Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

+5
Roby Petric
Mile
Mario Kamenjak
Genius kid
split1700
9 posters

Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by split1700 čet pro 18 2008, 12:21

Ministarstvo obrazovanja nesluzbeno djeluje vec duze vrijeme pod vodstvom profesora Prle, koji se potrudio svim novim, a i starim, igračima približiti eRepublik što je bliže i detaljnije moguće.
Profesor Prle je jucer odstupio s mjesta "Ministra obrazovanja" zbog nedovoljno vremena da bi vodio resorno ministarstvo na kvalitetan nacin.
Vijece Republike Hrvatske objavljuje poziv hrvatskim gradjanima da se jave na natječaj za mjesto Ministra obrazovanja.

Za prijavu upisite svoje podatke u PRIJAVNICU.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Genius kid čet pro 18 2008, 13:54

Ja sam se prijavio i nadam se da će biti bolje od vojske od koje nikada nisam ni dobio odgovor.

Kolku važnost imaju godine i kolko se treba biti star?
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Mario Kamenjak čet pro 18 2008, 15:31

Ja sam za to da budući predsjednik bira ministra obrazovanja...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Mile čet pro 18 2008, 15:37

ok evo sad ću ja izbirat nekoga Very Happy Laughing

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by split1700 čet pro 18 2008, 15:39

gotcha1234 je napisao/la:Ja sam za to da budući predsjednik bira ministra obrazovanja...

Ja sam za to da clanovi vijeca ubuduce budu prisutni na sjednici pa ce znati zasto donosimo ovakve odluke...


Evo da pojasnim i cjelokupnoj javnosti.
Naime na sjednici vijeca jedna od tocaka dnevnog reda je bilo i imenovanje novog Ministra obrazovanja, medjutim nase sunce od predsjednika je dalo prijedlog.
Bilo bi dobro da se napravi natjecaj te na taj nacin odaberemo buduceg ministra.
Ima tu jako kvalitetnih ljudi, a zasto im ne dati priliku.

Zelim samo napomenuti kako sve ovo o cemu govorim je Vlada u sjeni, sto znaci da drzavu netko mora voditi do samih izbora.
Da nije tako gdje bismo sada bili...
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Roby Petric čet pro 18 2008, 16:09

gotcha1234 je napisao/la:Ja sam za to da budući predsjednik bira ministra obrazovanja...

Gotcha, sjednica vijeca je bila jucer u 21.00, obavijest je stajala 24 sata na forumu i morao si je vidjeti - izdao si clanak u medjuvremenu i napisao nekoliko postova na forumu, i ne znam zasto te nije bilo (mogu nagadjati), mogao si ostaviti poruku da neces doci, ko neki koji su bili sprijeceni ili smo radi njih cekali malo duze da pocnemo.

Ministra obrazovanja - nakon 5.1. - imenovat ce buduci Predsjednik, a da je po tvojem, mi bi svi cekali jos tri tjedna da se nesto napravi. Ovako smo oslobodili Prleta muke, jer covjek ima RL obveze, a otvorili mjesto novom covjeku koji se zeli dokazati i pomoci i prijava se debelo popunjava, pa cemo imati slatku brigu koga izglasati - vecinom glasova na Vijecu, kak smo i jucer potvrdjivali makar te nije bilo. Ja kao Predsjednik Vijeca i v.d. Predsjednika eRH nisam dosad i necu ni nadalje sam imenovati ministre - zato imamo Vijece i zato smo ga osnivali (mozda sam nesto krivo shvatio). Kandidirat cu na slijedecim izborima, prije toga predstavili svoj nastavak programa koji vec provodimo i u kampanji predstaviti svoj kabinet - onda ce to biti tako, dotad cemo se ovako pokrpati i raditi slozno.

Otvorili smo natjecaj, mislim da je to najkorektnije i najdemokratskije sto moze biti i popricat cemo sa svim ozbiljnijim kandidatima i odabrati onog koji ce dati najkvalitetnije rjesenje za obrazovanje novih igraca, na opcu korist svih eGradjana.

Moram ti reci nazalost, a na tragu je onog kaj je Split1700 napisao - biti clan Vijeca ne znaci imati samo titulu, nego i nosi odgovornosti i još više - zadatke - koje mi ostali svakodnevno ispunjavamo i radimo, jer to do kuda smo danas dosli nije posljedica sjedenja u vijecu i "nosenja" titule, vec zbilja teskog rada. Stoga te kao Predsjednik Vijeća molim da se i ti uključiš u Vijeće koje si sam predložio da se osniva i pokriješ dio tereta koji ostalih 6 članova (i jos nekoliko uistinu radišnih i kvalitetnih ljudi) nose sami, a ne da se predlaze nesto sto ce tek biti za tri tjedna...

Pusti se stranacke politike zasada i pocni raditi nesto, molim te...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Mario Kamenjak čet pro 18 2008, 16:27

Ispričavam se,za svoj nedolazak krivim maxšrot,on je kriv što se meni internet svako malo gasi pa neke stranice više puta moram učitavati,tako se dogodilo da ja taj post na forumu nisam vidio kao ''novi'' post i nisam niti pročitao.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Roby Petric čet pro 18 2008, 16:41

gotcha1234 je napisao/la:Ispričavam se,za svoj nedolazak krivim maxšrot,on je kriv što se meni internet svako malo gasi pa neke stranice više puta moram učitavati,tako se dogodilo da ja taj post na forumu nisam vidio kao ''novi'' post i nisam niti pročitao.

Smo onda drugi puta na bilo koji nacin javi, a ko član Vijeća - moraš barem pratiti dotični podforum...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by David K čet pro 18 2008, 21:03

možda bi netko od mlađih i mogao postati ministar obrazovanja ali bi prije toga trebao proći detaljnu obuku kod nekog od vas,najbolje kod prle-ta posto je on do sada bio ministrar dotičnog ministarstva!Na taj način vas bi se oslobodilo te obaveze i mogli bi se posvetiti drugim stvarima(To bi vam bila jedna velika briga manje)!Ministar po mom mišljenju čak niti ne treba imati neko preveliko znanje recimo level15 na dalje,nego je dobar i netko sa kraćim stažem jer zadaća tog ministarstva je koliko ja znam da novake nauci o čemu je ovdje riječ!Sa vremenom će ti novaci učiti(u roku tjedan dana)stati na noge i više im neće biti potrebno ministarstvo,znat će se sami snać!Potrebna im je pomoć samo prvih tj.dana i zato nam treba netko tko može najbolje,najkvalitetnije i u sto kracem roku pripremiti nase nove sugrađane na suživot u eHrvatskoj:Pozdrav
David K
David K

Broj postova : 27
Age : 35
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by David K čet pro 18 2008, 21:09

Znam da sam ranije na jednom drugom mjestu rekao da mlađi članovi nebi trebali vodit to ministarstvo,ali od tada sam dosta vremena razmišljao o toj temi i predhodni post je rezultat tog razmišljanja!Pozdrav svima,ja odoh ucit mat. jer je sutra kolokvij!!!!
David K
David K

Broj postova : 27
Age : 35
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Friend čet pro 18 2008, 21:57

Ja bi se prijavio napravio sam faq za pocetnike

do tog vremena cu jos vise sam nauciti o igri i dati si vise truda

molio bi i bilo bi mi drago da me uzmete u obzir :-)
Friend
Friend

Broj postova : 93
Age : 35
eRepublik lokacija : Hrvatska centar
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1247946

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by split1700 čet pro 18 2008, 21:59

Za prijavu upisite svoje podatke u PRIJAVNICU.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Wizl čet pro 18 2008, 23:27

Kakvi podaci se traze sve? mislim šta je relevantno?

gleda se staz u erepublik ili?

Poprilično šturo sam napisao podatke o sebi jer sam slučajno stisnuo enter htijući preči u novi red (navika)...

Dobro, vidim da je Robi rekao da će se popričati sa svim ozbiljnim kandidatima pa vjerujem da će se tamo moći malo više reći te saznati o svim uvjetima i poslovima novog ministra.

Wizl

Male Broj postova : 34
Age : 36
eRepublik lokacija : South Africa
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Prle ned pro 21 2008, 10:44

evo da se i ja javim, i ispricam na svom postupku, kad je bilo najpotrebnije ja /quit Sad

buduci ministar nek me slobodno kontaktira pa da mu kazem kakve planove sam ja imao, ako ce to pomoc
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Wizl ned pro 21 2008, 20:21

Kada će se išta u vezi ovoga saznati?

Wizl

Male Broj postova : 34
Age : 36
eRepublik lokacija : South Africa
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by split1700 pon pro 22 2008, 19:29

Zelim obavijestiti sve Vas da je natjecaj za mjesto Ministra obrazovanja zatvoren.
Sve prijave ce se razmotriti i svaki od kandidata bit ce pozvan na sastanak kako bi mogli iznijeti svoje vidjenje djelovanja resornog ministarstva.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA Empty Re: NATJECAJ ZA MJESTO MINISTRA OBRAZOVANJA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.