Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canada Wood

4 posters

Go down

Canada Wood Empty Canada Wood

Postaj by Ivan Sokol pet oľu 06 2009, 13:58

Koliko ima smisla napraviti firmu u npr. Canadi (ili nekoj drugoj zemlji s HI wood) i onda dopremati wood na naše tržište?

Tek sam prije 2 tjedna počeo igrati pa nisam još baš sve pohvatao kako treba, možda pitam glupo pitanje Smile

Ivan Sokol

Broj postova : 8
Age : 45
eRepublik lokacija : Dalmatia
Registration date : 23.02.2009

[Vrh] Go down

Canada Wood Empty Re: Canada Wood

Postaj by Alen Mislivecek pet oľu 06 2009, 14:06

Pa prvo pogledaj koliko je tamo ljudi, koliko je aktivno i sl.

kakve su taxe za uvoz u HR. Za hrvatsku ćeš trebat kupiti licencu (20 Golda)... ikli ćepš se dogovarat sa hrvatskim nabavljačima te ćeš na taj način ostvariti crno tržište (ne plaćaš hrvatskoj taxe te tako na neki naćin niti ne pomažeš njoj... ma prvo razmotri pa djeluj...)
Alen Mislivecek
Alen Mislivecek

Broj postova : 160
Age : 38
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 22.01.2009

[Vrh] Go down

Canada Wood Empty Re: Canada Wood

Postaj by HrvojeZ pet oľu 06 2009, 17:19

Ivan Sokol je napisao/la:Koliko ima smisla napraviti firmu u npr. Canadi (ili nekoj drugoj zemlji s HI wood) i onda dopremati wood na naše tržište?

Tek sam prije 2 tjedna počeo igrati pa nisam još baš sve pohvatao kako treba, možda pitam glupo pitanje Smile

Ako si prije 2 tjedna tek počeo igrat, ne znam odakle ti toliki gold da otvoriš uopće, pa još licence, pa ako misliš q2, treba ti najmanje 60 golda. Ne preporučam da se još upuštaš u te vode.

Jedino ako si dobio acc Smile
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Canada Wood Empty Re: Canada Wood

Postaj by shampinjon pet oľu 06 2009, 19:07

HrvojeZ je napisao/la:
Ivan Sokol je napisao/la:Koliko ima smisla napraviti firmu u npr. Canadi (ili nekoj drugoj zemlji s HI wood) i onda dopremati wood na naše tržište?

Tek sam prije 2 tjedna počeo igrati pa nisam još baš sve pohvatao kako treba, možda pitam glupo pitanje Smile

Ako si prije 2 tjedna tek počeo igrat, ne znam odakle ti toliki gold da otvoriš uopće, pa još licence, pa ako misliš q2, treba ti najmanje 60 golda. Ne preporučam da se još upuštaš u te vode.

Jedino ako si dobio acc Smile
može kupiti gold za rl novce...

shampinjon

Broj postova : 35
Age : 103
eRepublik lokacija : hrvatska
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Canada Wood Empty Re: Canada Wood

Postaj by shampinjon pet oľu 06 2009, 19:18

Ivan Sokol je napisao/la:Koliko ima smisla napraviti firmu u npr. Canadi (ili nekoj drugoj zemlji s HI wood) i onda dopremati wood na naše tržište?

Tek sam prije 2 tjedna počeo igrati pa nisam još baš sve pohvatao kako treba, možda pitam glupo pitanje Smile
pa ako misliš na regularne kanale putem marketa, onda ti se neisplati zbog visokog import tax, ali možeš uvik kontaktirati constructions tvrtke u hr i vidit da li je isplativo... npr. managera 'vile za besramno bogate'... Wink

shampinjon

Broj postova : 35
Age : 103
eRepublik lokacija : hrvatska
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Canada Wood Empty Re: Canada Wood

Postaj by Ivan Sokol sub oľu 07 2009, 10:26

HrvojeZ je napisao/la:
Ivan Sokol je napisao/la:Koliko ima smisla napraviti firmu u npr. Canadi (ili nekoj drugoj zemlji s HI wood) i onda dopremati wood na naše tržište?

Tek sam prije 2 tjedna počeo igrati pa nisam još baš sve pohvatao kako treba, možda pitam glupo pitanje Smile

Ako si prije 2 tjedna tek počeo igrat, ne znam odakle ti toliki gold da otvoriš uopće, pa još licence, pa ako misliš q2, treba ti najmanje 60 golda. Ne preporučam da se još upuštaš u te vode.

Jedino ako si dobio acc Smile

pa nemam jos dovoljno golda naravno, samo gledam unaprijed malčice Smile

Ivan Sokol

Broj postova : 8
Age : 45
eRepublik lokacija : Dalmatia
Registration date : 23.02.2009

[Vrh] Go down

Canada Wood Empty Re: Canada Wood

Postaj by Ivan Sokol sub oľu 07 2009, 10:27

shampinjon je napisao/la:
Ivan Sokol je napisao/la:Koliko ima smisla napraviti firmu u npr. Canadi (ili nekoj drugoj zemlji s HI wood) i onda dopremati wood na naše tržište?

Tek sam prije 2 tjedna počeo igrati pa nisam još baš sve pohvatao kako treba, možda pitam glupo pitanje Smile
pa ako misliš na regularne kanale putem marketa, onda ti se neisplati zbog visokog import tax, ali možeš uvik kontaktirati constructions tvrtke u hr i vidit da li je isplativo... npr. managera 'vile za besramno bogate'... Wink

nullo problemo Wink

Ivan Sokol

Broj postova : 8
Age : 45
eRepublik lokacija : Dalmatia
Registration date : 23.02.2009

[Vrh] Go down

Canada Wood Empty Re: Canada Wood

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.