Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informacije o kandidatima?

+2
Konzul
Naveci Liberal Na Svitu
6 posters

Go down

Informacije o kandidatima? Empty Informacije o kandidatima?

Postaj by Naveci Liberal Na Svitu čet oľu 12 2009, 11:07

Pozdrav svim socijalistima u duši Smile

Samo me zanima gdje se mogu naci nekakve informacije o trenutnim kandidatima za predsjednika stranke?
Da znam za koga dati glas...

Lijep pozdrav,
NLNS
Naveci Liberal Na Svitu
Naveci Liberal Na Svitu

Male Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Konzul čet oľu 12 2009, 12:35

Pozdrav NLNS,
jučer sam imao u planu objaviti neki članak u kojem bi u kratkim crticama predstavio što bi bilo kad bi došao do predsjedničke fotelje u našoj stranci ali su mi neke obaveze iskrsnule pa sam došo doma kasno i bio mrtav umoran.

No da ne duljim više idemo na glavno, uz potporu PPP-a odlučio sam se kandidirati za predsjednika Hrvatske Stranke Radnika, pošto on ide na jedan malo duži odmor od političkog života potrebna je neka osoba koja bi nastavila sa programom kojem je temelje postavio naš prvi predsjednik Couvert, a Petar Petrov Petrovski dodatno unaprijedio.

Dakle, moj plan i program se nebi puno razlikovao od onog kojeg je imao PPP. Naravno da će tu biti neki dodaci koji će biti potrebni za razvoj stranke i naš napredak u kongresu i na kraju krajeva, da se napokon uključimo u borbu za predsjednika eHrvatske sa nekim našim predstavnikom.

O svojoj prošlosti u eRepubliku nemam što previše pisati. Igru sam počeo igrati prije 3 mjeseca u kojim sam dva puta dobio medalju za "Udarnika" (u narodu poznatije kao "Hard Worker") i što je najvažnije početkom PPP-ovog mandata izabran sam za sekretara HSR-a.

Ako imate još kakvih pitanja slobodno pitajte.

bok

Konzul

Male Broj postova : 12
Age : 34
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 30.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Naveci Liberal Na Svitu čet oľu 12 2009, 18:31

Onda ste ti i PPP kao Medvedev i Putin Wink

Ja neman dugog staza u eRepublici, ali, bez uvrede, ne vidin veliku aktivnost nase stranke, sta je po meni steta.
Imate li nekakav plan da to stanje promjenimo, ako treba pomoci samo recite?

Smatraj ovo diskusijom, ne borbom za moj glas. happy happy

Pozz
Naveci Liberal Na Svitu
Naveci Liberal Na Svitu

Male Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Konzul čet oľu 12 2009, 19:04

Jedan od zadataka će naravno biti i povećanje komunikacije među svim zastupnicima HSR-a (posebni forum) što bi trebalo rezultirat još većom aktivnošću svih nas unutar samog eRepublika (komentiranje po drugim člancima, otvaranje naših novina, blog, ... ). Naravno to se neće moći promjeniti voljom pojedinca već je potreban angažman svih nas, bez toga badava nam trud.

piva

Konzul

Male Broj postova : 12
Age : 34
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 30.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Naveci Liberal Na Svitu čet oľu 12 2009, 22:15

Ajde sretno nam bilo! prvi
Ako triba pomoc sta javite se...

Cinimi se da je najvaznije od svega mobilizirat nase glasače koji kako se cini duboko spavaju Wink

Pozz
Naveci Liberal Na Svitu
Naveci Liberal Na Svitu

Male Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Petar Petrov Petrovski pet oľu 13 2009, 10:20

Ja sam već poslao nekoliko pm-ova da je naš sljedeći predsjednik Konzul... nisam još stigao svima poslati jer me zezaju neka pitanja: Dokaži da si ljudsko biće i sl.
Čujte, meni je taman bilo u planu o ovim sada temama govoriti na sljedećem sastanku gdje ću zadnji put sudjelovati kao predsjednik stranke - naravno, ja pravo na svoj drugi mandat mogu iskristiti kasnije - za mjesec ili dva (ne vjerujem kasnije)
Razloge moga trenutnoga povlačenja ću objasniti na sastanku!
Petar Petrov Petrovski
Petar Petrov Petrovski

Broj postova : 32
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 27.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Petlan pet oľu 13 2009, 10:31

Nažalost neču moći sudjelovati na sastanku i na izborima Embarassed .
Ja sam potaknut nepravdom pokrenuo svoje novine i molio bi da proćitate.
http://www.erepublik.com/en/article/nacionalna-svijest-753069/1/20
Nije mi važno da zaradim nešto od tih novina nego samo promocija mojih ideja koje su ljevičarske.

Zovu se Voks populi i tako će i biti.
U njima ću pisati o mizernim plačama u eHrvatskoj o skupoj hrani, giftovima, kučama itd.
Uglavnom o nepravdi prema malom čovjeku, vojniku i drugima.

Petlan

Broj postova : 26
Age : 45
eRepublik lokacija : Središnja Hrvatska
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by GreenDevil ned oľu 15 2009, 10:45

covjek je 3 mjeseca u igri, ja sam 12 mjeseci u igri... opet se dokazujete... od GB, pa do JARA, pa bome i sad... no comment
GreenDevil
GreenDevil

Male Broj postova : 109
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia, Sisak
Registration date : 01.09.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by BoroZvijer ned oľu 15 2009, 11:40

samo mi reci jedno, kako da netko glasa za tebe kad ništa o tebi neznam! ja sam u stranci 3 tjedna prvi put sam za tebe čuo pred 5 dana kad si se kandidirao! za predsjednika stranke se malo više trebaš potrudit osim toga da si 12 mjeseci u igri!

BoroZvijer

Broj postova : 3
Age : 39
eRepublik lokacija : Istria i Kvarner
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Naveci Liberal Na Svitu ned oľu 15 2009, 12:55

BoroZvijer je napisao/la:samo mi reci jedno, kako da netko glasa za tebe kad ništa o tebi neznam! ja sam u stranci 3 tjedna prvi put sam za tebe čuo pred 5 dana kad si se kandidirao! za predsjednika stranke se malo više trebaš potrudit osim toga da si 12 mjeseci u igri!
odlicno

a i ovo je partija, nema tu demokracije Wink
Naveci Liberal Na Svitu
Naveci Liberal Na Svitu

Male Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by GreenDevil pon oľu 16 2009, 06:32

ma o tome se i govori... cemu se trudit za nešto tjedan dana, kad si se trudio 12 mjeseci... sve se sad dokazuje još od pocetka tj nastanka hrvatske u eRepubliku... problem je šta neki ljudi neznaju koliko su drugi doprinjeli za sve ovo i koliko su upravo ti drugi trenutno zaboravljeni i malo se cuje za njih... a i to je vec normalno... mislim, šta ti više znaci jesi ti među prvim hrvatima u igri, doprinosiš svojim radom u IGRI za razvirat i boljitak hrvatske, nalaziš se u top 10 BEZ i jedne bitke tj ratovanja, seces se od tvrtke do tvrtke samo da bi pomogao drugima da uspiju... šta mi sve to znaci kad nisam aktivan na forumu na koji nemogu a nit imam vremena ic... al opet ti sve dođe na isto kad te pretekne neki igrac koji samo hoces jos jednu medaljicu i 5 golda a znaš da nece ništa ni napravit za razvitak... barem se ubuduce opametite i dozvolite malo nama s više iskustva da imamo nekog utjecaja u igri
GreenDevil
GreenDevil

Male Broj postova : 109
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia, Sisak
Registration date : 01.09.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Naveci Liberal Na Svitu pon oľu 16 2009, 12:18

čovjeka samo malim dijelom odlikuje proslost, a najvise buducnost Smile
ja o tvojoj proslosti ne znam nista, a o buducnosti jos manje, a tome si ti kriv
drugi put umjesto da se hvalis svojim velikim hrvatstvom i tugujes oko nepravde, potrudi se da te drugi bolje upoznaju odlicno

bok
Naveci Liberal Na Svitu
Naveci Liberal Na Svitu

Male Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Konzul pon oľu 16 2009, 12:52

@GreenDevil
Nemam se namjeru sad svađat samo da ti predložim da prestaneš kukat bezveze jer si si sam kriv. Naveci Liberal Na Svitu je fino prije izbora pitao o kandidatima i mogao si se izjasnit, a ne na dan izbora početk kukat kao su se svi urotili protiv tebe.

Zvao sam te na svaki stranački sastanak, nisi se nijednom pojavio. Nemaš vremena za forum, pa kako onda misliš vodit stranku ako nemaš vremena za forum koji oduzima još najmanje vremena?

A ovo o medaljicama i 5 golda neću ni komentirat, kao ni ovo da znaš da neću ništa napraviti za razvitak.

Evo ti prijateljski savjet za slijedeće izbore, predstavi se ljudima sa svojim vrlinama, a ne tuđim manama. I nemoj šutit do dana izbora.

Sretno ti bilo!

Usput bih želio iskoristiti ovu priliku da se zahvalim svima koji su glasovali za mene! piva
Vijeće je skoro u potpunosti sastavljeno i uskoro krećemo sa zacrtanim ciljevima. prvi

Konzul

Male Broj postova : 12
Age : 34
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 30.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Petar Petrov Petrovski pon oľu 16 2009, 16:20

Samo naprijed Konzule!

GreenDevil, od osnutka stranke ja tebe ni čuo ni vidio... Samo znam da si šetao po strankama i to je to!
Ako misliš da si trebao postati predsjednik zbog iskustva, onda sam mogao staviti i Sucka, gotchu ili Petrica... Svi su oni duže u igri od Konzula - i zar im ja sada trebam dat da preuzmu stranku???

Aktiviraj se i dolazi na sastanke! Ja sam bio na svakom sastanku do sad, kao i Konzul!
Da si ti dolazio na sastanke - ma da si barem i pisao na stranačkom forumu još bi i rekao da možeš stat kao predsjednik, ali čoviće, tebe ja i ne vidim u igri - ne komentiraš članke, ne pišeš novine, nisi na chatu...

Zar ja sada trebam tebi dat vlast, a uopće te i ne znam???
Promisli malo!

Aktiviraj se i doć će i tvoje vrijeme!
Petar Petrov Petrovski
Petar Petrov Petrovski

Broj postova : 32
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 27.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Naveci Liberal Na Svitu uto oľu 17 2009, 00:31

Hahaha vidite novu stranku GreenDevila happy happy

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/169382

Riječi su suvišne... kava
Naveci Liberal Na Svitu
Naveci Liberal Na Svitu

Male Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Petar Petrov Petrovski sri oľu 18 2009, 15:04

Ma NLNS, nemoj se obazirat na to...
GreenDevil je ovisan o mijenjaju stranaka...
Ali da nacionalizam postoji u erepu i da je onaj Djani U predsjednik, to je stvarno previše! Vratili smo se u tragične 30-e godine Sad
Zamislite da HSN dobije izbore... sričom su ljudi bar toliko pametni pa neće za te glasat. A HSN=HSP... to su svi naci-onalisti. HSN nije ni stranka - nemojte se obazirat na tu stranku - to je poligon za predsjednike i kandidate
Petar Petrov Petrovski
Petar Petrov Petrovski

Broj postova : 32
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 27.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Naveci Liberal Na Svitu sri oľu 18 2009, 23:19

Petar Petrov Petrovski je napisao/la:Ali da nacionalizam postoji u erepu i da je onaj Djani U predsjednik, to je stvarno previše! Vratili smo se u tragične 30-e godine Sad
eRepublik se ne razlikuje previse od RL, tako da se slazem s tobom, ali me to ne cudi... Wink

Petar Petrov Petrovski je napisao/la:A HSN=HSP... to su svi naci-onalisti.
S ovim se ne mogu slozit.
Naravno da te stranka politicki odreduje, ali opet do onog pojma koji opisuje tvoju percepciju stranke. Ti si HRS-ovac onakav kakav ti mislis da je najbolje biti, a netko drugi u istoj stranic moze drugacije percipirati pojma HRS-a. Smile

Iako smo po dominantnim atributima isti ili jako slicni, opet se razlikujemo.
Npr. mi iz HSR-a smo obiljezeni s dominantnim atributima poput onih da smo ljevicari i socijalisti koji se brinu za radnike i kontra smo bogacenju pojedinaca na tudjem radu, a s druge strane se razlikujemo se oko nacina na koji bi postigli i provodili nase ciljeve i zelje.

Tako da se ja ne slazem da su svi u HSP-u fašisti/nacisti, ima i dobrih ljudi tamo, samo su eto desnicari i ne svidjaju mi se njihove ideje happy happy
Naveci Liberal Na Svitu
Naveci Liberal Na Svitu

Male Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Petar Petrov Petrovski pet oľu 20 2009, 21:47

pa dobro... nisam mislio da su svi... imaju više igrača koji su sličnog viđenja svijeta... svi se razlikujemo - istina, to sam ja uvijek govorio
ali HSN i HSP imaju puno ideja koje se poklapaju sa ustaškim - to je činjenica... oni koji se ne slažu trebaju se istaknut - ja nisam primjetio da se itko od HSP-ovaca posebno isticao...
manifest HSP-a je izašao odavno - veliko hrvatstvo, veličanje kršćana i prijetnje nekršćanima, uspostavljanje odrađenih granica - nije bilo pritužbi od strane HSP-ovaca
Petar Petrov Petrovski
Petar Petrov Petrovski

Broj postova : 32
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 27.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Petar Petrov Petrovski pet oľu 20 2009, 21:54

a SHN=HSP... Djani U je xHSP-ovac koji je pobjedio na stranačkim s 13. levelom ja mislim... toliko o ozbiljnosti...
I HSP-ovci veličaju nacionalizam kao i SHN...
Petar Petrov Petrovski
Petar Petrov Petrovski

Broj postova : 32
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 27.12.2008

[Vrh] Go down

Informacije o kandidatima? Empty Re: Informacije o kandidatima?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.