

Broj postova : 33
Age : 47
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 04.01.2009

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by HrvojeZ pet sij 16 2009, 22:32

CROOHM je napisao/la:
HrvojeZ je napisao/la:Evo ti iz prve ruke: RadiO sam za 23 NOK-a = 0.5 golda (1 gold = 46 NOK-a) sada mi se unazad dva dana smanjila plaća na čak 13 NOK-a jebote. Bez obavijesti o smanjenju plaće... Radim u q1 tvrtci o.O A ostale su za iste te pare Q2, Q3.

Bravo majstore!!! Glavno da je nas jedva tristo ostalo u Hrvatskoj i nemamo nit dovoljno radnika niti drzava dobiva dovoljno love od poreza, al glavno da se vas tisucu razjurilo po svijetu za ko fol "0,5 golda" Evil or Very Mad Samo naprijed, ajmo se svi iselit

Ne, sigurno ću radit za < 7 HRK i jedva preživljavat... To meni nije igra nego gubljenje vremena i volje. Ovako sam otišao radit za dobre pare, kada zaradim dosta vraćam se. I otvorio sam tvrtku s najvećim plaćama u svom sektoru u eHR. Tako da... I nije "ko fol" nego je, doduše, kako sam napisao, sada je manja.

Da su plaće velike, aj razmisli malo, bi'l se uopće selio ikud???
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by LLuX sub sij 17 2009, 09:42

nisu velike jer ljudi ne kupuju tu...ne rade tu...uopce ni nisu u hrvatskoj

3 mjeseca dok nije dosla hrvatska sam radio za 0.1 gold ffs, ak ne i manje...

samo svi vi idite van, kupujte strano, davajte lovu strancima

bravo!

tolko dugo smo cekali hrvatsku da svi mogu otic zivjet u inozemstvu!
bravo jos jednom!

mislim da uopce nismo trebali nagovarat admina da nam da zemlju, kad nitko ne zeli u njoj biti...
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by HrvojeZ sub sij 17 2009, 11:08

Joj joj, nisam još dao ni centa Norvežanima niti Rumunjima! Hranu kupujem u Hrvatskoj, kao i ostale potrepštine, a tamo sam berem novac. Nemojte unaprijed osuđivat ako ne znate sve činjenice, molio bih.


Zadnja promjena: HrvojeZ; sub sij 17 2009, 12:09; ukupno mijenjano 1 put.
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by webstartm sub sij 17 2009, 11:13

Ja sam kad sam ratovao bio u Spainu i Norveskoj i radio sam za Hrvatske firme ,tocnije od sulle za dijamante i jedna Hrvatsko zeljezo u spainu...tako da ono ,i kupujen hrv food ,oruzje i gift...
webstartm
webstartm

Broj postova : 170
Age : 33
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248126

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre sub sij 17 2009, 17:19

...joj joj... morate se tu prepirat...

...ova tema je za reklamu mojih novina... happy happy

...ma zezam se samo vi udrite...

...ja sam otišao u norvešku zbog rata da si dignem welness u dva dana i o tome sam obavijestio svog poslodavca, ali drugi dan je rat već završio pa sam mislio da ću ubrzo koja druga bitka pa sam se tamo zaposlio, ali je naravno nije bilo, pa sam otišao malo do Irana i sad sam opet u eHrv, radim u svojoj firmi i krenuo sam od skilla 0 :-))

Novine su mi zasad na 22. mjestu u eSvijetu po broju pretplatnika

407 pretplatnika zasada - Hvala svima koji su se pretlatili

Cilj je da novine budu 2. novine svijeta - admina ne mislim stići happy happy
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by dSoKre čet vel 05 2009, 23:06

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula 263dc13

Evo nakon točno mjesec dana (tko bi rekao da je samo mjesec dana prošlo?) - ostvario sam početni cilj - Media Mogul

slijedeći cilj je bit 1. po broju pretplatnika

cilj poslije toga je bit prvi sa 2000. pretplatnika

_________________________________________

Treba spomenuti da sam dobio nemoralnu ponudu...

... da prebacim nekome novine za 15 golda (pošaljem request adminu, ali bi mi taj netko odmah vratio novine) i tako da i on dobije Media Mogul medalju...

...taj netko je Hrvat, neću reć tko je, na ovom je forumu, pa mu ovako kažem da odbijam ponudu...

...iako mi gold-ovi trebaju kao žednome vode, jer mi dolazi kredit na naplatu i moving tvrtka mi je za ulaganje rupa bez dna (samo ulažem, a ticketi se ne prodaju jer nema ratova)...

...ipak neke stvari se ne mogu kupiti novcem drugi
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula Empty Re: Mislim da ću uzet 5 golda za media mogula

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.