Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanje u državnoj blagajni

+4
Sucko
Mario Kamenjak
bbb_kambelovac
Fran Frankopan
8 posters

Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Fran Frankopan pon pro 29 2008, 17:05

U državnoj blagajni trenutno je oko 3 golda i 6500 HRK.
Oko podne je bilo otprilike isto stanje a u međuvremenu sa glasuje za prijedlog za prebacivanje novca u HNB. Trenutno stanje je bilo 8 za i 1 protiv, a novac je već bio prebačen, ako je prebačen u HNB. Znači netko je protuzakonito i neovlašteno ispraznio državnu blagajnu i time učinio pljačku budući da nije izglasano da se to učini.

Slažem se da je taj potez prebacivanja novca u HNB apsolutno logičan i potreban, ali nitko nema pravo prejudicirati rezultate glasovanja i činiti što mu je volja.
Postavlja se također pitanje zlata koje je nestalo iz državne blagajne, a rečeno je da se neće dirati i gdje je završilo. Sve se te manipulacije svode na grupu ljudi, a mi građani eHrvatske želimo znati što se događa.
Također me zanima gdje je nestao food q1 sa tržišta jeftiniji od 1HRK, te giftovi jeftiniji od 2 HRK koji su postojali prije izbora, a sada nam tvrtka naših zastupnika prodaje giftove za 2,75. Zbilja da se čovjek malo ramisli.
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by bbb_kambelovac pon pro 29 2008, 17:14

1. taj novac za koji se sada izglasava jos nije u HNB-u,vec je jednostavni "izbrisan" sa racuna nam nase drzave..ako zakon prodje on ide u HNB,ako ne vraca se Hrvatskoj!
2.fooda od manje od kunu nikad i nije trebalo biti...sad je dogovor da se q1 food drzi na 1,1HRK(sto i stoji)
3. moja tvrtka(Darujmo Hrvatsko) oduvijek drzi cijenu gifta 2,75 tako da nema problema Wink a i digle su se svima place tako da se to sve moze kupiti
bbb_kambelovac
bbb_kambelovac

Broj postova : 356
Age : 35
eRepublik lokacija : South Dalmatia, Croatia
Registration date : 27.10.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Mario Kamenjak pon pro 29 2008, 17:20

Dame i gospodo moji,stanje u državnoj blagajni je krajnje zabrinjavajuće.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by bbb_kambelovac pon pro 29 2008, 17:24

gotcha1234 je napisao/la:Dame i gospodo moji,stanje u državnoj blagajni je krajnje zabrinjavajuće.

a zbog cega???? ovo je njihova pogreska
bbb_kambelovac
bbb_kambelovac

Broj postova : 356
Age : 35
eRepublik lokacija : South Dalmatia, Croatia
Registration date : 27.10.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Sucko pon pro 29 2008, 17:28

gotcha1234 je napisao/la:Dame i gospodo moji,stanje u državnoj blagajni je krajnje zabrinjavajuće.
Zasto? Evo sada sam izracunao sam, drzava sa ovim parama moze platiti jos 340 novih feeova, naravno, novac u drzavi ce jos rasti, zbog prihoda od poreza.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by bbb_kambelovac pon pro 29 2008, 17:30

Sucko je napisao/la:
gotcha1234 je napisao/la:Dame i gospodo moji,stanje u državnoj blagajni je krajnje zabrinjavajuće.
Zasto? Evo sada sam izracunao sam, drzava sa ovim parama moze platiti jos 340 novih feeova, naravno, novac u drzavi ce jos rasti, zbog prihoda od poreza.

pa normalno Wink
bbb_kambelovac
bbb_kambelovac

Broj postova : 356
Age : 35
eRepublik lokacija : South Dalmatia, Croatia
Registration date : 27.10.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Tomislav pon pro 29 2008, 17:31

Dajte ljudi smirite dozivljaje i prestanite optuzivat nekog za pljacku kad god vam je dosadno. To je jedan bug a ide ovako: cim se da prijedlog, novac se odma prebaci a kad glasanje zavrsi i bude odobrena donacija OPET se iznos doda na ovaj iznos sta je dodan kad je predlozena donacija.

I dajte malo razmislite, nema apsolutnog smisla da se hrana prodaje ispod jedne kune, ako drzavna tvrtka tako ima ogromne gubitke, sto tek mozete ocekivat od privatnika? Mislim da se odredeni dio ljudi malo prevec razmazio, kao prvo budite sretn ida mozete normalno zivjet a ne gledat oces kupit hranu za usranih 20 lipa jeftinije. Neki moraju shvatit da pola zemalja svijeta nema ovako dobre kao mi a tek smo poceli. Molim vas dajte budite realni, smanjite ocekivanja i budite malo skromniji.

I stanje uopce nije zabrinjavajuce jer se zna di je novac....
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Sucko pon pro 29 2008, 17:35

Mi nemamo nista s tim sto love nema u drzavnoj blagajni sada, a glasanje jos traje, novci sigurno nisu jos u Banci, nego su sada u "zraku" i cekaju...oce li otici u banku, ili ne. Smile
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Fran Frankopan pon pro 29 2008, 17:58

Nikoga ja ne optužujem za pljačku jer mi je dosadno nego iznosim činjenice. Tvojih usranih 20 lipa je brdo love, jer malo ljudi zarađuje za jedan food i 1 gift. To je 3,85 HRK dnevno. Ti znaš gdje je lova a mi drugi ne znamo, pa recite onda narodu što se dešava pa se ovakve situacije neće dogadjati.
I nitko nije razmažen, nego su imućni bahati. Kada već toliko znaš o dogadjanjima u državi izvuci statistiku koliko gradjana zaradjuje za 1 food i 1 gift dnevno, bez obzira što vi govorili o povećanju plaća
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Sucko pon pro 29 2008, 18:04

Molim te Frankopane, da nekoga tako optuzujes, vjeruj mi, trebas posjedovati kompaniju, pa bi tek onda vidio. I probaj malo usporediti cijene hrane, giftova i oruzja sa ostalim zemljama, ja osobno jesam sa nekim, i znas sto? Nase je jeftinije.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Tomislav pon pro 29 2008, 18:10

ajde krsto kad ti moram tak rec ne seri, imate place 2 hrk a hrana dode 1.1 i jos se bunis
u hrvatskoj nema imucnih, bilo ih je ali su osiromaseni da bi vi imal ihrane i ni to vam nije dosta
oces rec da bi se trebalo prodavat po bagateli? niko nije budala i igrac sa skillom 0-2 nemoze ocekivat da ce imat i za hranu i za giftove ko igrac sa skillo 6
ja sa skillom skoro 6 si nemogu priustit u SADu i britaniji 1 hrane par giftova
novac je u HNBu di bi bio?
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Fran Frankopan pon pro 29 2008, 18:18

Tomislave, Tomislave, tvoj rječnik sasvim odgovara svim tvojim ostalim karakteristikama
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Fran Frankopan pon pro 29 2008, 18:43

Sucko zašto onda nisi usporedio i nivo plaća? I sam si bio vani pa zato nemoj molim te to tako komentirati. Ne srozavaj se na nivo Tomislava i takvih molim te
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Sucko pon pro 29 2008, 18:50

Fran Frankopan je napisao/la:Sucko zašto onda nisi usporedio i nivo plaća? I sam si bio vani pa zato nemoj molim te to tako komentirati. Ne srozavaj se na nivo Tomislava i takvih molim te
Siguran sam da Hrvatska ima mozda i najnizu prosjecnu placu, jer su i ljudi svi gotovo novi, i imaju niske skillove, i cijela nam se ekonomija bazira na q1 i q2 kompanijama sada.
I molim te, smiri taj agresivan pristup, cini se da ti ni ne znas tko je Tomislav, sto je on sve bio ucinio, ni koliko se kuzi u ekonomiju.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Tomislav pon pro 29 2008, 18:58

ajde ne duri se ko malo dijete, samo sam ti reko da ne kenjas jer nemas pravo sto se ovog tice, da imas pravo iznio bi mi argumente, nebi me proglasavo stokom a i bome nisi ispo nista pametniji....
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Sumski pon pro 29 2008, 19:03

Fran, stvarno nema potrebe za takvim optuzbama. Za novac su ti vec objasnili, sto se fooda tice 1.1 kn je najniza cijena s kojom tvrtka moze poslovati, ili mozda da spusti tih 20 lipa pa da za 10-15 dana stavi kljuc u bravu i posalje ljude na burzu?
Gftovi ispod 2 kn su nerealni i to je bio dar svim novim igracima, jedino tako su mogli kupiti gift (i ako su spiskali onih 50kn!!), tako da ti ni tu optuzba ne drzi vodu. Realna cijena je 2,5-3,5, ovisno o placama, broju radnika i cijeni sirovine koju vlasnici placaju.
Sumski
Sumski

Male Broj postova : 281
Age : 43
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 03.10.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1200954

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Fran Frankopan pon pro 29 2008, 19:15

Nigdje i nikada ja tebe Tomislave nisam nazvao pogrdnim imenom, a da je netko objasnio situaciju kao Sumski i Sucko uopce ne bi bilo problema. Osim toga rekao si da je novac UHNB a drugi kažu da je "U zraku". Ma ne želim dalje uopće raspravljati jer vidim da vi malo stariji u igri mislite da svu pamet svijeta popili i neka važne informacije budu među vama. A mi neka samo klikamo i ne pitamo ništa
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Tomislav pon pro 29 2008, 19:16

ali ljudi mi bi samo htjeli da nam vjerujete, morate shvatit da nas 10 a ni 100 nas nebi moglo vodit jednu ekonomiju savrseno, nitko vas ne iskoristava, dobivate besplatne giftove, place su 50% vise nego sto vam treba za prezivjet
a sto se optuzbi za pljacku tice, to je klasicna potreba naseg naroda, svatk oko radi taj i pljacka ali ja opet mislim da ovi ljudi koji su potrosili OGROMNE svote svog golda da bi odrzali drzavne tvrtke na zivotu u krajnjem slucaju zasluzuju da im se i z drzavne blagajne to vrati no ja pretpostavlja mda dosta vas ni nezna da bi trebale 2 drzavne blagajne da im se vrati ulozeni novac

ako vec imate prituzbe i kritike iznesite argumente, rado cemo vas saslusat, ne pricajte napamet, predocite podatke, svatko grijese

krsto nisam mislio ispast grub no ja sam ti na svoj nacin reko isto sve kao i sumski
a da sucko gleda kolko sam mu puta reko da je konj nebi vise pricali a robyu govorim da je prasac pa sta... Smile
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Fran Frankopan pon pro 29 2008, 19:26

Ma ja nisam nikakvu namjeru imao da ikoga optužujem, niti sam to učinio, otpočetka su bila samo pitanja koja su tražila odgovore
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by split1700 pon pro 29 2008, 20:51

Decki smirite frustracije, nemojte raditi probleme tamo gdje ih nema...

Kod samog dolaska eHrvatske je cijeli plan bio usmjeren k tome da se zastiti drzavna imovina.
Ta imovina se trebala zastititi iz razloga da nam ne dodju padobranci, oduzmu vlast, pokupe nase skromno bogatstvo i nestanu.
Nacin na koji se sada i stitimo je prebacivanje novca u HNB (Hrvatsku narodnu banku) koja je dostupna samo buducim predsjednicima nase drzave.
Na racunu drzave je ostalo dovoljno novca za funkcioniranje u buducnosti s tim da sav prihod od poreza ide upravo na taj isti racun tako da drzava nece ostati bez novca.

@Fran Frankopan
Ja osobno podrzavam tvoju zainteresiranost jer si na taj nacin pokazao svoju zelju da se radi iskljucivo u interesu Domovine, ali sljedeci put nemoj postupati napadno jer to vrlo brzo uzruja mnoge i onda dolazi do ovakvih konflikata. odlicno
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Katzenjammer uto pro 30 2008, 00:40

Situacija u zemlji je slozena...
Katzenjammer
Katzenjammer

Broj postova : 58
Age : 42
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Stanje u državnoj blagajni Empty Re: Stanje u državnoj blagajni

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.