Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CopyPaste071 (HDS) - kandidat za kongres - NW Croatia

Go down

CopyPaste071 (HDS) - kandidat za kongres - NW Croatia Empty CopyPaste071 (HDS) - kandidat za kongres - NW Croatia

Postaj by CopyPaste071 pon oľu 23 2009, 08:54

Štovane građanke i građani eHrvatske, dragi sunarodnjaci,

obraćam Vam se ovom kratkom porukom kao uvodom u svoju kandidaturu za, nadam se, svoj treći uzastopni mandat u eHrvatskom Saboru. U još uvijek tekućem sazivu parlamenta građani Sjeverozapadne Hrvatske ukazali su mi svoje povjerenje, prije toga i građani Like i Gorskog Kotara, povjerenje koje sam nadam se opravdao predanim radom u saborskim klupama. Sada za povjerenje ponovno molim građane Sjeverozapadne Hrvatske.

U eRepubliku sam (nadam se) poznat kao CopyPaste071. Član sam Hrvatske Demokratske Stranke (HDS) od njenih samih početaka, a već duže od mjesec dana vršim dužnosti stranačkog Tajnika. Aktivno sudjelujem u definiranju stranačke politike, njenih programa i projekata. Kao primjer projekata na kojima sam radio izdvojio bih projekt 'Povratak' koji je spreman i samo čeka predsjedničko zeleno svjetlo da krene u realizaciju. Iznimno se ponosim radom na stranačkom Statutu i Manifestu u ranim danima stranke.

Ipak, ono što mi je sigurno najdraža stvar u cijeloj igri je angažman u Zavodu za zdravstvo RH. Imam čast i zadovoljstvo biti na čelu ovog Zavoda gotovo mjesec dana. U tom periodu aktivno sam radio na realizaciji projekta 'Registar kritičnog wellnessa' kroz koji je potrebitim građanima eHrvatske podijeljeno preko 1500 giftova. Kao direktor Zavoda, upravljam tvrtkama Državni Pokloni Q1 i Državna Hrana Q2 čijim uposlenim Zavod je podijelio dodatnih 600 giftova. Pored toga, aktivno sudjelujem i u ostalim projektima Ministarstva Rada i Socijalne Skrbi, poput POWER.HR i Povratka, projekta koji nam tek dolazi.

Ponosim se svojim učinkom u ova dva sazivu Sabora. Nisam propustio glasati ni na jedan prijedlog, dok su oba moja prijedloga izglasana u zakone. Aktivno se zalažem, a to namjeravam činiti i dalje, za veću disciplinu pri predlaganju zakona. Tužno je vidjeti kako se dragocjeni prijedlozi bacaju u vjetar, o napuštanju zastupničkog mjesta da i ne govorim. U suradnji s kolegama iz HDSa, ali i drugih stranaka, i dalje ću predano raditi na podizanju kulture u sabornici. Ukoliko pogledate statistiku napuštanja Sabora prije isteka mandata, ali i predlaganja zakona bez prethodne rasprave, uvidjet ćete kako je ova inicijativa urodila plodom, i da se parlamentarna kultura koju kongresnici demonstriraju došla na jedan novi, viši nivo.

U tijeku su ustavne promjene u eHrvatskoj. Na žalost, samo je par kongresnika odlučilo sudjelovati u redefiniranju temeljnog zakonskog akta Lijepe naše – Ustava eHrvatske. Definiraju se zakoni o reguliranom otkupu drveta za državne tvrtke, uvođenju sustava pravosuđa i regulaciji rada Sabora. Dao sam doprinos svakoj od ovih, po mom skromnom mišljenju, izuzetno bitnih rasprava za unutarnje uređenje eHrvatske.

I do sada sam bio Vaš zastupnik, štitio i promovirao Vaše interese u eRepubliku. Kao i uvijek, moja vrata (u konkretnom slučaju: PM inbox) otvorena su svim građanima eHrvatske. Javite se, upitajte ukoliko Vas nešto zanima, požalite se, recite kakvi Vas problemi muče, kao i do sad učinit ću sve što je u moći jednog kongresnika da se ti problemi riješe.

Ne namjeravam Vas dalje zamarati pričom o sebi, manje-više sam prosječan stanovnik eHrvatske. Imam svoje novine, Winter is Coming, suvlasnik sam tvrtke, aktivan sam na nacionalnom i stranačkom forumu, prošao sam HVU ali kao zastupnik nisam član nijedne gardijske brigade HVa. Dakle, ništa posebno, niti senzacionalno. Trudim se da moj rad bude ono po čemu me ljudi pamte.

Na izborima za Kongres u srijedu kandidat sam Hrvatske Demokratske Stranke za Sjeverozapadnu Hrvatsku. Pozivam Vas da ne glasate za stranke, već za ljude koje te stranke kandidiraju. Glasajte za svoju bolju budućnost u eHrvatskoj. Ukoliko ste prepoznali moje zalaganje, rad i predanost, nadam se da ćete mi povjeriti svoje povjerenje i svoj glas u turbulentnim vremenima koja su pred nama.

CopyPaste071
CopyPaste071
CopyPaste071

Male Broj postova : 143
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia, Northwest Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1247731

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.