Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plan postavljanja defence systema...

+7
qertz
Politicar
Antun
cmdgeneralmarka
imekojesepamti
blackcarmafia
Mario Kamenjak
11 posters

Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Mario Kamenjak pet pro 12 2008, 08:25

Mislim da bismo prvenstveno trebali imati defence system u lici i gorskom kotaru,jer ta regija je jedini ulaz do dalmacije.Još bi trebali imati u Obadvije dalmacije,kao zadnje sklonište...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by blackcarmafia sub pro 13 2008, 18:02

Prvi defense sistem proizvoden ce bit Q1 jer trebamo vise radnika (20 = max produukcija) a trenutno radniki jos nemajo skill 2 .. pa kad dobijo bolji skill ja odma nadgradim
blackcarmafia
blackcarmafia

Male Broj postova : 159
Age : 32
eRepublik lokacija : SA/newCRo
Registration date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by imekojesepamti ned pro 14 2008, 18:58

gotcha1234 je napisao/la:Mislim da bismo prvenstveno trebali imati defence system u lici i gorskom kotaru,jer ta regija je jedini ulaz do dalmacije.Još bi trebali imati u Obadvije dalmacije,kao zadnje sklonište...

nije da sam iskusan al zasto bi trebali dizat DS u Dalmaciji? sta nije da Dalmacija nema granica pa nas nitko ne moze napadat tamo (osim, naravno, ako nam uzmu druge regije). (ili sma ja nesto krivo shvatio)
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by cmdgeneralmarka ned pro 14 2008, 19:57

prvo u slavoniji
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Mario Kamenjak ned pro 14 2008, 20:05

Dalmacija bi nam bila nešto kao zadnje utočište,baš zato što nema granica sa nikim.

Edit:Drugim riječima,Dalmacija bi bila prejaka nakon šta bi si oni skresali zube na ostalim regijama...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by imekojesepamti ned pro 14 2008, 20:52

pa bas zato bi ona bila najnizeg prioriteta po mojoj logici.
prvo obranit ono sto je krizno, a ako/kad to osiguramo nema potrebe trosit novce na obranu dalmacije.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Antun ned pro 14 2008, 21:18

imekojesepamti je napisao/la:pa bas zato bi ona bila najnizeg prioriteta po mojoj logici.
prvo obranit ono sto je krizno, a ako/kad to osiguramo nema potrebe trosit novce na obranu dalmacije.

U budućnosti će doći Srbija i BIH.

Ajmo reći da smo ih uspjeli osvojiti. Ali to nam neće donjeti garanciju da će Dalmacije biti sigurne, jer tko zna što će nam budućnost donjeti. Zato bi želio da Hrvatska bude decentralizirana što se obrambenih sistema tiče, odnosno da nam matične regije budu spremne za sve scenarije.
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Politicar ned pro 14 2008, 22:31

Antun je napisao/la:
imekojesepamti je napisao/la:pa bas zato bi ona bila najnizeg prioriteta po mojoj logici.
prvo obranit ono sto je krizno, a ako/kad to osiguramo nema potrebe trosit novce na obranu dalmacije.

U budućnosti će doći Srbija i BIH.

Ajmo reći da smo ih uspjeli osvojiti. Ali to nam neće donjeti garanciju da će Dalmacije biti sigurne, jer tko zna što će nam budućnost donjeti. Zato bi želio da Hrvatska bude decentralizirana što se obrambenih sistema tiče, odnosno da nam matične regije budu spremne za sve scenarije.

Ajmo reći da smo ih uspjeli osvojiti!? dosta
Osvajaj Srbiju ali ne preko Bosne!
Inace ce biti kazna od strane Bosanskih hajduka i uskoka happy happy

Wink
Politicar
Politicar

Male Broj postova : 88
Age : 34
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245097

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by qertz ned pro 14 2008, 22:36

Antun je napisao/la:
imekojesepamti je napisao/la:pa bas zato bi ona bila najnizeg prioriteta po mojoj logici.
prvo obranit ono sto je krizno, a ako/kad to osiguramo nema potrebe trosit novce na obranu dalmacije.

U budućnosti će doći Srbija i BIH.

Ajmo reći da smo ih uspjeli osvojiti. Ali to nam neće donjeti garanciju da će Dalmacije biti sigurne, jer tko zna što će nam budućnost donjeti. Zato bi želio da Hrvatska bude decentralizirana što se obrambenih sistema tiče, odnosno da nam matične regije budu spremne za sve scenarije.

Ma kakva osvajanja? Nemamo ni za osigurat ljudima hranu, a svi se brinu s kim cemo u rat. Nije lako osvojit neku zemlju, pogotovo dvije. Osim sto bi bankrotirali to bi jako pogodilo nasu ekonomiju.
qertz
qertz

Male Broj postova : 380
Age : 29
eRepublik lokacija : South Africa/JAR
Registration date : 09.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1094741

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Antun ned pro 14 2008, 23:46

qertz je napisao/la:
Ma kakva osvajanja? Nemamo ni za osigurat ljudima hranu, a svi se brinu s kim cemo u rat. Nije lako osvojit neku zemlju, pogotovo dvije. Osim sto bi bankrotirali to bi jako pogodilo nasu ekonomiju.

Sve u svoje vrijeme. Ustalom nisam rekao da ćemo ih osvojit, nego sam samo rekao da je to opcija.

Teško je reći što nam donosi budućnost, na sve moramo biti pripremljeni. Glupo je sam sebe podcijeniti u startu.
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by qertz ned pro 14 2008, 23:51

Antun je napisao/la:
qertz je napisao/la:
Ma kakva osvajanja? Nemamo ni za osigurat ljudima hranu, a svi se brinu s kim cemo u rat. Nije lako osvojit neku zemlju, pogotovo dvije. Osim sto bi bankrotirali to bi jako pogodilo nasu ekonomiju.

Sve u svoje vrijeme. Ustalom nisam rekao da ćemo ih osvojit, nego sam samo rekao da je to opcija.

Teško je reći što nam donosi budućnost, na sve moramo biti pripremljeni. Glupo je sam sebe podcijeniti u startu.

Bolje podcijeniti nego se smatrati jacim nego sto jesi, pa napraviti neki glupi potez. Recimo rat.

Rat nam nikada nece pomoci, niti cemo imati koristi od njega. Ici cemo pomagat atlantisu i sudjelovat u ratovima koji su sada. Trenutno je svjetski rat.
qertz
qertz

Male Broj postova : 380
Age : 29
eRepublik lokacija : South Africa/JAR
Registration date : 09.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1094741

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Jozek ned pro 14 2008, 23:56

qertz je napisao/la:
Antun je napisao/la:
qertz je napisao/la:
Ma kakva osvajanja? Nemamo ni za osigurat ljudima hranu, a svi se brinu s kim cemo u rat. Nije lako osvojit neku zemlju, pogotovo dvije. Osim sto bi bankrotirali to bi jako pogodilo nasu ekonomiju.

Sve u svoje vrijeme. Ustalom nisam rekao da ćemo ih osvojit, nego sam samo rekao da je to opcija.

Teško je reći što nam donosi budućnost, na sve moramo biti pripremljeni. Glupo je sam sebe podcijeniti u startu.

Bolje podcijeniti nego se smatrati jacim nego sto jesi, pa napraviti neki glupi potez. Recimo rat.

Rat nam nikada nece pomoci, niti cemo imati koristi od njega. Ici cemo pomagat atlantisu i sudjelovat u ratovima koji su sada. Trenutno je svjetski rat.

sto ak neko od susjeda ima ili bude imao recimo regij usa high iron ?
onda bi imali koristi od rata

Jozek

Male Broj postova : 233
Age : 74
eRepublik lokacija : Croatia - Slavonia
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Antun pon pro 15 2008, 08:51

qertz je napisao/la:
Bolje podcijeniti nego se smatrati jacim nego sto jesi, pa napraviti neki glupi potez. Recimo rat.

Rat nam nikada nece pomoci, niti cemo imati koristi od njega. Ici cemo pomagat atlantisu i sudjelovat u ratovima koji su sada. Trenutno je svjetski rat.

Naravno da se ne smjemo ni precjeniti, glavno je da mislimo na sve moguće opcije (scenarije), i onda će nam biti lakše odabrati najbolju.

Dizzi slažem se da je high iron dobar motiv za rat.
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Roby Petric pon pro 15 2008, 09:17

Po mojem misljenju prvo mjesto na koje bi trebali staviti Defense system je Slavonija - najvrijednija regija zbog Graina (high) i granici i sa Madjarskom i Rumunjskom i buducom Srbijom.

Isto tako - bolnica ide u najsigurniji kraj - Juzna Dalmacija i nece nam nikad trebati vise od jedne bolnice, pa cemo se potruditi kupiti najkvalitetniju
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by pritt pon pro 15 2008, 13:36

Mislim da bi se za sada trebali iskljucivo bazirati na obranu i to sa najopasnije strane, a planove za nekakve osvajacke ratove (koliko vidim tipuje se na bosnu) ostavit za vrijeme kad ta drzava dodje. Ionako se ne smije u pocetku napadat.
Osobno zagovaram opciju osvajanja djelova koji su nam potrebni (a i nekih koji nisu nego samo za gust) , ali ne sada.
pritt
pritt

Broj postova : 17
Age : 43
eRepublik lokacija : ???
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by pritt pon pro 15 2008, 13:43

Novi sam pa imam i par pitanja.

Ako netko izgradi defence system i ta regija bude osvojena, ostaje li taj sistem tu i dalje ili ga osvajac mora ponovo graditi?

Treba li graditi kakav sistem za napad?
pritt
pritt

Broj postova : 17
Age : 43
eRepublik lokacija : ???
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Matej2801 pon pro 15 2008, 14:20

Pitanje: ako je bolnica u Dalmaciji, a ratujemo u Slavoniji, jel nam obnavlja wellness ili Slavonija isto mora imati bolnicu?.
Matej2801
Matej2801

Male Broj postova : 23
Age : 45
eRepublik lokacija : Slavonia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Roby Petric pon pro 15 2008, 14:24

U Slavoniji se mozes boriti iz bilo koje regije u Hrvatskoj. Dakle, bude li potrebna obrana Slavonije, svi idemo u Juznu Dalmaciju gdi je bolnica da bi je koristili...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by imekojesepamti pon pro 15 2008, 22:59

odgovor na originalno pitanje:

sjecam se da sam negdje procito da u slucaju zauzimanja podrucja automatski se unistavaju defence system i hospital u tom podrucju.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Plan postavljanja defence systema... Empty Re: Plan postavljanja defence systema...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.