Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iron Storm (HUS) - kandidatura za kongres, Južna Dalmacija

Go down

Iron Storm (HUS) - kandidatura za kongres, Južna Dalmacija Empty Iron Storm (HUS) - kandidatura za kongres, Južna Dalmacija

Postaj by Iron Storm ned oľu 22 2009, 21:30

Poštovanje svim građanima eHrvatske.

Ovo je moja prva kandidatura za kongres pa je vrijeme da se malo predstavim.

Malo o meni


Zovem se Josip, imam 18 godina, živim u Zagrebu, idem u XV. Gimnaziju (poznatu i kao MIOC).
Igram razne igre, od browser-based (eRepublik i OGame), preko raznih FPSova do RTSova, i obožavam računala.

Život u eRepubliku


Igrati sam počeo prije otprilike mjesec dana na poziv prijatelja. Do petog levela igra mi se svela na "Work", "Buy" i "Train", ali sam se nakon 5. levela puno aktivnije uključio u zbivanja u eRepubliku. Snalazio sam se uglavnom sam, bio sam kratko u eAmerici u sklopu programa POWER.HR, i ne namjeravam više izlazit iz Hrvatske. Radim u House sektoru (Q2 house tvrtka Agram Construct). Aktivan sam član HUSa te se namjeravam vraški potruditi kako bi HUS vratio staru slavu i sjaj (u što mnogi ne vjeruju da je moguće).

Svaki dan sam na eRepubliku barem sat vremena. Obavljat ću sve svoje stare i nove dužnosti savjesno i redovno, i nikad na svoju ruku. Oni ljudi koji me poznaju znaju da sam čovjek od povjerenja, a onima koji me ne poznaju ću se potruditi to i dokazati. Volim Hrvatsku i dao bih sve da se ona razvije.

Hvala na vremenu utrošenom na čitanju ove kandidature. odlicno
Iron Storm
Iron Storm

Broj postova : 3
Age : 33
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 07.03.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.