Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

elessar1977 (HDS) - Kandidatura za eHrvatski kongres 25.03.09

Go down

elessar1977 (HDS) - Kandidatura za eHrvatski kongres 25.03.09 Empty elessar1977 (HDS) - Kandidatura za eHrvatski kongres 25.03.09

Postaj by elessar1977 ned oľu 22 2009, 21:44

Poštovani građani eHrvatske

Koristim ovu priliku kako bih istaknuo svoju kandidaturu na kongresnim izborima 25.03.2009. godine kao kandidat Hrvatske Demokratske Stranke za regiju Lika i Gorski kotar.

Ovo je moja treća kandidatura, te ću se u njoj malo osvrnuti na svoja prošla dva mandata u kongresu eHrvatske. Mnogi od Vas me znaju, no mnogi i ne, te ću u kratkim crtama opisati svoj rad u proteklom razdoblju unutar kongresa, kao i izvan njega.

Aktivan sam član Hrvatske Demokratske Stranke. Povjerenjem ljudi unutar stranke, kao i povjerenjem predsjedništva stranke i saborskih zastupnika HDS-a, već dva mandata obnašam dužnost predsjednika kluba zastupnika HDS-a, i svojim svakodnevnim radom brinem da saborski zastupnici pod mojom nadležnosti budu upoznati sa svim predstojećim zakonima, kao i da diskutiraju o njima te iznose svoje mišljenje unutar stranačkog ureda predviđenog za zakone. Smatram da sam svoj posao unutar kongresa, kao i unutar stranke, radio savjesno, no to je možda bolje pitati druge.

Što se tiče mog života u eHrvatskoj… reći ću da u njemu aktivno, svakodnevno, sudjelujem već 4 mjeseca. Nekima je to malo, a nekima puno.. Ne znam… Ali znam da sam tijekom tog vremena puno napredovao prvenstveno kao osoba, a zajedno s tim počeo sam raditi i kao Predsjednik radničkog vijeća firme u kojoj radim… Na toj funkciji pokusavam, a nadam se i uspjevam, povezati odnos radnika i Uprave… Zajednički dolazimo do prijedloga, problema ali i rješenja….

Također cijelo vrijeme stojim na raspolaganju svim novim stanovnicima eHrvatske koji mi se obrate za pomoć.

I na kraju, ali zasigurno ne i najmanje bitno, želio bi spomenuti, odnosno NE, želio bi se zahvaliti svim mojim novim prijateljima koje sam stekao kroz svoj rad i kroz svoju aktivnost, kako u stranci, tako i u firmi, na forumima i chatu…

Zahvaljujem što ste me saslušali, te vas molim da 25.03.2009. godine, izađete na izbore i glasate kako Vam srce nalaže da treba…

S poštovanjem,

Kongresni kandidat HDS-a
Za regiju Lika & Gorski Kotar
elessar1977
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.