Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura za kongres (Dominik Hodja, HLD - Lika i Gorski Kotar)

2 posters

Go down

Kandidatura za kongres (Dominik Hodja, HLD - Lika i Gorski Kotar) Empty Kandidatura za kongres (Dominik Hodja, HLD - Lika i Gorski Kotar)

Postaj by Dominik Hodja čet oľu 19 2009, 18:41

Dobar dan (tj. večer), pozdravlja vas eRepublički Dominik.

Vjerojatno još nitko nije čuo za mene, pošto sam u ovoj igri tek otprilike mjesec i pol. Registrirao sam se na nagovor mojeg školskog kolege, u eHrvatskim krugovima ga znate kao "Chairman". Zagrijao me za igru svojim pričama o vođenjima ratova u eRepubliku, treniranju za vojsku, te ostalim brojnim featureovima, da ne nabrajam. Naravno, zagrijao sam se za igru prvi dan čim sam pročitao jedan od brojnih tutoriala , te sam se polako informirao o djelovanjima političkih stranaka u eRH. Ispočetka sam se pridružio najbrojnijoj stranci u eRH - HUS-u, ali sam izašao iz stranke radi spačke sa predsjedničkih izbora. Ali, nećemo sad o tome.

Prije kojih tjedan dana sam se priključio stranci HLD (Hrvatski Liberalni Demokrati) radi vlastitih političkih uvjerenja u RL, te sam se uistinu ugodno iznenadio koliko je ova stranka ustvari aktivna. Njeni članovi su odavno stekli afirmaciju u eRepubliku kao zaista fer ljudi (kao npr. Roby Petric, andycro itd.), te se bore za jednakost svih egrađana kako god mogu.

I ja sam odlučio "prenijeti dio tereta na svoja leđa" kandidaturom za kongres u regiji "Lika i Gorski Kotar".

Pozivam sve one koji su željni promjena i žele vidjeti napredniju eRH, da daju glas za Liberalne Demokrate. Možda nismo najbrojnija stranka u eRH, ali garantiram da smo sposobni voditi našu voljenu Domovinu u pravom smjeru...

Pozdrav, Dominik

Dominik Hodja

Broj postova : 1
Age : 32
eRepublik lokacija : NW Hrvatska
Registration date : 19.03.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura za kongres (Dominik Hodja, HLD - Lika i Gorski Kotar) Empty Re: Kandidatura za kongres (Dominik Hodja, HLD - Lika i Gorski Kotar)

Postaj by Selector čet oľu 19 2009, 18:56

Daj primjer kakve to promjene mislite uvest? Mnogima je ovako sasvim dobro pa malo pojasni sto si htio time reci
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.