Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura za Kongres---Damian-DS

Go down

Kandidatura za Kongres---Damian-DS Empty Kandidatura za Kongres---Damian-DS

Postaj by Damian-DS sub sij 24 2009, 09:55

U eRepubliku sam oko mjesec i pol dana,te se prvi put kandidiram kao clan HLD-a za Kongres(Central Croatia).Pa evo par tocaka za koje cu se zalagati ako budem izabran ali i ako me ne izaberete:
1.Mandat u kongresu Zalagat cu se,kao prvo,da svaki novi i svaki buduci kongresmen bude obavezan odrzati obecanje dano biracima,tj. da odradi cijeli svoj mandat kongresu bez napustanja pozicije,jer nije istina da kongresmeni odglasaju par zakona i onda kao nemaju sta radit pa idu ratovati.Svakom politicki aktivnom gradjanu bi trebala biti cast da predstavlja svoju zemlju,ali i obveza da i osim tih zakona predlaze kako poboljsati i unaprijediti eHrvatsku na forumima i slicno,a tko misli napustati kongres ne bi se trebao ni kandidirati.
2.Ekonomija
Zalagat cu se,za jacanje izvoza,ali i jacanje ekonomskih veza sa susjednim zemljama,pa zasto ne i neke vrste ekonomskih saveza po uzoru na recimo EU u RL-u.
3.Vojska
Vojno pitanje je kako vidim postalo najvaznije za mnoge ne samo u eHrvatskoj nego u cijelom eRepubliku,medjutim,mislim da se treba puno vise raditi na izgradnji i uspostavi mira u svijetu,jer ratovi ce postati ubrzo besmisleni,barem ratovi u ovolikom opsegu.Dakako da trebamo najprije treningom ojacati svoju vojnu moc,kako ne bi ovisili o vojnoj snazi drugih.Trenutno smo u savezu ATLANTIS i to postujem iz razloga jer imamo kakvu takvu vojnu sigurnost,ali se ne slazem sa osvajackim apetitima tog saveza.

Toliko od mene,glasajte za Hrvatske Liberalne Demokrate!

Damian-DS

Male Broj postova : 24
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.