Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novine nevezane z eRepublik

2 posters

Go down

Novine nevezane z eRepublik Empty Novine nevezane z eRepublik

Postaj by franjo17 pet vel 13 2009, 07:59

Pošto sam relativno nov u igri, zanima me nekoliko stvari. Vidim da sve novine govore u događajima u eHrvatskoj... Zanima me jel bi bilo moguće pisati o događajima u stvarnoj RH, te da li bi bilo subscribera na to. Recimo, ja sam razmišljao pisati o sportu, nogometnoj reprezentaciji, Dinamu, Hajduku, ostalim klubovima, općenito o nogometu. Na eRepublik sam se javio jer me zaintrigiralo na jednom forumu što je jedan član napisao, i kad sam vidio da postoje novine, to mi je palo na pamet. Uopće me ne zanima neki napredak u tome, nego samo s ljudima podijeliti neka svoja, recimo to tako "stručna", mišljenja o navedenim temama.
Hvala

edit: obavješten sam da je to SPAM! hvala

franjo17

Broj postova : 6
Age : 39
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Novine nevezane z eRepublik Empty Re: Novine nevezane z eRepublik

Postaj by Slavko pet vel 13 2009, 11:41

ja mislim da svatko ima pravo pisati što želi, a da li će to ostali čitati, glasati za to ili se čak pretplatiti prepušteno je opet slobodnoj volji svakog pojedinca.
ja u svojim novinama u njemačkoj, kao hrvatski veleposlanik napišem i poneki članak o hrvatskoj (do sada čak dva), proveo sam i anketu među nijemcima i oni uglavnom nemaju ništa protiv toga.
stoga, moji ti je savijet budi ono što jesi i piši što želiš. ipak je ovo demokratsko društvo. ili se varam?
Slavko
Slavko

Male Broj postova : 47
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1247940

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.