Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

+27
Katzenjammer
IvanN
Cro1
Mykeliyo
Couvert
Sucko
zedd1337
Nizzde
Menzzoberanzan
Damijan
elessar1977
ultragudra
imekojesepamti
zeljkoc77
dSoKre
LLuX
IvanGoodOne
drBozaChaos
Mile
split1700
Mario Kamenjak
qertz
Hrvat
mogwaiii
Prle
Kokach
Roby Petric
31 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric uto pro 02 2008, 20:37

Evo da preselim topic koji je zarpavo Zocky poceo na temi o buducoj ekonomiji, a vrlo je vazan za sve nas. Posto nisam moderator, a Sucka nema, ovako cu iskopirati u jedan post pocetak teme, pa mozemo nastaviti:

Zocky:

Roby s obzirom da rumunjski ministar obrane planira takeover ja ako vidim vise od 3 rumunja u drzavi dizem alarm i dovodim masovno.Nemoj njih zvat ni dobronamjerno jel im nije za vjerovat a ja ako i ih vidim bez obzira koja im je namjera ,idem na svoj plan
zovni amere to mi vec ne smeta li ne rumunje koji ujedno i planiraju takeover

Roby Petric:

Zocky - meni ne smeta ako netko dovede i crnog vraga, samo da se glasa za nas. To je ono o cemu pricam - idemo iskoristiti prijateljstva koja imamo - svi - i dovuci one koji su nam duzni i dogovoriti da glasaju za nas. Tog 25.12. odlucujemo hocemo li biti neovisni ili ce nas preuzeti u startu...

Bit ce i amera i talijana i rumunja i iranaca i engleza i francuza i svega, i bit ce to jedno veliko sranje 25.12. u Hrvatskoj, ali kad dan zavrsi vjerujem da cemo imati hrvatski kongres...

Bitno je da mi dovedemo ljude koje mozemo i neka se odglasa za hrvatske kongresmene...

Ajde da se dogovorimo - rumunjskog minstra obrane ostavi meni i Kokachu, taj dio cemo mi odraditi, a ti pokusaj rijesiti ove Indose iz Slovenije svojim utjecajem u PEACE-u. Ako se nacuje jos za koju bandu da nas zeli pljackati - razmijenimo iskustva i znanje i tko je u prilici od nas Hrvata neka ih rijesi svojim utjecajem - tak bi to trebali raditi, i tako cemo to raditi...

Zocky:

Indonezija u sloveniji ....vec sam ti rekao da indonezijska vlada nema utjecaj nad njima.nisu ni poslani tamo , niti ih podrzavaju.to mi je vec receno 2 dana prije izbora kad si prvi put to rekao.HAN SOLO je kreten , i meni prijeti on i par rumunjskih debila ali ako ja vidim ikoga od njih u hrvatskoj to je znak za uzbunu.Ja mogu dovesti oko 100 ljudi(vecinom indonezija i italija koje mogu poslati znacajan broj, ai druge drzave mogu dat po 10-ak ljudi svaka),ja cu njih pozvati ali roby moras znat da ja ne zelim ispast govno tj. da ako oni budu spasavali stvar i mi otiđemo u drugu alijansu , to ne mogu napravit ne zelim nekog prevarit
-----------------------------------------------------------------------
i btw ja nisam za nikakvo dogovaranje sa rumunjskom ono u stilu:
Bit cemo sa vama samo nas nemojte dirat.
oni su se vec pokazali(njihova vlada) kad je i prije nego sto je znala sto je hrvatska , gdje ce biti sto ce raditi , vec su pricali po novima o 100 golda koje planiraju uzeti i to nije bila neka grupa nego znacajna osoba , sto daje zakljucak da je to stav drzave

gotcha1234:

Ja bi mogao isto pokojeg čovjeka dovesti...


Zadnja promjena: Roby Petric; uto pro 02 2008, 21:03; ukupno mijenjano 1 put.
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Gost uto pro 02 2008, 20:44

ajme zgrozim se kad vidim te ?=*!#$#"$"?¨)%)432+0
¨¨"#!$¨"%*="#$%

nemojte pisat ščćđž slova , gotcha ti pogotovo jer svaki put ti naslov citam u dolarima eurima , skalama i zvijezdicama
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Kokach uto pro 02 2008, 20:56

Da mogu birati nebi doveo nikoga iskreno.Ali ako ne dovedeno nikoga s oprostenjem "jebali smo jeza".
Niko nama ne dolazi pomoci zato jer nas voli vec zato jer nesto oce,samo sad je pitanje kako izabrati manje crnijeg vraga.
Kokach
Kokach

Male Broj postova : 232
Age : 47
eRepublik lokacija : Sjeverozapadna Hrvatska
Registration date : 10.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/542492

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric uto pro 02 2008, 21:02

Pa da ja nastavim na sve ovo, a zapravo da iznesem u čemu je problem kongresnih izbora:

Država je dobila 1000 Golda i 150 000 HRK u startu. Taj novac je javno najavljen (glupi admini) i postao pravi ElDorado za brdo grupa i bandi koje su si sad napikirale Hrvatsku kao idealno mjesto gdje ce napuniti dzepove.

Kako banda moze opljackati drzavu?

Novac iz drzavne blagajne se moze premjestiti na privatni account putem donacije. Donaciju moze predloziti jedan od kongresmena (ne i Predsjednik) i mora ju odobriti Kongres, odnosno, prijedlog mora dobiti vecinu na glasanju.

Ako se banda dobro organizira i dodje u malu drzavu, moze vrlo lako osvojiti vecinu u kongresu, ne moraju cak ni imati veci broj glasaca, zbog glupog sustava glasovanja koje su (opet glupi) admini uveli. Ako se to dogodi - zbogom lova koju smo dobili.

Kako to sprijeciti?

Postoje tri faze:

1.) Spasavanje 150 000 HRK

Tko god postao Predsjednik drzave prve dane, odnosno koga admini odrede mora dati prijedlog na glasanje: da se kupi gradjevina (construction) u visini svih 150 000 kuna (odnosno, nesto manje, ostavi se u blagajni za citizen fee). Predsjednik ima tu mogucnost, i ako ide sve kak je planirano i nema Kongresa, onda on sam i odglasa za taj prijedlog i prijedlog je prihvacen.

Split1700 i Sumski imaju Defence System tvrtku i imat ce na stocku pripremljenu jednu upravo za tu svrhu. Predsjednik predlozi kupnju defence systema od decki, novac se prebaci u njihovu tvrtku, tvrtka donira novac u HNB i imamo spasenih 150 000 HRK

2.) Spasavanje 1000 Golda

Dakle, Kongres moze predloziti donaciju na account. to je ono o cemu sam gore pisao. Ako nam se zalomi da izgubimo izbore, izgubit cemo 1000Golda, a to je stravicna lova.

Rjesenje je jednostavno - Kongres mora imati hrvatsku vecinu, jedan od kongresmena mora predloziti prebacivanje novca u HNB i Kongres odglasati.

E, sad, malo je veci problem osigurati vecinu u Kongresu kad nas je malo i ako nam se zakaci dobro organizirana grupa - najebasmo. Zato cemo se dogovoriti da svi koji god mozemo i znamo pozovemo ljude koje znamo da dodju odglasat za nase predstavnike u Kongresu i to moraju u idealnom odnosu svi kongresmeni dobiti jednak broj glasova.

Dakle - svi koji imate nekoga, frenda, nekoga koga ste zaduzili ili bi pao na sentish - neka dodje u Hrvatsku glasat taj dan za Kongres, Kokach ce napraviti tablicu i dogovorit cemo se da glasamo podjednako za sve clanove kongresa.

Sto se tice stranaka - najbolje bi bilo da imamo jednu jedinu za te izbore, ali nije to ni presudno. Ja cu sigurno osnovati stranku i postaviti samo i iskljucivo hrvatske ljude za kandidate za kongres. Ako bude jos netko odnas imao stranku (Zocky pretpostavljam), trebamo se samo dogovoriti da i ta stranka samo i iskljucivo Hrvate za kandidate.Medju strankama cemo dogovoriti odnose i sve posloziti da svi budu zadovoljni, na koncu, ne znam hoce li nas i biti 40 po XP levelu koji ce moci u Sabor.

Ako se pojavi treca stranka - to je banda onda.

Da odmah rijesim jednu stvar, koja ocito Zockyja jako zanima (ili se boji toga, ne sudim mu, cak ga i razumijem) - ja nemam nikakve odnose s Rumunjskom i njihovim ministrom obrane ili njihovom Vladom, niti se s njima nista ne dogovara. Osobno sam ih kontaktirao u vezi MPP-a u buducnosti ako Hrvatska izglasa Atlantis opciju, i odgovoreno mi je da ce nam u tom slucaju pomoci u primanj u Atlantis i dati MPP na glasanje u kongres.

Kokach i ja osobno imamo odlicne veze s USA i UK, i odande cemo dovesti ljude samo 25.12. da dodju, odglasaju i odu, bez ulaska u stranke itd., i to samo ukoliko se pojavi treca stranka, odnosno banda. Imamo i nesto Iranskih prijatelja i slicno, ljude koje smo zaduzili na nacin na koji je i on (vjerujem) zaduzio PEACE.

Svatko tko moze, neka zove ljude da dodju, za koje su sigurni da ce doci u slucaju da nam treba, meni osobno ne smeta i nije vazno odakle su, kojoj opciji pripadaju ili koga mrze - ti ljudi trebaju doci, kliknuti na naseg kongresmena i otici...

Ako to sve rijesimo, spasili smo 1000 Golda...

3) Spasavanje 50 000 HRK

Prvi izabrani Predsjednik, izabran na izborima 05.01.2009. dobit ce prema najavi admina dodatnih 50 000 HRK na svoj racun - drzavnih 50 000 HRK, a ne za sebe, da se razumijemo... To je opet jos nekih 1000 Golda.

I opet moramo pratiti da li imamo tu drugu ili trecu stranku koja bi mogla postaviti svog kandidata za Predsjednika, jer ako ce biti stranac, ocita je njegova namjera.

AKO se to dogodi, morat cemo se medju sobom dogovoriti i odabrati samo jednog kandidata i ponoviti cijeli postupak oko zivkanja prijatelja i biti ujedinjeni i glasati nas cim vise... Kad hrvatski kandidat pobijedi - novac je na sigurnom, moze i u HNB, moze i ostati na tom posebnom accountu, kaj god to vec bilo, a onda Ustavom cemo rijesiti da mora na kraju mandata podnijeti izvjestaj o trosenju novca.

------------------------------------------------------------------------

Kad ova tri koraka rijesimo, imamo hrvatski novac u HNB-u i onda smo nezanimljivi bilo kojoj bandi, i mislim da onda mozemo reci da smo mirni od takeovera, jer nemaju nas za sto preuzimati...

Komentari, kritike, prijedlozi...?
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Gost uto pro 02 2008, 21:12

Roby mislim da ipak necemo moci sami,ali moramo pricekat do bar 22.12. i onda u akciju.Mogu 50-100 ljudi dovest bez problema.Nece nista traziti ali onda ce ti ljudi ocekivati da budemo prijatelji sa njima,a mislim da nije lijepo da nakon toga ne budemo.
USTAV je glupost nazalost admin na to uopce nije nikad pogledao

DA SKRATIM
nemora se kupovat ni defense system ni puste rijeci sto si napisao(mislim dobro si napisao ali nase two-click igrace je previse pa nece procitat.)
najvaznija je stvar 25.12. da hrvati imaju vlast nad hrvatskim saborom.Onda cemo predlozit slanje novca i HRk i golda na nasu banku.
roby da mislim osnovati stranku ali ne ja sam.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric uto pro 02 2008, 21:18

Z0CKY je napisao/la:Roby mislim da ipak necemo moci sami,ali moramo pricekat do bar 22.12. i onda u akciju.Mogu 50-100 ljudi dovest bez problema.Nece nista traziti ali onda ce ti ljudi ocekivati da budemo prijatelji sa njima,a mislim da nije lijepo da nakon toga ne budemo.
USTAV je glupost nazalost admin na to uopce nije nikad pogledao

DA SKRATIM
nemora se kupovat ni defense system ni puste rijeci sto si napisao(mislim dobro si napisao ali nase two-click igrace je previse pa nece procitat.)
najvaznija je stvar 25.12. da hrvati imaju vlast nad hrvatskim saborom.Onda cemo predlozit slanje novca i HRk i golda na nasu banku.
roby da mislim osnovati stranku ali ne ja sam.

Naravno da cemo pricekati, odraditi svoj prijedlog za kongresmene i vidjeti dal ima stranka koja ce nam pokusati drpiti novac... Biti s nekim na lijepo ili ne, vidjet cemo, radije ne obecavaj... Znamo oboje da se radi o pripadnosti vojnom savezu. RIjesit cemo referendumom medju nama Hrvatima, koja opcija dobije, ta ce zvati svoju "eskadrilu", tako ce biti najvise fer, da li se slazes?

I mi dovodimo 100 ljudi da glasaju za nas. Dakle obje opcije imaju 50-100glasova, a ostali ljudi neka dovode osobne prijatelje, neovisno o vojnoj pripadnosti, dodajmo tu i ljude koji ce se registrirati i bit ce nas...

Kaj se tice stranke - ja je ne osnivam sam, ali dajem svoj novac, na to sam mislio...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Kokach uto pro 02 2008, 21:24

Ja cu uciniti sve sta mogu i koliko mogu,lobirat cu na sve strane i kao sto sam rekao treba odabrati manje crnog vraga.Ali sam siguran da cemo uspjeti MORAMO,tako smo dugo cekali ovo,samo treba slag na tortu staviti.
Kokach
Kokach

Male Broj postova : 232
Age : 47
eRepublik lokacija : Sjeverozapadna Hrvatska
Registration date : 10.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/542492

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Prle uto pro 02 2008, 21:26

ja nemam neke veze Sad

ali imam 4-5 prijatelja koji su igrali, koji više nežele igrat ali ih je lako zvrcnut da odglasaju taj dan
Prle
Prle

Male Broj postova : 483
Age : 34
eRepublik lokacija : Nelsprut
Registration date : 29.06.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric uto pro 02 2008, 21:28

Prle je napisao/la:ja nemam neke veze Sad

ali imam 4-5 prijatelja koji su igrali, koji više nežele igrat ali ih je lako zvrcnut da odglasaju taj dan

Odlicno, javite se svi koji znate nekoga ili imate koga, pa da pokusamo odrediti broj "neutralnih" koje mozemo dobiti...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by mogwaiii uto pro 02 2008, 21:36

mogu i ja natjerat par frendova da se registriraju samo da bi odradili te izbore

ali zar nije moguce dogovorit se sa adminima da se na neki nacin sprijeci ta pljacka. recimo da se raspise neki referendum i da se vidi da smo svi slozni da se te pare prebace na racun drzavne banke. ipak nije ni njima u cilju da se sjebe novonastala drzava(!?). kad bi se to dogodilo kuzim da bi masa ljudi odustala od igranja
mogwaiii
mogwaiii

Male Broj postova : 373
Age : 41
eRepublik lokacija : Baranja
Registration date : 30.11.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/783992

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric uto pro 02 2008, 21:54

mogwaiii je napisao/la:mogu i ja natjerat par frendova da se registriraju samo da bi odradili te izbore

ali zar nije moguce dogovorit se sa adminima da se na neki nacin sprijeci ta pljacka. recimo da se raspise neki referendum i da se vidi da smo svi slozni da se te pare prebace na racun drzavne banke. ipak nije ni njima u cilju da se sjebe novonastala drzava(!?). kad bi se to dogodilo kuzim da bi masa ljudi odustala od igranja

Natjeraj frendove da budu barem dvoklikashi onda... Mozda se zakace za igru...

Jos ne znamo, ali ne vjerujem da ce imati imalo smisla kod njih da ih se nesto tako pita...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric uto pro 02 2008, 21:58

Kokach je napisao/la:Ali sam siguran da cemo uspjeti MORAMO,tako smo dugo cekali ovo,samo treba slag na tortu staviti.

Stavit cemo sahovnicu na tortu, a ne slag prvi
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Gost uto pro 02 2008, 22:10

Roby Petric je napisao/la:
Z0CKY je napisao/la:Roby mislim da ipak necemo moci sami,ali moramo pricekat do bar 22.12. i onda u akciju.Mogu 50-100 ljudi dovest bez problema.Nece nista traziti ali onda ce ti ljudi ocekivati da budemo prijatelji sa njima,a mislim da nije lijepo da nakon toga ne budemo.
USTAV je glupost nazalost admin na to uopce nije nikad pogledao

DA SKRATIM
nemora se kupovat ni defense system ni puste rijeci sto si napisao(mislim dobro si napisao ali nase two-click igrace je previse pa nece procitat.)
najvaznija je stvar 25.12. da hrvati imaju vlast nad hrvatskim saborom.Onda cemo predlozit slanje novca i HRk i golda na nasu banku.
roby da mislim osnovati stranku ali ne ja sam.

Naravno da cemo pricekati, odraditi svoj prijedlog za kongresmene i vidjeti dal ima stranka koja ce nam pokusati drpiti novac... Biti s nekim na lijepo ili ne, vidjet cemo, radije ne obecavaj... Znamo oboje da se radi o pripadnosti vojnom savezu. RIjesit cemo referendumom medju nama Hrvatima, koja opcija dobije, ta ce zvati svoju "eskadrilu", tako ce biti najvise fer, da li se slazes?

I mi dovodimo 100 ljudi da glasaju za nas. Dakle obje opcije imaju 50-100glasova, a ostali ljudi neka dovode osobne prijatelje, neovisno o vojnoj pripadnosti, dodajmo tu i ljude koji ce se registrirati i bit ce nas...

Kaj se tice stranke - ja je ne osnivam sam, ali dajem svoj novac, na to sam mislio...
apsolutno se slazem,neznam sto ce onda biti sa menom ali to je sasvim druga prica i necemo o njoj

ako bude trebalo kod mene je sve spremno samo jedan mig i 100 ih je za pomoc
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric uto pro 02 2008, 22:17

Z0CKY je napisao/la:ako bude trebalo kod mene je sve spremno samo jedan mig i 100 ih je za pomoc

Odlicno, sad imamo dvije takve strane i jako dobru poziciju, pogotovo dok se suradjuje, a ne svadja...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Gost uto pro 02 2008, 22:36

Jos ako recem za rumunje ne moram ni napravit mig lol!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Hrvat čet pro 04 2008, 23:57

Imam dva Srbina (sigurni), glasat ce za Hrvtaski Sabor.
Hrvat
Hrvat

Male Broj postova : 69
Age : 70
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by qertz pet pro 05 2008, 10:50

Z0CKY je napisao/la:Jos ako recem za rumunje ne moram ni napravit mig lol!

hahahaha ernesto


Pokusat cu ja dovest par ljudi, al nista ne obecavam.
qertz
qertz

Male Broj postova : 380
Age : 29
eRepublik lokacija : South Africa/JAR
Registration date : 09.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1094741

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Mario Kamenjak pet pro 05 2008, 13:29

Predlažem da umjesto da dovodimo strance i da oni budu glavni pokretači države makar i ne napravili takeovere,da radije napravimo masovno,ali zaista MASOVNO reklamiranje na hr webstranicama,ne da se dogovaramo na kojima nego da jednostavno reklamiramo na svakoj koju znamo,a ako već vidimo postojeću temu koja je postana unutar nekoliko dana da u njoj nešta postamo tipa:''joj i ja sam registriran igrica je luda,volim radit ovo i ono...''

Naravno prepravimo malo onaj regrutacijski letak za one prošle regrutacije kada smo probili brojku od sto članova u CAU...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by split1700 pet pro 05 2008, 13:39

gotcha1234 je napisao/la:Predlažem da umjesto da dovodimo strance i da oni budu glavni pokretači države makar i ne napravili takeovere,da radije napravimo masovno,ali zaista MASOVNO reklamiranje na hr webstranicama,ne da se dogovaramo na kojima nego da jednostavno reklamiramo na svakoj koju znamo,a ako već vidimo postojeću temu koja je postana unutar nekoliko dana da u njoj nešta postamo tipa:''joj i ja sam registriran igrica je luda,volim radit ovo i ono...''

Naravno prepravimo malo onaj regrutacijski letak za one prošle regrutacije kada smo probili brojku od sto članova u CAU...

Nitko nije ni naveo da sigurno dolaze stranci, navedeno je da ukoliko netko pokusa napraviti takeover a u tom trenutku ne budemo imali veliki broj ljudi da ce se morati povacati broj glasaca.

Promocija same igre je dogovorena od nekoliko clanova a koliko ce to uroditi plodom vidjet ce se u narednom razdoblju.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric pet pro 05 2008, 13:46

split1700 je napisao/la:
gotcha1234 je napisao/la:Predlažem da umjesto da dovodimo strance i da oni budu glavni pokretači države makar i ne napravili takeovere,da radije napravimo masovno,ali zaista MASOVNO reklamiranje na hr webstranicama,ne da se dogovaramo na kojima nego da jednostavno reklamiramo na svakoj koju znamo,a ako već vidimo postojeću temu koja je postana unutar nekoliko dana da u njoj nešta postamo tipa:''joj i ja sam registriran igrica je luda,volim radit ovo i ono...''

Naravno prepravimo malo onaj regrutacijski letak za one prošle regrutacije kada smo probili brojku od sto članova u CAU...

Nitko nije ni naveo da sigurno dolaze stranci, navedeno je da ukoliko netko pokusa napraviti takeover a u tom trenutku ne budemo imali veliki broj ljudi da ce se morati povacati broj glasaca.

Promocija same igre je dogovorena od nekoliko clanova a koliko ce to uroditi plodom vidjet ce se u narednom razdoblju.

Slazem se s obojicom, radimo na tome, i danas/ovaj vikend moramo sve definitivno dogovoriti, da bi poceli prashiti po svim mogucim sajtovima/forumima/newsgrupama/bilo cemu gdje cemo moci ljude uloviti da nam se pridruze...

Po novim XP pointovima, da bi mogao glasati moras biti u igri 9 dana cini mi se... Sto ulovimo do 16.12. (tjdan dana regrutacije), to su nasi glasovi na izborima, oni poslije toga su nasi glasovi na Predsjednickim izborima.

Jos jednom velim - olaksat cemo si situaciju ako izadjemo na prve kongresne izbore s jednom jedinom strankom, i ona postavi samo nas poznate, odnosno starre hrvate za kandidate. Ako budemo imali dvije stranke (a apeliram na Zockyja da priceka da se odrade kongresni izbori, pa nek si osniva stranku), onda se moramo dogovoriti da te dvije stranke ukupno postave samo Hrvate za kandidate, a ne da se dopunjuju liste sa strancima.

Sveukupno - samo 40 kandidata, medju nama odabranim, bez obzira iz koje stranke, a plan glasovanja ce biti javno obznanjen i svise biti educirani, zbog glupog sustava glasovanja koji su admini uveli...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Hrvat sub pro 06 2008, 02:04

Moze se desiti da novi igraci (hrvatski) nece imati dosta experience za glasanje u prvim izborima. Novi igraci moraju najmanje 35 experience prije nego sto mogu glasati (WIKI: "requires users to have at least 35 experience points before they can vote")
A u slucaju take-over od strane drzave ili grupe igraca, SVAKI glas ce nam biti vazan.
Najbolje je da imamo Hrvate u Hrvatskoj..., samo moramo biti spremni za svaki slucaj.
Hrvat
Hrvat

Male Broj postova : 69
Age : 70
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Mile sub pro 06 2008, 06:56

Roby Petric je napisao/la:
split1700 je napisao/la:
gotcha1234 je napisao/la:Predlažem da umjesto da dovodimo strance i da oni budu glavni pokretači države makar i ne napravili takeovere,da radije napravimo masovno,ali zaista MASOVNO reklamiranje na hr webstranicama,ne da se dogovaramo na kojima nego da jednostavno reklamiramo na svakoj koju znamo,a ako već vidimo postojeću temu koja je postana unutar nekoliko dana da u njoj nešta postamo tipa:''joj i ja sam registriran igrica je luda,volim radit ovo i ono...''

Naravno prepravimo malo onaj regrutacijski letak za one prošle regrutacije kada smo probili brojku od sto članova u CAU...

Nitko nije ni naveo da sigurno dolaze stranci, navedeno je da ukoliko netko pokusa napraviti takeover a u tom trenutku ne budemo imali veliki broj ljudi da ce se morati povacati broj glasaca.

Promocija same igre je dogovorena od nekoliko clanova a koliko ce to uroditi plodom vidjet ce se u narednom razdoblju.

Slazem se s obojicom, radimo na tome, i danas/ovaj vikend moramo sve definitivno dogovoriti, da bi poceli prashiti po svim mogucim sajtovima/forumima/newsgrupama/bilo cemu gdje cemo moci ljude uloviti da nam se pridruze...

Po novim XP pointovima, da bi mogao glasati moras biti u igri 9 dana cini mi se... Sto ulovimo do 16.12. (tjdan dana regrutacije), to su nasi glasovi na izborima, oni poslije toga su nasi glasovi na Predsjednickim izborima.

Jos jednom velim - olaksat cemo si situaciju ako izadjemo na prve kongresne izbore s jednom jedinom strankom, i ona postavi samo nas poznate, odnosno starre hrvate za kandidate. Ako budemo imali dvije stranke (a apeliram na Zockyja da priceka da se odrade kongresni izbori, pa nek si osniva stranku), onda se moramo dogovoriti da te dvije stranke ukupno postave samo Hrvate za kandidate, a ne da se dopunjuju liste sa strancima.

Sveukupno - samo 40 kandidata, medju nama odabranim, bez obzira iz koje stranke, a plan glasovanja ce biti javno obznanjen i svise biti educirani, zbog glupog sustava glasovanja koji su admini uveli...
study e baš me zanima koga to podrazumjevaš pod starim Hrvatima kava

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by split1700 sub pro 06 2008, 09:04

Mile je napisao/la: baš me zanima koga to podrazumjevaš pod starim Hrvatima

Oni koji ce se potruditi da novopridosli clanovi imaju sto jesti
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Mile sub pro 06 2008, 09:39

split1700 je napisao/la:
Mile je napisao/la: baš me zanima koga to podrazumjevaš pod starim Hrvatima

Oni koji ce se potruditi da novopridosli clanovi imaju sto jesti
a mogo bi se neko potrudit i za te stare Hrvate da i oni imaju što za jesti odlicno

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by split1700 sub pro 06 2008, 09:57

Mile je napisao/la:
split1700 je napisao/la:
Mile je napisao/la: baš me zanima koga to podrazumjevaš pod starim Hrvatima

Oni koji ce se potruditi da novopridosli clanovi imaju sto jesti
a mogo bi se neko potrudit i za te stare Hrvate da i oni imaju što za jesti odlicno

Ako se ti ne potrudis nece nitko

Dvije stvari su jasne, ti ili ne citas clanke ili provociras
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Mile sub pro 06 2008, 10:47

split1700 je napisao/la:
Mile je napisao/la:
split1700 je napisao/la:
Mile je napisao/la: baš me zanima koga to podrazumjevaš pod starim Hrvatima

Oni koji ce se potruditi da novopridosli clanovi imaju sto jesti
a mogo bi se neko potrudit i za te stare Hrvate da i oni imaju što za jesti odlicno
javascript:emoticonp('odlicno')
Ako se ti ne potrudis nece nitko

Dvije stvari su jasne, ti ili ne citas clanke ili provociras
Mada bi svi rekl ida lažem ovaj put je ono drugo,ne čitam članke Very Happy :bounce:
Aha pa dobro onda odlicno Ja sam za pomaganju novih,naravno koliko budem imal para piva

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by drBozaChaos sri pro 10 2008, 19:27

uffff...novi sam treba sve to pročitati i uči u tijek s igrom
drBozaChaos
drBozaChaos

Broj postova : 88
Age : 28
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric sri pro 10 2008, 19:35

Drz se Doktore!Smile

Ako nekaj zatreba - upitaj na forumu, svatko ce ti uskociti u pomoc...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by IvanGoodOne sri pro 10 2008, 20:07

ovako..koji lvl treba igrac biti da moze glasati u kongresu?
frenda sam tri danas doveo u igru..dali ce biti sposobni glasovati na izborima?
IvanGoodOne
IvanGoodOne

Male Broj postova : 200
Age : 31
eRepublik lokacija : HRVATSKA...SISAk
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric sri pro 10 2008, 20:12

na izborima da, kao kandidati za kongres - ne
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by LLuX sri pro 10 2008, 20:13

glasat da

mislim da je 9 dana negdje za dovoljan lvl
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by IvanGoodOne sri pro 10 2008, 20:16

hvala na odgovorima...
IvanGoodOne
IvanGoodOne

Male Broj postova : 200
Age : 31
eRepublik lokacija : HRVATSKA...SISAk
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by dSoKre čet pro 18 2008, 19:22

...baš sam pročitao cijelu temu...

...dal znate koliko će nas novih moći glasati na izborima??

...mislim ja znam da ću moći...

...a pošto sam došao za vrijeme ovog "baby booma" vjerujem da ima još takvih 500-1000 igrača koji će moći glasati...

...pa me zanima dal će bit potrebna pomoć izvana?
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by zeljkoc77 čet pro 18 2008, 20:20

i ja sam medu novima i dobro covjek kaze jer mislim da sam prije 5 dana kad sam dosao vidio da ima oko 1500 hrvata
zeljkoc77
zeljkoc77

Broj postova : 7
Age : 47
eRepublik lokacija : slavonija
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by imekojesepamti čet pro 18 2008, 22:22

dSoKre je napisao/la:

...pa me zanima dal će bit potrebna pomoć izvana?

nece. osim jakesona nema pokusaja takeovera a i jakeson je neslavno propo.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by ultragudra čet pro 18 2008, 22:25

a nikad neznaš ima još tjedan dana do izbora treba pazit kazna
ultragudra
ultragudra

Male Broj postova : 131
Age : 41
eRepublik lokacija : croatia,northwest croatia
Registration date : 10.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245480

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Hrvat čet pro 18 2008, 23:18

Ako ce biti Takeover,
stranci ce doci 48 sati prije izbora,
uclaniti ce se u Stranku i
prijaviti sa za kandidata u Sabor.
---
samo.. Stranci ce morati doci na stotine da im uspje Takeover... Ima nas, Hrvata, dosta da si izaberemo Hrvatski Sabor.
Sa druge strane, u ovoj igri nikad ne znas..., i nikad nismo 100% sigurni.
Hrvat
Hrvat

Male Broj postova : 69
Age : 70
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by elessar1977 pet pro 19 2008, 06:40

Malo si sad nešto računam... Počeo sam igrati 15.12. dakle relativno sam mlad još, a 24.12 ću imati 9 dana u igri, ali nisam baš siguran da ću imati dovoljan level za glasanje... (To smatram onako odokativnom metodom)... Dali se ikako može sa sigurnošću osigurati da na taj D-day 25.12 imam dovoljan level za glasanje?...
POZDRAV
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric pet pro 19 2008, 07:53

elessar1977 je napisao/la:Malo si sad nešto računam... Počeo sam igrati 15.12. dakle relativno sam mlad još, a 24.12 ću imati 9 dana u igri, ali nisam baš siguran da ću imati dovoljan level za glasanje... (To smatram onako odokativnom metodom)... Dali se ikako može sa sigurnošću osigurati da na taj D-day 25.12 imam dovoljan level za glasanje?...
POZDRAV

Moze, na dva nacina (inace deadline za prve izbore je 15.12., tko udje kasnije, propustit ce samo ove prve izbore, a svkih 10 dana su novi - svakog 5. u mjesecu se bira predsjednik drzave, svkog 15. su stranacki izbori, svakog 25. kongresni):

a) Raditi, trenirati za vojsku i jesti svaki dan - onaj tko se registrirao bas 15.12. - dobit ce alert 25.12. kad odradi sve troje da od danaas moze glasati
b) eRepublik daje opciju "Unlock levels" za nekih 10€ cime se micu sva ogranicenja oko glasanja itd. - pa tko voli neka izvoli.

P.S. Pohvala dSokreu za onako detaljano i kvalitetno istrazivanje na drugom topicu u vezi broja ljudi koji ce moci glasati vec na prvim izborima
odlicno
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by elessar1977 pet pro 19 2008, 09:31

HVALA Roby na odgovoru... Uglavnom, što se tiče pod 2b) mislim da nebudem baš davao 10EUR za to. Ipak je kod nas u HRV situacija u RL totalno ZAJEBATA što se tiče novaca da se razbacujem sad eurima za otključavane levela na nekoj online igri.
No ipak jesam se registrirao 15.12., i nadam se da ću sa svakodnevnim radom i treniranjem dostići potreban level za glasanje jer imam želju dati svoj glas (naravno HRV kandidatu) i doprinijeti ovom povijesnom stvaranju naše e-države.

U svakom slučaju HVALA za odgovor...
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by elessar1977 pet pro 19 2008, 12:42

By the way... i znam da je možda off topic.. ali mislim da jedino ovdje pripada... .Danas sam posao jedno 20-tak pozivnica za učlanjenje u igru tj. Hrvatsku... Tako da još doprinesemo ovom našem napretku.... Neće moći glasovati na ovim sad izborime, ali već na slijedećim se može računati na to... POZDRAV
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Damijan pet pro 19 2008, 12:46

evo već nakon 6 dana mogu glasovat...ako mogu ja, moći će i ostali
Damijan
Damijan

Male Broj postova : 29
Age : 36
eRepublik lokacija : Južna Dalmacija
Registration date : 12.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1249995

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric pet pro 19 2008, 13:46

Nije problem tko nece glasati ove izbore - bit ce vremena, izbora, vaših ulazak u Kongres i svega - samo radite, trenirajte, nabijajte skill i sve će doci s vremenom...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Menzzoberanzan pet pro 19 2008, 15:48

no problemo. glasat ce se
posaljem ja poruku članovima grupe na fejsu da glasaju, ako ne čitaju forum.

nešto me zanima. koji lvl trebam biti da se kandidiram za kongres,
možda stignem do 25.12
Menzzoberanzan
Menzzoberanzan

Male Broj postova : 32
Age : 37
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248861

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Mario Kamenjak pet pro 19 2008, 16:02

Treba level 13...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Nizzde pet pro 19 2008, 17:18

da li netko ima poznanstva s igračima u Sloveniji?
mislio sam da baš sad kad je kriza s Slovencima u RL da se mi stoka sitnog zuba udružimo zajedno.Ja vjerujem da bi nam Slovenci pomogli a bila bi to velika poruka Bandi lopovskoj s obije strane u RL

Nizzde

Male Broj postova : 162
Age : 68
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by zedd1337 pet pro 19 2008, 19:28

Ideja.
Neka se ljudi učlane u one stranke u kojima naš kandidat "visi", tj. gdje mogu učiniti prevagu, npr.:

HUS (48 od 51 je glasalo) - Sucko - 45, JJ - 3; među sigurnijim
http://www.erepublik.com/en/elections/country-63-election-party-2312-date-2008-12/1
HDS - (16 od 32) - Roby_petric - 12; moglo bi se još pripomoći zbog 16 koji nisu glasali
http://www.erepublik.com/en/elections/country-63-election-party-2314-date-2008-12/1
HSP - (12 od 12) - gotcha1234 - 7, Kastor - 3, norveska i elbobo - 1 ;moglo bi se još pripomoći
http://www.erepublik.com/en/elections/country-63-election-party-2313-date-2008-12/1
HP - nepoznato
http://www.erepublik.com/en/party/hrvatska-partija-2324/1

Naravno, prvo se vodite prema svojim uvjerenjima. Ako se dvoumite onda uzmite u obzir gore navedenu ideju. Very Happy
zedd1337
zedd1337

Male Broj postova : 88
Age : 36
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248636

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Roby Petric pet pro 19 2008, 19:55

Za sve daljnje informacije oko izbora procitajte prvo ovaj clanak...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by elessar1977 pet pro 19 2008, 21:49

GOVORIM SAMO ZA SEBE
Rado bi se ja priključio stranci, no nemam dovoljno xp bodova pa tako sad samo vegetiram u e-svijetu i ndam se da ću 25.12. imati dovoljan br. glasova za HRV-atskog kandidata...... NO NADAM SE DA ĆE STARIJI IGRAČI NAPISATI PODROBAN NAČIN GLASANJA I PRINCIP KAKO TO IZGLEDA da mi mladi nebi nešto zeznuli....

POZDRAV
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Sucko pet pro 19 2008, 21:52

Ne trebaju ti velika slova u toliko mjeri.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas Empty Re: Prvi izbori i dovodjenje ljudi koji ce glasati za nas

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.