Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

+8
djubrex
Elbobo
Ja Netko
ratrak
norveska
roby_r
leshinari
Sucko
12 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Mario Kamenjak čet srp 31 2008, 09:42

Ja ako otvorim stranku,zvat će se HSP...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost čet srp 31 2008, 11:26

Prvasu ^^
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Sucko pet kol 01 2008, 09:42

Mislim da se neisplati otvarat stranke s istim imenom kao u RLu.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by mrcina pet kol 01 2008, 12:42

ako budu napravili i Rijeku ja bih vrlo rado jednog lijepog suncanog dana obnasao duznost njezinog gradonacelnika.... Laughing Laughing Laughing
mrcina
mrcina

Male Broj postova : 120
Age : 32
eRepublik lokacija : Nelspruit, SAR
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Mario Kamenjak pet kol 01 2008, 14:47

Zašto se ne isplati otvarat stranke sa istim imenom kao u RL???
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost pet kol 01 2008, 16:42

KPH to bi bilo ludo ako imamo jednu stranku nazvat je KOMUNISTICKA PARTIJA HRVATSKE ! jer kako ce se drugo zvat ako bude jedna stranka ! i to ce bit hrvatska ali samo socijalisticka -komunisticka ! lol ! ali ja sam za dvi stranke
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Sucko pet kol 01 2008, 17:49

@ mrcina, vjerovatno cemo i dobiti rijeku za grad, vijerojatno ova 3 grada, zagreb, split i rijeka...
@ gotcha, pa mislim da nije bas pametno, neisplati se bas rl mjesat sa ovom igrom.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by ratrak pet kol 01 2008, 18:39

Z0cky je napisao/la:KPH to bi bilo ludo ako imamo jednu stranku nazvat je KOMUNISTICKA PARTIJA HRVATSKE ! jer kako ce se drugo zvat ako bude jedna stranka ! i to ce bit hrvatska ali samo socijalisticka -komunisticka ! lol ! ali ja sam za dvi stranke
također... dosta nam je komunjara...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost sub kol 02 2008, 12:02

Mijesate komuniste i fasiste...
Nasi, tj, svi rl komunisti su fasisti bili, a ne komunisti ... Staljin, tito i ostatak ekiipe su se skrivali iza komunizma...

Samo da se zna, komunizam je jedina plemenita ideja...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost sub kol 02 2008, 12:16

je relicu u pravu si jedna lipa ideja ! tesko ostvariva ! mozda u erepubliku i je?!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost sub kol 02 2008, 16:18

Smile Mozda... tesko ... ipak ljudi su i u RL I na erepu ... tako da ono ...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Mario Kamenjak sub kol 02 2008, 19:43

Komunizam mi je jednostavno glup,svi mi imamo loša ikustva sa njime,i komunizam i svi sustavi budu loši tako dugo dok ljudi budu sebični...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost sub kol 02 2008, 20:06

Rekoh da to NIJE bio komunizam ... vama treba pisat svakom pm posebno ili ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by ratrak sub kol 02 2008, 20:59

Relic je napisao/la:Mijesate komuniste i fasiste...
Nasi, tj, svi rl komunisti su fasisti bili, a ne komunisti ... Staljin, tito i ostatak ekiipe su se skrivali iza komunizma...

Samo da se zna, komunizam je jedina plemenita ideja...
OMGGGGG
isto tak možeš reć da je nacizam/ fašizam dobar, samo eto Hitler i ostali su se skrivali iza tih ideja... OMGGG komunizam je nešto najgore što se dogodilo Zemlji, samim time što je diktatura koju nije lagano srušit (Castro, ovaj u Kini, Staljin i ekipa, Tito...)

Edit: "komunizam je jedina plemenita ideja"
kako valjaš gluposti... plemenito je oduzimat ljudima njihovo vlasništvo i davat bogatima?
pa dosad svaki prijmjer komunizma je dovodio do toga da totalno razdvaja bogatašku manjinu i siromašnu većinu... gluposti... neda mi se pisat više o ovom, samo se živciram...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost ned kol 03 2008, 20:45

Isuse, konju ...
Daj citaj ... Ono su BILI FASISTI ne komunisti ...
Reko sam da je KOMUNIZAM dobra ideja, jer to sto je ovdje u europi, kini itd. to nije Komunizam, jer on stoji za nesto drugo, to je fasizam
Kad naucis nesto javi se
Sto se tice ovoga

''kako valjaš gluposti... plemenito je oduzimat ljudima njihovo vlasništvo i davat bogatima?
pa dosad svaki prijmjer komunizma je dovodio do toga da totalno razdvaja bogatašku manjinu i siromašnu većinu... gluposti... neda mi se pisat više o ovom, samo se živciram...''
Again kazem da to nije bio komunizam
I da ista znas ( a toliki si idiot da nista neznas) znao bi da se oduzima bogatim da se daje siromasnim i da bi po komunizmu svi imali iste place...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Tomislav ned kol 03 2008, 21:09

dajte ljudi kakav komunizam, fašizam zašto se to uopće spominje? ako u hrvatskoj bude komunizam ili fašizam ili išta slično ja u nju neću majke mi... demokracija i gotovo, ja uopce ne vidim problem
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Mario Kamenjak pon kol 04 2008, 06:38

Ja bih obožavao komunizam kada nebi bilo siromašnih,ali nebi bilo ni srednje klase,nego bi svi bili bogati,to znači ne da bi vozili nekakve lade i yugiće,nego da bi svi imali četverokatnice ferarije i najmanje 2-3 merđe,ali do sada nijedan sistem nije bio niti blizu toga,a ne vidim ni jednoga koji će u skorije vrijeme bit,pa je zato umjesto neslobode bolje imati barem ''prividnu slobodu''...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost pon kol 04 2008, 08:39

komunizam je plemenita ideja tu si reliu u pravu i ja se ne slazem sa ratrakom al ne morate se svađat ! ja jedino ne zelim kapitalizam u eHrvatskoj , demokracija moze ali trziste trebamo ogranicit organizirat gift fondove, jedni drugima donirat ... !
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Mario Kamenjak pon kol 04 2008, 08:51

Generalno rečeno:
Trebamo imati barem jednu q1 kompaniju(za trening) u svakom sektoru.
Trebamo imati kompanije sa višom kvalitetom,barem jednu po sektoru.
Trebamo poticat naše kompanije,a ograničavati ili koriti uvoz.
Ako nam se dogodi nešto tipa goons,trebamo strelovitom brzinom svi u jednu stranku koja će biti jača od njih,tako smo spriječili u češkoj.
Odmah prvi dan kada bude moguće napraviti ustav koji bi spriječavao preuzimanje zemlje,po uzoru na onaj od češke preporučam.
Svaki dan trenirat za vojsku.
Napraviti alijanse sa državama u kojima smo sada utjecajni.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Sucko pon kol 04 2008, 08:58

Relic, vise mi je dosta tvog vrijedanja, dolazi ban....
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost pon kol 04 2008, 09:55

da svakako trebamo postavit ustav , dvije stranke , sektori gdje nam fali proizvoda napravit trade agreement ! da trenirat vojsku imat sto vise MPPa! a evo sto nam sve treba (sve neka bude preko SO dosta drzavnih kompanija!
food q1(sluzi za trening)max 2(ja imam jednu jos tko?mozda je protvorim q2
food q2 ili q3 (za ne kojima je skupo q4) max 2(itko ima?)
food q4 ( uvozit ) max 1 ( pokusat cemo vjerujem da ce bit netko)
gift je dosta 3 kompanije q1 ako ste skuzili ista je stvar q1 i q4 !(ja sucko i?
moving q1 dvi kompanije ( vece kvalitete nepotrebno )( ima li ko osim mene?
weapons q1(trening) max2(gotcha ... ima li jos netko?
weapons q2 ili q3 ( domace) max 1 ( marko ivica , je li on aktivan?)
weapons q4 ( uvozit )
house q1 ( trening ) 2 kompanije ( nema nitko ali bit ce valjda)
house q2 ili q3 samo jedna dovoljno ( ja imam )
house q4 (uvozit)
hospital(samo q1 mozemo imat i kupit dvi q4 iz inozemstva za split i zagr
eb) gift fondove koji ce ih davati kvalitetnim radnicima ! najvaznija nam je gift industrija ! pravilno grupirat radnike ! ovo je samo za prvih par mjeseci a onda ako se regrutiramo mogli bi svit pokorit hehe ! e kad bi se regrutirali onda bi mogli dosta ovih stvari i samostalno ! ja sam za to da budemo vojno osigurani sa puno MPP i sa susjedima budemo dobri !
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by ratrak pet kol 08 2008, 20:03

Relic je napisao/la:Isuse, konju ...
Daj citaj ... Ono su BILI FASISTI ne komunisti ...
Reko sam da je KOMUNIZAM dobra ideja, jer to sto je ovdje u europi, kini itd. to nije Komunizam, jer on stoji za nesto drugo, to je fasizam
Kad naucis nesto javi se
To tko god da ti je napričao nema pojma o čemu govori... I de dragi moj Reliću navedi mi jedan primjer komunizma da znam o čemu ti uopće govoriš (jer očito imaš različito shvačanje komunizma od svih nas...)
Relic je napisao/la:
jer to sto je ovdje u europi, kini itd. to nije Komunizam, jer on stoji za nesto drugo, to je fasizam
ti si očito pobrkao lončiće...

Relic je napisao/la:
I da ista znas ( a toliki si idiot da nista neznas) znao bi da se oduzima bogatim da se daje siromasnim i da bi po komunizmu svi imali iste place...
Boli me znaš već šta za teoriju... pogledaj primjere... u kojoj državi svi članovi partije nisu imali ogromnu imovinu i stalno je povečavali... JEBALA te teorija komunizma kad to ne ide u praksi...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Mario Kamenjak sub kol 09 2008, 12:45

Ja ima q2 weapons...namjeravam ju dogradit...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by djubrex sub kol 09 2008, 12:58

Komunizam je sranje i kao ideja, a pogotovo se takvim pokazao u praksi!
Živjela revolucija

djubrex

Male Broj postova : 392
Age : 30
eRepublik lokacija : Nottingham
Registration date : 02.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by nobus sub kol 09 2008, 15:37

komunizam nikad nije ni postojao u praksi (već socijalizam) tako da najbolje prestanete se prepucavati oko toga.

u Hrvatskoj čemo biti demokratska država a ako pobjedi neka socijalistička stranka neka pokuša ako može promjeniti demokratsko uređenje u eHrvatskoj.

a Socijalizam, Komunizam, Fašizam, Nacizam su posebne priče u stvarnom svijetu oko kojih nevidim razlog zašto da se svađamo i prepucavamo.
nobus
nobus

Male Broj postova : 92
Age : 34
eRepublik lokacija : UK
Registration date : 05.08.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by djubrex pon kol 11 2008, 11:02

komunizam nikad nije ni postojao u praksi (već socijalizam) tako da najbolje prestanete se prepucavati oko toga.
Oko toga bi se dalo razglabat...

Ja sam za to da eRH bude kao i RH.
Desno u vezi političkig, građanskih sloboda
Centar (liberalno) tržište.
I lijeva socijalna strana države. (koliko je to provedivo u ESvijetu, ne znam, jer, praktički sam nov u igri)

djubrex

Male Broj postova : 392
Age : 30
eRepublik lokacija : Nottingham
Registration date : 02.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Gost pon kol 11 2008, 11:05

ali vi ne razumite zasto rijec komunizam dovodite u vezu s jugoslavijom ! komunizam bi mogao radit u hrvatskoj tj. u igri moze funkcionirat ! ali ako mi budemo aktivni i sposobni svaki ce rezim bit dobar
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Mario Kamenjak pon kol 11 2008, 11:06

Baš tako!
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Tomislav pon kol 11 2008, 11:20

mislim da moramo glasat oko režima, sumnjam da ce se komunizam izabrat
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Sucko pon kol 11 2008, 11:29

Ja bih da se mi ostavimo ove price, i misli usmjerimo u nase preseljavanje u JAR.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku? - Page 3 Empty Re: Sto bi zelio biti kada dodes u Hrvatsku?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.