Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

+13
mogwaiii
Mario Kamenjak
Fran Frankopan
croknez
MarkoH
Jozek
Sucko
LLuX
Darko Krams
IThe OneI
ultragudra
Roby Petric
leshinari
17 posters

Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by leshinari ned pro 21 2008, 17:07

Nisam znao bi li stavio ovdje ili na generalna raspravljanja, uglavnom nije ni bitno, ako hocete prebacit samo izvolite. happy happy

Dakle, ne znam da li to svi znaju, ali ulaskom u kongres ispunja se achivment i dobija se 5 golda. Moja ideja je da se taj novac donira za bolnicu ili obrambeni sistem. Naravno, moze se urediti da onaj tko je prvi put usao u kongres tokom svoje karijere zadrzi gold, a prilikom drugog, treceg i buducih ulazaka u kongres taj novac(ili dio njega, ovisi o vasoj odluci) donira. Sve je stvar dogovora i dobre volje i o ovome treba odluciti citava zajednica jer ce svi koji su aktivni i imaju volje, biti u prilici uci u kongres. Ili ce tih 5 golda biti placa za naporan rad u vladi eRH, iznesite svoje misljenje, ovo je samo prijedlog. kava
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Roby Petric ned pro 21 2008, 17:38

Leshinari, ideja je odlicna i vec sam raspravljao o tome s nekim deckima.

Za kupnju hospitala cemo svakako napraviti veliku akciju donacije - lvl6 daje 5 Golda i kongres daje 5 Golda - bilo bi lijepo da svaki tko dosegne jedno od toga dvojega da jedan Gold za bolnicu i pokazemo da smo jedinstveni...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by ultragudra ned pro 21 2008, 18:05

dobra ideja
a kolko golda treba skupit za bolnicu
ultragudra
ultragudra

Male Broj postova : 131
Age : 40
eRepublik lokacija : croatia,northwest croatia
Registration date : 10.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245480

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by IThe OneI ned pro 21 2008, 18:08

ovo je stvarno odlična ideja!

Stvarno bi bili jedinstveni u svijetu, a to bi sigurno jako pomoglo razvitku države!

od tih para bi se mogle izdavati i subvencije koje su u određenom trenutku potrebne..

odlična ideja još jednom! podržavam 100%

IThe OneI

Male Broj postova : 15
Age : 41
eRepublik lokacija : Mmabatho, South Africa
Registration date : 29.09.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Darko Krams ned pro 21 2008, 18:20

Ako ta ideja zaživi, računajte i na mene. Odlična ideja.
Darko Krams
Darko Krams

Male Broj postova : 85
Age : 59
eRepublik lokacija : centralna Hrvatska
Registration date : 14.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1250107

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by LLuX ned pro 21 2008, 18:29

Pricali smo o tom vec da
Ja sad kad udem u kongres kao sto sam obecao dajem 5 golda
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Sucko ned pro 21 2008, 18:40

Organizirat cemo (vec smo mi raspravljali o tome) recimo da 300 ljudi da po 1 gold, imamo za bolnicu! A sto je 1 gold, nista puno, to je najmanje sto svatko moze uciniti za svoju domovinu!
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Jozek ned pro 21 2008, 19:12

Sucko je napisao/la:Organizirat cemo (vec smo mi raspravljali o tome) recimo da 300 ljudi da po 1 gold, imamo za bolnicu! A sto je 1 gold, nista puno, to je najmanje sto svatko moze uciniti za svoju domovinu!

1 gold = 60 kn = 30 dana rada Smile
al posto ce svi imat od 30 dana rada zaredom, i lvl 6 bit ce love Smile

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Sucko ned pro 21 2008, 19:26

A jesi ga spetljo. happy happy
Kao prvo, 1 gold je 56 kuna, kao drugo, svima ce placa uskoro rasti jos, jer skillovi novima jako brzo rastu. Takoder, biti ce golda kada budu lvl 6, 1 gold od tih 5 svojoj domovini se valjda moze donirati. Wink
Shvacam ovo kao provokaciju. Smile
Takoder, zastupnici ce morati biti malo vise velikodusniji. Smile
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by MarkoH ned pro 21 2008, 21:16

Naravno da ćemo dati po jedan gold za bolnicu. To nesmije nikom biti problem.
MarkoH
MarkoH

Male Broj postova : 55
Age : 47
eRepublik lokacija : Središnja Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by croknez pon pro 22 2008, 08:22

slažem se

croknez

Broj postova : 24
Age : 44
eRepublik lokacija : hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Fran Frankopan pon pro 22 2008, 11:01

Predlažem, i zalažem se za to da se bolnica, ili obrambeni sustav izgradi u Istri, budući da ih velika većina nas ne voli baš previše, kao niti oni nas, a mi graničimo sa njihovim pokrajinama. Stanovnika u Istri je 212 a nikakvih prirodnih resursa nemamo pa ljudi rade po cijeloj državi. Smatram da bi država trebala investirati u Istru.
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Sucko pon pro 22 2008, 11:16

Granicite sa bezopasnom Slovenijom. Bolnica ide u juznu Dalmaciju, ne u Istru, za defence sisteme cemo jos odlucivati.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Fran Frankopan pon pro 22 2008, 11:59

Sucko, ne znam zbog čega ignoriranje Istre, a poznato je da nikakvih prirodnih resursa nemamo, osim toga ne sviđa mi se niti takav podcjenjivački ton prema nama.
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Mario Kamenjak pon pro 22 2008, 12:06

Trenutno ima puno mjesta gdi je hitnije...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by leshinari pon pro 22 2008, 12:10

Fran Frankopan je napisao/la:Sucko, ne znam zbog čega ignoriranje Istre, a poznato je da nikakvih prirodnih resursa nemamo, osim toga ne sviđa mi se niti takav podcjenjivački ton prema nama.

bolnicu treba staviti u regiju koja ne granici sa nikojom drugom drzavom kako bi u slucaju napada bila sto duze u nasem vlasnistvu. A regije koje granice sa drugim drzavama ce s vremenom dobiti defence sisteme,
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by mogwaiii pon pro 22 2008, 12:12

zato sto je istra na granici. ako tamo stavimo bolnicu i neko zauzme tu regiju najebali smo. zato bolnicu treba stavit u juznu dalmaciju, jer ona granici jedino sa sjevernom dalmacijom.
sto se defence sistema tice, bilo bi dobro stavit jedan defence i u istru, ako se slucajno talijani zalete
mogwaiii
mogwaiii

Male Broj postova : 373
Age : 41
eRepublik lokacija : Baranja
Registration date : 30.11.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/783992

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Fran Frankopan pon pro 22 2008, 12:26

mislim da bi defence obavezno morao biti u istri, stoga molim da budući predsjednik i ministarstvo obrane najozbiljnije o tome rasprave. Pored toga ima i ljudi u istri koji su zainteresirani za pripadnost oružanim snagama, a industrije nikakve nemamo.
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Sucko pon pro 22 2008, 12:47

Krivo si me shvatio, svi ti potezi su u svrhu zastite Hrvatske, nezivimo za jednu regiju, zivimo za cijelu Hrvatksku.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Fran Frankopan pon pro 22 2008, 12:53

Ako sam te krivo shvatio oprosti, istina je da trebamo misliti na cijelu zemlju, ali isto tako se zalažem za defense u Istri. Osobno sam se prijavio u vojsku i znam da bi nas istrana bilo u oružanim snagama.
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Mario Kamenjak pon pro 22 2008, 13:15

A kaj je sa Slavonijom,regijom gfje imamo Puno grain resursa?
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Sucko pon pro 22 2008, 13:44

Tu ce takoder trebati ici defene sistem, to je najkriticnija regija, uz Istru i Kvarner.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Mile pon pro 22 2008, 13:52

Tako je defense u slavoniju da zaštitimo žito uf bračo moja mila Smile
A što se tiče para,pa el nema od 2600 golda u državi nešto i za bolnice? Very Happy Shocked
Al aj dobro dat ću gold Laughing Very Happy

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Pixa123 pon pro 22 2008, 15:17

računajte i na mene za donacije za bolnicu
Pixa123
Pixa123

Broj postova : 10
Age : 40
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Hovla pon pro 22 2008, 16:20

budem i ja nes doniro Smile

Hovla

Broj postova : 18
Age : 33
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Sucko pon pro 22 2008, 16:28

Drzava ima 1000 golda, koji se nece dirati.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by ultragudra pon pro 22 2008, 16:33

ako nas stranci ne zavade,zavadit cemo se sami:affraid:

@fran mislim da se hrvatske regije trebaju razvijat istom mjerom sa nekim prioritetima,ali pusti starije da odluce koji su prioriteti jer oni znaju kako di i zbog cega
ultragudra
ultragudra

Male Broj postova : 131
Age : 40
eRepublik lokacija : croatia,northwest croatia
Registration date : 10.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245480

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Fran Frankopan pon pro 22 2008, 22:09

Moja namjera nije bila niti će ikada biti praviti pomutnju, a kao što si mogao primijetiti i Sucko se slaže da je defense potreban u Istri, zato ti ne unosi niti zrnce sumnje u to da bi smo se ikada mogli medjusobno zavaditi. Hrvatska je naša domovina, i moramo se boriti za nju. Naravno da stariji trebaju odlučivati, moja je namjera bila samo ukazati na tu potrebu.
Fran Frankopan
Fran Frankopan

Male Broj postova : 36
Age : 63
eRepublik lokacija : Hrvatska, Istra i Kvarner
Registration date : 20.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by goran20 uto pro 23 2008, 08:27

cilje je zapravo OK...

kad krene ideja u djelo darujem svojih 5 golda zarađanih 5-tim levelom...
goran20
goran20

Broj postova : 6
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia - Central
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati Empty Re: Za sve kongresmene i one koji ce jednom to postati

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.