Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb Forest

5 posters

Go down

Zagreb Forest Empty Zagreb Forest

Postaj by Spoljaric pet sij 09 2009, 20:56

Ja i dSokre smo otvorili novu wood kompaniju, trenutno nisam nista uredivao i imamo sam 1 radnika ak je netko zainteresiran ili je vlasnik hrvatskog zita spreman prepustiti nam radnika kojeg neg se jave

Spoljaric

Broj postova : 18
Age : 31
eRepublik lokacija : Central
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Zagreb Forest Empty Re: Zagreb Forest

Postaj by Jozek pet sij 09 2009, 21:02

Spoljaric je napisao/la:Ja i dSokre smo otvorili novu wood kompaniju, trenutno nisam nista uredivao i imamo sam 1 radnika ak je netko zainteresiran ili je vlasnik hrvatskog zita spreman prepustiti nam radnika kojeg neg se jave

ja ne kuzim zasto bi ja kao vlasnik hrvatskog zita bio spreman vama prepustit jednog od svojih 7 radnika
da 7 cak ih nemogu ni popunit svih 10 a cilj mi je drzat broj radnika na 15

ako mozete ponudit bolju placu od mene nek predju kod vas ja tu nemogu nista ucinit posto prodaja graina ide tako ocajno da sam u minusu, al i dalje imam dovoljno love za placat radniek tako da nije veliki problem JOŠ.

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Zagreb Forest Empty Re: Zagreb Forest

Postaj by Spoljaric pet sij 09 2009, 21:04

Dizzi je napisao/la:
Spoljaric je napisao/la:Ja i dSokre smo otvorili novu wood kompaniju, trenutno nisam nista uredivao i imamo sam 1 radnika ak je netko zainteresiran ili je vlasnik hrvatskog zita spreman prepustiti nam radnika kojeg neg se jave

ja ne kuzim zasto bi ja kao vlasnik hrvatskog zita bio spreman vama prepustit jednog od svojih 7 radnika
da 7 cak ih nemogu ni popunit svih 10 a cilj mi je drzat broj radnika na 15

ako mozete ponudit bolju placu od mene nek predju kod vas ja tu nemogu nista ucinit posto prodaja graina ide tako ocajno da sam u minusu, al i dalje imam dovoljno love za placat radniek tako da nije veliki problem JOŠ.


to me dSokre zamolio jer je valjda te zamjenio s nekim ko ima prek 30 radnika, sorry Smile

Spoljaric

Broj postova : 18
Age : 31
eRepublik lokacija : Central
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Zagreb Forest Empty Re: Zagreb Forest

Postaj by rocker-ma sub sij 10 2009, 15:05

Nadam se da je to zadnja wood kompanija u nas, ima nas dosta zasad, a kako nemamo potrošača tog wood(construction skill radnika) zasad nemamo potreba za toliko wooda, pogotovo jer neke tvrtke idu u napredak kvalitete.

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Zagreb Forest Empty Re: Zagreb Forest

Postaj by dSoKre sub sij 10 2009, 16:49

...ja sjebo... ja sam mislio na onu državnu firmu (na početku su se skoro svi zapošljavali u njoj) koja je imala preko 200 radnika... i koja je prepuštala nekima radnike... mislio sam da je to hrvatsko žito, al očito je da nije...

...my bad...
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Zagreb Forest Empty Re: Zagreb Forest

Postaj by LLuX sub sij 10 2009, 16:57

sta ste wood otvorili -.-?

opet ce se napraviti guzva ko i u grainu....
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Zagreb Forest Empty Re: Zagreb Forest

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.