Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ramac (HUS) - Kandidatura za kongres

2 posters

Go down

Ramac (HUS) - Kandidatura za kongres Empty Ramac (HUS) - Kandidatura za kongres

Postaj by ramac pet oľu 20 2009, 18:26

Kao član Hrvatske Ujedinjene Stranke kandidiram se za regiju North Dalmacija jer u RL živim u Splitu.

Erepublik sam poceo igrati sasvim slucajno prije nesto vise od mjesec dana i igra mi je premoćna samim time sto se svi hrvati drze zajedno(iako postoje uvijek male prepirke kao i u RL. Poceo sam s 10 KN koje mi je dala drzava, i pilao ljude po chatu kako se ova igra zapravo igra. nakon tjedan dva skupljanja znanja o Erepubliku i naravno borbe za prezivljavanje (za što mislim da, s trenutnim plaćama za skill od 0-2 i početnim kapitalom od 10 kn koji daje država, očekuje svakoga tko počne igrati Erepublik.

Što se tice ratova nisam neki ljubitelj ratova, pa makar i virtualnih jer sam u zadnjem ratu izgubio oca, iako bih volio nekim zemljama vratiti pa makar i u virtualnom svijetu.... A inace vise volim sve diplomatski rjesavati...

Svojim izborom za kongres obećavam da ću savjesno i pošteno obavljati svoju saborsku dužnost!

hvala!!!


Pozivam sve one koji zele da glasaju za mene!!!!

ramac

Broj postova : 1
Age : 35
eRepublik lokacija : dalmacija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Ramac (HUS) - Kandidatura za kongres Empty Re: Ramac (HUS) - Kandidatura za kongres

Postaj by mojsije88 sub oľu 21 2009, 09:18

...Sretno...

mojsije88

Broj postova : 33
Age : 35
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.