Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura za kongres - bojanski (HUS)

2 posters

Go down

Kandidatura za kongres - bojanski (HUS) Empty Kandidatura za kongres - bojanski (HUS)

Postaj by bojanski sri vel 18 2009, 20:09

Pozdrav, cijenjeni narode eHrvatske!

Ovom Vam se prilikom javljam radi toga što vidite u naslovu ovog posta - kandidature za kongres. Kandidirati se za kongres svakako nije jednostavan posao, barem ne za mene. U par rečenica bih Vam objasnio svoju svrhu svega ovdje i zašto se uopće kandidiram za kongres, no pokušat ću to na jednostavan način, bez obasipavanja nepotrebnim rečenicama Wink

Tko sam ja?

Prije svega, dužan sam Vam se predstaviti. Moj je eRepublik nadimak bojanski. U stvarnome životu ja sam Bojan, 20 mi je godina, student sam FOI Varaždin, gdje i boravim. Moje Vam ime ne zvuči previše, zbog toga jer me niste i imali prilike čuti previše bilo to na našem chatu, bilo to ovdje na forumu ili pak općenito u eRepubliku. Ovo svakako ne znači da nisam aktivan, već do sada nisam imao potrebe niti zasipavati forum nepotrebnim postovima ili pak se gurati tamo gdje mi nije mjesto. Bio sam relativno tih, no to sam ovom kandidaturom odlučio promijeniti.

Koji je moj cilj?

Moja kandidatura za kongres, prihvatili to ili ne, jednostavno nije radi nekakvih 5g, niti radi bilokakve materijalne koristi, jer to jednostavno nije moja strast. Radim normalno kao i svaki drugi građanin, zadovoljan sam sa svojom plaćom i općenito svime čime sam dosad doprinosio eHrvatskoj. Na ovu kandidaturu me nije potaknulo ništa osim želje da više sudjelujem u samoj organizaciji, zbog toga jer bih se svojim radom mogao učiniti korisnim Vama i cijeloj državi. Moj je cilj ovdje jednostavno čisti i jednostavni napredak. Osobno, uvijek vjerujem da postoji mjesto napretku, postoje stvari koje se mogu poboljšati, a vjerujem i da definitivno želim i mogu sudjelovati u izradi plana i realizaciji određenih ideja u svrhu poboljšanja svačijeg eŽivota.

Moja stajališta

Prije svega, izuzetno mi je bitno uzeti sve varijable u formulu. Ovo znači da volim promotriti situaciju također s Vašeg stajališta, želim čuti glas od prvog do zadnjeg građanina, te uključiti te sve ideje u jedinstvenu akciju. U životu me strašno smeta nepravda i krivi izbor. To svakako i postoji. Pažljivo promatram svačiju perspektivu, te na bazi svojih iskustava i mišljenja iznosim i svoja "2 centa". Zbog toga i jesam tu - doprinosa zajednici. Opet napominjem - prezirem nepravdu, borim se protiv nje i svakako poštujem tuđe mišljenje. Svakako shvaćam da ovdje nisam sam. Ono što je jednostavno je to da se zalažem za ideje društva i svojim prisustvom sudjelujem zajedno sa svim kongresmenima u odlukama koje bi našoj eHrvatskoj donijeli napredak i kvalitetu.

Što Vi možete učiniti?

Ovo volim sročiti kratko i jasno, na svaki pogled i očito - glasajte za mene. Zvuči kao klišej, zbog toga jer to i je. Vaš glas meni jednostavno predstavlja prozor kroz koji ćete i Vi moći iznositi svoje ideje, ideje koje želim čuti i emitirati u kongres.

Glasajte, Vaš izbor svakako poštujem, to je Vaše demokratsko pravo da svoj glas usmjerite ondje gdje su i Vaša uvjerenja.

Želim Vam ugodni eŽivot, nastavite na putu napretka, da kolektivno dovedemo našu dragu eHrvatsku na 1. mjesto u eRepubliku, mjesto kojoj joj našim radom i pripada. Ako Vam se sviđaju ovakve ideje, ja Vam stojim na raspolaganju, vaš će se glas čuti.

Pozdrav od Vašeg kandidata,
ugodan pozdrav, Bojanski!
bojanski
bojanski

Male Broj postova : 4
Age : 35
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Kandidatura za kongres - bojanski (HUS) Empty Re: Kandidatura za kongres - bojanski (HUS)

Postaj by zugec sri vel 25 2009, 17:27

bravo care :-)
zugec
zugec

Broj postova : 11
Age : 35
eRepublik lokacija : northwest Croatia
Registration date : 22.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248621

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.