Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velika ogromna super tajna.

+12
LLuX
cmdgeneralmarka
split1700
Ivica_Ri
Kokach
Sucko
Sumski
Azrael
Prle
Mile
Tomislav
Mario Kamenjak
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Mile sub stu 22 2008, 11:23

Povijest buduće Hr države:
1 dan:.Budim se,još jedan divni je sad dan,i taman mislim na erepublik kad tata otvori vrata i reče:"Nedjelja je dragi sine ideš s nama u restoran",Kad sam došao u restoran,promijenilo se sve,nisam više mislio na hranu nego kako kupit kartu za nju,ali srečom tata je bio freak pa rekao uzmi moj erepublik acc,bio sam sav sretan i konačno vidio njuuuuu"Ti si moja prva ljubav,evo već ću se zaposlit ja,baš si me lijepo primila,poporezilila i više nemam ni za kruh kvalitete 1 ili 2,ti si moja prva ljubav,reću svima da se dosele tu,niko te neće napadati,podbadati el imaš največe poreze ko što nema cijela Njemačkaaa.... Very Happy
30. dan:"Dnevnik nove Tv:"Slovenski premijer najavio rat sa Hrvatskom,Mirjana da li se čujemo:"A evo šta se dereš čujemo se,evo poslušajmo Zockyevu izjavu:"Nemaš razloga za brigu,PEACE će doći i sve će izbombardirat,Slovenci su prefektan kolaž,oni bi vlast,a zašto ne znaju ni oni",Eto poštovani gledatelji razloga za brigu nema,živimo i dalje u našoj divnoj eHrvatskoj.
31. dan:kapitulacija Hrvatske,Slovenija i Rumunjska zauzele Hrvatsku
32. dan:Došla Italija i ona zauzela Hrvatsku
33.dan:Admini prijete sankcijama Talijanerima:
34.dan:Pad dionica Diamons croporatio,Sucko smijenjen
35. dan:Italija proširila granice na Hrvatsku
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ajde nadam se da neće biti tako. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Mario Kamenjak sub stu 22 2008, 11:23

nadam se,ili ono,da ih istovremeno dobimo...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Mario Kamenjak sub stu 22 2008, 14:58

Zaboravio si da bi 33 dan bio napravljen resistance war...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Gost sub stu 22 2008, 15:50

Roby Petric je napisao/la:
Sumski je napisao/la:Sta cemo s kompanijama?
Bit ce u nezavidnom polozaju kad svi iselimo.. najbolje bi bilo povuci sve u HR, ako koja ostane moze nam izvozit.

No to je samo mali problem, najveci je manjak radne snage koja bi trebala radit u kompanijama koje ce dignit HR na noge, bez toga nema nicega.
Da ne govorin o mogucim sukobima sa susjedima, di bi izgorili samo tako

Treba napraviti popis kompanija u hrvatskom vlasnistvu i popis zaposlenika u njima (to moze svaki GM za sebe dati) i vidjeti koliko je Hrvata u tim kompanijama, koliko JAR-aca. Treba vidjeti koje kompanije nama trebaju u Hrvatskoj i u njih preseliti sve Hrvate, ove koje ostaju u JAR-u, polako treba puniti JAR-cima jer one ostaju, a tvrtke u inozemstvu znace $$$$ za Hrvatsku (ili hrvatske vlasnike). Kad se seli - preseliti nama vazne tvrtke, a ostalo ostaviti u JAR-u u nasem vlasnistvu.

Treba gledati na ovo ko potencijalni benefit, a ne problem - nama se u biti otvara jos jedno trziste, a na jednom vec imamo monopol (JAR). Ako je potrebno, dajte JAR-cima i vece place u tvrtkama koje ce ostati tamo samo da zadrzimo trziste, makar ne imali profit, dugorocno, kad budemo u stanju diktirati cijene i tamo, podici cete si cijene i ubirati profit.

Kad dodje Hrvatska ocekujem da ce se ipak mnogo ljudi prikljuciti i da ce se dobiti lako radna snaga, samo kaj bude ona sa malim skillom, ali jebi ga, narasti ce. Kad dobijemo drzavu, vazno je samo da se svi ukljucimo u promociju, gdje god se stigne, svi smo registrirani po nekim forumima, jedna kacija je vec bila, sad cemo ici i sire, netko je spomenuo i hrvate koji zive u inozemstvu, tu ce biti jos lakse dobiti ljude.

Kaj se tice napadanja - ne kuzim kak se more vec sad razmisljati tak crno, umjesto da svatko za sebe, koliko pozna ljudi, pocne polako pricati s poznanicima i graditi status i ganjati veze da si diplomacijom osiguramo ili neutralnost ili siguran status.

Kaj se tice Slovenije - otkud ideja da Slovenci cekaju samo scucureni da nas napadnu?! Imate tamo njihovu Vladu, popricajte s njima, isto vrijedi i za Madjare, a ne da vec racunamo ratnu snagu jednih i drugih i koliko cemo izdrzati napad.

U vezi HNB-a - vjerujem da je polako doslo vrijeme da ga slozimo, ja i dalje stojim pri tome da bi najbolje bilo da se svatko odrekne 30% svojeg imetka (netko 1 Gold, netko 101 Gold, nema veze) da bismo imali dovoljno novca za drzavne poslove. Vjerojatno cemo dobiti od adminanesto love u startu, ali bolje je imati i nesto svoje love. Ja sam prvi koji cu ubaciti svoju lovu unutra, to sam vec rekao, 300 Golda u HNB ide s mojeg accounta, ali onda nek me slijede i drugi, sa onoliko koliko mogu, a ne da kalkuliraju kak ce si pobrati export licence a dati manje...
roby dobre ideje.Ja sam rekao da trebamo napraviti mirovni pakt sa svim susjedima bar prva 3 mjeseca,da budemo neutralni.
HNB da , a mogli ste rec prije nego sam 180 golda potrosio u ratovima.OK ja mogu prenijet kompanije i radit bez profita u suradnji sa drzavom, pogotovo moj weapons q4
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Roby Petric sub stu 22 2008, 18:47

Z0CKY je napisao/la:HNB da , a mogli ste rec prije nego sam 180 golda potrosio u ratovima.OK ja mogu prenijet kompanije i radit bez profita u suradnji sa drzavom, pogotovo moj weapons q4

Budemo se vec nekak dogovorili, lako je naci nacin na koji ce se participirati ako se ima volje... Inace jedna od mojih ideja je bila da HNB napravi Q5 Weapon i da putem nje ostvaruje dodatni profit za drzavu...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Sucko sub stu 22 2008, 20:31

Svakako bi drzava trebala kontrolirati barem jednu bolju weapon kompaniju, napunjenom oruzja, u slucaju rata.

Oko HNBa se prica dugo vrijeme, no nista ne radimo oko toga, iskreno, mislim da se nikome ne da jer je organizacija malo komplicirana, samim time sto se mora davat lovu (a poznato je da su Hrvati skrt narod Razz).
No, zapitajmo se sto bi s tom bankom radili? Finacirali bi neke projekte, koje ovako mozemo privatno financirati. Prvo, sredili bi bolnice. Tomislav ima q3 hospital kompaniju, ja i lesho cemo dati oko 100 golda iz nase kompanije za upgrade na q4, trebamo jos 200 skupiti za q5, i napraviti te bolnice. Naravno, Tomislav bi tu i tamo prodao jako povoljno bolnicu. Netko bi trebao pokrenuti defence sistem, ali ne iz motiva da zaradi, nego s ciljem da drzava sto prije i sto bolje te sisteme dobije, naravno, uz nasu pomoc doniranja, kako bi unaprijedili kompaniju.

A zocky jel ti dolazis u Hrvatsku ili ne? Meni si jos prije rekao da neces, pa si onda htio, pa si opet rekao da neces, a sada se cini da ipak oces doc?
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by LLuX ned stu 23 2008, 09:41

ocekujem robyjev komentar na suckov post happy happy


nego!

nisam bogat al dat cu za hrvatsku kolko mogu Razz
takod a ako se osnuje ta banka a nadam se da hoce, javite Smile
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Mile ned stu 23 2008, 10:02

ja bi dao kad bi imao. Shocked

Mile

Broj postova : 254
Age : 33
eRepublik lokacija : South Africa, Limpopo
Registration date : 26.10.2008

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Roby Petric ned stu 23 2008, 11:04

LLuX je napisao/la:ocekujem robyjev komentar na suckov post happy happy

Ima neki poseban razlog za to?
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by blackcarmafia ned stu 23 2008, 11:17

Ja cem pokrenut defense system tvrtku cheers
blackcarmafia
blackcarmafia

Male Broj postova : 159
Age : 32
eRepublik lokacija : SA/newCRo
Registration date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by LLuX ned stu 23 2008, 11:34

Roby Petric je napisao/la:
LLuX je napisao/la:ocekujem robyjev komentar na suckov post happy happy

Ima neki poseban razlog za to?

pogledaj ovo zadnje pitanje

tj ovo upuceno zockyju happy happy
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Roby Petric ned stu 23 2008, 14:03

LLuX je napisao/la:
pogledaj ovo zadnje pitanje

tj ovo upuceno zockyju happy happy

Ah... Tko se na to vise obazire...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Velika ogromna super tajna. - Page 2 Empty Re: Velika ogromna super tajna.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.