Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuska House Q2

2 posters

Go down

Francuska House Q2 Empty Francuska House Q2

Postaj by Virtua_Fighter pet sij 09 2009, 12:18

Pozdrav,
Kupio bi house u Francuskoj q2 jer sam citao da su tamo najjeftinije pa me interesira dali netko zna nekoga od nasih tko je u Francuskoj da mi pomogne oko toga?
Ako ne...koja mi je alternativa? Kupiti 2 ticketa, otici u Francusku, kupiti kucu i vratiti se natrag sa kucom? Jel to moze tako? I malo me bune ove cijene, nikada nisam bio dobar u preracunavanju...pise da je cijena najjeftinije kuce u Francuskoj 4,488 Golda...koliko je to Frf? Trenutno je najjeftinija Q2 na njihovom marketu 510 Frf...nebi htio nesto zeznuti... Sad
Virtua_Fighter
Virtua_Fighter

Broj postova : 3
Age : 44
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Francuska House Q2 Empty Re: Francuska House Q2

Postaj by Djuka pet sij 09 2009, 12:44

Virtua_Fighter je napisao/la:Pozdrav,
Kupio bi house u Francuskoj q2 jer sam citao da su tamo najjeftinije pa me interesira dali netko zna nekoga od nasih tko je u Francuskoj da mi pomogne oko toga?
Ako ne...koja mi je alternativa? Kupiti 2 ticketa, otici u Francusku, kupiti kucu i vratiti se natrag sa kucom? Jel to moze tako? I malo me bune ove cijene, nikada nisam bio dobar u preracunavanju...pise da je cijena najjeftinije kuce u Francuskoj 4,488 Golda...koliko je to Frf? Trenutno je najjeftinija Q2 na njihovom marketu 510 Frf...nebi htio nesto zeznuti... Sad

1. Hm, ako kupiš dva ticketa, onda ces malo vise potrositi za kucu
2. Pa za preracunavanje imas monetary market, pa vidiš koliko golda je 1 Frf ili 1 gold koliko ima Frf, i dalje računaš
3. Koliko vidim trenutno kuća od Q2 u Francuskoj je 5,61 golda, ako se ne varam.. Može biti da je već prodano
4. Jesi siguran da želiš potrošiti već sve goldove na kuću? Ako želiš podignuti wellness, preporučam da otiđeš u jednu bitku, pa bolnicu i tako si digneš wellness. Ali trenutno nema nigdje aktivnih bitaka, valjda će biti uskoro...

Djuka

Broj postova : 143
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Francuska House Q2 Empty Re: Francuska House Q2

Postaj by Djuka pet sij 09 2009, 13:08

Ako baš želiš kupiti, evo ovaj prodaje Q2 za 4,5 golda http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/351671 . Ali treba biti brz jer će netko kupiti već.
Inače najbolje ti je tako naći nekoga tko prodaje, pa ti on donira kuću, ti njemu golde.

Djuka

Broj postova : 143
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Francuska House Q2 Empty Re: Francuska House Q2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.