Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

+52
makaranin
Gen_Ptah
lutalica
junkie doll
Grego Rokin
David K
elessar1977
Menzzoberanzan
Pepo Lover
zubix
nini9
MarkoH
Blaster32
Friend
loody-chincho
Nizzde
bbb_kambelovac
Genius kid
Aqilla
Azrael
imekojesepamti
cmdgeneralmarka
Matej2801
Jozek
Damijan
El croat
John Vorsha
Amdejac
TiM Dream
Brazga
rocker-ma
leshinari
qertz
Roby Petric
Lukok
Strahimir Horvat
IvanGoodOne
Antun
Mario Kamenjak
Politicar
mogwaiii
Radijator
Gregor
split1700
Tomislav
Carli
Eustahije Brzic
Sumski
Hrvoje Primarius
webstartm
mskero
Sucko
56 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Da budemo punopravna clanica ATLANTISa?

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Vote_lcap76%ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Vote_rcap 76% 
[ 56 ]
ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Vote_lcap24%ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Vote_rcap 24% 
[ 18 ]
 
Ukupno glasova : 74
 
 
Poll closed

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by MarkoH sri pro 17 2008, 19:00

Svatko može misliti što želi.
MarkoH
MarkoH

Male Broj postova : 55
Age : 47
eRepublik lokacija : Središnja Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak sri pro 17 2008, 19:05

Činjenica je da su ovdje države lkše na ''opaljaču'' za rat,pa bi nam po tome bilo isplativije da postanemo član atlantisa,jer bi nas rumunji progutali...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Strahimir Horvat sri pro 17 2008, 19:24

MarkoH je napisao/la:Mislim da bi se mogli malo i ohladiti. Imamo državu 5 dana i samo gledamo koje bi susjede napali. Osim toga u RL-u paše poitičarima da se svađamo s drugim narodima umjesto da se brinemo o tome što političari rade. To je najstarija fora svih političara, od A-U do SFRJ pa i danas. Trebali bi ljudi biti pametniji i ne nasjedati na fore političara.

Potpuno si u pravu, ali svejedno danas su mi Slovenci na piku.
kazna
Strahimir Horvat
Strahimir Horvat

Broj postova : 51
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska,Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by nini9 sri pro 17 2008, 19:25

Nakon dogadaja od ovog tjedna ja sam isto za napad na Slovence kada se zemlja malo stabilizira. kazna
nini9
nini9

Male Broj postova : 369
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Kvarner
Registration date : 07.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1079182

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid sri pro 17 2008, 19:26

Ajde odgovorite. Šta se dobije kad osvojiš državu?
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by nini9 sri pro 17 2008, 19:27

Dobijes vecu povrsinu svoje zemlje odnosno vise regija,to automatski donosi vise love od poreza,raw materiale...
nini9
nini9

Male Broj postova : 369
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Kvarner
Registration date : 07.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1079182

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Roby Petric sri pro 17 2008, 19:28

Genius kid je napisao/la:Ajde odgovorite. Šta se dobije kad osvojiš državu?

Nista, osim manjine koja onda radi promociju i napravi takeover kad se okupe, poput Poljaka u Njemackoj ili Finaca u Norveskoj. Financijske koristi nema, samo se potrosi brdo love na rat...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Strahimir Horvat sri pro 17 2008, 19:29

Na zapadu više stanovništva, jače gospodarstvo, više resursa itd.
Na Balkanu (Jugoistočnoj Europi) genocid.
kava
Strahimir Horvat
Strahimir Horvat

Broj postova : 51
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska,Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid sri pro 17 2008, 19:32

Kolko sam skužio jedino ako koja slaba susjedna zemlja ima neki high raw material možda jednog dana idemo ju osvojit? Jel tako?
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Strahimir Horvat sri pro 17 2008, 19:41

Ne.
Koliko sam ja skužio izbjegavati ćemo rat dokle god se to može. Ući ćemo u Atlantis i tamo izvršavati svoje savezničke obveze. Dakle ako Atlantis bude zaratio ili u trenutku ulaska Hrvatske bude u ratu sa bilo kime tad smo po automatizmu i mi u ratu.
Strahimir Horvat
Strahimir Horvat

Broj postova : 51
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska,Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak sri pro 17 2008, 19:49

Ratu je svrha dokazivanje vojne moči,ja sam da ako dodaju srbiju da ih napadnemo.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid sri pro 17 2008, 19:54

gotcha1234 je napisao/la:Ratu je svrha dokazivanje vojne moči,ja sam da ako dodaju srbiju da ih napadnemo.

A jeste djeca. Ali sam i ja. Pa da mi napravimo Vukovar nad Beogradom. I onda nek UN njih prozove fašistima genocistima i tko zna kako još. Mislim stvarno mi branimo državu a oni nas optuže za genocid zbpg Oluje.
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti sri pro 17 2008, 19:56

gotcha1234 je napisao/la:Ratu je svrha dokazivanje vojne moči,ja sam da ako dodaju srbiju da ih napadnemo.

ja se u jednu ruku slazem sa tobom, al ne zato sto su srbi srbi, vec zato sto osvajanjem srbije izoliravamo BiH i kad ona jednog dana dodje u igru onda je nasa. A BiH bi trebala imat odredenu kolicinu irona koji je nama potreban.
Tako da je osvajanje Srbije takticki potez. Zapravo ne treba osvojit cijelu srbiju vec samo one dijelove koji ce granicit sa BiH.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid sri pro 17 2008, 20:15

Jesmo mi iz istog svijeta. Pa valjda će i dole napraviti nekoga na južnoj strani.

Ali ipak imati ćemo taj vremenski period. I ako stave Bosnu prvu onda bi Bosna graničila samo s nama. Lijepo bi to bila da za recimo 1 mjesec dođe Bosna. Ne bi još bili skroz spremni, ali još 40 dana dok im nemožemo ništa.
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by mskero sri pro 17 2008, 20:21

imekojesepamti je napisao/la:
gotcha1234 je napisao/la:Ratu je svrha dokazivanje vojne moči,ja sam da ako dodaju srbiju da ih napadnemo.

ja se u jednu ruku slazem sa tobom, al ne zato sto su srbi srbi, vec zato sto osvajanjem srbije izoliravamo BiH i kad ona jednog dana dodje u igru onda je nasa. A BiH bi trebala imat odredenu kolicinu irona koji je nama potreban.
Tako da je osvajanje Srbije takticki potez. Zapravo ne treba osvojit cijelu srbiju vec samo one dijelove koji ce granicit sa BiH.


ma treba ju cijelu osvojit.... odlicno
mskero
mskero

Male Broj postova : 127
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Zagreb
Registration date : 11.12.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Strahimir Horvat sri pro 17 2008, 20:24

Nećemo im moći ni poslije ništa jer ćemo vjerojatno biti u istom vojnom savezu osim ako oni nisu samoubojice pa se odluče za PEACE što je gotovo isključeno.
Strahimir Horvat
Strahimir Horvat

Broj postova : 51
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska,Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti sri pro 17 2008, 20:26

Genius kid je napisao/la:Jesmo mi iz istog svijeta. Pa valjda će i dole napraviti nekoga na južnoj strani.

Ali ipak imati ćemo taj vremenski period. I ako stave Bosnu prvu onda bi Bosna graničila samo s nama. Lijepo bi to bila da za recimo 1 mjesec dođe Bosna. Ne bi još bili skroz spremni, ali još 40 dana dok im nemožemo ništa.

al Bosna nece doc prije Srbije. Srbija je na uzoj listi kandidata da dobije drzavu, a BiH nije. a Crna Gora tek nije. kad Crna Gora dodje u igru ja cu bit lvl 18+.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by mskero sri pro 17 2008, 20:29

a kad dode kosovo???
svi cemo biti lvl 50+
lol!
mskero
mskero

Male Broj postova : 127
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Zagreb
Registration date : 11.12.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Strahimir Horvat sri pro 17 2008, 20:31

rat
Strahimir Horvat
Strahimir Horvat

Broj postova : 51
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska,Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Blaster32 sri pro 17 2008, 20:55

Vojsku bi trebalo organizirat jedinu u obrambene svrhe a ne bezpotrebno trošit novce na rat, jer te iste novce bolje uložiti u gospodarstvo od koje naposlijetku imamo veće koristi.

Ako bi vec netko forsirao napadanje onda bih koristio taktiku "Zavadi pa vladaj" Smile
Blaster32
Blaster32

Male Broj postova : 30
Age : 33
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 10.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245652

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by zubix sri pro 17 2008, 21:20

de malo previse forsirate ratove. kakvi crni ratovi , ako vam se ratuje kupite moving tiket i pravac u rat.
zubix
zubix

Male Broj postova : 109
Age : 34
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 03.11.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Pepo Lover sri pro 17 2008, 22:17

Da li uopce ima ijedna zemlja u eRepubliku koja nije u nijednom paktu? Ako ima kakva je onda situacija u toj zemlji sto se tice ratova.

A drugo pitanje isto nitko nije postavio a to je bez obzira na nase zelje da se uclanimo bilo u ATLANTIS ili u PEACE, da li je moguce da oni odbiju nas kao clanicu iz nekih svojih interesa, recimo ako su rumunji tamo najutjecajni i odbiju nas jer nas recimo zele napast u dogledno vrijeme. Ako je moguce tek tako se uclanit u bilo koji savez, bez obzira da li te clanice nas zele ili ne zele, onda je to jako glupo.
Pepo Lover
Pepo Lover

Broj postova : 14
Age : 42
eRepublik lokacija : south dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Menzzoberanzan sri pro 17 2008, 23:41

gdje glasam?
Menzzoberanzan
Menzzoberanzan

Male Broj postova : 32
Age : 37
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248861

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by elessar1977 čet pro 18 2008, 06:26

I ja sam generalno ZA ulazak u ATLANTIS, i to kao punopravna članica, jer koliko vidim na postovima u zadnje vrijeme, jako nas dobro ide i krenuo je priljev stanovništva naše nacije... Izgleda da se rađaju mali HRVATIĆI... hehe

PS. A bilo bi još bolje kad slovenija nebi bila punopravna članica pa nek izgore od zavisti.... hehe
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by elessar1977 čet pro 18 2008, 06:31

E da... A jel ima negdje baš KLIK za glasanje???... Odn. gdje se glasa???
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by David K čet pro 18 2008, 08:02

ja sam za ATLANTIS
David K
David K

Broj postova : 27
Age : 35
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Grego Rokin čet pro 18 2008, 08:12

Bilo bi bolje da surađujemo sa Bosnom i Srbijom umjesto da se međusobno upropaštavamo dok drugi napreduju.Ne moramo i ovdje zasrati kao u stvarnosti.
Grego Rokin
Grego Rokin

Broj postova : 6
Age : 49
eRepublik lokacija : Istra i Kvarner
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by split1700 čet pro 18 2008, 08:28

Grego Rokin je napisao/la:Bilo bi bolje da surađujemo sa Bosnom i Srbijom umjesto da se međusobno upropaštavamo dok drugi napreduju.Ne moramo i ovdje zasrati kao u stvarnosti.

Nismo mi nigdje ukenjali, branili smo ono sto je nase...
Zato nam sada i treba potpora saveza jer smo trenutno lako osvojivi a ujedno to je dobra prilika da se uz savez vojno osnazimo...
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak čet pro 18 2008, 08:31

Pepo Lover je napisao/la:Da li uopce ima ijedna zemlja u eRepubliku koja nije u nijednom paktu? Ako ima kakva je onda situacija u toj zemlji sto se tice ratova.

A drugo pitanje isto nitko nije postavio a to je bez obzira na nase zelje da se uclanimo bilo u ATLANTIS ili u PEACE, da li je moguce da oni odbiju nas kao clanicu iz nekih svojih interesa, recimo ako su rumunji tamo najutjecajni i odbiju nas jer nas recimo zele napast u dogledno vrijeme. Ako je moguce tek tako se uclanit u bilo koji savez, bez obzira da li te clanice nas zele ili ne zele, onda je to jako glupo.

Češka,država je u konstantoj ekonomskoj krizi,nemaju nikakav priljev novih igrača,država je u zakutku svjetske politike idok se o nečemu govori oni su uvijek oni koje se zadnje pita,smatram ih najranjivijom državom osim onih koje su se tek prije mjesec dva oslobodile.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Tomislav čet pro 18 2008, 10:47

glasate na vrhu stranice
punopravno clanstvo nosi mnoge nepogodnosti, npr morali bi sudjelovat bas u svim ratovima atlantisa dok npr slovenci samo sjede na guzicama, nemoraju napadat ali imaju zastitu
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Grego Rokin čet pro 18 2008, 11:56

Ako je tako onda sam definitivno protiv punopravnog članstva
Grego Rokin
Grego Rokin

Broj postova : 6
Age : 49
eRepublik lokacija : Istra i Kvarner
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by junkie doll čet pro 18 2008, 12:37

Pa ratovati će oni koji i inače ratuju, profići koji se za to i obučavaju i stječu skill, ako je suprotno molim da me se demantira. A ako pravo zborim, ne vidim zašto ne bi ušli u najjači savez.
junkie doll
junkie doll

Male Broj postova : 24
Age : 49
eRepublik lokacija : central
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Strahimir Horvat čet pro 18 2008, 12:47

junkie doll je napisao/la:Pa ratovati će oni koji i inače ratuju, profići koji se za to i obučavaju i stječu skill, ako je suprotno molim da me se demantira. A ako pravo zborim, ne vidim zašto ne bi ušli u najjači savez.

Naravno da je krivo. Svi naši građani imaju pravo i obvezu da brane domovinu. Svi trebaju trenirati da u slučaju agresije na eHrvatsku budu spremni je braniti.
Strahimir Horvat
Strahimir Horvat

Broj postova : 51
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska,Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by imekojesepamti čet pro 18 2008, 13:31

Strahimir Horvat je napisao/la:
junkie doll je napisao/la:Pa ratovati će oni koji i inače ratuju, profići koji se za to i obučavaju i stječu skill, ako je suprotno molim da me se demantira. A ako pravo zborim, ne vidim zašto ne bi ušli u najjači savez.

Naravno da je krivo. Svi naši građani imaju pravo i obvezu da brane domovinu. Svi trebaju trenirati da u slučaju agresije na eHrvatsku budu spremni je braniti.

zapravo u jednu ruku treniranje steti ekonomiji jer spusta wellness, a samim time i proizvodnju.
jednostavno ako ljudi nisu zainteresirani za vojni aspekt ove igre ne moraju trenirat i time nece nikome skodit vec ce se njihova nesposobnost za rat kompenzirat vecom proizvodnjom.
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by junkie doll čet pro 18 2008, 13:44

Gospon Horvat nismo se razumjeli...moja rasprava ide u smjeru ako postanemo dio Atlantisa a ne ako netko napadne nas...Znači,ako smo dio Atlantisa koji odluči napasti recimo epingvine na ejužnom polu zanima me koje naše snage sudjeluju u tom masakru? Logično je da u tome sudjeluju naši profići ako shema nije drugačije zamišljena, to pitam...
junkie doll
junkie doll

Male Broj postova : 24
Age : 49
eRepublik lokacija : central
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Genius kid čet pro 18 2008, 13:51

junkie doll je napisao/la:Gospon Horvat nismo se razumjeli...moja rasprava ide u smjeru ako postanemo dio Atlantisa a ne ako netko napadne nas...Znači,ako smo dio Atlantisa koji odluči napasti recimo epingvine na ejužnom polu zanima me koje naše snage sudjeluju u tom masakru? Logično je da u tome sudjeluju naši profići ako shema nije drugačije zamišljena, to pitam...

Pa nećemo plačati eKartu i eOružje i eHranu i puno drugih eStvari da bi neki noob išao u rat.

Naravno da će ići samo jači igrači.
Genius kid
Genius kid

Male Broj postova : 57
Age : 28
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak čet pro 18 2008, 15:30

Slbodno će i neki srednje jaki se priključit nama jačima,ako imaš strength više od 4 smatra se da si spreman za ulazak u rat.
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by junkie doll čet pro 18 2008, 16:13

Eto,to je bilo pitanje i dobio sam odgovor...Zahvaljujem. cheers
junkie doll
junkie doll

Male Broj postova : 24
Age : 49
eRepublik lokacija : central
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by lutalica čet pro 18 2008, 20:52

ZA
još smo slabi i trebamo potporu


inače, kako se glasa
di treba kliknut?

lutalica

Broj postova : 6
Age : 32
eRepublik lokacija : istria and kvarner
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Gen_Ptah pet pro 19 2008, 22:50

Ja sam za atlantis, daje sigurnost, a uzima relativno malo!

Gen_Ptah

Broj postova : 11
Age : 41
eRepublik lokacija : Croatia, South Dalmatia
Registration date : 19.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sucko pet pro 19 2008, 22:59

lutalica je napisao/la:ZA
još smo slabi i trebamo potporu


inače, kako se glasa
di treba kliknut?
Glasovanje je proslo ako ne mozes glasati.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by cmdgeneralmarka sub pro 20 2008, 22:23

jebo ti ovo, trebali smo trazit da nam naprave drzavu na juznom polu pa da nas nitko ne moze napadat ovako nas svi jebu, inace ako budem imo para ili nadem sponzora, tko god bude ratovo protiv slovenije idem iu tu drzavu pomoc
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 38
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by makaranin sub pro 20 2008, 23:39

Ja sam za peace, dosta su miroljubiviji od atlantisa , a i veše volim pomagati slabijima ... mislim da bi hrvatska u peacu bili glavna država ako bi im se sada pridružili i pomogli im

makaranin

Broj postova : 5
Age : 49
eRepublik lokacija : south dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by rocker-ma ned pro 21 2008, 00:27

makaranin je napisao/la:Ja sam za peace, dosta su miroljubiviji od atlantisa , a i veše volim pomagati slabijima ... mislim da bi hrvatska u peacu bili glavna država ako bi im se sada pridružili i pomogli im

Miroljubiviji? Dobraaaaaaaa...hahahah...

Pa nije bit pomaganje slabijima, nego da ne uletiš u savez koji će biti gubitnik...bili bi mi glavni malo sutra...imaju bar 4 države koje bi nam naređivale + još neke pokorene...hehe

Netko je pitao što ako nas ne puste u savez? Vjerujte, imamo mi dobre veze, to je sve što ću reći. Smile

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sucko ned pro 21 2008, 10:21

Miroljubivji? A ratuju izmedu sebe. Nemoj da te ima saveza zavarava.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by G0RANJ ned pro 21 2008, 10:32

cmdgeneralmarka je napisao/la:jebo ti ovo, trebali smo trazit da nam naprave drzavu na juznom polu pa da nas nitko ne moze napadat ovako nas svi jebu, inace ako budem imo para ili nadem sponzora, tko god bude ratovo protiv slovenije idem iu tu drzavu pomoc

happy happy

G0RANJ

Broj postova : 16
Age : 24
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 17.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by makaranin ned pro 21 2008, 11:56

rocker-ma je napisao/la:
makaranin je napisao/la:Ja sam za peace, dosta su miroljubiviji od atlantisa , a i veše volim pomagati slabijima ... mislim da bi hrvatska u peacu bili glavna država ako bi im se sada pridružili i pomogli im

Miroljubiviji? Dobraaaaaaaa...hahahah...

Pa nije bit pomaganje slabijima, nego da ne uletiš u savez koji će biti gubitnik...bili bi mi glavni malo sutra...imaju bar 4 države koje bi nam naređivale + još neke pokorene...hehe

Netko je pitao što ako nas ne puste u savez? Vjerujte, imamo mi dobre veze, to je sve što ću reći. Smile

Koliko sam ja uspio shvatit ovaj rat jea započeo atlantis?

makaranin

Broj postova : 5
Age : 49
eRepublik lokacija : south dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Mario Kamenjak ned pro 21 2008, 12:19

Ne gledaj samo ovaj rat...Ti neznaš koliko su Peace trollovi flameali atlantis u prošlosti,toliko su ih flameali da mi je čudno ako to da nće atlantis napravit holokaust na peacu...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by makaranin ned pro 21 2008, 17:20

gotcha1234 je napisao/la:Ne gledaj samo ovaj rat...Ti neznaš koliko su Peace trollovi flameali atlantis u prošlosti,toliko su ih flameali da mi je čudno ako to da nće atlantis napravit holokaust na peacu...

Bilo bi dobro kad bi netko ukratko napisao povijest i odnose tijekom povijesti ova dva saveza...

makaranin

Broj postova : 5
Age : 49
eRepublik lokacija : south dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sucko ned pro 21 2008, 18:34

Imas na wikiu povijest ratova.
http://wiki.erepublik.com/index.php/Wars
Ako znas koja je zemlja u kojom savezu, sve ces razumijeti. Smile
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS - Page 3 Empty Re: ATLANTIS- Anketa- Prvo procitajte sto je to ATLANTIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.