Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

4 posters

Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by Child Of Decadence čet sij 22 2009, 18:32

Child Of Decadence

Prvo, prezentacija bi trebala biti obavezna za svakog kongresnog kandidata.. Koji je smisao pljuvanja po onima koji se na ovaj način propagiraju kad većina kandidata nema materijal ovakve vrste. Gdje je njihov trud? Paradoks, zar ne?
Da ne duljim, trebam napomenuti da se nisam pokušao probiti putem kakvih veza, niti sam se trudio uspostaviti neki poseban kontakt s trenutno glavnim ljudima eHrvatske. Nema smisla, ionako će kad igra ovdje malo uznapreduje oni pasti u zaborav, a doći će neki novi...

Moja kandidatura je podražana od strane Hrvatskih Liberalnih Demokrata, za koju morate priznati da ima najkreativnije ime, popraćeno najboljim hrvatkim vizualnim izričajem, tj. logom... (da, serem, ali to je prva stvar koju ću primijetit kod stranke) Smile
Programske odrednice ove stranke znaju oni koji to trebaju znati. Također, naglašavam da je jedina istinska vrijednost izabranih članova kongresa izvršavanje obaveza izglasavanja zakona, tako da općenito iznošenje nekog specifičnog programa ustvari nema smisla, to je jasno svakom igraču...
Osobno, kao i većina igrača želim neke promjene. Ništa revolucionarno, samo da se odluke donose na širem spektru ljudi...
U igri sam od stvaranja eHrvatske, nakon čega je promoviranje učinilo svoje i došlo je do najezde novih lica, uključujući mene. Smatram to najvećim uspjehom starijih igrača koji definitivno zaslužuje respekt. Ali valjda će uskoro shvatiti da i to ima svoju cijenu...

Pametan će uspjeti čitati između redova, vidimo se na skorašnjim izborima... Nemojte se previše uzbuđivati oko svega ovog. Ima i važnijih stvari u životu...
Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Why-so-serious
p.s. tko ima asocijaciju na moj nick nek mi se javi... Cool

Pozdrav svima!!!
Child Of Decadence
Child Of Decadence

Broj postova : 44
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Re: Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by Max Payne pet sij 23 2009, 19:24

imaš moj glas odlicno
Max Payne
Max Payne

Broj postova : 63
Age : 37
eRepublik lokacija : Hrvatska Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Re: Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by drBozaChaos pet sij 23 2009, 19:43

za koju se regiju kandidiraš?
drBozaChaos
drBozaChaos

Broj postova : 88
Age : 28
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Re: Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by Child Of Decadence pet sij 23 2009, 23:59

drBozaChaos je napisao/la:za koju se regiju kandidiraš?
eRepublik lokacija : Central Croatia Very Happy
Child Of Decadence
Child Of Decadence

Broj postova : 44
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Re: Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by drBozaChaos sub sij 24 2009, 13:25

sretno ti bilo ja se za Slavoniju (i Baranju)Smile
drBozaChaos
drBozaChaos

Broj postova : 88
Age : 28
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Re: Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by Child Of Decadence ned sij 25 2009, 00:27

nakon mnogo muke i neizvjesnosti ipak sam dospio na listu uz pomoć admina. skoro me koštalo jebeno zastajkivanje i sređivanje eRepublike.
hvala Lukoku na pomoći...

''Vidimo se na izborima''... Smile
Child Of Decadence
Child Of Decadence

Broj postova : 44
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Re: Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by Josip Josipovic sri vel 18 2009, 20:46

i ja sam za slavoniju!
Josip Josipovic
Josip Josipovic

Male Broj postova : 27
Age : 46
eRepublik lokacija : slavonija
Registration date : 19.12.2008

[Vrh] Go down

Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS Empty Re: Prezentacija kandidature... Child Of Decadence HUS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.