Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika

4 posters

Go down

Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika Empty Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika

Postaj by HrvojeZ sri oľu 11 2009, 22:11

Iz razloga što sam se dosta razočarao u politiku. Od stranke pa sve do ovog mjesta. Nije fora samo glasat za zakone a ideje nemam što bih predložio, premalo je opcija.
Želim ići malo po svijetu, ratovat, radit svugdje i sl. Prijavit ću se u HV ali i ići ću ratovat na svoj trošak. Tako da s političke scene odlazim za stalno.

Želio bih se svima zahvaliti na povjerenju i ukazanim glasovima, ali ne nemam više volje obnašati svoju dužnost. A 14 dana mi je previše za čekat, mogu skupit dosta iskustva u ratovanju do tada.
Ne želim bit piz*a pa samo otići, već sam odlučio ovako. Nadam se da neće biti ljutnje pošto sam ipak nezavisan kandidat od onoga s HUS-om. Želio bih otići mirne savjesti i nastaviti svoj eRep život. Hvala još jednom na svemu ali ova eRep politika pruža premalo.

Edit: Možete mi skinuti ovlasti s ovog podforuma. Pozdrav svima još jednom i sretno u stvaranju bolje hrvatske.
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika Empty Re: Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika

Postaj by dSoKre čet oľu 12 2009, 13:32

Lijepo od tebe što si obrazložio svoje odstupanje iz sabora
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika Empty Re: Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika

Postaj by The_Fico čet oľu 12 2009, 14:39

Da, pola ti se prašta Wink, a ustvari sve s moje strane happy happy
The_Fico
The_Fico

Male Broj postova : 81
Age : 29
eRepublik lokacija : Northwest Croatia, Sjeverna Hrvatska
Registration date : 29.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1286657

[Vrh] Go down

Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika Empty Re: Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika

Postaj by Hansi sub oľu 14 2009, 11:22

pošalji razglednicu =)
Hansi
Hansi

Broj postova : 13
Age : 35
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 06.02.2009

[Vrh] Go down

Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika Empty Re: Podnio bih ostavku na mjesto zastupnika

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.