Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje i pojasnjenje??

Go down

Pitanje i pojasnjenje?? Empty Pitanje i pojasnjenje??

Postaj by ivek81cro ned sij 25 2009, 22:15

Ajde posto sam propustio stranacki sastanak neka mi netko objasni ovo za donaciju golda stranci i koja je svrha te donacije te koja ce korist biti od toga za clanove, jer objavljeni zakljucak u novinama objasnjava odluke donesene ali ne i koja korist od toga. A ja nisam za da se novac baca u vjetar, kao sto su novci na racunu stranke sad samo za pokazivanje posto i o tome nije dana nikakva vjest da li je uopce pokusano sa adminima dogovorit vracanje donacija donatorima ili prenos tih golda na novu organizaciju.

Stranacko vodstvo bi ipak trebalo malo vise truda posvetit obavjestavanju clanova o stvarima koje se dogadjaju ili bi se trebale radit. Ne onako sturo kao u novinama, nego ostavit pisan trag na ovom forumu, jer ipak mislim da nema potrebe registrirat se na 14 foruma kad vec ovdije postoji glavni forum sa podforumima za stranke.

Nemojte mislit da se ljutim ili nesto slicno, samo zahtjevam malo vise transparentnosti posto se ipak ovdje sad radi ne samo o politickoj stranci nego i organizaciji, a vidjeli smo kako je prosao HCK, ne bi bas htio da se nesto takvo desi i sa tvrtkom u koju bi i ja trebao donirat 5 golda, sto ipak nije lako zaradit u ER.

Ne zelim da me se krivo shvati ali ne zelim ici sljepo u nesto, ipak bi htio bit informiraniji.
Hvala study
ivek81cro
ivek81cro

Male Broj postova : 97
Age : 42
eRepublik lokacija : Hrvatska-centralna
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.