Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

freak7 (HDS) - kandidatura za kongres - lika i gorski kotar

Go down

freak7 (HDS) - kandidatura za kongres - lika i gorski kotar Empty freak7 (HDS) - kandidatura za kongres - lika i gorski kotar

Postaj by freak7 pon oľu 23 2009, 09:47

pozdrav svima!
moje ime je freak7 i građanin sam eHrvatske od novogodišnjih praznika, znači već negdje 3 mjeseca. od tada pa do danas nije prošao niti jedan dan da nisam bio svjedok dnevnih događanja u našoj edržavi (osim jednog dana u samom početku, jer sam bio na novogodišnjoj fešti.).
počeo sam igrati na poziv prijatelja, koji me uveo u ovaj svijet, no on je nedugo nakon toga odustao od igranja, no ja sam i dalje tu.
pripadnik sam 1. gardijske brigade, te se redovito odazivam na naređenja. te sam se prije par tjedana odazvao na pozive vojnih firmi, kojima je trebala radna snaga, te sam i trenutno zaposlen u jednoj vojnoj firmi u kojoj radim za dobrobit naše vojne snage.
do sada sam bio relativno samozatajan i pretežito sam proučavao na koji bih način mogao pridonjeti našoj eHrvatskoj!

ukoliko uđem u sabor, biti ću dostupan svim građanima koji će me imati nešto za pitati u vezi rada sabora i odluka koje se donose. građani će preko mene, ukoliko imaju dobre zamisli o zakonima, te ideje lakše prezentirati ostalim saborskim zastupnicima.
ukoliko mi date šansu biti ću most koji će povezivati narod sa zakonodovnom vlašću!

Hvala!
freak7
freak7

Broj postova : 8
Age : 35
eRepublik lokacija : central croatia
Registration date : 03.01.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.