Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijena Drva

2 posters

Go down

Cijena Drva Empty Cijena Drva

Postaj by kuzmanic čet sij 22 2009, 11:19

Baš me zanima cijena drva sada kada su povatali ove lopove... Vidim u SAD-u je cijena skočila već s 0.7 USD na 0.85 USD-a. U svakom slučaju bit će zanimljivo pretiti cijena jer će odjednom nestati drva i cijen će otić gora bar za 0.5 kn kod nas... Posljedica... cijena kuća ide gore... a mislim da će plaće radnika poćeti padatai jer borba za radnike će lagano padati.... razlog.. dosta kompanija će bankrotirat...

kuzmanic

Male Broj postova : 24
Age : 47
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 05.01.2009

[Vrh] Go down

Cijena Drva Empty Re: Cijena Drva

Postaj by imekojesepamti čet sij 22 2009, 12:34

razlog tome nisu nikakvi lopovi vec micanje dekodera cime je pala produktivnost za cca. 50%. sad poslodavci trebaju od nekud dobit pare da plate radnike i logicno je da ce cijene rast.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Cijena Drva Empty Re: Cijena Drva

Postaj by kuzmanic čet sij 22 2009, 12:59

je u pravu si.. i to je jedan od razloga.... (na lopove sam mislija na one tipove s zlatom)... a plaće više neće biti definirane samo skillom.. Smile sada će se gledat wellnes... točni odgovori... sve.. Smile što će dovodit do probiranja samo dobrih radnika... a drugi će radit samo da zarade nešto... očekujem pad plaća ... i to značajno...

kuzmanic

Male Broj postova : 24
Age : 47
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 05.01.2009

[Vrh] Go down

Cijena Drva Empty Re: Cijena Drva

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.