Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlog i cijene

+8
JuniorSoprano
andycro
blackcarmafia
imekojesepamti
PUNK BIBINJE
webstartm
CROOHM
rocker-ma
12 posters

Go down

Prijedlog i cijene Empty Prijedlog i cijene

Postaj by rocker-ma sub sij 10 2009, 17:45

Evo, pošto kod nass cvjeta crno tržište, pogotovo kuća imam jedan prijedlog: uvozimo wood gdje je najjeftiniji za kuće, a naš da se koristi u defence systemu i bolnici, mislim da ga neće biti previše.

Jedini problem je taj što nemamo "potrošače" wooda, odnosno construction skill radnike sa visokim skilom. Zato bih apelirao house kompanije da ako imaju 2-3 mjesta da zaposle nove da nam taj sektor ne odumre, a Zlatni klas neka otvori mjesta u house tvrtki da treniraju mlade.

ja imam želju otvoriti house kompaniju jednog dana, a da nemamo ovoliko tvrtki otvorili bi je odmah. Naime, zaposlio bih sve mlade i za 2 tjedna bih imao solidne radnike, a koštali bi me ništa i teže bi bježali jer ne bih imao konkurecije. Zamislite samo da postam poruku na forum da kupujem 10 000 stocka wooda onom tko ponudi najbolje uvjete...a za to bi se novac našao bez problema, dok bi plaće bile poštene kao i u ostalim kompanijama. Eto samo jedan prijedlog. Smile

Cijene su nam problem u državi. Moj prijedlog je da sve grain kompanije budu na Q2(manje se samo može propast), tko nemože neka posudi novac, ima ljudi koji posuđuju bez kamata, a 20 GOLDa izvozom skupite za 20 dana bez problema. Zainteresiranih zemalja ima, a to bi mogli preko foruma rješiti bez problema. Recimo zemlje gdje se može izvoziti su Indonezija i Turska što ja znam, a ima ih još, to sam samo onako na brzinu pogledao. Oni Q2 kupuju bez pitanja kad čuju cijenu, a cijena od 1-1.2 HRK po Q2 grainu je sasvim ok + ne trebate imati licencu za izvoz.

Znam da sve izgleda napisano nečitko, ali nemam vremena a prijedlog je da Q2 grain bude određen na 1 HRK kod nas maksimum. Svi koji nisu upućeni misle da to nije moguće...ali ja imam svoj grain, istina, za svoj food, ali uz NAJVEĆE plaće na tržištu proizvodna cijena graina je 0.4-0.5 HRK. Vjerovali ili ne to je istina, a sad Q2 grain proizvođači me vjerojatno mrze, no morao sam svima pokazati pravo stanje, dok Q1 njima ne mogu nikako parirati.

Nadam se da se nitko neće naljutiti, ali to je moja obveza pošto sam vidio da cijene idu u nebo, a food sektor se optužuje, dok oni nisu ništa krivi. Primjer je taj da bi sa Q1 0.8 HRK i food Q1 1.1 HRK cijenama jedan radnik od skila 3 i plaćom 6 HRK morao proizvoditi 30 stocka da bi proizveo svoju plaću što je nemoguće...

Znači moj je prijedlog da država možda pomogne 2-3 kompanije koje imaju Q1 grain(nadam se da ih više nema) ili od nekog posude, i da im vrate poslije mjesec dana ulog, a Q2 grain neka stoji 1 HRK jer je to realna cijena. Po tome je cijena Q1 fooda cca 0.5 + plaća + neka zarada, to bi bilo nekih 1-1.3 HRK recimo(samo treba izračunati)...samo treba edukacija radnika postojati, ako više uložite u njih više ćete zarađivati. Q2 food je preskup, trenutno se prodaje po 4.2 HRK bez poreza, a ja sam držao 4 HRK Q3 food...pa tko tu koga jebe, da prostite, ta je cijena malo previsoka. Realne cijene bi, po meni, trebale biti:

Q1 - 1.2 HRK
Q2 - 2.6 HRK
Q3 - 4 HRK

bez poreza naravno.

Eto sada sve lijepo crno na bijelo pa tko me mrzi neka me mrzi, ja sam ovo jednostavno morao napisati, jer nakon dizanja cijene graina i fooda u zadnjih par dana ovo više nema smisla, a food sektor ovisi o grainu, stoga su oni manje-više u teškom položaju.

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by CROOHM sub sij 10 2009, 18:27

Sve je to ok i sve podrzavam dok mi netko zagarantira da ce od mene kupovat grain. Drzao sam ja Q2 na marketu i po 1,0 kunu pa nisam prodao nijedan komad nego ispao majmun u ocima ostalih proizvodjacajer sam kao obarao cijene. Ali potpuno te podrzavam i sretan sam da konacno netko osim Chairmana i mene pokusava dovest u red grain i food podrucje.
Vezano za racunicu oko produkcije, stari moj nemres globalizirat placu i cijenu jer su razlike izmedju radnika zbog wellnessa abnormalne, evo ja radim kod tebe i napravim ti 20 Q2 psenica dnevno, kod mene 4 radnika zajedno(od 10) toliko ne proizvedu, a najbolji mi tuce 11 komada, drugi po redu sa 8.
Apsolutno podrzavam tvoju inicijativu da se sredi i grain i food! Imao sam jedan san, san Hrvatskog poduzetnika da ce na kraju ovog topica biti odredjene cijene i graina i fooda i plasman happy happy

CROOHM

Broj postova : 33
Age : 47
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 04.01.2009

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by webstartm sub sij 10 2009, 18:34

za ovu situaciju trenutno na trzistu je uvelike kriv Black market...jer ljudi uzimaju food od stranaca preko black marketa,nitko nekupuje u hrvatskoj...pa se food talozi na stocku , nema se za plaće pa se dize cijena kruha...posto ima previse kruha firme neuzimaju grain ,talozi se grain ,rastu cijene...sve jedna velika lančana reakcija...sve propada...zato podrziste clanak za hrvatsku bez black marketa a ujedno i humanitarnu akciju
www.erepublik.com/en/article/za-na-boljitak--720303/1
webstartm
webstartm

Broj postova : 170
Age : 33
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248126

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by PUNK BIBINJE ned sij 11 2009, 09:33

Ljudi, jedan i jedini problem, največi, je wellness radnika. Ja u svojoj firmi napravim 13 komada kruha, wellnes 90, a radnici naprave 5, ili manje, s istim skillom. Naravno, i to neče ostati tako, nego če biti još gore, zato što wellnes konstantno pada kod svih. I to je odpočetka tako, od kad je večina radnika došla. Samo jebi ga, sad je voda došla do grla, i sad su krivi i država i tajkuni i šverceri...
Prvo i osnovno, s tim se moramo boriti, zajedno svi, i vlasnici, i radnici, i država. Vidim da pljušte optužbe na proizvođače graina da mlate velike pare. Ne vjerujem u to. Nitko neče uzeti te pare i kupiti u RL-u novog marcedesa i jebati sponzoruše okolo. Svima je cilj razvijati se.
Razmišljam kako da pomognem svojim radnicima što se tiče wellnessa, ali jednostavno ne možemo to sami. Ja da poludim i svu zaradu i svoju lovu upucam u giftove njima, da ih spasim, oni mogu sutra utiči u drugu firmu za o.5 kuna više, a ja ostanem kao budala.
Onda, još jedna stvar. Roby, naš presjednik, je poslao žuti karton vlasnicima grain tvrtki, što je u redu, ali prijetnje su prestroge.
iako to meni po računici paše jer sam u food sektoru, pa mi treba jeftiniji grain. Mislim da bi poslodavci ipak trebali imati nekakvu udrugu, gdje čemo dogovarati mjere koje če pokušati okrenuti ovaj negativni trend, a i da se zajedno postavimo prema vladi sa svojim prijedlozima.
PUNK BIBINJE
PUNK BIBINJE

Broj postova : 29
Age : 48
eRepublik lokacija : http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1249644
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by imekojesepamti ned sij 11 2009, 11:45

slazem se da je najveci drzavni problem wellness.

kao dosta Hrvata tako sam i ja prošli tjedan otišao u Rumunjsku ratovat i radit. Njihova ekonomija jebeno cvjeta i mislim da je glavni uzrok tome rat. paradoksalno ali istinito. svaki dan se svaki radnik može healat u q5 bolnici i radit sa 100 wellnessa. zbog toga imaju ogroman productivity i ogromne place.

idemo čekat da sagradimo onu q5 bolnicu i potpišemo MPPove. valjda će tad wellness bit manji problem.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by blackcarmafia ned sij 11 2009, 12:33

Rat ima dosta + da, prodaje se weaponsi, moving ticketi, wellnes sa Q5 bolnicom moze se povisit ako se igrace poduci o koristenju bolnice, i dobivamo war experience ... al sa bolnicom smo tek na 1/4 Cool
blackcarmafia
blackcarmafia

Male Broj postova : 159
Age : 32
eRepublik lokacija : SA/newCRo
Registration date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by andycro ned sij 11 2009, 13:04

Iskreno mislim da država mora bolje kontrolirati te poslodavce i da ti poslodavci moraju surađivati sa svojim tržištem i pokušati po najnižim cijenama prodavati i grain i food i sve ostalo, a da svejedno ostvare neku dobit.

Jer što se sada događa?

Dođe netko novi, dobiva 1 HRK plaće, s time ne može ništa, niti Q1 hranu kupiti, troši svoj početni novac, diže skill, ali to njegovog poslodavca ne dira, i nakon par dana kada dostigne skil 2 ili odustane, ili odlazi u inozemstvo. I na tomu gubi samo hrvatska ekonomija.

Što se tiče crnog tržišta... Nitko od nas se neće zajebavati s time ako je riječ ispod 10 % zarade, odnosno uštede na crnom tržištu. Ali kada je riječ o duplo skupljim cijenama... Pa o čemu onda govorimo? Pa nisam lud da kupujem po 1.6 Q1 hranu kada ju mogu nabaviti i za 90 lipa... Nema te sile koja me može uvjeriti da je to bolje.

NEMA!

Predlažem ili da država napravi svoj set tvrtki Q1 i/ili Q2 levela kojim će kontrolirati tržište jer će nuditi i do 30 % niže tržišne cijene, pa će "privatne" tvrtke patiti, ili neka se malo poslodavci dogovore i neka malo smanje cijene.

Sada će poslodavci govoriti da to ne mogu jer imaju radnici visoke plaće. E pa onda neka smanje plaće na neku normalnu razinu. Jer ako je plaća manja za skill nego u drugim zemljama, a cijena naše hrane i giftova niža nego u toj zemlji di je plaća veća, doći ćemo na računicu da će nam isti iznos ostati i s manjom plaćom na jeftinijem tržištu hrane, nego s većom plaćom na skupljem tržištu hrane.

Evo, to je moj skromni protuprijedlog mom poslodavcu rockeru! Wink

Pa kako bi on reko, neka me mrze ako me žele mrzit!

andycro

Male Broj postova : 88
Age : 39
eRepublik lokacija : Tam gdi i v stvarnosti - v Zagorju v kleti! :D
Registration date : 15.08.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by rocker-ma ned sij 11 2009, 15:26

andy, ja imam najveće plaće pa mi bježe 2 radnika dnevno, pa nemogu tako radit. Svi svako malo idu negdje, o wellnessu da ne pričam...

Evo moj prijedlog:

Q1 grain - ključ u bravu
Q2 1.1 HRk
Q3 1.65
...

Food:
Q1 - 1.3
Q2 - 2.6
Q3 - 4

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by PUNK BIBINJE pon sij 12 2009, 17:48

Ovako, mislim da bi trebali u hrvatskoj uvesti novost.
A to je da pri zapošljavanju, potpišemo neki ugovor s radnicima koji misle biti vjerni, nešto kao ugovor na određeno vrijeme.
Ma ne mora biti ni obavezno, ali onaj koji bi potpisao bi mogao dobiti puno bolje uvjete nego onaj koji misli mijenjati firmu svaki sekund.
Na što duži period potpiše, bolji uvjeti. Mislim da bi bolje bilo i poslodavcima i zaposlenima.
Poštivanje ugovora možemo regulirati na nekoliko načina, jedan od njih je da radnike ili firme koji se ne drže ugovora stavi se na "crnu listu" koja bi svima bila vidljiva, te bi takav radnik u buduče teško dobio posao, isto tako teško bi i radnik išao u firmu na crnoj listi...
Ali ovo bi trebale odobriti državne institucije, nemamo ustav, ali možda bi nekom ovo zasmetalo. Po meni, to bi bio jedan dobar korak prema naprijed.
PUNK BIBINJE
PUNK BIBINJE

Broj postova : 29
Age : 48
eRepublik lokacija : http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1249644
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by JuniorSoprano pon sij 12 2009, 19:15

vis.. zanimljiva ideja!
JuniorSoprano
JuniorSoprano

Male Broj postova : 104
Age : 37
eRepublik lokacija : JAR
Registration date : 18.08.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by zubix pon sij 12 2009, 19:23

ugovor se moze potpisati i na erep forumu
zubix
zubix

Male Broj postova : 109
Age : 34
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 03.11.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by rocker-ma pon sij 12 2009, 20:22

ma sve ja razumijem, ja sam mislio odraditi tako, ali ne možeš ništa poduzeti ako ti kibne lik u kojeg si uložio 50 giftova a on ima 100 sada, naravno da će se naći netko tko će ga zaposliti...

e sad, ja sada pilam na neki dogovor s radnicima, imam najbolje plaće, pa ćemo vidjeti, svima PM...mislim da nebi trebali bježati, a ako kibne jebem mu sve po spisku i doslovno ga teroriziram po forumu i novinama(već radio, vjerujte, nije se našao tko će izdržati Smile) i to je to...pa sad da vidimo...mislim da sam pošten.

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by Selector pon sij 12 2009, 21:54

PUNK BIBINJE je napisao/la:Ovako, mislim da bi trebali u hrvatskoj uvesti novost.
A to je da pri zapošljavanju, potpišemo neki ugovor s radnicima koji misle biti vjerni, nešto kao ugovor na određeno vrijeme.
Ma ne mora biti ni obavezno, ali onaj koji bi potpisao bi mogao dobiti puno bolje uvjete nego onaj koji misli mijenjati firmu svaki sekund.
Na što duži period potpiše, bolji uvjeti. Mislim da bi bolje bilo i poslodavcima i zaposlenima.
Poštivanje ugovora možemo regulirati na nekoliko načina, jedan od njih je da radnike ili firme koji se ne drže ugovora stavi se na "crnu listu" koja bi svima bila vidljiva, te bi takav radnik u buduče teško dobio posao, isto tako teško bi i radnik išao u firmu na crnoj listi...
Ali ovo bi trebale odobriti državne institucije, nemamo ustav, ali možda bi nekom ovo zasmetalo. Po meni, to bi bio jedan dobar korak prema naprijed.

Briljantna ideja !!!

Ima na glavnom forumu dio samo za ugovore koji admini igre paze
Sastavi ugovor sa svima mogucim klauzulama i tamo ga zakacis i miran si

Ako se ugovor prekrsi krivac placa sudske troskove koji iznose pet golda a to mu je na pocetku katastrofa da se toga odrekne prema tome ne mos falit s tim

Hvala bogu znas ko ti dolazi kao novi u firmu i odma mu posaljes poruku cim ga primis tako da u dan dva mora potpisat inace leti van

Ovo je genijalna ideja kako da se radnici zadrzavaju u firmi pogotovo ako primas sa skilom 0 jer je kod njih najveca sansa da ce mjenjat firmu

Apsolutno podrzavam prijedlog
Eto, kad ga napravis zaljepi ga tu da ga svi vide

Svaka cast za ideju
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by JuniorSoprano pon sij 12 2009, 21:57

da a ak "krivac" nece htjet dat tih 5 golda.. kak ces ga natjerat?
JuniorSoprano
JuniorSoprano

Male Broj postova : 104
Age : 37
eRepublik lokacija : JAR
Registration date : 18.08.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by Selector pon sij 12 2009, 22:06

dakle na glavnom forumu od igre ( comunnity>forum) postoji dio za ugovore koje prate admini i ugovor koji se tamo potpise moze dospjeti na sudjenje gdje onaj koji popusi placa sudske troskove koji kostaju 5 golda

znaci napravis tamo ugovor, pazis da je maksimalno iscrpan i kad ti radnik stavi I agree s njim si potpisao ugovor

dakle, ako ti radnik ode iz firme i prekrsi ugovor placa adminu pet golda za sudjenje a to mislim da si rijetko koji pocetnik moze priustit

u slucaju da nema para u tom trenu imat ce kad dodje na lvl6
u slucaju da ga otpustis on predoci SS alert poruke i ti njemu placas
u slucaju da ti ode napravis SS da ga nema u firmi (posto ne znam da li se dobiva poruka kad ti neko da otkaz) i bit ce kaznjen
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by Mario P uto sij 13 2009, 08:07

To s potpisivanjem ugovora je dobra ideja (mada nisam siguran koliko bi admini bili azurni ako dodje do masovnog krsenja).

No postoji i drugi nacin.
Zasto poslodavci ne bi vodili evidenciju dolazaka na posao, te neka tjedno doniraju odredjenu cifru radnicima koji su dolazili svaki dan na posao. Naravno oni koji dolaze i vise tjedana zaredom bi trebali dobiti i vece bonuse. cheers
Oni nadobudniji poslodavci mogu pratiti i wellness svakoga radnika, te na osnovu njega donirati jos i vise.

Problem kod ovoga je sto zahtijeva od poslodavaca vise truda (svaki dan u isto vrijeme evidentirati sve radnike), ali su radnici placeni prema zaslugama (placa + tjedni bonus u obliku donacije). I naravno, uz dobre bonuse se rijesava problem zadrzavanja radnika.
Mozda ne bi bilo lose i potpisati ugovor kako bi radnici bili sigurni da ce dobiti svoje 'dodatke', ali nije nuzno, jer ako radnik jednom bude prevaren, vrlo lako ode kod drugog poslodavca (izgubljen tjedni bonus, ali...) i nikad vise se ne vrati.
Mario P
Mario P

Male Broj postova : 68
Age : 47
eRepublik lokacija : Hrvatska - Centralna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1247709

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by dSoKre uto sij 13 2009, 08:16

...ja sam razmišljao o bonusima za radnike i mislim da imam jednu zanimljivu ideju kako nagraditi radnike...

...naravno uz obavijest da koristi repply appspot (većina zna o čemu se radi) kažete radniku da svaki put poslije posla vam pošalje poruku koji je imao productivity taj dan...

...sad mislite da bi radnici mogli lagat, pa mogli bi, ali kažete im da vodite evidenciju svih poruka radnika i ako se stvarna produktivnost neće poklapati sa onom koju su radnici poslali u porukama, onda nitko neće dobit nikakvi bonus
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by PUNK BIBINJE uto sij 13 2009, 10:33

Vidim da je moja ideja dobro prihvačena, drago mi je zbog toga i mislim da bi svi skupa trebali to razraditi u konačan prijedlog.
Mislim da je ovo jedan od mnogih koraka kojim mi mogli pokrenuti naše posrnulo gospodarstvo i problem wellnesa. Ako imam sigurnost da me radnik neče izigrati, mogu i ulagati u njega! Sve če se to vratiti. Vjerujem da ima još kvalitetnih ideja kod mnogih igrača.
Bit ove igre je da napredujemo zajedno kao pojedinac i nacija, rekao sam več da mi ne treba 1000 golda ako budem morao naučiti rumunjski ili norveški jezik....
Znači, povjerenje igra veliku ulogu u napretku.
Osnujmo Državni Sud, koji bi bio nadležan za sve sporove radnik-firma, a i za ostale sporove. Bilo bi zanimljivo, a i prestavljalo bi velik problem svim varalicama, mutikašama u ostalim...
Suđenja bi bila javna, s porotom.
Mislim da bi bili prva država s takvim sudom.
Da ne govorim da ima prostora za osnivanje sindikata, udruge poslodavaca, Fond za odlazak u rat.. razna osiguranja..
PUNK BIBINJE
PUNK BIBINJE

Broj postova : 29
Age : 48
eRepublik lokacija : http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1249644
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by rocker-ma uto sij 13 2009, 16:52

Ma ne možeš naplatiti odštetu nikako... Shvaćaš?

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by Selector uto sij 13 2009, 18:16

jesi ikad vidio ovo?
http://www.erepublik.com/en/forum/topic/81177/contract-guidelines/1

jedino sto mene muci je tocka:
- what actions should be taken by the ADMIN in case the contract is broken by one of the entities.
ne znam kakve su mogucnosti tj granice do kojih mi mozemo traziti admina da nesto napravi...
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by Mario P uto sij 13 2009, 21:02

Treba se manje pouzdati u ugovore, a vise raditi na dobroj reputaciji (poslodavaca).
Ispocetka je to tesko, ali vremenom ce se isfiltrirati zito od kukolja, tj. samo ime tvrtke/organizacije bi trebalo biti dovoljna garancija.
Mario P
Mario P

Male Broj postova : 68
Age : 47
eRepublik lokacija : Hrvatska - Centralna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1247709

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by rocker-ma sri sij 14 2009, 13:36

Selector je napisao/la:jesi ikad vidio ovo?
http://www.erepublik.com/en/forum/topic/81177/contract-guidelines/1

jedino sto mene muci je tocka:
- what actions should be taken by the ADMIN in case the contract is broken by one of the entities.
ne znam kakve su mogucnosti tj granice do kojih mi mozemo traziti admina da nesto napravi...

Ma znam ja sve to, proučeno, ispitano, sve 5, ali kako su mi rekli, od ADMINa ništa ne očekuj i jedno je teroija, a drugo praksa. Sad mene zajebe 150 radnika i sad će on njih loviti i tražiti, ma možeš mislit. Smile

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Prijedlog i cijene Empty Re: Prijedlog i cijene

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.