Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

+3
webstartm
dSoKre
Nizzde
7 posters

Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by Nizzde čet vel 19 2009, 21:24

trebamo napraviti popis tvrtki u eHr koje drže stranci
zašto?

naši radnici rade u tvrtkama koju vode stranci i to iz država koje su u nama neprijateljskom savezu PEACE
Radnici kad se zapošljavaju ni ne gledaju tko je vlasnik firme ,pa bi trebalo napraviti popis barem tvrtki koje se nalaze u vlasništvu država iz PEACE
Radnicima bi trebalo poslati PM da rade u "nepoželjnim" firmama i da daju otkaz
Stvarno je debilno da zbog par kn veće plače netko radi za "neprijatelja"
Q2 Grain
http://www.erepublik.com/en/company/grain-q2-181422
Organizacija eMagyar Nemzeti Bank
http://www.erepublik.com/en/organization/1267102

Nizzde

Male Broj postova : 162
Age : 68
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by dSoKre čet vel 19 2009, 23:07

Mogao bih ja u novinama proglasit sve firme koje nisu navedene proglasit strancima

http://www.erepublik.com/en/article/popis-tvrtki-u-vlasni-tvu-ehrvata-dan-457--738269/1/20

onaj tko je stvarno hrvat će si prijavit firmu

a mogu i napisat da se zaposle u hrv. firmama

samo je jedan problem, ako svi daju otkaz u stranim firmama, pa di će onda radit???
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by webstartm čet vel 19 2009, 23:12

zahebo san ,krivo postanje:) dSokre nasim firmama fali radnika ,nebrini se:)
webstartm
webstartm

Broj postova : 170
Age : 33
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248126

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by dSoKre čet vel 19 2009, 23:21

ma znam da fali radnika... (evo baš meni fali radnika s većim skillom)

...ali da svi daju otkaz u stranim firmama bilo bi ih viška
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by ivek81cro pet vel 20 2009, 00:59

ne vjerujem da bi bilo toliko viska, naslo bi se posla za sve, pa nema toliko puno stranih firmi valjda?
ivek81cro
ivek81cro

Male Broj postova : 97
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska-centralna
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by Djuka pet vel 20 2009, 10:22

Bilo bi posla za sve, jer i stranci rade u svojim firmama. U svakoj stranoj firmi ima barem 2 stranaca

Djuka

Broj postova : 143
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by Nizzde pet vel 20 2009, 16:29

prvo bi trebalo napravit popis tvrtki koje drže stranci iz država koje su u PEACE i obavijestiti naše ljude da se prebace u Hr firme

Nizzde

Male Broj postova : 162
Age : 68
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by andycro pet vel 20 2009, 16:50

Ja sam spreman zanemariti i max productivity samo da ljudi ne rade u tvrtkama koje vode stranci! Wink

andycro

Male Broj postova : 88
Age : 39
eRepublik lokacija : Tam gdi i v stvarnosti - v Zagorju v kleti! :D
Registration date : 15.08.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by Alen Mislivecek pet vel 20 2009, 16:58

mi smo omogučili prije par dana +4 radna mjesta za ljude koji su tek ušli u igru da imaju gdje raditi i zarađivati za život...znaći imamo 14 radnika.. za sada su svi aktivni, a to nam je dosta bitno... ako netko ne radi 2 dana tj. 2 days ago do navečer cca 10 sati... taj ima veliku mogućnost dobiti otkaz od strane tvrtke, jer bolje da rade kod nas ljudi koji imaju želju za igranjem nego da im zauzimaju radno mjesto ljudi koji su možda odustali od igre... mi se trudimo biti fer prema njima, ali to očekujemo i od njih... ako imaju neke poteškoće, slobodno neka prvo nas upitaju, pa ćemo nešto smisliti i naći rješenje za obostrano zadovoljstvo..

inače, tim pitanjima se voše-manje bavim ja dok konačna odluka nije moja, već i o ostalim dioničarima u kompaniji (moja djevojka, ja te 2 frenda sa faxa)..

EDIT: baš sam neki dan poslao prijedlog adminima da omoguće nadogradnju max produktivitija... ono cca 10 golada povećanje za 5-10 mjesta... jer baš mi i nema neka logika da možeš samo imati max produktivnost uz određeni broj ljudi... ako uložiš u tvrtku i povećaš broj radnika, produktivnost možeš i povećati.... mislim da bi bilo dobro za to, a ne da moraš otvarati još jednu tvrtku istog karaktera... evo, bilo bi čak ok da je 15 golda potrebno za proširenje tvrtke na 20 max produktivity
Alen Mislivecek
Alen Mislivecek

Broj postova : 160
Age : 38
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 22.01.2009

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by Djuka sub vel 21 2009, 12:58

Evo samo jedna informacija.
eStarbucks organizacija ima firmu u Hrvatskoj koja se zove Hrvatska kvaliteta. Prije se zvala eStarbucks Grain. Poslao mi je poruku prije da radim za njega, odgovorio sam mu da necu raditi za stranca, pa je zato valjda promijenio ime Very Happy . Eto, samo da znate da nije to nasa firma.

btw. ne znam koliko vrijedi taj popis stranih firmi kad nam u tim stranim firmama (pa i clanicama Peace-a) rade i neki "stariji" igraci..

Djuka

Broj postova : 143
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci Empty Re: Trebamo popis tvrtki u eHr koje drže stranci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.