Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

+4
drBozaChaos
Phyxsis
Roby Petric
Borg Master
8 posters

Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Borg Master sub sij 03 2009, 15:12

Pozdrav svima...
Imao sam ideju pisati u novinama o muzici ali smatrano je kao SPAM pa sam stoga odlucio prestati sa tim novinama iako je bilo nekih pozitivnih misljenja ali nema veze.. Sada imam jednu ideju koju bi zelio provesti u ovoj igri jer smatram da je ogranicena u nekim smjerovima a kako svako kucanstvo (nazovimo ga tako acc) treba novaca tako ga trebam i ja naravno. E sada radim par vrsta muzika putem neta onako iz zabave pa sam to mislio objaviti sto sirem pucanstvu a isto tako pokusati odraditi kako bi se to reklo kao koncert recimo onako odredjenog datuma se moze poslusati ta muzika na odredjenoj stranici i recimo karta za dolazak na koncert bila bi mozda neka simbolicna cijena od 2 do 5 kn koja se vrsi recimo doniranjem. Svaki zainteresirani poslao bi mi recimo poruku i uplatu za ulaznicu a ja bi mu vratio link sa mjestom (str) na kojoj bi mogao tu muziku preslusati.. Eto nadam se da sam vam dovoljno pojasnio sad me interesira vase cjenjeno misljenje sto mislite o tome .. (kad vec nema takve opcije u erepubliku a vezano je za igru koliko toliko )

lijepi pozz

Borg Master

Male Broj postova : 31
Age : 41
eRepublik lokacija : USA
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Roby Petric sub sij 03 2009, 15:29

Prvi koncert u erepubliku!Smile

Napises clanak na hrvatskom i engleskom, i obavijesti nas i naglasat cemo ga da bude na international mediji i postat ces slavan i bogat!Smile

Ja dolazim na koncert s Prvom damom i ako trebas jos kakvu pomoc oko ove (genijalne) stvari - javi mi se... odlicno
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Phyxsis sub sij 03 2009, 16:45

stvar je odlicno zamisljena, a ovo moze korisiti samo tebi. nista zelim ti samo srecu s ovom idejom da uspijes
Phyxsis
Phyxsis

Male Broj postova : 6
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb, Central Croatia (trenutno Muntenia, Romania)
Registration date : 30.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by drBozaChaos sub sij 03 2009, 16:46

zakon ideja...potrudi se oko glazbe i ja ti dolazim :bounce: lol!
drBozaChaos
drBozaChaos

Broj postova : 88
Age : 28
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by split1700 sub sij 03 2009, 16:59

Za mene dvije katre, prvi red... Very Happy
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Borg Master sub sij 03 2009, 17:07

Evo ako vas zanima demo snimka jedne stvari ... tu je faza pokretanja samog projekta
Link sa imenom pjesme vodi vas za demo :

Spam For Other


Zadnja promjena: Borg Master; sub sij 03 2009, 17:10; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Wrong link)

Borg Master

Male Broj postova : 31
Age : 41
eRepublik lokacija : USA
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Borg Master sub sij 03 2009, 17:17

Phyxsis je napisao/la:stvar je odlicno zamisljena, a ovo moze korisiti samo tebi. nista zelim ti samo srecu s ovom idejom da uspijes

zasto mislis da bi moglo koristiti samo meni ? Pa normalno da bi jedan dio isao i u dobrotvorne svrhe recimo crveni kriz ili tako nesta ... ko zna mozda i kompletni iznos uplata od prodaje ulaznica ode u dobrotvorne svrhe !?

Borg Master

Male Broj postova : 31
Age : 41
eRepublik lokacija : USA
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Roby Petric sub sij 03 2009, 17:23

Borg Master je napisao/la:
Phyxsis je napisao/la:stvar je odlicno zamisljena, a ovo moze korisiti samo tebi. nista zelim ti samo srecu s ovom idejom da uspijes

zasto mislis da bi moglo koristiti samo meni ? Pa normalno da bi jedan dio isao i u dobrotvorne svrhe recimo crveni kriz ili tako nesta ... ko zna mozda i kompletni iznos uplata od prodaje ulaznica ode u dobrotvorne svrhe !?

Vjerojatno je covjek mislio da ti takva stvar moze samo koristiti, pa pomijesao redoslijed rijeci:) Novac koji zaradis tako - dodatno oplemeni, a kad budes imao dovoljno - onda se bavi humanitarnim radom:)

Dotad cemo ti svi pomoci, ideja je odlicna.
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Borg Master sub sij 03 2009, 17:44

ajd drago mi je da ima ljudi koji podrzavaju ovu zamisao

Borg Master

Male Broj postova : 31
Age : 41
eRepublik lokacija : USA
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Borg Master sub sij 03 2009, 18:06

Evoda to bude i sluzbeno da pise eRepublik Band .. sve to mozete pronaci na str benda sa linkom :

http://www.garageband.com/artist/borgmaster

vidjet cemo kako ce se sve to razvijati

Borg Master

Male Broj postova : 31
Age : 41
eRepublik lokacija : USA
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Denis Radman (burekcina) pon sij 12 2009, 09:48

meni se sviđa ideja, ali mislim da će se naći neki pametni koji će kupiti kartu i objaviti link!
Denis Radman (burekcina)
Denis Radman (burekcina)

Broj postova : 54
Age : 35
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by PAAAAAP pon sij 12 2009, 14:54

ma napravi ti lutriju ko i svi ostali koji su gladni para xd

zezam se, samo naprijed, samo moramo te onda dobro promovirat
PAAAAAP
PAAAAAP

Broj postova : 64
Age : 30
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248690

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Selector pon sij 12 2009, 16:47

nelosa ideja... kad treba otvorit novcanik onda sam skrt happy happy
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Borg Master pon sij 12 2009, 17:18

a malo sam to zapustio .. napravio sam 4 stvari samo ali bit ce polako .. Smile

Borg Master

Male Broj postova : 31
Age : 41
eRepublik lokacija : USA
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Imam ideju ali molim Vas za misljenje... Empty Re: Imam ideju ali molim Vas za misljenje...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.