Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANDIDATURA ZA KONGRES - Darko Krams ( HDS )

Go down

KANDIDATURA ZA KONGRES - Darko Krams ( HDS ) Empty KANDIDATURA ZA KONGRES - Darko Krams ( HDS )

Postaj by Darko Krams ned oľu 22 2009, 16:50

Drage egrađanke i egrađani eHrvatske.

Bliži se kraj mojeg mandata, te stoga objavljujem svoju kandidaturu kao kandidat HDS-a za novi mandat u Kongresu, ovoga puta u sjeverozapadnoj Hrvatskoj (Northwest Croatia). Obzirom da moja stranka prihvaća moju kandidaturu, zaključujem da je stranka zadovoljna mojim dosadašnjim radom i doprinosom u radu Kongresa. Iskreno se nadam da ste i Vi zadovoljni. Iako sam se u prošloj kandidaturi stavio na raspolaganje svima, za kontakt, pitanja, sugestije i sl., dobio sam svega nekoliko PM-a. Na moje veliko zadovoljstvo i ponos, svi do jednog su bili podrška. Ne, ne kažem da sam najpametniji, još manje najljepši What a Face ili nepogrešiv, ali tvrdim da kao kongresnik dajem apsolutno sve od sebe u izvršavanju svojih dužnosti. U ovom mandatu na isteku, učinjeno je mnogo, ali je i ostalo mnogo toga za dovršiti i napraviti. Osobno stvarno ne volim demagogiju, zato ću Vam samo reći da bih volio da mi iskažete i ovaj put svoje povjerenje i date svoj glas na predstojećim izborima kako bih mogao i dalje doprinositi boljitku najdraže nam eHrvatske na svim područjima. Mislim da sam dokazao da svoj mandat odrađujem maksimalno ozbiljno i mislim da kao ozbiljni i pošteni, ponosni egrađanin drage nam eDomovine ne trebam naglašavati da odlazak iz Kongresa prije isteka mandata jednostavno nije opcija. Odluka je na Vama. Hvala Vam.



S poštovanjem
Darko Krams
Darko Krams
Darko Krams

Male Broj postova : 85
Age : 59
eRepublik lokacija : centralna Hrvatska
Registration date : 14.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1250107

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.