Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura - HDS - Hansi

Go down

Kandidatura - HDS - Hansi Empty Kandidatura - HDS - Hansi

Postaj by Hansi uto vel 24 2009, 18:25

Poštovani kolege,prijatelji i žitelji eHrvatske,
s obzirom da sam se prijavio za dužnost zastupnika u namjeri da vam pokažem da
shvaćam ozbiljnost i odgovornost onoga što me čeka napisao sam ovo u namjeri da bolje upoznate mene i moje namjere.

Prije :
Do danas nemam neke zapaženije funkcije s kojom bih se mogao pohvaliti osim pristupanja u HDS
čim sam stigao na 7 level. Čitajući sve turtoriale koji su mi došli pod ruku smatram da sam pohvatao
bit i putanju igre. Od samog ulaska u HDS pristupio sam forumu i čitao stare topice i postove u cilju
da shvatim i naučim ono što ne znam. Postepeno sam sve više bio aktivan na forumu da bi danas moje bivanje
na forumu bilo na dnevnoj bazi odnosno čak i više puta dnevno. Ostavljao sam postove koje osobno smatram
konstruktivnima i koji samo pokazuju da mislim ozbiljno glede same igre i glede same stranke.

Danas :
Danas pred Vama stoji HANSI, lik koji ima šarolik skill s tim da sam odlučio fokusirati se kada god mogu
u manufactoringu unatoč jačim zaradama okolo. Razlog tome je što želim pomoći razvoju eHrvatske što više je
moguće i interese većine stavljam pred svoje. Tako sam se prijavio i u vojsku gdje sam prihvaćen u 3.gardijsku brigadu
čiju pripadnost po dobivanju dužnosti kongresmana namjeravam zalediti čime jamčim 100% fokusiranost na dobiveni posao.
Također manufacturing skill redovito stavljam u pomoć vojnoj industriji koja predstavlja jedan važan detalj za zdravu
vojsku,a time i samu stablinost drage nam eHrvatske.

Sutra:
U budućnosti se vidim kao član HDS jer je to stranka koja ima ljude i znanje da ojača eHrvatsku, kao oslonac kako za
vojsku tako i za sve one kojima možda mogu biti od pomoći. Iako sam trenutno u brigadi jedan od osnovnih ciljeva
predstavlja političko djelovanje za koje očekujem da iskustvo stečeno ovim zastupničkim mandatom će dokazati da
sam željan pomoći kako god umijem i u samom radu neke organizacije u budućnosti.

Da vas previše ne bombadiram s tekstom, više nego dobrodošli ste me kontaktirati ako imate ikakvih pitanja/komentara.
U rl-u vidim se kao pouzdana i predana osoba kojoj odustajanje nije nikad bilo opcija.

Zato Vas pozivam da svojim glasom u regiji Lika i Gorski kotar podržite mene jer vaš glas nije glas za mene, nego za
napredak kako HDS-a tako i same eHrvatske.



S dužnim poštovanjem,
Hansi
kandidat HDS-a
Lika i Gorski Kotar
Hansi
Hansi

Broj postova : 13
Age : 35
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 06.02.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.